PDA

View Full Version : Какво да правя за да я спечеля?



dinkodaskalov
01-28-2009, 13:31
Значи запознах се с едно момиче преди доста време но отначало не проявявах никакъв интерес към нея и тя към мен но с времето започнах да изпитвам симпатии към нея отначало тя приемаше всичко на приятелски излизахме на кафета викаше ме у тях пак да пием кафе и така.Но с времето започнахме да се привървзваме един към друг аз особенно и един ден и тя ми призна че има някакви чувства към мен.Но големия проблем е че си има приятел от 2 години които просто нямам как да остави но в същотото време мн иска да е с мен.И един ден ми предложи така да сме заедно но и в същото време пак да си ходи с него и аз се съгласих.За момента вървят нещата но виждам че тя се притеснява от всичко това.Изкажете си мнението какво да направя за да я спечеля напълно и като цяло правилно ли е всичко това подскажете ми нещо защото съм много объркан бладоря предварително.


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

varnen4e
01-28-2009, 13:32
Еми според мен трябва да я накараш да избере, защото по този начин наранява 2-а души и най- вероятно и себе си.

niquetamere
01-28-2009, 14:21
В момента играеш ролята на "мъжка курва". ~ А ако приятеля и разбере за теб, тупаници ще има ли ?

zaribena
01-28-2009, 14:30
Човек аз съм в абсолютно същата ситуация... много е гадно нали... :shock: :shock: според мен трябва да решите с нея очи в очи какво ще правите за в бъдеще... ако наистина те обича защо не зареже с другия :)

ifkataAa
01-28-2009, 15:07
Според мен това положение не е никак добро :? Сам си реши дали искаш да си втория,защото в случая ти си точно такъв.Ако тя иска да е с теб,ще зареже онзи,какво като ходят от 2 години? Хората са женени по 20 години и се развеждат, а ... Говори с нея сериозно и я накарай да избере.Чак след избора и ще разбереш обича ли те наистина или това са просто думи.. Все пак любовта не се казва,а се доказва.Тя с какво го е доказала,като ходи и с двама ви ли :(

bogzfaggot
01-28-2009, 17:54
Ти си й просто развле4ение,нова тръпка,нищо друго,съмнявам се да изостави приятеля си заради теб