PDA

View Full Version : не мога да спра да мисля за това ...



zaribena
01-28-2009, 18:03
:) :) :)

bogzfaggot
01-28-2009, 18:08
ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХ

zaribena
01-28-2009, 18:11
сори за грешките просто виждам много размазано :shock: :shock:

sladur4etyYy
01-28-2009, 18:11
за това ще му стана любовница не искам нищо повече сигурно си мислите..БАСИ КУРВАТА

не, мислим си 'баси обърканото дете'. не го прави тва, няма да ти стане по- добре, най- много да се влошат нещата.

Kallyn4eto
01-28-2009, 18:11
Предполагам, че и той е колкото теб, така че не ми се вярва да мисли само за е**не. Написала си го малко несвързано, но явно наистина ти е кофти. Незнам какво мога да ти кажа, освен че ще го преживееш. Сега ти е тежко, но ще видиш, че скоро ще спре да те интересува това момче. Никак не ме бива да успокоявам.....

bogzfaggot
01-28-2009, 18:14
За ква любов ми говориш ве,любовници нз си кфо си,ти си некфа пикла на 13 братле...няам думи колко сте тъпи на таа възраст

Punisherrr
01-28-2009, 18:18
Обчане ? Любовници? .... :smt102 извинявай ама... не гледай толкова филми.... ;)
Просто хлътване... не отдавай такова значение на нещо такова... да не говорим,че явно не можеш да си с тва момче.. Много е глупаво това дето го правите някои > когато ви отрежат започвате да се филмирате колко сте обичали..как вече няма слънце...няма луна..няма небе... ;) приемайте нещата по-спокойно... особено когато е нещо толкова..лапешко,несериозн ;)

Hurtmore
01-28-2009, 18:22
любовници, 13 години?! wtf??!!!! O__________________O

BaiToq
01-28-2009, 18:31
Здравейте..отново съм аз...Момиче което искаше само щастие, а получи само тъмни дни... от днес живота ми се промени окончателно...Помните ме от онази тема за лябовницата.. скъсах с гаджето не защото не го обичам-напротив..той търси е**не или ако не е така покава това... сега съм много ама много наранена ....искам просто да оплача мъката си защото помните и този ''любовника'' тойсе оказа истински приятел... постоянно му напомням за моята мъка, че не мога да съм с него защото той сега си има една единствена за него а аз съм нещо друго...хора сега плача без да спра дажене знам защо правя тази тема... аз съм едва на 13 какво ми става ?!?! исках само да съм щастлива а получих в замяна сълзи и мъки ... странно е да мисля така но искам да умра не си заслужава да се мъча.. да ги гледам как са щастлива... ще ви разакжа нещо ... запознахме се лятото с този човек защото разцъкахме баскет и след седмица започнах да изпитвам известни привличания... на хелоуин го видях с приятелката му и от този ден аз не видях слънце за мен, не видях съце което да ме подкрепи ... и сега още го обичам него го бои че страдам аз какво да направя... вижте само колко време го харесвам и едва ли не го обичам макар че на тези години човек не може да обича но аз искам да променя нещо но не мога да спра да мисля за него... за това ще му стана любовница не искам нищо повече сигурно си мислите..БАСИ КУРВАТА ами мислете ме за такава не знаете какво е и не ви го пожелавам ... благодаря ви хора че ме изслушахте тук само мога да споделя мъката си
Нещо ми се вижда размазано.
пиши по-разбируемо.

aka6a_vamp
01-28-2009, 18:47
Обратните ме прецакаха сеш се...?

Drebs
01-28-2009, 18:50
Потенциална тръба.

Kostadin_682
01-28-2009, 19:29
:shock:

Adwokat
01-28-2009, 19:42
на 13 любовница.. хахахахахах ви още секс незнаете какво е.... камо ли думата любовница !! на тя възраст сте ебахти идиотчетата :)

ifkataAa
01-28-2009, 19:55
Ае на момичето му е кофти, вие се подигравате.Ако не ви допада темата, просто я подминете.Защо е нужно да подсилвате болката и ?

По темата:Съжелявам, че си скъсала с гаджето ти.Сигурно ти е кофти, но истината е там, че ти не го обичаше истински.Първо на 13 не се обича.Второ,щом когато ходеше с него мислише за любовник .. :) Не ставай "любовница" на "новата ти любов" Така няма да бъдеш нищо повече от ВТОРАТА.Ако си готова да играеш тази роля, давай.Лично аз не бих пристъпила личното си достойнство, за да бъда с някой си... епа момчета бол .. :)

MaLkaTa_LaDy
01-29-2009, 09:22
Минала съм през подобен период, като изключим това за "любовницата". Все още си много малка и не можеш да прогледнеш на нещата реално. Колко месеца са минали от лятото? 6? 7? И какво? Знаеш ли, че хората харесват един и същ човек по толкова години и не искат да се самоучиват... Никаде не споменаваш приятелите ти. Те трябва да ти помогнат. Само се успокой и се опитай да оправиш живота си. Не е кой знае колко трудно, ако наистина искаш и полагаш усилия. Забрави онова момче, другото го приеми просто като приятел. Без да ставаш никаква "любовница". Излизай повече, ходи по дискотеки, забавлявай се, срещай се с нови хора... Без никакъв секс! Ще видиш, че ще срешнеш някое момче, което наистина ще ти хареса и той ще те хареса и тогава ще ти е смешно как говориш в момента. Но трябва да си позитивно настроена. Никога не се показвай слаба! :-)

varnen4e
01-29-2009, 10:02
За какво точно плачеш?

sKa73r4o93
01-29-2009, 10:10
Обчане ? Любовници? .... :smt102 извинявай ама... не гледай толкова филми.... ;)
Просто хлътване... не отдавай такова значение на нещо такова... да не говорим,че явно не можеш да си с тва момче.. Много е глупаво това дето го правите някои > когато ви отрежат започвате да се филмирате колко сте обичали..как вече няма слънце...няма луна..няма небе... ;) приемайте нещата по-спокойно... особено когато е нещо толкова..лапешко,несериозн ;)

stiifi
01-29-2009, 13:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Това ми напомня за първата ми любовна мъка. Бях на 5 и цитатът ми от там е

ЗА МЪКА СЪМ РОДЕНА НА ТОЗИ СВЯТ

ОМГ, порасни, моля те! 13 не е толкова малко, за дамислиш като тирбушон в локва със зелев бульон! ЕЕЕЕЕЕ баси смеха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

yahhooo
01-29-2009, 15:03
Успокой се моля ти се, спри се, ти заслужаваш по-добър.
Метни си един студен душ и тогава пиши

FiRe_LaDy
01-29-2009, 15:57
И аз бях на твоите години много объркана и постоянно плачех,но не съм тръгнала да се принизявам толкова ниско и да се подценявам,както правиш ти!Колкото и да обичаш или харесваш един човек НЕ ТРЯБВА да позволяваш да си втората....Ако се примириш,че си му просто за разнообразие и не си на първо място за него...ще се нараниш още повече!Стой далеч от него!

malka_diva4ka
01-30-2009, 07:57
хах.. :razz:
чуствам че някои е мн филмиран.. :lol: :lol: :lol:
на 13 си..
прекарай си хубавото си дество..
и не мисли за глупости we..
:?

Bellatrix
01-30-2009, 08:05
хах.. :razz:
чуствам че някои е мн филмиран.. :lol: :lol: :lol:
на 13 си..
прекарай си хубавото си дество..
и не мисли за глупости we..
:?
+3627462.
Странно, аз на 13 скачах на въже и се люлеех на люлките до търговския център. :shock:

ПП. Ако от сега започнеш да страдаш за всяка дреболия така, на 25 ще си бабичка, а на 40 ще те убие инфаркт. Карай по-леко и се радвай на живота.

iveetyy
01-30-2009, 08:46
Аве кфо стаа тука ве....на 13 тръгват вече любовници да стават...верно прекалила си с филмите...моя съвет е спри си кабелната за около месец-два ... Я се замисли малко по-добре ли ще ти е да го гледаш с гаджето му а теб само да те използва кат някъф парцал когато си поиска..Са може да мислиш че ш ти е върха само да си до него чат пат ама псоле кат се светнеш,че си втората и само те използват ще се чувстваш 100 пъти по-гадно тъй че момиче изживей си детсвото и си намери някой свестен ако толко искаш гадже..