PDA

View Full Version : Отношението му ме обърква



ivetosun
01-28-2009, 19:38
Zdraveite ! Za purvi put pisha tuk ... moje bi zvuchi prekaleno , no se chuvstvam bezsilna...minavala sum prez kakvi li ne trudnosti za moq edva 16- godishen jivot i mnogo sujalqvam , che taka prejdevremenno porasnah...za tova i mi e nelepo da kaja , che sum oburkana....ta ''problemut'' mi e , che hodq s edno momche ot 4 meseca , kato predi nego imah vruzka godina i polovina ... s momcheto,s koeto hodq sega se zapoznahme v stolichna diskoteka , neshtata se razviha tvurde burzo,no veche sme zaedno 4 meseca ... samo che v nachaloto toi beshe razlichen...mil...interesuvashe se ot men .. a sega e taka bezrazlichen..pri vseki moi opit da pogovorim na tazi tema , che nego vuobshte ne go interesuva kakwo se sluchva s men toi mi otgovarq : ''ne se filmirai,obicham te'' :shock: :shock: :shock: kogato trugnehme tochno sedmica sled tova go ostavih zaradi ivshiq mi tochno zashtoto i togava beshe mnogo bezrazlichen i ne misleh , che imame budeshte , no qwno bqh sgreshila...toi mi prosti ... i sme si zaedno , no kajete mi kak da se pravq , che ne zabelqzvam bezrazlichieto mu ? kak da otminavam vsqka nevolna ili volna obida...imam nujda ot vnimanie i ot malko zainteresovanost ot men .. no uvi .. s egno golo ''obicham te'' prazninata v men,porodena i ot mnogo drugi stranichni faktori,ne se zapulva.....gresha li kato molq za malko lubov moje bi nepravilniq chovek .... ? :-# :-# :-#

Kostadin_682
01-28-2009, 19:41
Zdraveite ! Za purvi put pisha tuk ... moje bi zvuchi prekaleno , no se chuvstvam bezsilna...minavala sum prez kakvi li ne trudnosti za moq edva 16- godishen jivot i mnogo sujalqvam , che taka prejdevremenno porasnah...za tova i mi e nelepo da kaja , che sum oburkana....ta ''problemut'' mi e , che hodq s edno momche ot 4 meseca , kato predi nego imah vruzka godina i polovina ... s momcheto,s koeto hodq sega se zapoznahme v stolichna diskoteka , neshtata se razviha tvurde burzo,no veche sme zaedno 4 meseca ... samo che v nachaloto toi beshe razlichen...mil...interesuvashe se ot men .. a sega e taka bezrazlichen..pri vseki moi opit da pogovorim na tazi tema , che nego vuobshte ne go interesuva kakwo se sluchva s men toi mi otgovarq : ''ne se filmirai,obicham te'' :shock: :shock: :shock: kogato trugnehme tochno sedmica sled tova go ostavih zaradi ivshiq mi tochno zashtoto i togava beshe mnogo bezrazlichen i ne misleh , che imame budeshte , no qwno bqh sgreshila...toi mi prosti ... i sme si zaedno , no kajete mi kak da se pravq , che ne zabelqzvam bezrazlichieto mu ? kak da otminavam vsqka nevolna ili volna obida...imam nujda ot vnimanie i ot malko zainteresovanost ot men .. no uvi .. s egno golo ''obicham te'' prazninata v men,porodena i ot mnogo drugi stranichni faktori,ne se zapulva.....gresha li kato molq za malko lubov moje bi nepravilniq chovek .... ? :-# :-# :-#
Вие не разбрахте ли, че всички са кротки като овчици първата седмица, после всеки/всяка си покзва рогцата... за тва внимавайте... 8-)

ifkataAa
01-28-2009, 19:45
Аз съм в същото положение, като теб.В началото приятеля ми беше много мил.Бях обградена от внимание.Всеки ден бяхме заедно и всичко беше добре.След това той спря да се интересужа чак толкова от мен и аз се чувствам ужасно.Незнам прекалено много ли ме е разлигавил с вниманието, което ми обръщаше в началото или връзката ни е към своя край ... :cry: Обичам го ужасно много, а неговата незаинтересованост към мен ме убижда и ме кара да страдам страшно много.В случая щях да ти кажа е*и му майката,момчета бол, но след като съм в същото положение знам какво ти е и не мога да ти дам съвет :s

Bu7cher
01-28-2009, 19:47
Ами...1 съвет ще ти дам : преди да очакваш нещо от някой...опознай го.4 месеца не е много,но не е и малко за тази възраст.Имай предвид,че ако една връзка не те прави щастлива,то тя не ти е нужна :) .Поговори с него,опитай се да му обясниш нещата така,както ги написа тук.Не ми се вярва да не иска да те изслуша :) .Успех!

ivetosun
01-28-2009, 19:51
Razbira se,che purvo opitah da pogovorim i to ne vednuj ili dva puti...no cqloto mi jelanie se ubivashe ot dumi kato "filmirash se" ili "ti si luda,pak zapochna da mi govorish gluposti" a pretendira,che me obicha......za 4 meseca i kapka doverie mu nqmam , a daje ne znam zashto...otvutre neshto ne mi e kakto trqbva s nego , a imam chuvstva kum nego ... :neutral:

BuBiTy
01-28-2009, 19:56
Рядко женската интуиция лъже,а твоята определно ли подсказва, че има някъде различие помисли си ако ся онешението му е такова след време въобще ще се сеща ли, че има приятелка, незнам не се обиждай от думите му, а бъди упорита и въпреки това което той е казал го занимай с проблема!

tuzaro
01-28-2009, 19:58
що не пишеш на кирилица>?

ivetosun
01-28-2009, 19:59
prava si BuBiTy ... no veche ne znam kak da zapochna za da ne me otreje sled purvata duma,koqto shte mu podskaje za kakwo govorq...

Kostadin_682
01-28-2009, 19:59
що не пишеш на кирилица>?
Какви са тия аватари от тебе бе брато... тука има малколетни :razz: :razz: :razz:

ivetosun
01-28-2009, 20:01
em na laptopa neshto mu e preebana kirilicata , sujalqvam ...

tuzaro
01-28-2009, 20:03
що не пишеш на кирилица>?
Какви са тия аватари от тебе бе брато... тука има малколетни :razz: :razz: :razz:че и аз съм непълнолетен, ама от малък се уча :lol: още няколко дена и ставам голям :grin:

BuBiTy
01-28-2009, 20:04
Ами, когато той започне тирада тип "недей да се..." ти му кажи "изслушай ме, за мен е важно и след като ме обичаш можеш поне да ме чуеш..." и т.н. или "може и да се филмирам, но поне този път може да ме чуеш" ако и така не стане има само едно решение- шута и го забравяш!

SunSmile
01-28-2009, 20:11
Еми говори с него 1, 2,3 пъти... като не разбира - шута! да не е единственото момче. Може да откриеш по-добър! Кво ше се измъчваш за глупости... :)

Kostadin_682
01-28-2009, 20:16
що не пишеш на кирилица>?
Какви са тия аватари от тебе бе брато... тука има малколетни :razz: :razz: :razz:че и аз съм непълнолетен, ама от малък се уча :lol: още няколко дена и ставам голям :grin:
Ех... чадо чадо 8-)

sissy89
01-28-2009, 21:56
ако не те обича истински няма смисал да се измачвате .. или по-точно ти да се измачваш [/b]

mirolubka
01-28-2009, 22:03
imala sum to4no suhstiq problem,samo 4e dosta po-razteglen vuv vremeto.4oveka,koito 5 meseca be6e do men vsqka vazmojna sekunda i se interesuvashe ot vsi4ko,s koito bqhme stra6no blizki i koito mi e kazval vsi4ko kakto i az na nego edin den re6i 4e ve4e nqma vreme za men.2 meseca go gonih a toi nakraq me ostavi sus suobshtenie.bolkata,koqto izpitvash e nenujna,ne si q pri4inqvai.muje kolkot iska6,nezamenimi nqma.prosto go ostavi...

Seducti0n
01-28-2009, 22:27
:) 2 основни варианта:
1-ви-задоволяваш се с това, което получаваш /дори и да не ти е достатъчно/
2-ри-разделяте се, а в случай, че ти поиска обяснение-изтъкваш именно факта, че не ти е дава това, от което наистина се нуждаеш.

5StaR
01-28-2009, 22:30
:) 2 основни варианта:
1-ви-задоволяваш се с това, което получаваш /дори и да не ти е достатъчно/
2-ри-разделяте се, а в случай, че ти поиска обяснение-изтъкваш именно факта, че не ти е дава това, от което наистина се нуждаеш.

Слушайте Цвети и ще просперирате, завършила е Пихология 8)

iliqn4eto0o
05-18-2009, 13:37
Начии аз имах почти същия проблем .. но сега не става дума за мене както и да е. Начи тфа което аз бих те посъветвала е да поговориш с него и ако той отново започне с неговите "много се филмираш.."и т.н. помоли го поне да те изслуша или му кажи, че ако иска да те остави това не е начина .. по-добре да ти го каже направо.Няма смисъл да си с човек, който не го /как се казва/ "ебе" за теб .. ;] :( или ще си промени държанието или му бии шута И да не си посмяла да се измъчваш все пак той не е единствен! Вдигай на горе глава и продължавай :-P

vesito13
05-18-2009, 13:49
Кирилица :o

sextazy_baby
05-18-2009, 13:49
Айде новичките да спрете да изравяте стари теми

ImmortalForever
05-18-2009, 13:56
При такъв отговор като неговия, го изсотавям преди да успее да каже: ДВЕ!

sexy89
05-18-2009, 14:57
Ами то и аз да се оплача поне. И при мен случката е същата, но разтеглена в 2 години и повечко.. До преди няколко месеца беше такъв внимателен,мил, интересуваше се от всичко. А сега я обели някоя хубава дума, я направи някой мил жест. През останалото време - банани и краставици. Вече съм свикнала, ама понякога ми прикипява и му го казвам, той се поправя за няколко дни и после пак - краставици и банани хах. Гадно е много, не знам какво да ти кажа, както ти казаха и по-горе - опитай се да поговорите отново, и ако те спре или настоявай, колкото и да му е неприятно да поговорите за това, а ако те отреже прекалено остро, тогава го остави за няколко дни, да видиш как сам ще те потърси ако те обичка наистина. Ако не те потърси или пак не те изслуша, мила, значи не си заслужава :(

Nellynka
05-18-2009, 15:01
Е добре де , чисто и просто му казваш преди да почнеш да говориш да те изслуша и си казваш каквото ти е на душата и така , ако те разбере и обясни защо така коренно се е променил и има ли някаква причина която да е в теб е добре да поговорите , но ако усетиш че няма нищо вече .. не мисля че той те заслужава :P успех :]]

lipsvashh_mi
05-18-2009, 16:12
пробвай пак да поговориш с него.Ако пак не се вслуша в думите му казваш в прав текст-или ще се разберем или късаме..да видим тогава като твърди,че толковаа те обича как ще постъпи.Ако пак си направи някоя оглушка-аут.Важнотое,че си го предупредила преди това,а и така няма ти самата да се чувстваш зле повече...
Бтв много е възможно безразличието му да се дължи точно на факта,че още в началото на връзката ви си се върнала при бившия си...може да ти право напук,за да ти покаже,че преди и той е бил наранен :?

titinkaa
05-18-2009, 16:59
Не се учудвам от темата ти,вече всеки момичета момчета са така дали ще е момичето или момчето да с еотнася така все тая не се учудвам.Винаги става така всеки се държи мило и интересно в началото,а после все едно сте приятели а не гаджета,просто явно твойто гадже не обича мн мн това което ти искаш(повечко внимание и любов)явно твойто момче обича повече да има малко свобода и не чак толкова наивност и т.н.Остави го известно време смисъл недей да му натякваш че искаш внимание и любов,остави го той да си го поиска,а не винаги ти да правиш първата крачка.

Take_That
05-18-2009, 17:16
Щом тази връзка не те прави щастлива, тогава просто сложи края и, друго решение не виждам ... Едва ли с разговори ще си промени (все пак ти си опитвала да говорите, а той просто "не се филмирай, обичам те!") Но едно "Обичам те" не е достатъчнп, то не се казва, а се доказва, но явно приятелят ти не го доказва, тогава защо се измъчваш?
П.П - човек, когато загуби нещо, тогава чак осъзнава какво означава то за него

sugarcult08
05-18-2009, 17:21
ти сама го каза търсиш нещо от неправилния човек ... според мен щом още в началото отношението му към теб е такова няма смисъл да продължаваш да се мъчиш