PDA

View Full Version : Искам някой да го е грижа...



Di
01-28-2009, 18:41
Искам някой, който не го е грижа какво обличам или как си правя косата.
Който обича усмивката ми и идиотския ми смях, и как съм нервна, когато съм уморена. Който не иска никога да ме вижда да плача, поне не сълзи от тъга.
И който ще прави всички онези малки неща, които осмислят деня ми, само защото знае, че ще ме направи щастлива.
Някой, който е мил, забавен и грижовен.
Някой, на когото мога да се обадя по всяко време вечерта плачейки, и вместо думите "защо, по дяволите, ми звъниш толкова късно", да чуя "защо се забави толкова?"
Момче, с което мога да се смея, да плача или просто да се държа глупаво. Някой, който ме обича безрезервно. Момче, с което мога да си направя борба с пуканки по средата на кино салона. Някой, който никога няма да ми обърне гръб.
Някой, който да приеме, че съм всичко друго, но не и перфектна, и да обича това в мен.
Някой, когото го е грижа толкова много, че когато ме боли, и него го боли.
Но най-вече, единствения човек, който да ме познава по-добре отколкото аз познавам себе си и който винаги ми показва, че е до мен, въпреки всичко

яя тфа мн яко.. е такива си търсете ;д


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Drebs
01-28-2009, 18:52
Тъпото е,че имах точно описания човек до себе си и го изгубих ;[

Fortuna
01-28-2009, 18:52
i az iskam mnogo ne6ta..

Bu7cher
01-28-2009, 18:59
Екстремно брутални братле :/ ... за да си намериш такъв човек трябва да го познаваш,за да не се разочароваш.Докато го опознаеш,може да те разочарова.Ако ти хареса...може да е зает.Трудно се намира такъв човек.Всеки иска да си намери такъв,но не бива в желанието си да забравяш ключовите моменти,за да не се разочароваш,или ти да не разочароваш.

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 19:00
Искам някой, който не го е грижа какво обличам или как си правя косата.
Който обича усмивката ми и идиотския ми смях, и как съм нервна, когато съм уморена. Който не иска никога да ме вижда да плача, поне не сълзи от тъга.
И който ще прави всички онези малки неща, които осмислят деня ми, само защото знае, че ще ме направи щастлива.
Някой, който е мил, забавен и грижовен.
Някой, на когото мога да се обадя по всяко време вечерта плачейки, и вместо думите "защо, по дяволите, ми звъниш толкова късно", да чуя "защо се забави толкова?"
Момче, с което мога да се смея, да плача или просто да се държа глупаво. Някой, който ме обича безрезервно. Момче, с което мога да си направя борба с пуканки по средата на кино салона. Някой, който никога няма да ми обърне гръб.
Някой, който да приеме, че съм всичко друго, но не и перфектна, и да обича това в мен.
Някой, когото го е грижа толкова много, че когато ме боли, и него го боли.
Но най-вече, единствения човек, който да ме познава по-добре отколкото аз познавам себе си и който винаги ми показва, че е до мен, въпреки всичко

яя тфа мн яко.. е такива си търсете ;дИ накрая ще избягаш от такъв, защото те "задушавал"
...искам това на аватара ти...

Punisherrr
01-28-2009, 19:11
брей... ама ти направо описа това,което аз имам... накара ме за пореден път да си кажа,че съм голяма късметлийка :smt083

Има такива момчета... отвори си очите мааааалко по-широко и ще видиш :)

Kostadin_682
01-28-2009, 19:14
Много искате не мислите ли? 8-)

aka6a_vamp
01-28-2009, 19:15
Аз па искам некой с койт да си серкаме заедно...ма нема,проблематично е...

Punisherrr
01-28-2009, 19:17
Много искате не мислите ли? 8-)

ееепаа... не е така мой човек ;)

Blab
01-28-2009, 19:20
Чувствата не са безрезервни, искащо момиче.;)

Аз пък искам да давам всичко това и го правя, да те е яд!:Д

Kostadin_682
01-28-2009, 19:30
Много искате не мислите ли? 8-)

ееепаа... не е така мой човек ;)
Това го казах на шега... знам, че не искате много.. :wink:

Punisherrr
01-28-2009, 19:38
Много искате не мислите ли? 8-)

ееепаа... не е така мой човек ;)
Това го казах на шега... знам, че не искате много.. :wink:

НЕеека бъдеее любоввв :smt040 :smt023

ifkataAa
01-28-2009, 19:38
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.Просто продукта с толкова функций в едно ще се произведе към 2132 година ;]]] Дори някой да се държи така, повярвайте временно е.Такъв индивид нема никъде :)

Kostadin_682
01-28-2009, 19:38
Много искате не мислите ли? 8-)

ееепаа... не е така мой човек ;)
Това го казах на шега... знам, че не искате много.. :wink:

НЕеека бъдеее любоввв :smt040 :smt023
добре чадо, щом казваш 8-)

Adwokat
01-28-2009, 19:40
Аз па искам некой с койт да си серкаме заедно...ма нема,проблематично е...


хахааааааааааааааааааааха хахахах

Намери ме !! ела да серкаме двамата хахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Punisherrr
01-28-2009, 19:41
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува

Ше ме накарате да ви запознавам накрая ! :P

Kostadin_682
01-28-2009, 19:43
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.
Приятно ми е Костадин 8-)

Punisherrr
01-28-2009, 19:44
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.
Приятно ми е Костадин 8-)

ее как бързаш значи..тамън да те представя 8-)

aka6a_vamp
01-28-2009, 19:44
Аз па искам некой с койт да си серкаме заедно...ма нема,проблематично е...


хахааааааааааааааааааааха хахахах

Намери ме !! ела да серкаме двамата хахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама тряя с чувство да го правиш

Adwokat
01-28-2009, 19:45
Добре.. щом е за тебе :) :razz: :razz:

Kostadin_682
01-28-2009, 19:46
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.
Приятно ми е Костадин 8-)

ее как бързаш значи..тамън да те представя 8-)
хаха... :razz: :razz: :razz: ... е то Дядо Поп Всички го знаят 8-) няма нужда от представяне 8-)

elsy
01-28-2009, 19:52
Хубаво казано, ама няма такъв... колкото и да ми се иска...

impatient2
01-28-2009, 19:53
и аз искам джесика алба ама нямааа :( :( :D

crazy_style
01-28-2009, 19:57
Az si imam ... I dano da si ostane taka de..

sentient_
01-28-2009, 20:01
Какво да си търсиа, като вече този човек е със мен :-P

SunSmile
01-28-2009, 20:07
То хубаво искаш, ама се замисли какво даваш, какво си дала или си готова да дадеш 8)

bebchence
01-28-2009, 20:33
Такова животно няма :lol: 8-) :P

jghgh
01-28-2009, 22:19
Искам някой, който не го е грижа какво обличам или как си правя косата.
Който обича усмивката ми и идиотския ми смях, и как съм нервна, когато съм уморена. Който не иска никога да ме вижда да плача, поне не сълзи от тъга.
И който ще прави всички онези малки неща, които осмислят деня ми, само защото знае, че ще ме направи щастлива.
Някой, който е мил, забавен и грижовен.
Някой, на когото мога да се обадя по всяко време вечерта плачейки, и вместо думите "защо, по дяволите, ми звъниш толкова късно", да чуя "защо се забави толкова?"
Момче, с което мога да се смея, да плача или просто да се държа глупаво. Някой, който ме обича безрезервно. Момче, с което мога да си направя борба с пуканки по средата на кино салона. Някой, който никога няма да ми обърне гръб.
Някой, който да приеме, че съм всичко друго, но не и перфектна, и да обича това в мен.
Някой, когото го е грижа толкова много, че когато ме боли, и него го боли.
Но най-вече, единствения човек, който да ме познава по-добре отколкото аз познавам себе си и който винаги ми показва, че е до мен, въпреки всичко

яя тфа мн яко.. е такива си търсете ;д
Баси лигавата история. Помислих че ти си го писала.
Момичета, не бъдете тъпи п*тки и се осъзнайте малко.
Искате някой който да ви обича безрезервно?! А вие да се държите тъпо и лигаво? В описания текст виждам че има само "искам", "искам"... Искане какво да се получи. А какво да се даде?

Тоя текст е боза. Ако някой може да обича такова момиче.. деаа знам.

Бтв и аз съм момиче. : О

My6mYLka
01-28-2009, 22:29
:razz: :razz: :lol: :lol: няма ги такива вече :lol: :(

djupito
01-28-2009, 23:52
Имам до мен точно такъв човек дето е описан ... и дълго време сме заедно и той продължава да бъде същтия ... но в замяна и аз съм му дала всичко това ... Все пак, за да получиш, трябва и ти да дадеш нещо в замяна ... не става дарум ... :? :neutral: :grin:

sKa73r4o93
01-28-2009, 23:55
8-)

sKa73r4o93
01-28-2009, 23:56
8-)

sKa73r4o93
01-28-2009, 23:56
8-)

chaotic
01-29-2009, 02:13
Аз искам динозавър 8-)

sadsad
01-29-2009, 06:47
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.Просто продукта с толкова функций в едно ще се произведе към 2132 година ;]]] Дори някой да се държи така, повярвайте временно е.Такъв индивид нема никъде :)
Научете се , че това , че ВИЕ не сте срещнали подходящ човек , не значи , че не съществува !

tOniTyy
01-29-2009, 07:11
Чак толкова идеални мъже според мене няма или поне за 1 на 2000.Но то пак като се замислиш, ако е толкова съвършен, няма да ти е толкова интересно с него?!Няма да има интрига.. нещо, за което да се скарате, здъфчите и после сладко, сладко да се оправяте :)

kypo
01-29-2009, 08:29
да ви кажа, че имаше такива момчета... аз бях такъв, давах всичко за нея, тя беше целия ми свят, но просто един ден каза "сама ми е по-хубаво" и приказката остана недоразказана... и въпреки това бих бил същия с нея ако размисли и даде шанс, не на мен, не на нея, а на нас!
ако не го направи, тия момчета за които мечтаете и искате ще намалеят с още един, защото никога няма да бъда същия, никога няма да се доверя повече на друга... ще бъда един идиот, мислещ само за себе си - май такива индивиди могат да виреят в тая любовна джунгла, където вие момичетата не знаете какво искате, намирате нещо за което винаги сте мечтали и един ден решавате че вече не ви е нужно... е да, ама вече no pasaran!

kalpazanka
01-29-2009, 08:44
Този, който да е с теб мислено във всяко едно препятствие.
Този, който ти праща смс да те целуне, докато спиш.
Този, който иска да излезе да се разходите, за да те разведри след тежък ден.
Този, който ти казва, че те харесва много повече, когато не плачеш.
Този, който търпи нервността ти.

Аз го намерих преди около 3 години!

Едит:
Искам някой, който не го е грижа какво обличам или как си правя косата.

Това само не ми харесва.

Bellatrix
01-29-2009, 08:45
Искам някой, който не го е грижа какво обличам или как си правя косата.
Който обича усмивката ми и идиотския ми смях, и как съм нервна, когато съм уморена. Който не иска никога да ме вижда да плача, поне не сълзи от тъга.
И който ще прави всички онези малки неща, които осмислят деня ми, само защото знае, че ще ме направи щастлива.
Някой, който е мил, забавен и грижовен.
Някой, на когото мога да се обадя по всяко време вечерта плачейки, и вместо думите "защо, по дяволите, ми звъниш толкова късно", да чуя "защо се забави толкова?"
Момче, с което мога да се смея, да плача или просто да се държа глупаво. Някой, който ме обича безрезервно. Момче, с което мога да си направя борба с пуканки по средата на кино салона. Някой, който никога няма да ми обърне гръб.
Някой, който да приеме, че съм всичко друго, но не и перфектна, и да обича това в мен.
Някой, когото го е грижа толкова много, че когато ме боли, и него го боли.
Но най-вече, единствения човек, който да ме познава по-добре отколкото аз познавам себе си и който винаги ми показва, че е до мен, въпреки всичко

яя тфа мн яко.. е такива си търсете ;д
Баси лигавата история. Помислих че ти си го писала.
Момичета, не бъдете тъпи п*тки и се осъзнайте малко.
Искате някой който да ви обича безрезервно?! А вие да се държите тъпо и лигаво? В описания текст виждам че има само "искам", "искам"... Искане какво да се получи. А какво да се даде?

Тоя текст е боза. Ако някой може да обича такова момиче.. деаа знам.

Бтв и аз съм момиче. : О
+1. Съгласна. И аз май съм намерила подобен индивид, ама то не става само така. Трябват компромиси и трябва и ти да си такава добричка. Иначе момичетата сами си ги разваляме тези перфектни момчета. Като някоя фуста вземе всичко това от него и го зареже зарад готиния "Фиешан" от съседния блок, това момче дали пак ще дава толкова и от сърце? Хайде бе, няма такъв балък.
Аз съм на принципа: даваш и получаваш.

MaLkaTa_LaDy
01-29-2009, 08:54
Да бе, и аз искам доста от тези неща. Не искам да не го е грижа как се обличам или си правя косата. Не искам да се обича безрезервно и не искам да е единствения човек, който да ме познава по-добре отколкото се познавам аз. :-D Ако го намеря, бих дала всичко за него.

fuckUall
01-29-2009, 08:57
Аз си имам такъв човек ;) .

Chrissie
01-29-2009, 12:23
Добре,и аз бих искала да кажа нещо по въпроса.И да попитам.И какво по-точно би трябвало да значи "и аз искам много неща" или нещо от сорта?Да,хората искат.Убедена съм,че дори и тези,които казват това,което цитирах по-горе,искат поне една малка частица от тези неща,колкото и сами да се заблуждава,че не е така.Всеки иска нещо подобно.Всеки би желал да бъде разбиран,да има някой до себе си,който да му помогне,когато има нужда от помощ,да има някой,който не мисли за това как изглеждаме,а какви сме въщност,да е готов да го събудим през нощта,плачейки и да поискаме помощ и той да се отзове.Кой не иска подобно нещо?И защо,за Бога,трябва да е много?Нима е много да искаш рабиране и помощ?Нима е много да искаш да бъдеш себе си?Затова,подобни изрази като "и аз искам много неща" звучат направо като лишени от всякаква интелектуална мисъл на фона на този съвсем нормален и изпълнен с естествени и човешки желания текст.Сигурна съм,че няма такива момчета,но все пак ако има,надявам се те да си останат такива и да не се променят,защото околните имат нужда от тях.Вие такива ли сте или си падате от типа "какво искаш,по дяволите"?Защото ако сте от втория тип,мисля,че трябва да се замислите доста сериозно над емоциите си към полувинката и приятелите,сами си направете извода защо.Еее,да,коя съм аз,че да съда някой?-ще попитате.И може да сте прави.Но аз само изказвам мнение.И пак ще попитам...Защо да искаме много?

Blab
01-29-2009, 12:34
'6toto ne davate, dUvoiki mili!;)
Te zat'va!)

slun4ice_90
01-29-2009, 14:08
Ехе...бива си го написаното.... :)

Boyd
01-29-2009, 14:22
Като се запознаете с такъв ще решите, че е грозен, след което няма да искате да го опознаете хубаво. Следователно няма и да имате това, което е написано в първия пост!

SkendY_F
01-29-2009, 14:26
Chrissie,съгласна съм напълно с теб и подкрепям мнението ти.Но защо,по дяволите,търсите този човек,за когото мечтаете именно в момчетата или средата около вас?!Мога да ви кажа,че понякога нещата се развиват далеч по-различно дори и от най-смелите ви фантазии.Огледайте света наоколо,не бъдете стереотипни и праволинейни.Може би този,който може да ви даде това,което искате е именно човекът,който изобщо не сте си и помисляли,че може да го направи.Погледнете всички аспекти на живота,опитвайте се по-добре да опознавате хората и може би ще го намерите!Но ако търсенето е фикс-идея,тогава забравете да стане това.
Според мен всеки може да бъде такъв,какъвто описва авторката,просто трябва да попадне на подходящия човек.Любовта не пита дали да дойде,дали си готов и дали искаш да е точно с този човек.Просто идва.А за да получиш трящва да дадеш!Всеки може да дава,да бъде ми,да се интересува от някой,да подкрепя,дори и най-големия глупак.Просто както се казва всеки си намира майстора!
И още нещо:ако не си готов да дадеш това,което искаш да получиш,няма смисъл от големи очаквания.За да вземеш трябва да дадеш!Е успех с намирането на идеалния човек за вас!Аз го намерих.Пожелавам това,което имам аз на всеки!Бъдете щастливи!

maina7a
01-29-2009, 14:37
SkendY_F e добре как да не те подкрепи човек.. ! много правилно казанооо.. :) стига с тея момчета :grin: :D

Chrissie
01-29-2009, 15:16
SkendY_F,съгласна съм за доста неща с теб,няма и не искам да си кривя душата,като казвам обратното.Да,права си:всеки може да дава и да взима.Но за нещастие,повечето хора взимат много повече,отколкото дават или още по-лошо-направо не дават нищо.Ти попита нещо.Защо търсим този човек,за когото мечтаем именно в момчетата или средата около нас?Отговорът е повече от елементарен-а къде другаде да го търсим,ако не именно в тази среда?Къде,ако не сред хората,които познаваме?Но съм съгласна,че човек трябва да отвори очите си и за други възможности,които понякога се оказват доста по-добри.Да,нещата понякога се развиват така,както не искаме или не сме очаквали.И да,ако толкова упорито търсиш нещо,което силно желаеш,то не се появява.Но когато спреш дори за миг да го преследваш,то се появява от някой ъгъл и така силно те сграбчва,че не можеш да разбереш как е станало всичко.Спомена и още нещо,да не бъдем праволинейни.Да,донякъде съм съгласна и с това.Но само до някъде.Но защо?Защо да не бъдем такива,след като целият свят върви в друга посока?Защо да не бъдем праволинейни или различни по някакъв друг начин,след като всички минават по другото платно на шосето?Може би пък трябва да си малко по-различен от останалите,за да те забележат.И най-вероятно това е правилният начин.Защото когато си като останалите,няма да направиш кой знае какво впечатление на околните.Но когато си различен,когато се отличаваш,тогава ставаш интересен,всеки започва да се пита защо и се опитва да те опознае.Казвам,че трябва да не си като останалите,но трябва и да подчертая,че всеки човек е различен,просто много от хората следват едни и същи правила и се държат неестествено и следователно затова не могат да се отличат и да се нарекат различни.Не казвам,че по този начин търси някакво внимание-не,напротив.Опитвам се кажа,че трябва са си такъв,какъвто си."По-добре хората да не ме харесват такава,каквато съм,отколкото да ме харесват такава,каквато не съм."

leoparda93sl
01-29-2009, 15:27
SkendY_F,съгласна съм за доста неща с теб,няма и не искам да си кривя душата,като казвам обратното.Да,права си:всеки може да дава и да взима.Но за нещастие,повечето хора взимат много повече,отколкото дават или още по-лошо-направо не дават нищо.Ти попита нещо.Защо търсим този човек,за когото мечтаем именно в момчетата или средата около нас?Отговорът е повече от елементарен-а къде другаде да го търсим,ако не именно в тази среда?Къде,ако не сред хората,които познаваме?Но съм съгласна,че човек трябва да отвори очите си и за други възможности,които понякога се оказват доста по-добри.Да,нещата понякога се развиват така,както не искаме или не сме очаквали.И да,ако толкова упорито търсиш нещо,което силно желаеш,то не се появява.Но когато спреш дори за миг да го преследваш,то се появява от някой ъгъл и така силно те сграбчва,че не можеш да разбереш как е станало всичко.Спомена и още нещо,да не бъдем праволинейни.Да,донякъде съм съгласна и с това.Но само до някъде.Но защо?Защо да не бъдем такива,след като целият свят върви в друга посока?Защо да не бъдем праволинейни или различни по някакъв друг начин,след като всички минават по другото платно на шосето?Може би пък трябва да си малко по-различен от останалите,за да те забележат.И най-вероятно това е правилният начин.Защото когато си като останалите,няма да направиш кой знае какво впечатление на околните.Но когато си различен,когато се отличаваш,тогава ставаш интересен,всеки започва да се пита защо и се опитва да те опознае.Казвам,че трябва да не си като останалите,но трябва и да подчертая,че всеки човек е различен,просто много от хората следват едни и същи правила и се държат неестествено и следователно затова не могат да се отличат и да се нарекат различни.Не казвам,че по този начин търси някакво внимание-не,напротив.Опитвам се кажа,че трябва са си такъв,какъвто си."По-добре хората да не ме харесват такава,каквато съм,отколкото да ме харесват такава,каквато не съм."

Подкрепям напълно :) :) ;-) :wink:

LitTleJ
01-29-2009, 16:02
i az iskam mnogo ne6ta.. и аз така :? :? :? :? :? :? :? :?

SkendY_F
01-29-2009, 16:29
SkendY_F,съгласна съм за доста неща с теб,няма и не искам да си кривя душата,като казвам обратното.Да,права си:всеки може да дава и да взима.Но за нещастие,повечето хора взимат много повече,отколкото дават или още по-лошо-направо не дават нищо.Ти попита нещо.Защо търсим този човек,за когото мечтаем именно в момчетата или средата около нас?Отговорът е повече от елементарен-а къде другаде да го търсим,ако не именно в тази среда?Къде,ако не сред хората,които познаваме?Но съм съгласна,че човек трябва да отвори очите си и за други възможности,които понякога се оказват доста по-добри.Да,нещата понякога се развиват така,както не искаме или не сме очаквали.И да,ако толкова упорито търсиш нещо,което силно желаеш,то не се появява.Но когато спреш дори за миг да го преследваш,то се появява от някой ъгъл и така силно те сграбчва,че не можеш да разбереш как е станало всичко.Спомена и още нещо,да не бъдем праволинейни.Да,донякъде съм съгласна и с това.Но само до някъде.Но защо?Защо да не бъдем такива,след като целият свят върви в друга посока?Защо да не бъдем праволинейни или различни по някакъв друг начин,след като всички минават по другото платно на шосето?Може би пък трябва да си малко по-различен от останалите,за да те забележат.И най-вероятно това е правилният начин.Защото когато си като останалите,няма да направиш кой знае какво впечатление на околните.Но когато си различен,когато се отличаваш,тогава ставаш интересен,всеки започва да се пита защо и се опитва да те опознае.Казвам,че трябва да не си като останалите,но трябва и да подчертая,че всеки човек е различен,просто много от хората следват едни и същи правила и се държат неестествено и следователно затова не могат да се отличат и да се нарекат различни.Не казвам,че по този начин търси някакво внимание-не,напротив.Опитвам се кажа,че трябва са си такъв,какъвто си."По-добре хората да не ме харесват такава,каквато съм,отколкото да ме харесват такава,каквато не съм."

Значи аз съвсем не агитирам хората за нищо,мисля,че не ме разбрахте правилно!Да,всеки е различен сам за себе си,но има и друго нещо-да си различен съвсем не е толкова хубаво,колкото звучи.Не казвам,че всеки трябва да мине на другия тротоар,както се изрази.Напротив!Казах само,че старанието на всеки да гледа само в една посока не е най-правилното нещо.Казах,че трябва да се гледа глобално на нещата и да се очаква всичко.Това е.Не казвам нищо повече!Не казвам "момичета,търсете си момичета,мъжете не струват" или обратно.Съвсем съм далеч от тази мисъл.Бъдете себе си.Според мен,за да си готов да намериш любовта трябва да си готов да дадеш и да гледаш не само в една посока."Кон с капаци" вижда само това,което иска да види!
Извод:Бъдете себе си.И не бъдете праволинейни и стереотипни.Когато сте готови да погледнете живота в очите (колкото и плашещо да е това,а то плаши,изпитала съм го),тогава може да кажете "Аз искам"!Когато дадете,тогава ще получите.

Chrissie
01-29-2009, 18:11
Значи аз съвсем не агитирам хората за нищо,мисля,че не ме разбрахте правилно!Да,всеки е различен сам за себе си,но има и друго нещо-да си различен съвсем не е толкова хубаво,колкото звучи.Не казвам,че всеки трябва да мине на другия тротоар,както се изрази.Напротив!Казах само,че старанието на всеки да гледа само в една посока не е най-правилното нещо.Казах,че трябва да се гледа глобално на нещата и да се очаква всичко.Това е.Не казвам нищо повече!Не казвам "момичета,търсете си момичета,мъжете не струват" или обратно.Съвсем съм далеч от тази мисъл.Бъдете себе си.Според мен,за да си готов да намериш любовта трябва да си готов да дадеш и да гледаш не само в една посока."Кон с капаци" вижда само това,което иска да види!
Извод:Бъдете себе си.И не бъдете праволинейни и стереотипни.Когато сте готови да погледнете живота в очите (колкото и плашещо да е това,а то плаши,изпитала съм го),тогава може да кажете "Аз искам"!Когато дадете,тогава ще получите.




Мисля,че и ти не ме разбра.Аз също не казвам,че момчетата трябва да си търсят момчета или момичетата-момичета.С това,че всеки тръгва по обратната страна на шосето,имах предвид,че много хора вървят в една и съща посока,а всъщност нямат ни най-малка представа защо.Просто защото и другите го правят."Ааа,вижте,вижте,еди кой си прави нещо,айде и ние."Напротив-това е напълни погрешно мислене.Точно като овца-и се извинявам,ако обиждам някой,но не съм измислила аз израза.Да,според теб не е толкова хубаво да си различен и може би си права,но само може би.Аз съм на друго мнение.Мисля,че е добре да си различен от самата гледна точка на това,че ти не си с "овча психика" ,че си имаш свое мнение за всичко и не е нужно да правиш или мислиш това,което и другите-ето защо аз съм на обратното мнение.Няма нищо лошо или погрешно в това да си различен-дори трябва да се радваш и да си доволен от себе си.Така че и двете защитаваме един и същи извод:бъдете себе си.Просто и двете го правим по наш собствен начин-две съвършено различни мнения за един и същ извод.Просто защитавам моя начин,а ти-твоят.И да-казвам това,което и ти.Трябва да дадеш,преди да получиш,но понякога се налага да дадеш много повече преди да получиш.За жалост обаче,има хора,които предпочитат просто да взимат без да дават каквото и да било,просто защото така е по-лесно.Но не е правилно.А понякога...Не,по-точно,винаги когато обичаш силно,даваш много повече отколкото вземаш,а в по-честите случаи не искаш да получиш много,защото и най-простичкото нещо,като един поглед или една нежна целувка те радват достатъчно.

beiho
01-30-2009, 07:26
Това, което искаш ти, го давам на моята приятелка и въпреки това действията ми се оказват неоценени или невидени. Де да беше като теб, подяволите!!!!!!!! :( :roll: :cry:

Bellatrix
01-30-2009, 07:51
Това, което искаш ти, го давам на моята приятелка и въпреки това действията ми се оказват неоценени или невидени. Де да беше като теб, подяволите!!!!!!!! :( :roll: :cry:
Спокойно, в някаква степен това почти е нормално. Колкото и да е гадно, една голяма част от момичетата получат ли си всичко и ти се качват на главата.
Примерно момчето, с което съм сега ми дава всичко това и тн, давал го е и на предната си, а тя го е зарязала, за да се е*е с гангстера на класа. И той (въпреки, че е един от свестните, което е мега изключение) не е имал кой знае колко приятелки досега (2 общо, а е на 18 ).
А най-добрия ми приятел е точно такъв тип момче (готов да даде всичко) и още не е имал гадже! Момичетата не го харесват, защото външния му вид не е перфектен и не влиза в стиловете "Фейк генгста" и "Фиешън".

Търсите всички уж такъв, ама точно тези (такивата) ги подминавате заради глупости.

EarthShaker
01-30-2009, 07:55
сългасен съм с горното мнение :)

iveetyy
01-30-2009, 09:00
Никой не може да е идеален,за да има всички тези прекрасни качества..,но ако има любов поне го има старанието за тези неща ;рр

SkendY_F
01-30-2009, 09:52
Chrissie,мисля,че не можем да се разберем малко,но сега всичко е ясно!Подкрепям и твоето мнение!Не съм искала да кажа,че е лошо да си различен.Напротив,хубаво е,но трябва и да знаеш как да отстояваш позицията си.А,повярвай ми,не всеки може!Аз съм различна и често неразбрана,но мога да защитя позициите си и да се аргументирам.Поздравявам и теб,че защитаваш мнението си и,че можеш да го отстояваш.Не се случва на всеки втори в днешно време!Аз предлагам ако искаш да обсъждаме нещо да си пишем ЛС,за да не спамим хубавата тема!Със здраве и моите уважения!

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 10:13
Това, което искаш ти, го давам на моята приятелка и въпреки това действията ми се оказват неоценени или невидени. Де да беше като теб, подяволите!!!!!!!! :( :roll: :cry:До колкото си спомням й искаше секс,,,

angelcheeee_93
01-30-2009, 10:17
ахам и аз това искам... :P

krem4et0
01-31-2009, 12:44
Аз си го намерих...преди 4 години и половина :)

Mi6inka
01-31-2009, 16:15
хубав разговор се получи по темата... та... абсолютно всичко което изговорихте е така... Вярно е че повечето млади хора вече са повърхностни и неоценяващи какво им се дава... вярно е че са останали и свестни хора,които просто ако се огледаш по добре или както казахте ако погледнеш в друга посока ще намериш... и мен ме дразни,че повечето ми връсници са праволинейни,ограничени в мисленето си ,избиращи "половинките си" по някакви странни критерии (прически,пари,начин на обличане... и т.н.)Самата аз в момента съм в реудно положение... и точно за това.. защото се старая да разбирам хората до мен,да давам,да не искам прекалено много ,да оценявам каквото ми дават ,да оценявам ХОРАТА като такива... по -трудно е така... може би за това повечето млади.. не го правят ...

bfmvsgirl
02-01-2009, 09:10
То не е само да искаш, а трябва и да даваш! Ако очаквам това, което си изредила, то аз също трябва да съм готова на същите "жертви" (:

Alabala16
02-01-2009, 18:36
hahah i az iskam AMA NQMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
taka che mila - mnogo iskame!
Po dobre si pusni nqkoi film,tam takiva gi ima mnogo..no
na vun edva li shte namerish neshto po dobro....

SkendY_F
02-01-2009, 19:07
hahah i az iskam AMA NQMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
taka che mila - mnogo iskame!
Po dobre si pusni nqkoi film,tam takiva gi ima mnogo..no
na vun edva li shte namerish neshto po dobro....
1.Порастни малко и когато срещнеш любовта ще видим каква песен ще пееш!Любовта не е само по филмите!
2.За да искаш и си готов да получиш всичко това,трябва да си готов и да го дадеш!
3.Научете се да пишете на кирилица!

beti4ka28
06-29-2009, 11:59
еми и аз искам , но не всичко се сбъдва на този живот . :-k :neutral: :cry:

rosko_bosko
06-29-2009, 12:11
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.Просто продукта с толкова функций в едно ще се произведе към 2132 година ;]]] Дори някой да се държи така, повярвайте временно е.Такъв индивид нема никъде :)
това ,че ти не познаваш такъв незначи че няма :)

Aniiiii
06-29-2009, 12:25
Ще го намериш само когато и ти дадеш всичко това :)

sladur4etyYy
06-29-2009, 12:34
Мислите си, че сте срешнали точно такъв човек, но всъщност описаното момче малко по-горе не съществува.Просто продукта с толкова функций в едно ще се произведе към 2132 година ;]]] Дори някой да се държи така, повярвайте временно е.Такъв индивид нема никъде :)
това ,че ти не познаваш такъв незначи че няма :)

ай ти ми покажи, като познаваш :lol:

rosko_bosko
06-29-2009, 12:39
sladur4etyYy
съжалявам, зает съм :-D

valdesbg
06-29-2009, 12:50
А описали са ме почти перфектно... :)

Дами, не се блъскайте, ще изслушам всички ви. :)

FiRe_LaDy
06-29-2009, 13:13
Тъпото е,че имах точно описания човек до себе си и го изгубих ;[

И аз ... но имам надеждата все още,че може би ще си го върна

anyfany2
06-29-2009, 13:20
Тъпото е,че имах точно описания човек до себе си и го изгубих ;[






И аз така..
Охх.. ](*,) :cry: :-| Но винаги има по-добри и от най-добрите.. :-)

got2Bthe1
06-29-2009, 13:50
да пием за това ....

Aicken
06-29-2009, 13:52
да пием за това ....


20 текили барман

KroGh
06-29-2009, 17:20
да ви кажа, че имаше такива момчета... аз бях такъв, давах всичко за нея, тя беше целия ми свят, но просто един ден каза "сама ми е по-хубаво" и приказката остана недоразказана... и въпреки това бих бил същия с нея ако размисли и даде шанс, не на мен, не на нея, а на нас!
ако не го направи, тия момчета за които мечтаете и искате ще намалеят с още един, защото никога няма да бъда същия, никога няма да се доверя повече на друга... ще бъда един идиот, мислещ само за себе си - май такива индивиди могат да виреят в тая любовна джунгла, където вие момичетата не знаете какво искате, намирате нещо за което винаги сте мечтали и един ден решавате че вече не ви е нужно... е да, ама вече no pasaran!
Много точно каЗано!! И аз май ще поема скоро по тази пътека на самотния войн..

vampirekiss
06-29-2009, 17:44
Ммм трябва да питаме авторката дали си е намирила някой за интервала януари-юни (януарса е темата все пак).Не честно без бъзик,интересно ми е дали е намерила сродна душа.

SkendY_F
06-30-2009, 13:02
Да се намери такъв човек се изисква време!И не да срещнеш следващия на улицата,а да има истинска тръпка,която се усеща още от началото!Малко са хората,получили описаното,но аз знам,че го има,защото и аз го имам!Но е почти невъзможно някой на 14-15 години да го усети,защото малко е видял от живота,малко е грешил и дето се вика живота малко го е ш*бал.Но май се пропуска и нещо,което крепи една връзка-компромиса и прошката.Без тях-една връзка е за никаде!Така,че замислете се вие какво давате,за да можете да поискате...Такива хора има,но е въпрос на характер и чувства.Някои,който просто има увлечение към някой,никога не би направил това...

totik
06-30-2009, 14:52
За съжаление повечето хора или не го срещат или го изпускат!А истинската любов побеждава абсолютно всичко!

sexy_for_you
06-30-2009, 16:38
Рядкост...който има такъв човек до себе си,е истински щастлив :]] Ето това вече е истинско...

lifelesscorpse
06-30-2009, 16:46
Разплаках се,докато четях...Аз съм такава късметлийка,че имам точно такъв човек до себе си,че и много повече...Може да съм само на пикливите 15 години,но съм преживяла достатъчно много за възрастта си и съм проумяла много неща,за да оценя човека до себе си така,както заслужава...Надявам се вече да съм му показала колко много значи той за мен...Дори и да съм вече..ще продължавам да му го доказвам всяка една минута,в която сме заедно... :) :-) :)

elsy
06-30-2009, 16:53
Ква е тая дърта тема 8-) Гледам вече съм писала... 8-) добре си искаме, то нема лошо 8-) 8-)

moneycomeme
06-30-2009, 16:59
Не е важно дали си обичан,важно е да ОБИЧАШ! :)