PDA

View Full Version : На къде вървят нещата според вас :?



ifkataAa
01-28-2009, 16:40
Здравейте.Имам си приятел от известно време и до сега нещата вървяха добре.Като всяка двойка се карахме от време на време,но веднага ни минаваше.Винаги се държи добре към мен и внимава да не ме убиди.Днес,обаче нещо се промени ... :( Понеже учим в едно даскало се виждаме постоянно.Седим си днеска с моите приятелки в кабинета по музика и приятеля ми идва с още едно момче.Викнаха един съученик,незнам защо.Сигурно искаха да се бъзикат нещо с него... Момчето,което беше с него го бутна и му каза да дойде при мен,да ме види какво правя,а приятеля ми се обърна и каза "Аре ве ще ходя при нея,да не би да ми е няква,че ще ходя." След което се засмя.Всичко това беше на майтап,но на мен ми стана много тъпо.Някак си ме злепостави пред приятелите ми.Може би ме е разлигавил прекалено много с всичкото внимание,което ми даваше през цялото време през,което сме заедно,че сега не мога да приема дори един бъзик..но то какъв :( Според вас на къде отиват нещата или няма смисъл да отдавам такова значение на един майтап ?

ПП.Благодаря предварително :)

kobrichka
01-28-2009, 16:45
Може и да е било шега не знам,но според мен е било доста глупава постъпка.Ти поговори ли с него,каза ли му че ти е била неприятна тази случка? Според мен поговори с него и тогава си прави изводи.Неприбързваи с изводите за бъдещето на връзката ви,не смятам,че ако той наистина се е шегувал това е повод за раздяла.Поговори с него.

maina7a
01-28-2009, 16:47
според мен не трябва да отделяш толкова голямо значени.. сигорно е искал да се направи на "пич" пред приятелките ти .. а и доста тъпо е постъпил наистина.. :)

angelcheeee_93
01-28-2009, 16:52
а видя ли,а в раздел секс ти искаше да му пуснеш за Св.Валентин,погледни още веднъж мнението ми и се замисли,защото го казах с добро...
и по темата:
той си знае дали се е шегувал или не,но изглежда супер тъпо отстрани.Ако наистина те обичаше,щеше ли да каже така(дори на шега да е било) ?точно с това ли щеше да се пошегува?
Не си затваряй очите и недей да му вярваш на 100%.
Говори с него и го питай защо е казал така,в противен случай мога да ти кажа,че тук няма да получиш точен отговор на въпроса си!

ifkataAa
01-28-2009, 16:53
Не му казах нищо.До края на шестия час го подминавах,като пътен знак.Той разбра,че му се сърдя,но не направи нищо.Мисля,че вече не го интересувам :cry: Защо го прави,като утре пак ще си ме гушка и ще се държи както винаги :(

maina7a
01-28-2009, 16:55
момчета побертет.. :D (нищо лично..)

Bellatrix
01-28-2009, 16:58
Не му казах нищо.До края на шестия час го подминавах,като пътен знак.Той разбра,че му се сърдя,но не направи нищо.Мисля,че вече не го интересувам :cry: Защо го прави,като утре пак ще си ме гушка и ще се държи както винаги :(
Оф, ей такива най-ги мразя. Егото ще ги убие. Говори с него и ако пак направи нещо такова почни и ти да го дразниш и злепоставяш пред неговите приятели уж на шега.

silky92
01-28-2009, 17:00
Малко са детски нещата , ако се държи и попринцип така с теб ,няма смисъл да си с него :?

Adwokat
01-28-2009, 17:04
Не го приемай толкова на вътре... но постъпката му е била адски тъпа от негова страна да те злепоставя така пред други хора... просто поговори с него...

Punisherrr
01-28-2009, 18:18
Не му казах нищо.До края на шестия час го подминавах,като пътен знак.Той разбра,че му се сърдя,но не направи нищо.Мисля,че вече не го интересувам :cry: Защо го прави,като утре пак ще си ме гушка и ще се държи както винаги :(
Оф, ей такива най-ги мразя. Егото ще ги убие. Говори с него и ако пак направи нещо такова почни и ти да го дразниш и злепоставяш пред неговите приятели уж на шега.

Е,то понеже така се решава проблем... :-D ;) не баш...
Просто говори с него и виж какво става...

Viche
01-29-2009, 22:21
Доста тъпо е постъпил..поговорете и му кажи,че не ти е приятно като си прави такива шеги..

Kostadin_682
01-30-2009, 06:47
Ба... проста постъпка

PreciousDiamond
01-30-2009, 07:03
Ау ей такива "гЪзета" как ги мразя ... Даже на мен ми стана тъпо, като четях , пък не искам да се поставям на твоето място :? Еми не знам .. аз ако бях на твойто място ... бих си помислила доста хубаво дали искам връзка с подобен индивид !!

beiho
01-30-2009, 08:06
Това е супер обикновен майтап, и се учудвам на вас момичетата и на моята защо не можете да понесете такива неща!!! :x

fuckUall
01-30-2009, 08:08
вървят към края ; )

galu6a
01-30-2009, 08:11
А той на колко е ако не е тайна :?