PDA

View Full Version : Бой заради момиче



term0t0
01-28-2009, 13:51
8-) Тарам там..Значи седим ние 7-8 воека на рампата..и си лафим и там идва на едната притятеля и с неговихора..и там ми вика че съм зарибявал приятелката му..пък то не е така 8-) ама той не вярва и тръгват да ма бия ама 5 на 1 сме..аз звъня един телефон идват мойте хора..и ония биячи вадят боксове и палки..че бая бой изядоха като вземе бпалките ама докато ги вземем тия палки го отнесохме..Та ето раничката ми..:D
http://prikachi.com/files/567733p.jpg

nelituuu
01-28-2009, 13:56
Според мен тая тема е безсмислена и си мисля, че можеше снимката да я дадеш на линк, за да е по-удобно за четене. :(

Alabalaportokala
01-28-2009, 14:08
welcome to gangproblem . net . Много гагнстери се навъдиха тука. Леле... :D

6emet4e
01-28-2009, 14:11
Ха,та заради тая раничка,която дори не се вижда добре ли пусна темата?!

niquetamere
01-28-2009, 14:16
ахахаххааххахха имало е gang/bang сблъсък да.. АХАХХАХАХАХААХ
А тая рана...от бокс или от палка е ? (на нито едно от двете не прилича) ... А ти мобилниииии човече , докато се обаждаше на "твойте хора" не изяде ли тупаника ?

ifkataAa
01-28-2009, 15:10
Как пък ще се бия,заради нещо което дори не съм направила ... Но все пак си бил длъжен да го направиш, за да не излезеш като страхливец :(

LovelyGirl
01-28-2009, 17:47
Как пък ще се бия,заради нещо което дори не съм направила

А те като те бият ти ще стоиш ли :-D
И да си виновна и да не си,трябва да се защитиш ;)

x3eme
01-28-2009, 17:50
ей гангстер забравил си си пистолета и палката във кашона със детските играчки :?

bogzfaggot
01-28-2009, 17:57
дреме ми на минджока

Neftochimic
01-28-2009, 18:16
wii da ne ste se xapali we,
a + towa spored men qko lyjesh, shtot te edwa li shte te chakat da zwynish ta twoite fr i dokat doidat teq manqci da stoqt i da te gledat.... :razz: :razz: :razz:

Hurtmore
01-28-2009, 18:17
боже O_O ми аз миналия петък пребих един от класа ми, трябваше ли да си снимам кокълчетата на ръката и да пусна тема? O_o

Bu7cher
01-28-2009, 18:18
Бате...ти си рамбо 2.Уроци по карате даваш ли? :)

Punisherrr
01-28-2009, 18:34
Ми тъпа ви работа... ;)

SunSmile
01-28-2009, 20:35
ей гангстер забравил си си пистолета и палката във кашона със детските играчки :?
:lol: тва е приказка!

Малко ти е раничката, другия път верно се зарибявай с приятелката му, че поне да знаеш за кво те бият! :lol:

nicolepcd
01-28-2009, 20:38
Дай мама да го целуне и ще мине като на кученце 8-)

Kostadin_682
01-28-2009, 20:38
ей гангстер забравил си си пистолета и палката във кашона със детските играчки :?
:lol: тва е приказка!

Малко ти е раничката, другия път верно се зарибявай с приятелката му, че поне да знаеш за кво те бият! :lol:
хахаххаха... точно, поне да знаеш за кво' те бият 8-)

SunSmile
01-28-2009, 20:48
ей гангстер забравил си си пистолета и палката във кашона със детските играчки :?
:lol: тва е приказка!

Малко ти е раничката, другия път верно се зарибявай с приятелката му, че поне да знаеш за кво те бият! :lol:
хахаххаха... точно, поне да знаеш за кво' те бият 8-)
Ми много ясно! Пък и тоя ако няма доверие на приятелката си и бие всяко мом4е, което я погледне е най - големия кретен на света! То същото като да се сбият 2 кифли за некое момче... Глупост!!! Сега понеже си невинен земай некви здрави момчета, кола, бухалки, тръби и бой, БОЙ!!! Да разбере с кой си има работа :lol: :lol: :lol: После може и гаджето да му свиеш да е по-яко :razz:


ПС: Лигавя се много тая вечер :lol: или ирония, сатира, или нищо! 8)

Kostadin_682
01-28-2009, 20:50
ей гангстер забравил си си пистолета и палката във кашона със детските играчки :?
:lol: тва е приказка!

Малко ти е раничката, другия път верно се зарибявай с приятелката му, че поне да знаеш за кво те бият! :lol:
хахаххаха... точно, поне да знаеш за кво' те бият 8-)
Ми много ясно! Пък и тоя ако няма доверие на приятелката си и бие всяко мом4е, което я погледне е най - големия кретен на света! То същото като да се сбият 2 кифли за некое момче... Глупост!!! Сега понеже си невинен земай некви здрави момчета, кола, бухалки, тръби и бой, БОЙ!!! Да разбере с кой си има работа :lol: :lol: :lol: После може и гаджето да му свиеш да е по-яко :razz:


ПС: Лигавя се много тая вечер :lol: или ирония, сатира, или нищо! 8)
Ако тръгне да бие всяко момче, и си представи попадне на неподходящото и си намери майстора... е тогава ще ми хареса :razz: :razz: :razz:

SunSmile
01-28-2009, 20:53
еми дано да е скоро :lol: То няма начин да не яде тоягатя някъде и той :lol:

MaLkaTa_LaDy
01-29-2009, 09:13
Ъъъ.... За какво направи тая тема? :? Да се хвалиш, че си се бил или за се хвалиш, че имаш приятели, които можеш да извикаш, които се бият или да се хвалиш, че имаш такава малка раничка? xD Идиот... :lol:
П.п. Поне да беше включил фотоапарата на макро.. :razz:

Hayles
01-29-2009, 09:15
Майко не сте добре ! :lol:

mickelangelo
01-29-2009, 10:24
ами ... какво да ти кажа .. не това е начина .. а ако имаш с някой да се разбираш така .. просто се разберете 2 мата. . това с викането на хора няма край ... този познава тоя .. онзи ония .. няма смисъл .. 1 с/у друг се изправяте . и който загуби това .е . ..