PDA

View Full Version : Край на всичко.. :)



myNameIsImmortal
01-28-2009, 16:53
Извинявам се, че пак ще ви занимавам с простотии, но искам да споделя :-o

Вчера когато с нея се засякохме в скайп ми каза, че голямото междучасие ще ме чака пред един от кабинетите. Когато отидох я нямаше, но след това дойде, след което ме поздрави и ми каза, че нали не искала да стане така, че да не си говорим, да не се поздравяваме, да не излизаме, но искала да бъдем гаджета и т.н. след което ме прегърна, после ме целуна по бузата, и пак ме прегърна и аз просто не знаех какво да кажа.. е това беше ситуация "Гръм от ясно небе". След това се разделихме и аз през цялото време досега мислех за случката.

И днес одеве в скайп ме пита дали не се сърдя за това, че е казала че искам да сме приятели, а не гаджета... и аз казах, че няма нищо и че което е решила, това ще е. Като след това каза, че ме обича но като приятел и имало малка разлика. И че за всичкото това време разбрала, че може да ми се довери за всичко и да съм и приятел.. при което и казах че и на гадже може да се довери..

Та това беше моята история.
Сега оставаме приятели с нея и всичко ще завърши така.
С времето ще я забравя. Все пак съм зодия близнаци - мога да бъда мил романтик, но мога да бъда и шибано копеле. :)
Всичко ще отмине. :)

Мерси на всички, които ми бяха пожелали щастлив край, но въпреки пожеланията им нищо не стана 8-) ама все едно. През мъжкия полов орган ме е 8-)
Айде соз здраве :)



П.П. Имаше една поговорка: Обичайте, за да бъдете обичани..
Е ето, аз доказах, че не е вярна 8-)

Kostadin_682
01-28-2009, 16:55
Споко брат... само горе главата

myNameIsImmortal
01-28-2009, 16:55
Ето, вече се развеселявам: 8-) 8-) 8-)
Това на снимката съм аз :D

http://prikachi.com/users/nakov/246C.jpg

Kostadin_682
01-28-2009, 16:57
Ето, вече се развеселявам: 8-) 8-) 8-)

http://prikachi.com/users/nakov/246C.jpg
:razz: :razz: :razz:

malkotoo
01-28-2009, 16:59
ехх тези момичета бе :P
успех с някоя друга :)

Adwokat
01-28-2009, 17:00
Ето, вече се развеселявам: 8-) 8-) 8-)
Това на снимката съм аз :D

http://prikachi.com/users/nakov/246C.jpg

гхахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ще си намериш друга :)

ThePowerOfLove
01-28-2009, 17:08
Да не ти пука! :)

sKa73r4o93
01-28-2009, 17:13
Да не ти пука! :) +1

hahavteen
01-28-2009, 17:13
Не винаги става това което искаме.
Но виж мсиджа ми. Няма случайни неща :)
Един ден ще разбереш че така е трябвало да се случи за да научиш нещо и за да се случи нещо друго.
Успех и не страдай много. Всичко отминава.

myNameIsImmortal
01-28-2009, 17:19
Е свикнал съм, имам опит с отказванията..
Хората си водят колко гаджета са имали и колко пъти са се ебали, аз ще си водя записки колко пъти са ме разкарали - това е 5тия 8-) 8-)

Ебаси и кефа :lol: 8-)

ThePowerOfLove
01-28-2009, 17:23
Просто не си намерил точното момиче ;) Но пък когато я откриеш ще бъдеш по-щастлив от всички онея с дългите списъци и ще разбереш, че си е заслужавало чакането :)
Не се отчайвай !

angelcheeee_93
01-28-2009, 17:26
само така пич!
тя губи ,не ти :)

silky92
01-28-2009, 17:28
Това е ,че винаги се получава така правиш всичко за някой ,а после нищо ,но все пак евала ти ,че и показа колко много държиш на нея .Горе главата :-)

sladur4etyYy
01-28-2009, 17:30
Е свикнал съм, имам опит с отказванията..
Хората си водят колко гаджета са имали и колко пъти са се е**ли, аз ще си водя записки колко пъти са ме разкарали - това е 5тия 8-) 8-)

Ебаси и кефа :lol: 8-)

и с другите ли си се държал, както сега с нея? тва не ти ли говори нещо?

sku
01-28-2009, 17:36
Близнаци...ауч...От моя личен опит с тая зодия го казвам 8-)
Аз съм също в период на превъзмогване на един Близнаци и вече взех да се съвземам,мисля че и ти ще можеш! Явно,колкото и тъпо да звучи, не ви е било писано!
Любовта идва,когато най-малко я очакваш. Много е клиширано,но съм се убедила в това...

bogzfaggot
01-28-2009, 17:41
Хаха и аз съм близнаци,ина4е споко не траа се впрягаш толкова,не траа да ти пука

ifkataAa
01-28-2009, 17:49
Просто не си намерил точното момиче ;) Но пък когато я откриеш ще бъдеш по-щастлив от всички онея с дългите списъци и ще разбереш, че си е заслужавало чакането :)
Не се отчайвай !


+1 :)

Hilary_
01-28-2009, 18:00
Когато всичко се стигне до край винаги е безкрайно болезнено... опита се...постара се тя не го оцени...така да бъде..да не ти пука!!! :( Успех за нататък!!! :)

fuckUall
01-28-2009, 18:09
Тя не е последното момиче ;)

raia338
01-28-2009, 18:10
По думите ти изглеждаш много възпитан,защото си оставил тя да реши.Определено имаш хубав подход към жените,браво :-)

myNameIsImmortal
01-28-2009, 18:11
Е свикнал съм, имам опит с отказванията..
Хората си водят колко гаджета са имали и колко пъти са се е**ли, аз ще си водя записки колко пъти са ме разкарали - това е 5тия 8-) 8-)

Ебаси и кефа :lol: 8-)

и с другите ли си се държал, както сега с нея? тва не ти ли говори нещо?
не - само с нея съм се държал така :)

sladur4etyYy
01-28-2009, 18:13
Е свикнал съм, имам опит с отказванията..
Хората си водят колко гаджета са имали и колко пъти са се е**ли, аз ще си водя записки колко пъти са ме разкарали - това е 5тия 8-) 8-)

Ебаси и кефа :lol: 8-)

и с другите ли си се държал, както сега с нея? тва не ти ли говори нещо?
не - само с нея съм се държал така :)

еми смени подхода, този, който си избрал, не е много печеливш. :?

vesito13
01-28-2009, 18:15
А бе аз продължавам да и се дразня адски много за това колко време те лъжеше и отлагаше отговора си , просто си играеше с теб , прекалено и беше харесало голямото внимание , което и отделяше :x Както и да е забрави я и продължи на пред ! Има толкова много прекрасни момиче , които повече от нея заслужават момче , като теб :) Успех от тук нататък \:D/

iveetyy
01-28-2009, 18:18
Щом е решила така неин си проблем...не е псоледното момиче...ще си намериш някоя много по-свястна и тогава тази може би ще съжалява че е изгубила шанса си :)

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 18:20
Извинявам се, че пак ще ви занимавам с простотии, но искам да споделя :-o Няма нищо :-P

w0lf
01-28-2009, 18:23
П.П. Имаше една поговорка: Обичайте, за да бъдете обичани..
Е ето, аз доказах, че не е вярна 8-)
не си само ти, но да, поговорката е грешна ^.^

myNameIsImmortal
01-28-2009, 18:23
Благодаря на всички! Исках да ви кажа какво се е случило.
Та вече разбрахте и още един път благодаря. :)

Вече знам какво иска, и че няма смисъл да се впрягам повече и да изпозлвам дефиницията "надежда" ;)
А на всичкото отгоре след като ми каза всички тези работи и аз ходих да вечерям и писах: айде чао аз ще ставам :} и тя ми върна: :* окс, бб..
Като вече не знам какво цели..
Дори когато ме види в училище и тръгне да ме прегръща, което знам че ще направи, ще я спра и ще и кажа, че ако бях на нейно място нямаше да прегърна човек който ме обича, но не споделям чувствата му и че не искам да давам надежда като го прегръщам, защото прегръдката е начин на изразяване на симпатия към даден човек.
Може да е брутално и гадно, не съм го решил, но не искам да ме кара да се чувствам толкова гадно.
Ще продължа да поддръжам контакт с нея, но ще отговарям на понятието "приятел" който казва Здравей, как си?, какво правиш? и прочие. :)

Ще намеря друга на която да даря всичкото това внимание, само с разликата, че тя ще го заслужава :)

myNameIsImmortal
01-28-2009, 18:26
Знаете ли, оня ден се просълзих малко, но днес дори не ми е потелка една сълза още.. ясно мога да бъда корав 8-) А 1 път колко много бях :cry: за нея и за това което се случва, но както в песента която ми прати дядо ви Поп /Костадин/ Krisko ft. 100 кила - Минало време, всичко е отминало вече и всичко е решено :)

w0lf
01-28-2009, 18:27
Бате, попревъзбудил си се успокой се :D

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 18:29
А на всичкото отгоре след като ми каза всички тези работи и аз ходих да вечерям и писах: айде чао аз ще ставам :} и тя ми върна: :* окс, бб..
Като вече не знам какво цели..
И на мен ги пращат и аз ги пращам - приятелски са, нищо повече

myNameIsImmortal
01-28-2009, 18:30
А на всичкото отгоре след като ми каза всички тези работи и аз ходих да вечерям и писах: айде чао аз ще ставам :} и тя ми върна: :* окс, бб..
Като вече не знам какво цели..
И на мен ги пращат и аз ги пращам - приятелски са, нищо повече
а аз не пращам 8-) 8-)

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 18:35
А на всичкото отгоре след като ми каза всички тези работи и аз ходих да вечерям и писах: айде чао аз ще ставам :} и тя ми върна: :* окс, бб..
Като вече не знам какво цели..
И на мен ги пращат и аз ги пращам - приятелски са, нищо повече
а аз не пращам 8-) 8-) Що? Покажи уважение към приятелките си :twisted:

nicolepcd
01-28-2009, 19:10
Бе извинявай, ма от една страна я разбирам :D Останала съм с впечатлението, че е по-мъничка и май не излиза кой знае колко много с момчета :-o Тааа много е странно за едно момиче някой да започне да му обръща внимание и т.н... Започва какво ли не да му се върти из главата и прави тъпи работи :) И аз бях така и до ден днешен съжалявам какви глупости съм правила и ту исках нещо, а после изведнъж друго ми идваше у главата... Разни идейки... аз се забавлявах, а момчето го прие по-тежко :-o После обаче идва момент, когато разбираш какво искаш и такам :))) Разбери я и си останете приятели, пък ти вярно бъди по-корав и ще видиш ако спреш да й обръщаш внимание как ще вземе да те забелязва... (личен опит 8-) )

mitkom89
01-28-2009, 19:29
Започни да не обръщаш внимание на глупустите... Това е най-бързия начин да преодоляваш не само раздялите, но и всичко друго! А това за броенето е някак си... глупаво и именно такива като теб стават т.нар. бройкаджии след време... Когато почне да ти пука за такива неща и започнеш просто да си прекарваш приятно :)

Kostadin_682
01-28-2009, 19:31
И както казваше колегата Joro1234 Клик клин избива 8-)

SunSmile
01-28-2009, 19:49
Поредната, която не може да оцени усилията, жестовете, чувствата на някое момче... Често срещано!
Да не ти пука! Заслужаваш по-добра!!!!

Kostadin_682
01-28-2009, 19:51
Поредната, която не може да оцени усилията, жестовете, чувствата на някое момче... Често срещано!
Да не ти пука! Заслужаваш по-добра!!!!
Така е!!!!!!!

SunSmile
01-28-2009, 20:04
Поредната, която не може да оцени усилията, жестовете, чувствата на някое момче... Често срещано!
Да не ти пука! Заслужаваш по-добра!!!!
Така е!!!!!!!
Ми така е - много ясно!
Аз четох доста от темите... за подаръка, за розата :shock: да отидеш до съседен град за роза... С къв трепет, вълнение някво... стараеше се, всичко да е изпипано, точно, красиво, романти4но.... И тая.... "само приятели"... Айде бе! Чалъмарка! Ти да си хващан в гората... приятел ше и бъдеш... то тъй може повече да те боли и да не ти помага да я забравиш. Ти прецени дали да си й дори приятел! .... Безобразие! Срамота направо!!! Тая не е наред! не я знам, дори неискам да я знам ква е и що нито външно, нито вътрешно...! Кво те е размотавала толкова време... мислила си била... Ма тая или е бавна или мисленето не й се отдава! Що ли си мисля, че просто й е било хубаво да се чувства харесвана и обичана... Че то на всяко момиче ще й е яко, все пак си гъделичка егото... ама тва нейното на нищо не прилича! Подигравка с чувствата на някой!!! Най - голямата глупост! Ако не ти изнася да си с някого - недей, кажи му още в началото, а не когато е хлътнал и е късно...!Как може да е толкова нагла?! Безочлива...! Никога не бих постъпила така с някой, който е направил толкова мн неща за мен! Ако не искам да съм с него не бих го заблуждавала! По - добре изобщо да не се захваща, за да не наранявам някого..! Би ми пукало за него, дори да не искам да съм гадже с него!
Колко коравосърдечни и глупави момичета има по тоя свят... Ама кво да се учудвам... то свестните са малко! :)

ПС: Дано някой стигне до края... може да се познае някъде 8)

ANTIHUMAN
01-28-2009, 20:13
Ima mnogo drugi!

myNameIsImmortal
01-28-2009, 22:48
Ще намерим друга! :)
Не е една, не са две, а са безброй :shock: 8-) 8-)

PreciousDiamond
01-29-2009, 06:19
Ще намерим друга! :)
Не е една, не са две, а са безброй :shock: 8-) 8-)

Така е ; )

myNameIsImmortal
01-29-2009, 08:12
Ще намерим друга! :)
Не е една, не са две, а са безброй :shock: 8-) 8-)

Така е ; )
Да :)

П.П. Т'ва дет си го направила с усните ти не се ли наричаше "прахосмукачка" 8-) 8-)

PreciousDiamond
01-29-2009, 08:20
Ще намерим друга! :)
Не е една, не са две, а са безброй :shock: 8-) 8-)

Така е ; )
Да :)

П.П. Т'ва дет си го направила с усните ти не се ли наричаше "прахосмукачка" 8-) 8-)

А аз ше ти напрая нещо наречено "синина" ако не млъкнеш 8-) :-)

myNameIsImmortal
01-29-2009, 08:28
Ще намерим друга! :)
Не е една, не са две, а са безброй :shock: 8-) 8-)

Така е ; )
Да :)

П.П. Т'ва дет си го направила с усните ти не се ли наричаше "прахосмукачка" 8-) 8-)

А аз ше ти напрая нещо наречено "синина" ако не млъкнеш 8-) :-)
не - аз просто питам, щото имам една брачедка много добра 8-) и винаги изразява мислите си с физиономия 8-)

PreciousDiamond
01-29-2009, 08:30
^^ Браво на нея ; )

myNameIsImmortal
01-29-2009, 08:35
^^ Браво на нея ; )
8-) Нещо обаче империята не иска да отвърне на удара :evil: 8-)

Защото не може да римува,
когато съм тука тя мирува,
изпълняваща мойте думи,
пали всички гуни,
да замирише на дим,
махни всички тоя грим 8-)

PreciousDiamond
01-29-2009, 08:38
С удоволствие, ама не съм в настроение
да се състезавам нямам намерение ; )

myNameIsImmortal
01-29-2009, 08:39
С удоволствие, ама не съм в настроение
да се състезавам нямам намерение ; )
окс, сорка :)
Айде аз отивам да закусвам 8-)

PreciousDiamond
01-29-2009, 08:42
С удоволствие, ама не съм в настроение
да се състезавам нямам намерение ; )
окс, сорка :)
Айде аз отивам да закусвам 8-)

Приятно плюскане :-D

hahavteen
01-29-2009, 08:49
А защо всички обвинявате момичето и казате че не оценява?
Да бъде с него само защото ТОЙ я обича и ще се грижи за нея?
Мен такова нещо не би ме удовлетворило. И на мен ми се е случвало да има някой който да ме иска, да прави всичко за мене бла бла ама аз като нямам чувства какво да правя? Да го лъжа?
Браво на момичето че поне е казало как стоят нещата и съм сигурна че е благодарна за всичко което си направил за нея. И може би наистина е мисила по въпроса дали може да бъде с тебе но явно е решила че не може и понеже е видяла че си мил и добър човек е решила че не иска да те губи изцяло и предпочита да бъдете приятели. От там нататъка ти решаваш дали можеш да имаш такива отношени с нея или си твърде влюбен за да сте "просто" приятели.

:)

myNameIsImmortal
01-29-2009, 09:01
А защо всички обвинявате момичето и казате че не оценява?
Да бъде с него само защото ТОЙ я обича и ще се грижи за нея?
Мен такова нещо не би ме удовлетворило. И на мен ми се е случвало да има някой който да ме иска, да прави всичко за мене бла бла ама аз като нямам чувства какво да правя? Да го лъжа?
Браво на момичето че поне е казало как стоят нещата и съм сигурна че е благодарна за всичко което си направил за нея. И може би наистина е мисила по въпроса дали може да бъде с тебе но явно е решила че не може и понеже е видяла че си мил и добър човек е решила че не иска да те губи изцяло и предпочита да бъдете приятели. От там нататъка ти решаваш дали можеш да имаш такива отношени с нея или си твърде влюбен за да сте "просто" приятели.

:)
Да, ама това можеше да го каже "малко" по-рано, като толкова време е осъзнала че ме обича като приятел и че мога да и бъда приятел, и нищо повече.. :)

Все едно. Оставаме приятели и това е. :)

TheCinderella
01-29-2009, 09:19
Всеки край е ново начало :) .Ще намериш подходящата, която да заслужава, това което си дал на въпросното момиче.

Kostadin_682
01-29-2009, 09:22
Всеки край е ново начало :) .Ще намериш подходящата, която да заслужава, това което си дал на въпросното момиче.
Така така :razz:

myNameIsImmortal
01-29-2009, 09:39
Криско ft. 100 кила - Минало време :-({|= :evil: :smt023

Поздрав за дядо ви Поп :P

Kostadin_682
01-29-2009, 09:40
Криско ft. 100 кила - Минало време :-({|= :evil: :smt023

Поздрав за дядо ви Поп :P
ааа мерси брат... песента е мноо хубаа 8-)

hahavteen
01-29-2009, 09:41
А защо всички обвинявате момичето и казате че не оценява?
Да бъде с него само защото ТОЙ я обича и ще се грижи за нея?
Мен такова нещо не би ме удовлетворило. И на мен ми се е случвало да има някой който да ме иска, да прави всичко за мене бла бла ама аз като нямам чувства какво да правя? Да го лъжа?
Браво на момичето че поне е казало как стоят нещата и съм сигурна че е благодарна за всичко което си направил за нея. И може би наистина е мисила по въпроса дали може да бъде с тебе но явно е решила че не може и понеже е видяла че си мил и добър човек е решила че не иска да те губи изцяло и предпочита да бъдете приятели. От там нататъка ти решаваш дали можеш да имаш такива отношени с нея или си твърде влюбен за да сте "просто" приятели.

:)
Да, ама това можеше да го каже "малко" по-рано, като толкова време е осъзнала че ме обича като приятел и че мога да и бъда приятел, и нищо повече.. :)

Все едно. Оставаме приятели и това е. :)

myNameIsImmortal
01-29-2009, 09:46
А защо всички обвинявате момичето и казате че не оценява?
Да бъде с него само защото ТОЙ я обича и ще се грижи за нея?
Мен такова нещо не би ме удовлетворило. И на мен ми се е случвало да има някой който да ме иска, да прави всичко за мене бла бла ама аз като нямам чувства какво да правя? Да го лъжа?
Браво на момичето че поне е казало как стоят нещата и съм сигурна че е благодарна за всичко което си направил за нея. И може би наистина е мисила по въпроса дали може да бъде с тебе но явно е решила че не може и понеже е видяла че си мил и добър човек е решила че не иска да те губи изцяло и предпочита да бъдете приятели. От там нататъка ти решаваш дали можеш да имаш такива отношени с нея или си твърде влюбен за да сте "просто" приятели.

:)
Да, ама това можеше да го каже "малко" по-рано, като толкова време е осъзнала че ме обича като приятел и че мога да и бъда приятел, и нищо повече.. :)

Все едно. Оставаме приятели и това е. :)
еми тогава бая бая е мислила.. и ако не бях репил да и задам вече въпроса и бях останал да чакам, щеше да стане по-зле.
Каквото било - било. :)
Ще с останем приятели и това е. :)

slun4ice_90
01-29-2009, 10:42
Близнаците сте много всеотдайни и готини...Много съжалявам,че се е получило така...Все пак се надявах,но пък не е последната. :) Това да ти е за урок...

zaribena
01-29-2009, 10:50
И аз съм близнаци :) :) Ще я забравиш :) :) Успех с някоя друга :P :P

zaribena
01-29-2009, 11:01
myNameIsImmortal написа:
Криско ft. 100 кила - Минало време
Krisko e от габрово и аз съм го виждала 8) 8) :grin: :grin: :) :-P

hahavteen
01-29-2009, 11:02
еми тогава бая бая е мислила.. и ако не бях репил да и задам вече въпроса и бях останал да чакам, щеше да стане по-зле.
Каквото било - било. :)
Ще с останем приятели и това е. :)

Добре постави се на нейно място.
Има някой който се грижи за теб, романтичен е, добър, мил, прави всичко за теб, всеки мечтае за такъв човек до себе си - дори и ти! НО не си влюбен в този човек. От една страна се радваш на цялото внимание, радваш се че има някой който да се държи с теб точно така както искаш но от друга не изпитваш нищо повече към него от приятелски чувства.
Нормално е да изпадне в дилема и да мисли и премисля нещата 100 пъти докато реши какво да прави.
Но според мен е постъпила правилно.
Помисли си колко зле щеше да се получи ако бяхте тръгнали. Ти щеше да си супер щатлив, тя щеше да се чувства виновна защото хем няма чувства хем един вид теизползва заради всички мили неща които правиш. В един момент тя нямаше да издъжи и щеше да те скъса. Тогава щеше да почнеш да търсиш вината в себе си или да я намразиш и щеше и на двамата да ви е гадно.
Сега поне ще си останете в хубави отношения и може би един ден тя наистина ще се влюби в теб.
Да не забравяме че не може да контролираме какво чувстваме и чувствата ни не винаги зависят от това как нкой се държи с нас и какво прави за нас.
Аз имах един приятел който всичко правеше за мене, то не бха стихове да ми посвещава, пък да събира пари да ми дойде на гости, пък да ми се обажда като беше на екскурзия в друга държава, мили смс-и... абе супер много неща! Е да ама аз като не изпитвам чувства към него (дори приятелски) какво да го направя?! Да седя и да се възпозвам от всичкото му внимание и да го лъжа?
От друга страна и аз съм била отхвърляна макар и само веднъж и знам че е гадно. Ама всичко се преживява и отминава. Всяко зло за добро в крайна сметка :)

slun4ice_90
01-29-2009, 11:04
Криско ft. 100 кила - Минало време :-({|= :evil: :smt023

Поздрав за дядо ви Поп :P С тази песен ме беше поздравило едно момче...И като я слушам сега си спомням за него... 8)

SunShinePearl
01-29-2009, 11:06
Близнаци...ауч...От моя личен опит с тая зодия го казвам 8-)
Аз съм също в период на превъзмогване на един Близнаци и вече взех да се съвземам,мисля че и ти ще можеш! Явно,колкото и тъпо да звучи, не ви е било писано!
Любовта идва,когато най-малко я очакваш. Много е клиширано,но съм се убедила в това...
+1 :)

Punisherrr
01-29-2009, 11:06
Ето, вече се развеселявам: 8-) 8-) 8-)
Това на снимката съм аз :D

http://prikachi.com/users/nakov/246C.jpg
Ето,че вече си намерил нова жена :smt050

hahavteen
01-29-2009, 11:10
Близнаците сте много всеотдайни и готини...Много съжалявам,че се е получило така...Все пак се надявах,но пък не е последната. :) Това да ти е за урок...

Какъв урок?
Да спре да вярва? Да спре да прави всичко на което е сособен когато обича някого? Да спре да се влюбва?
Не мисля че трябва да му е за урок дори напротив.
Прави всичко което можеш но го прави защото така искаш и за собствено удоволствие а не защото искаш другия да ти отвърне с нещо.
Ти си се радвал когато си я виждал усмихната, с любов и радост си направил подаръка за нея. Това е важното... А факта че тя ти е казала че не иска да сте двойка е нейно решение. Ти си направил кавото си могъл и то просто за да я видиш щастлива а не защото си очаквал нещо.
Аз когато правя нещо за някой го правя заради него защото искам да го зарадвам и да го накарам да се почувства добре а дали той ще ми отвърне със същото не ме вълнува толкова. Важното е да не ме кара а се чувствам зле.

slun4ice_90
01-29-2009, 11:14
Близнаците сте много всеотдайни и готини...Много съжалявам,че се е получило така...Все пак се надявах,но пък не е последната. :) Това да ти е за урок...

Какъв урок?
Да спре да вярва? Да спре да прави всичко на което е сособен когато обича някого? Да спре да се влюбва?
Не мисля че трябва да му е за урок дори напротив.
Прави всичко което можеш но го прави защото така искаш и за собствено удоволствие а не защото искаш другия да ти отвърне с нещо.
Ти си се радвал когато си я виждал усмихната, с любов и радост си направил подаръка за нея. Това е важното... А факта че тя ти е казала че не иска да сте двойка е нейно решение. Ти си направил кавото си могъл и то просто за да я видиш щастлива а не защото си очаквал нещо.
Аз когато правя нещо за някой го правя заради него защото искам да го зарадвам и да го накарам да се почувства добре а дали той ще ми отвърне със същото не ме вълнува толкова. Важното е да не ме кара а се чувствам зле. Исках да кажа,че не трябваше да я глези толкова без да са гаджета,но щом го е направил-Ок.Не си ме разбрала,но няма проблем.Не му казвам,че не трябва да се влюбва и тем подобни...Просто да внимава в бъдеще. :wink: Аз също,когато обичам правя много неща за момчето ми,за да е щастлив с мен и т.н.

hahavteen
01-29-2009, 11:36
Исках да кажа,че не трябваше да я глези толкова без да са гаджета,но щом го е направил-Ок.Не си ме разбрала,но няма проблем.Не му казвам,че не трябва да се влюбва и тем подобни...Просто да внимава в бъдеще. :wink: Аз също,когато обичам правя много неща за момчето ми,за да е щастлив с мен и т.н.

Правилно те разбрах бе слънце :D .
Според мен не е сгрешил че я е глезил. И аз го правя когато съм влюбена дори когато не ми се отвръща на чувствата.
Нека прави стига да се чувста добре от това и да е наясно че може и да не му се отвърне. Аз не съжалявам за нищо което съм направила за някого независимо той после как се е отнесъл с мен и дали е уважил моето отношение. :)

slun4ice_90
01-29-2009, 11:41
Исках да кажа,че не трябваше да я глези толкова без да са гаджета,но щом го е направил-Ок.Не си ме разбрала,но няма проблем.Не му казвам,че не трябва да се влюбва и тем подобни...Просто да внимава в бъдеще. :wink: Аз също,когато обичам правя много неща за момчето ми,за да е щастлив с мен и т.н.

Правилно те разбрах бе слънце :D .
Според мен не е сгрешил че я е глезил. И аз го правя когато съм влюбена дори когато не ми се отвръща на чувствата.
Нека прави стига да се чувста добре от това и да е наясно че може и да не му се отвърне. Аз не съжалявам за нищо което съм направила за някого независимо той после как се е отнесъл с мен и дали е уважил моето отношение. :) Ок,разбрахме се.В същото време и му се възхищавам за всичко,което е направил за нея...Толкова много неща момче да направи за момиче...Адски мило и нямам думи просто..... :)

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 11:43
Аз така като го гледам на снимката може и ДРУГ да си намери...

myNameIsImmortal
01-29-2009, 13:29
еми тогава бая бая е мислила.. и ако не бях репил да и задам вече въпроса и бях останал да чакам, щеше да стане по-зле.
Каквото било - било. :)
Ще с останем приятели и това е. :)

Добре постави се на нейно място.
Има някой който се грижи за теб, романтичен е, добър, мил, прави всичко за теб, всеки мечтае за такъв човек до себе си - дори и ти! НО не си влюбен в този човек. От една страна се радваш на цялото внимание, радваш се че има някой който да се държи с теб точно така както искаш но от друга не изпитваш нищо повече към него от приятелски чувства.
Нормално е да изпадне в дилема и да мисли и премисля нещата 100 пъти докато реши какво да прави.
Но според мен е постъпила правилно.
Помисли си колко зле щеше да се получи ако бяхте тръгнали. Ти щеше да си супер щатлив, тя щеше да се чувства виновна защото хем няма чувства хем един вид теизползва заради всички мили неща които правиш. В един момент тя нямаше да издъжи и щеше да те скъса. Тогава щеше да почнеш да търсиш вината в себе си или да я намразиш и щеше и на двамата да ви е гадно.
Сега поне ще си останете в хубави отношения и може би един ден тя наистина ще се влюби в теб.
Да не забравяме че не може да контролираме какво чувстваме и чувствата ни не винаги зависят от това как нкой се държи с нас и какво прави за нас.
Аз имах един приятел който всичко правеше за мене, то не бха стихове да ми посвещава, пък да събира пари да ми дойде на гости, пък да ми се обажда като беше на екскурзия в друга държава, мили смс-и... абе супер много неща! Е да ама аз като не изпитвам чувства към него (дори приятелски) какво да го направя?! Да седя и да се възпозвам от всичкото му внимание и да го лъжа?
От друга страна и аз съм била отхвърляна макар и само веднъж и знам че е гадно. Ама всичко се преживява и отминава. Всяко зло за добро в крайна сметка :)
Аз не съм казъл, че ще я виня, че ще я намразя ако тръгнем и ме скъса и прочие. Не съм такъв човек. Значи е какво е толкова за мислене, щом няма чувства - няма и точка. Не е правилно според мен да продължава да ми дава надежди където са без покритие, и в същото време не иска нищо повече от приятелство. Като няма чувства, не трябва да седи и да кача да започне да чувства нещо.. Не е права според мен. Не я виня, нито й се сърдя. Сега ще си останем само приятели и ще се опитам да залича чувствата си. Само се моля и се надявам никога да не изпита това, което аз изпитах и да не се влюби в мен, защото тогава тя ще заиграе моята роля, а аз нейната, защото и казах, че това което е казала - това ще бъде :)

eXciTeD
01-30-2009, 09:52
Чел съм всичките ти теми. Стана както и предположих. И аз съм бил в тая социална заблуда на времето. К`ва ти е тя, че ще и подаряваш подаръци, стихотворения и т.н??? В нейните очи се превръщаш просто в някой хлътнал по нея, не си интересен. Първия път като си направил нещо може да и е станало хубаво...истината е че после те е мислила заа хм.. леко смотан и неопитен, въпреки че ти имаш добри намерения и наистина я харесваш. Това не е начина. Занапред, НИКАКВИ подаръци, стихотворения, серенади и т.н :D И никакви 100 дена... харесваш я, взимаш и тел/skype до 3 дни излизате и се забавляваш. Колкото и да ти се иска това не е любов...любов може да търсиш като станеш на години за женитба и т.н тогава търси дългогодишни връзки и любов...Т`ва сега е просто за забавление не се впрягай...не прави нищо за никоя, без тя да го е направила за теб и дори тогава не си и длъжен.. успех занапред, не знам дали си ме разбрал, но тоя подход ще ти донесе само още разочарования, така че се стегни. :)

myNameIsImmortal
01-30-2009, 11:02
Чел съм всичките ти теми. Стана както и предположих. И аз съм бил в тая социална заблуда на времето. К`ва ти е тя, че ще и подаряваш подаръци, стихотворения и т.н??? В нейните очи се превръщаш просто в някой хлътнал по нея, не си интересен. Първия път като си направил нещо може да и е станало хубаво...истината е че после те е мислила заа хм.. леко смотан и неопитен, въпреки че ти имаш добри намерения и наистина я харесваш. Това не е начина. Занапред, НИКАКВИ подаръци, стихотворения, серенади и т.н :D И никакви 100 дена... харесваш я, взимаш и тел/skype до 3 дни излизате и се забавляваш. Колкото и да ти се иска това не е любов...любов може да търсиш като станеш на години за женитба и т.н тогава търси дългогодишни връзки и любов...Т`ва сега е просто за забавление не се впрягай...не прави нищо за никоя, без тя да го е направила за теб и дори тогава не си и длъжен.. успех занапред, не знам дали си ме разбрал, но тоя подход ще ти донесе само още разочарования, така че се стегни. :)
аа аз серенада не съм правил 8-) 8-)
Както и да е.. сега не и обръщам кой знае какво внимание и се държа, все едно не изпитвам нищо към нея. :)

eXciTeD
01-30-2009, 11:09
оФ човек кво ти приказвам ти си знаеш твоето... утре ще направиш същите глупости и пак ще изпаднеш в драми и сърцераздирателни стихотворения ли к`во беше...живота си е твой все пак...

myNameIsImmortal
01-30-2009, 11:22
оФ човек кво ти приказвам ти си знаеш твоето... утре ще направиш същите глупости и пак ще изпаднеш в драми и сърцераздирателни стихотворения ли к`во беше...живота си е твой все пак...
спокс, няма да стане същото - взех си поука

lqlqlqqqqqqqq
01-30-2009, 16:00
аз п0стапих п0 съштия начин с едн0 м0мче :( .. аз г0 0бичам ама сам0 кат0 приятел не мисля че м0же да сТане нещ0 п0вече и т0и не г0 прие д0бре ама няма начин .. на теб ти п0желавам успех дан0 се саберете и да бъдете мн щасливии :---)

Baby_b
01-30-2009, 17:49
Браво на тебе! Струваш ми се мн силна натура с това, което преживя и ако те видя на живо ше ти стисна ръката. :grin: Все пак си мисля, че на това момиче и се ще да те размотава още ама ти тоя път бъди непреклонен. Не е единствената риба в морето :)

Fantomche
01-30-2009, 17:52
neznam kak e bilo predi tva toset ne sum 4ela drugata ti tema noo, mackata neznae kvo iska 6te nameri6 idruga :razz:

ef4etyYy
01-30-2009, 18:17
и аз съм Близнаци :-) :-) :-)