PDA

View Full Version : до понеделник 5 кг. ... Как?



girl4eety
01-28-2009, 13:42
Здравейте!
Искам сега да ви запозная с моя проблем и ако може да ми помогнете, защото направо откачам :? ....
Аз попринцип не се мисля за дебела /50 кг/ и мисля, че съм добре, то ето го проблема в нашия слас сме само 3 момичета...аз и още едно момиче сме слабички, а другата е доста пълна около 70кг. днес класната ни каза, че сега за края на срока трябвало всеки клас да си направи някаква програма и на мен и на другото момиче ни даде да учим един танц, в понеделник ще го играеме...до тук добре, но пита мен колко съм аз и казах-50кг. пита другото момиче-41 и класната ми каза че до понеделник иска да съм свалила поне 6-7 кг за да мога да участвам казах и че са много и незнам дали ще успея, и ако иска да си намери друго момиче, но каза че не можело :? :? :? :x :x
Затова просто ви умолявам кажете ми как да стана поне 45 кг. до понеделник моля ви, за да може да участвам в танца, още от днес съм почнала да го уча, но УМОЛЯВАМ ВИ кажете ми как да сваля...
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
P.S. Моля ви без обиди :-)

Darkkiss
01-28-2009, 13:45
Здравейте!
Искам сега да ви запозная с моя проблем и ако може да ми помогнете, защото направо откачам :? ....
Аз попринцип не се мисля за дебела /50 кг/ и мисля, че съм добре, то ето го проблема в нашия слас сме само 3 момичета...аз и още едно момиче сме слабички, а другата е доста пълна около 70кг. днес класната ни каза, че сега за края на срока трябвало всеки клас да си направи някаква програма и на мен и на другото момиче ни даде да учим един танц, в понеделник ще го играеме...до тук добре, но пита мен колко съм аз и казах-50кг. пита другото момиче-41 и класната ми каза че до понеделник иска да съм свалила поне 6-7 кг за да мога да участвам казах и че са много и незнам дали ще успея, и ако иска да си намери друго момиче, но каза че не можело :? :? :? :x :x
Затова просто ви умолявам кажете ми как да стана поне 45 кг. до понеделник моля ви, за да може да участвам в танца, още от днес съм почнала да го уча, но УМОЛЯВАМ ВИ кажете ми как да сваля...
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
P.S. Моля ви без обиди :-)

кажи и на госпожата ти че ако иска да те убие няма проблеми...
за месец едвам се свалят 5 кг тя за 4 дена иска да свалиш 6-7.... ЛОЛ!!!

gabi_94
01-28-2009, 13:51
ами аз съм сваляла 5кг. за една седмица, ама не ядях почти нищо, една филийка на ден с чай и ябълка, освен това правих упражнения, аз съм си слаба но исках да си направя експеримент дали мога да сваля още и ги свалих, обаче проблема е че дълго време не можах да си ги върна, даже вече 5 месеца не мога да си върна предишните килограми и всички дънки са ми широки :-D :D ...по темата, колко си висока? понякога е невъзможно да свалиш килограми, пък и зависи от метаболизма ти :)

billytalent
01-28-2009, 13:53
Защо не използваш тези дни за фитнес,спри хляба и сладките неща пий много течности и ще има някакъв ефект,но 5 кг за такъв кратък период...

Jesus
01-28-2009, 13:54
Абе прати е на майната си тая твоя класна, за 5 дена 6-7 кила това е възможно ако в понеделник сте на погребението ти :shock:

m3talmania
01-28-2009, 13:55
Отрежи си нещо. Няма как да се свалят тея кила. Просто няма как!! Обясни на класната си. Ако щеш я удари с учебник по главата, но ако искаш да си запазиш здравето по-добре не прави опити, за да не колабираш.

girl4eety
01-28-2009, 13:57
Аз също мисля че не е нормално и за това и казах да си намери друго момиче, но каза че не може.Иначе благодаря на всички за отговорите
Ще пробвам както каза billytalent дано да стане аз трябва основно да сваля в краката че ще ми дават една къса пола и каза че трябвало да ми бъдат по-слаби краката :o Благодаря ви за отговорите :-) приемам и други :-)

billytalent
01-28-2009, 14:04
Ако наистина тръгнеш на фитнес ще е супер аз от скоро ходя и след 3 посещения някъде се забелязваше ефект щом искаш за краката наблегни на колелото аз по принцип по 30 мин въртя :-D

Darkkiss
01-28-2009, 14:08
Аз също мисля че не е нормално и за това и казах да си намери друго момиче, но каза че не може.Иначе благодаря на всички за отговорите
Ще пробвам както каза billytalent дано да стане аз трябва основно да сваля в краката че ще ми дават една къса пола и каза че трябвало да ми бъдат по-слаби краката :o Благодаря ви за отговорите :-) приемам и други :-)

гледай сега искуството на лъжата е точно за такива ситуации... в пон и казваш че си свалила 4-5 и не си могла повече(същност не си и прави и труда да го правиш) и тя дори няма да намери разликата... хем ти доволна хем тя доволна...
а ако ти направи скандал викни родителите си да поговорат с нея...

girl4eety
01-28-2009, 14:11
Ако наистина тръгнеш на фитнес ще е супер аз от скоро ходя и след 3 посещения някъде се забелязваше ефект щом искаш за краката наблегни на колелото аз по принцип по 30 мин въртя :-D
Колко горе-долу ще ми взечат като пари и за да сваля от краката на колелото ли трябва. А има и един проблем малко ме срам сама да отдиа там а и нямам накоя приятелка кфо да права

billytalent
01-28-2009, 14:15
И мен ме беше срам супер много ако не беше пустия срам отдавна да съм тръгнала,не се притеснявай ако преодолееш срама и отидеш 1 пъг след това постоянно ще искаш да ходиш...иначе за пари навсякъде е различно на мен ми взимат по 2 лв. и ако искам цял ден мога да седя там

cLaDyRcHe
01-28-2009, 14:15
кажи и на класната ти първо тя да свали 6-7 кг за 4 дена и после да ти каже как ги е свалила 8-)

fre3styl3
01-28-2009, 14:18
Струва ми се, че на някой му е доста голямо въображението :-o :lol:

akinom
01-28-2009, 14:19
Mi po nai- hitriq na4in moje6 da si svali6 kilcata.
1vo: Zapisvai si kakvo qde6 ( ili ako zapo4va6 ot utre spomni si kakvo qde dnes )
Taka 6te presmetne6 kolko kalorii izqla i na drugiq den pogulni dvoino po- malko. (potursi v google za kaloriite)
2ro: Izgarqi pove4e kalorii ot kolkoto poema6. ;)
Smai gi vsi4kite :D

Darkkiss
01-28-2009, 14:25
абе как така вие за ЛЪЖАТА не сте чували...

girl4eety
01-28-2009, 14:42
Mi po nai- hitriq na4in moje6 da si svali6 kilcata.
1vo: Zapisvai si kakvo qde6 ( ili ako zapo4va6 ot utre spomni si kakvo qde dnes )
Taka 6te presmetne6 kolko kalorii izqla i na drugiq den pogulni dvoino po- malko. (potursi v google za kaloriite)
2ro: Izgarqi pove4e kalorii ot kolkoto poema6. ;)
Smai gi vsi4kite :D
Не разбирам смисъла на това което ми предложи :?

FieRy_GirL
01-28-2009, 14:47
кажи на класната си да се гръмне или я прати при мен аз да я гръмна :wink:

hAshoo
01-28-2009, 15:09
не,че нещо обаче аз отслабнах с 6 кила за 5 дена..от 1 година така и така не ги върнах вярно,че през това време докато гладувах освен за храна за друго не мислих,обаче пред кантара си отслабвах :\

TheNewReligion
01-28-2009, 15:41
На твое място аз бих се отказала. Не отиваш на модно ревю, а ще танцуваш! :x Иначе, ако искаш да свалиш поне нещо до понеделеник яж малко, пий много вода и спортувай всеки ден.

Kallyn4eto
01-28-2009, 15:53
гледай сега искуството на лъжата е точно за такива ситуации... в пон и казваш че си свалила 4-5 и не си могла повече(същност не си и прави и труда да го правиш) и тя дори няма да намери разликата... хем ти доволна хем тя доволна...
а ако ти направи скандал викни родителите си да поговорат с нея...

Съгласна съм. Ти самата каза, че се харесваш. Ако искаш да свалиш тези килограми-да, пробвай. Но щом се харесваш, няма смисъл. Както казаха това е танц, а не модно ревю.

Darkkiss
01-28-2009, 15:54
РАЗБОЛЕЙ СЕ!!!

АЗ СЪМ БОЛЕН ОТ 4-5 ДЕНА И СЪМ ОТСЛАБНАЛ С 6-7 КИЛА...

ТОВА ТИ Е СПАСЕНИЕТО ЩОМ НЕ ИСКАШ ДА ЛЪЖЕШ

pifiella
01-28-2009, 15:55
Да го духа класната ти!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

SoFarSoG00d
01-28-2009, 16:53
Плодове и само плодове-без банани и много течности иии естествено упражнения,за 5 дни-3 кг.

Darkkiss
01-28-2009, 16:56
АБЕ ВИЕ ИДИОТИ ЛИ СТЕ БЕ КАКВО Я НАСЪРЧАВАТЕ ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ ЛИ??? Е ПА НЕМА ПРОБЛЕМИ КАЖЕТЕ КОГА ЩЕ Е ПОГРЕБЕНИЕТО ЧЕ НЕ СЪМ СИ ИЗГЛАДИЛ КОСТЮМА

SoFarSoG00d
01-28-2009, 16:58
АБЕ ВИЕ ИДИОТИ ЛИ СТЕ БЕ КАКВО Я НАСЪРЧАВАТЕ ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ ЛИ??? Е ПА НЕМА ПРОБЛЕМИ КАЖЕТЕ КОГА ЩЕ Е ПОГРЕБЕНИЕТО ЧЕ НЕ СЪМ СИ ИЗГЛАДИЛ КОСТЮМА

Оффф,ако се умираше от 5 дневна диета популацията на Земята щеше да намалее на половина.

Darkkiss
01-28-2009, 17:00
АБЕ ВИЕ ИДИОТИ ЛИ СТЕ БЕ КАКВО Я НАСЪРЧАВАТЕ ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ ЛИ??? Е ПА НЕМА ПРОБЛЕМИ КАЖЕТЕ КОГА ЩЕ Е ПОГРЕБЕНИЕТО ЧЕ НЕ СЪМ СИ ИЗГЛАДИЛ КОСТЮМА

Оффф,ако се умираше от 5 дневна диета популацията на Земята щеше да намалее на половина.

За 50 килограмово момиче 6-7 килограма са 12-14% от тялото й... ако си свали толкова ряско 100% ще се разболее.... Това е като кръвта в твойто тяло има 5 литра ако 500 мл ти липсват вече си за спешното...

SoFarSoG00d
01-28-2009, 17:03
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

cherrypezz
01-28-2009, 17:03
Оф класната ти е много тъпа.Ама и ти си тъпа.

Darkkiss
01-28-2009, 17:07
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....

Kallyn4eto
01-28-2009, 17:16
Darkkiss, ти сам и каза, че ако се разболее ще свали килограми.
Но след това съм съгласна с теб. Глупаво е да се опитваш да свалиш толкова килограми за малко време. И то само за един танц. Никак не си заслужава. Не знам какво я е прихванало класната ти. Като няма друго момиче което да те замести не 50, а 60 килограма да си, тя няма друг избор. Освен това, пак казвам, че щом се харесваш...няма смисъл за 5-10 минутен танц толкова да се мъчиш.

SoFarSoG00d
01-28-2009, 17:17
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

Darkkiss
01-28-2009, 17:24
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

добре аз ако те наръгам с нож в сърцето 2-3 пъти кво ще ми кажеш? подяволите защо все гледате да се наказвате и да се тормозите с тея килограми .... човека писал преди тебе извади много добра точка това е 5-10 минутен танц а класната няма друг избор освен да я исползва... и вместо да спамиме темата моля те отиди до доктора си и го питай какво смята по този въпрос и утре ми го кажи...

bubsy_f
01-28-2009, 17:27
класната ти е адски тъпа ако си мисли,че за толкова малко време можеш да свалиш 5кг.. няма как просто.. :o просто не се занимавай с глупости.. ако ти искаш да отслабнеш опитай нещо..мисля,че има мн теми по тоя въпрос.. но го карай по бавно примерно на месец сваляш 6-7-8кг.. П.С. И аз мисля,че височината има значение..гадно ще е да си 160см и да си 55кг и съвсем друго да си 175см и да си 55кг.. :-P

SoFarSoG00d
01-28-2009, 17:29
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

добре аз ако те наръгам с нож в сърцето 2-3 пъти кво ще ми кажеш? подяволите защо все гледате да се наказвате и да се тормозите с тея килограми .... човека писал преди тебе извади много добра точка това е 5-10 минутен танц а класната няма друг избор освен да я исползва... и вместо да спамиме темата моля те отиди до доктора си и го питай какво смята по този въпрос и утре ми го кажи...
Килограмите стават тормоз,когато са повечко.Човек трябва да се подържа във форма и да се 1увства добре,щом момичето е пуснало тема,значи не се чувства добре с тези килограми и нещо го притеснява,така че си е нейн проблем с колко ще отслабва.

Darkkiss
01-28-2009, 17:35
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

добре аз ако те наръгам с нож в сърцето 2-3 пъти кво ще ми кажеш? подяволите защо все гледате да се наказвате и да се тормозите с тея килограми .... човека писал преди тебе извади много добра точка това е 5-10 минутен танц а класната няма друг избор освен да я исползва... и вместо да спамиме темата моля те отиди до доктора си и го питай какво смята по този въпрос и утре ми го кажи...
Килограмите стават тормоз,когато са повечко.Човек трябва да се подържа във форма и да се 1увства добре,щом момичето е пуснало тема,значи не се чувства добре с тези килограми и нещо го притеснява,така че си е нейн проблем с колко ще отслабва.

МА ТИ ИДИОТ ЛИ СИ ИЛИ ДА БЕ?

ТЯ Е ПУСНАЛА ТЕМАТА ЗАЩОТО СЕ СТРАХУВА ОТ КЛАСНАТА СИ
Т.Е ТЯ НЕ ИСКА ДА СЕ ПРОМЕНЯ КЛАСНАТА И ИСКА ТЯ ДА СЕ ПРОМЕНИ...
МОМИЧЕТО СЕ СТРАХУВА ТОВА ДА НЕ И СЕ ОТРАЗИ НА ОЦЕНКИТЕ ЗА ТОВА ИСКА ДА СЕ СЪСИПЕ
+ ТОВА ТИ СИ БАТИ КРЕТЕНА НЕ МОЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ РЯЗКАТА РАЗЛИКА Е = СМЪРТ
ТОВА Е СЕ 1 ДА СЕДИШ В СТАЯ С ТЕМПЕРАТУРА 25-30 ГРАДУСА И ПОСЛЕ ДА ИЗЛЕЗНЕШ НА ВЪН ДА Е -15 ГРАДУСА... 100% ЩЕ УМРЕШ
ИЛИ КАК ДА ТИ ГО КАЖА ПО ДР НАЧИН КАТО СЕ ГМУРКАШ ДА СЕ ГМУРНЕШ НА 10 МЕТРА ОТ ПЪРВИЯ ТИ ОПИТ-> ПУКАНЧЕТАТА ТИ СЕ СПУКВАТ ОЩЕ НА 3-ТИЯ МЕТЪР
ИЛИ НЕ ЗНАМ ОЩЕ КВИ ПРИМЕРИ ДА ТИ ДАМ ДЕЕБА ТИ СИ БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ

EarthShaker
01-28-2009, 17:36
на класната бих и казал да си eбe майката

paci
01-28-2009, 17:36
Според мен е невъзможно за толкова кратко време да свалиш толкова килограма!Щом класната ти не те харесва,нека тя да танцува вместо теб. :D

DJEB
01-28-2009, 17:47
1.няма да сваляш никви килограми шот и без тва си слаба
2.аре класната ти да ги свали :lol:

SoFarSoG00d
01-28-2009, 17:49
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

добре аз ако те наръгам с нож в сърцето 2-3 пъти кво ще ми кажеш? подяволите защо все гледате да се наказвате и да се тормозите с тея килограми .... човека писал преди тебе извади много добра точка това е 5-10 минутен танц а класната няма друг избор освен да я исползва... и вместо да спамиме темата моля те отиди до доктора си и го питай какво смята по този въпрос и утре ми го кажи...
Килограмите стават тормоз,когато са повечко.Човек трябва да се подържа във форма и да се 1увства добре,щом момичето е пуснало тема,значи не се чувства добре с тези килограми и нещо го притеснява,така че си е нейн проблем с колко ще отслабва.

МА ТИ ИДИОТ ЛИ СИ ИЛИ ДА БЕ?

ТЯ Е ПУСНАЛА ТЕМАТА ЗАЩОТО СЕ СТРАХУВА ОТ КЛАСНАТА СИ
Т.Е ТЯ НЕ ИСКА ДА СЕ ПРОМЕНЯ КЛАСНАТА И ИСКА ТЯ ДА СЕ ПРОМЕНИ...
МОМИЧЕТО СЕ СТРАХУВА ТОВА ДА НЕ И СЕ ОТРАЗИ НА ОЦЕНКИТЕ ЗА ТОВА ИСКА ДА СЕ СЪСИПЕ
+ ТОВА ТИ СИ БАТИ КРЕТЕНА НЕ МОЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ РЯЗКАТА РАЗЛИКА Е = СМЪРТ
ТОВА Е СЕ 1 ДА СЕДИШ В СТАЯ С ТЕМПЕРАТУРА 25-30 ГРАДУСА И ПОСЛЕ ДА ИЗЛЕЗНЕШ НА ВЪН ДА Е -15 ГРАДУСА... 100% ЩЕ УМРЕШ
ИЛИ КАК ДА ТИ ГО КАЖА ПО ДР НАЧИН КАТО СЕ ГМУРКАШ ДА СЕ ГМУРНЕШ НА 10 МЕТРА ОТ ПЪРВИЯ ТИ ОПИТ-> ПУКАНЧЕТАТА ТИ СЕ СПУКВАТ ОЩЕ НА 3-ТИЯ МЕТЪР
ИЛИ НЕ ЗНАМ ОЩЕ КВИ ПРИМЕРИ ДА ТИ ДАМ ДЕЕБА ТИ СИ
БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ

Първо,смятам 4е си доста циничен,типичен български манталитет,но тъй като аз не съм толкова пропаднала няма да ти отговарям с подобни изрази от улицата.......whatever...

zaiobaio
01-28-2009, 17:51
сигурна ли си, че учителката ти е казала точно това ?! защото ако наистина го е казала е за бой тая жена. срам за педагозите !!!!!!!!
няма как да свалиш 6-7 кила за толкова време. 1-2 може ама повече едва ли.. така че отивай при тая псевдо учителка и й кажи да си завре дипломата за висше там дето слънце не огрява. и не се ядосвай, един танц не си струва да се ядосваш и да си вредиш на здравето !

Darkkiss
01-28-2009, 17:58
Зависи колко си висока,ако си към 160-165 50 кг са малко повечко,мисля,че 46кг е ок.

пърно не съм Ф и 2-ро няма значение от височината
всичко това е биология....
Е как ще няма значение височината?По един начин се разпределят 50 кг при височина 160см,а по коренно разлиен,ако е 170см.....това е разликата.

добре аз ако те наръгам с нож в сърцето 2-3 пъти кво ще ми кажеш? подяволите защо все гледате да се наказвате и да се тормозите с тея килограми .... човека писал преди тебе извади много добра точка това е 5-10 минутен танц а класната няма друг избор освен да я исползва... и вместо да спамиме темата моля те отиди до доктора си и го питай какво смята по този въпрос и утре ми го кажи...
Килограмите стават тормоз,когато са повечко.Човек трябва да се подържа във форма и да се 1увства добре,щом момичето е пуснало тема,значи не се чувства добре с тези килограми и нещо го притеснява,така че си е нейн проблем с колко ще отслабва.

МА ТИ ИДИОТ ЛИ СИ ИЛИ ДА БЕ?

ТЯ Е ПУСНАЛА ТЕМАТА ЗАЩОТО СЕ СТРАХУВА ОТ КЛАСНАТА СИ
Т.Е ТЯ НЕ ИСКА ДА СЕ ПРОМЕНЯ КЛАСНАТА И ИСКА ТЯ ДА СЕ ПРОМЕНИ...
МОМИЧЕТО СЕ СТРАХУВА ТОВА ДА НЕ И СЕ ОТРАЗИ НА ОЦЕНКИТЕ ЗА ТОВА ИСКА ДА СЕ СЪСИПЕ
+ ТОВА ТИ СИ БАТИ КРЕТЕНА НЕ МОЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ РЯЗКАТА РАЗЛИКА Е = СМЪРТ
ТОВА Е СЕ 1 ДА СЕДИШ В СТАЯ С ТЕМПЕРАТУРА 25-30 ГРАДУСА И ПОСЛЕ ДА ИЗЛЕЗНЕШ НА ВЪН ДА Е -15 ГРАДУСА... 100% ЩЕ УМРЕШ
ИЛИ КАК ДА ТИ ГО КАЖА ПО ДР НАЧИН КАТО СЕ ГМУРКАШ ДА СЕ ГМУРНЕШ НА 10 МЕТРА ОТ ПЪРВИЯ ТИ ОПИТ-> ПУКАНЧЕТАТА ТИ СЕ СПУКВАТ ОЩЕ НА 3-ТИЯ МЕТЪР
ИЛИ НЕ ЗНАМ ОЩЕ КВИ ПРИМЕРИ ДА ТИ ДАМ ДЕЕБА ТИ СИ
БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ

Първо,смятам 4е си доста циничен,типичен български манталитет,но тъй като аз не съм толкова пропаднала няма да ти отговарям с подобни изрази от улицата.......whatever...

Да аз съм Българин който е здраво стъпил на 2-та си крака и обмисля всеки възможен вход и последиците от него. А ти си от тея идиоти дето си мислят че англия е велика сила и не искат да си говорят собствения си език. Интерестното е че от всички страни в който съм бил точно англииско говорящите и хората в тях са най-прости... Не не спори с мене защото няма какво да спориш и има много да падаш за да ми стигнеш на нивото мда ма още гравитацията не си е объзнала знака... И не на последно място подчертал съм 1 думичка в твоя пост който показва че си идиот....

SoFarSoG00d
01-28-2009, 18:08
Злобата те е погълнала и заличила като здраво мислещ човек,а форумът е мястото където да избиваш комплекси,да се заяждаш с непознати и да изтъкваш себе си като нагрубяваш другите,но както и да е не ме засяга.Бъди жив и здрав,дано някой ден ти дойде просветлението.

WHATEVER!!!!!

Darkkiss
01-28-2009, 18:11
Злобата те е погълнала и заличила като здраво мислещ човек,а форумът е мястото където да избиваш комплекси,да се заяждаш с непознати и да изтъкваш себе си като нагрубяваш другите,но както и да е не ме засяга.Бъди жив и здрав,дано някой ден ти дойде просветлението.

WHATEVER!!!!!

да направо аз съм сатаната за това че не искам да убивате момичето а ти си ангела за тфа че искаш да я заличиш от планетата земя...
с тая дума просто неам кфо да кажа..

и бтв Хитлер е изравнил УК с земята така че като толкова се имаш за велика британка си мани сфастиката от аватара...

m3talmania
01-28-2009, 18:12
В крайна сметка в името на здравето на авторката всеки силно препоръчва да не прави такива рязки промени в теглото и начина си на хранене :!:

SoFarSoG00d
01-28-2009, 18:17
Злобата те е погълнала и заличила като здраво мислещ човек,а форумът е мястото където да избиваш комплекси,да се заяждаш с непознати и да изтъкваш себе си като нагрубяваш другите,но както и да е не ме засяга.Бъди жив и здрав,дано някой ден ти дойде просветлението.

WHATEVER!!!!!

да направо аз съм сатаната за това че не искам да убивате момичето а ти си ангела за тфа че искаш да я заличиш от планетата земя...
с тая дума просто неам кфо да кажа..

и бтв Хитлер е изравнил УК с земята така че като толкова се имаш за велика британка си мани сфастиката от аватара...
Кой е казал,че съм велика британка.......?!
Явно не знаеш родния -български език,тъй като се изписва сВастика и се изразяваш много неграмотно,използваш и чуждици ,но какво говоря аз на здраво,стъпил на 2-та си крака българин.....
За съжаление това е тъжната реалност,хора,които не знаят родния си език.............

cherrypezz
01-28-2009, 18:25
Ох,колко ми е интересно да ви гледам как се карате!!! :D

Kallyn4eto
01-28-2009, 18:26
Ох,колко ми е интересно да ви гледам как се карате!!! :D
да и на мен :-D

SoFarSoG00d
01-28-2009, 18:27
Аз определено не се карам,просто изказвам искреното си възмущение от факта,че някой безпричинно ме нагрубява.

OneGirl
01-28-2009, 18:31
:shock: класната ти е луда. Недей заради някакъв танц да си съсипваш здравето. А пък 50 кг.изобщо не са много даже си си нормална. Иначе ти колко си висока? Ако си 1.55 или 1.60 50кг са си напълно нормални. По - скоро приятелката ти да вземе да качи някой килограм.
Аз съм 42 кг и се чувствам слаба искам да бъда някъде 50, но не мога да ги кача :( .

girl4eety
01-29-2009, 10:57
Благодаря на всички ВИ за отговорите.
....Днес говорих с класната си и казах, че не мога да сваля 5 кг. до понеделник и ако не ме харесва такава да си намери друго момиче, тя ми направи малко злобна физиономия, и ми вика : Можеше поне да се помъчиш да свалиш 2-3 кг. , като не можеш 5, за да играеш в танца. И аз и отговорих : ако искате ще играя, но няма да свалям килограми, ако не си търсете друго момиче, което да е слабо :-x и тя ми каза, че така с тези крака няма да ме приеме, защото я било нея срам като обуя късата пола и да ми се гледат краката, а аз и казах тогава си търси друга :-x и си тръгнах...
Това стана днес исках да ви разкажа и да ви благодаря на вички, че ме разбрахте, но просто няма да играя в танца, защото не мога да ги сваля тези килограми... Благодаря ви на всички за отговорите,ако искат модераторите нека заключат темата! :-)

SoFarSoG00d
01-29-2009, 10:58
Благодаря на всички ВИ за отговорите.
....Днес говорих с класната си и казах, че не мога да сваля 5 кг. до понеделник и ако не ме харесва такава да си намери друго момиче, тя ми направи малко злобна физиономия, и ми вика : Можеше поне да се помъчиш да свалиш 2-3 кг. , като не можеш 5, за да играеш в танца. И аз и отговорих : ако искате ще играя, но няма да свалям килограми, ако не си търсете друго момиче, което да е слабо :-x и тя ми каза, че така с тези крака няма да ме приеме, защото я било нея срам като обуя късата пола и да ми се гледат краката, а аз и казах тогава си търси друга :-x и си тръгнах...
Това стана днес исках да ви разкажа и да ви благодаря на вички, че ме разбрахте, но просто няма да играя в танца, защото не мога да ги сваля тези килограми... Благодаря ви на всички за отговорите,ако искат модераторите нека заключат темата! :-)
Оплачи се на директора от класната,както и на вашит,след това може да я съдиш за обида!!!!

m3talmania
01-29-2009, 11:05
Благодаря на всички ВИ за отговорите.
....Днес говорих с класната си и казах, че не мога да сваля 5 кг. до понеделник и ако не ме харесва такава да си намери друго момиче, тя ми направи малко злобна физиономия, и ми вика : Можеше поне да се помъчиш да свалиш 2-3 кг. , като не можеш 5, за да играеш в танца. И аз и отговорих : ако искате ще играя, но няма да свалям килограми, ако не си търсете друго момиче, което да е слабо :-x и тя ми каза, че така с тези крака няма да ме приеме, защото я било нея срам като обуя късата пола и да ми се гледат краката, а аз и казах тогава си търси друга :-x и си тръгнах...
Това стана днес исках да ви разкажа и да ви благодаря на вички, че ме разбрахте, но просто няма да играя в танца, защото не мога да ги сваля тези килограми... Благодаря ви на всички за отговорите,ако искат модераторите нека заключат темата! :-)
Оплачи се на директора от класната,както и на вашит,след това може да я съдиш за обида!!!!
;-)
Чак до съд... Ако бях аз щях да дигна луд скандал.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 11:07
Ами това е обида.Начина по,който е реагирала си е чиста обида!!!За обида може да се съди,аз лично бих го направила,това си е скандално.

zvezdichkaaa
01-29-2009, 11:16
Малее ква овца!!!Как така ще ти казва да отслабваш,заради някакъв тъп танц,а на всичкото отгоре ще те и обижда.Аз бих и направила голям сканадал и след това щях да се оплача на наще и от там на директора :?

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-29-2009, 11:52
Да аз съм Българин който е здраво стъпил на 2-та си крака и обмисля всеки възможен вход и последиците от него. А ти си от тея идиоти дето си мислят че англия е велика сила и не искат да си говорят собствения си език. Интерестното е че от всички страни в който съм бил точно англииско говорящите и хората в тях са най-прости... Не не спори с мене защото няма какво да спориш и има много да падаш за да ми стигнеш на нивото мда ма още гравитацията не си е объзнала знака... И не на последно място подчертал съм 1 думичка в твоя пост който показва че си идиот....

A случайно да знаеш разликата между Вход и Ход???

m3talmania
01-29-2009, 12:00
Ами това е обида.Начина по,който е реагирала си е чиста обида!!!За обида може да се съди,аз лично бих го направила,това си е скандално.
Ами всъщност правилно... Коя е ТЯ да обижда. Да я съди. То в днешно време какво се чува от учителите...

TheRestorer
01-29-2009, 12:02
Добре си и го казала на класната, явно е много глупава, за да се срамува от учениците.И сигурно не знае, как се свалят 5 кила.Щракваш и си 5 кила надолу - е нема такава опция.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 12:10
Ами това е обида.Начина по,който е реагирала си е чиста обида!!!За обида може да се съди,аз лично бих го направила,това си е скандално.
Ами всъщност правилно... Коя е ТЯ да обижда. Да я съди. То в днешно време какво се чува от учителите...
Ами повечето учители в днешно време са малоумни ,злобни комплесари и си изкарват яда върху учениците,понеже освен учители никакви други не може да бъдат.Учител е признание,а не ей така .

girl4eety
01-29-2009, 12:14
Благодаря, че поне вие ме разбирате.Наистина много благодаря. :-) :-)

titinkaa
01-29-2009, 14:25
кажи и на класната ти първо тя да свали 6-7 кг за 4 дена и после да ти каже как ги е свалила 8-)

+1 :D

BoCupycake
01-30-2009, 07:51
OMFG!

peteto89
01-30-2009, 11:06
кажи на клсната ти да иде на лекар психолог тая жена не е в ред как може да те кара да отслабващ 50 кг са екстра на 45 кг ще приличаш на торба с кокали я да се грамне тая :o

sladka__droga
01-30-2009, 11:19
Леле , класната ти е супер тъпа без извинение.Що не ги свали тя тея килограми като толкова ги разбира нещата ?!
Толкова от мен по темата.