PDA

View Full Version : Мерак



sentient_
01-28-2009, 19:52
Значи, аз не искам съвети нещо, или тука отговори. Ами просто става нещо и немога да го кажа на никого и си изливам душата :D Значи аз съм на 19 почти имам приател от 1г и 7мес. предложи ми брак аз приех блиа блиа наще и тиахните се готвиат за сватба октомври тази година.Обичам го и той мен още повече.Проблема е в тва че напослеък, изпитвам сексуално влечение към свой съученик :-o Отдавна сме в един клас, но чак сега го погледнах с други очи, може би защото тайа година възмъжа повече, има супер тиало.Стана ниаколко пъти сънувам че правим секс. и той като ме прегърне нещо или ме пипне така спонтанно в училище и... изгариам.Дано издържа до май месец докато завършим чеее да не направиа голиама глупост.Много го искам- само за 1 нощ. Ужас!

CryForMe
01-28-2009, 19:57
придържай се към мисленето с главата си, а не с п****та си, че иначе цял живот ще съжаляваш

anonimnaa
01-28-2009, 19:58
Това не е никак правилно още повече след като ще се омъжваш

BuBiTy
01-28-2009, 20:17
Имам един въпрос: "Как така ще се жениш на 19" Момиче луда ли си, колкото и да го обичаш ти си на 19 мя,а ли да учиш в университет, нали знаеш след сватбата идват и бебетата :shock: Ужас!
По темата: Нормално е да изпитваш сексуално влечение към някой друг ти си на 19, не си се наживяла!Според мен преди да се ожениш тря да си се нживял да си правил лудории (примерно пътувания за ден сама просто ей така) и да си сменила гаджета само заради секса! Не казвам да станеш курва, а да опознаеш мъжете!Не е лоша идея да се ожениш ама можеш ли да изчакаш?
Явно аз не разбирам младите... ](*,)

SiSsKkAa
01-28-2009, 20:26
според мен щом още изпитваш сексуални влечения и към други мъже и чак се страхуваш да не направиш гаф явно не си готова още за брак и може би човека с който си не си сигурна дали е мъжа с който искаш да си цял живот

darla
01-28-2009, 20:27
^samo za 1 ne sum suglasna.braka nqma ni6to ob6to s obrazovanieto i NE PRE4I na vis6eto obrazovanie!Vie qvno si go predstavqte,4e 6te sedite pod klu4 vku6ti i 6te drusate revlivi bebeta! :lol:

mysterious93
01-28-2009, 20:31
abe kakuv brak..na 19 ujas..malko sa momi4etata ,koito mogat da se zadurjat (tva go kazvam zaradi darla 6toto vednaga 6te se zaqde 4e ne e taka :D )no sa edinici.Po skoro kato iskate jiveite zaedno ama 4ak brak..Znam 4e ve4e sled kato vsi4ki znaqt 6te ti e trudno da otkaje6 ili pone da zabavi6 ne6tata..no po dobre ot kolkoto posle da si 4upi6 glavata ,a ako ima6 i deca 6te ti e o6te po trudno.Vinagi moje da sujalqva6 za tova 4e si go otmenila no..po dobre da zabavite ot kolkoto da burza6 tolkova i to sled kato ima6 vle4enie kum drug...posle 6te po4ne6 da se sre6ta6 s drugi hora i nedai si boje togaa da si hares6a nqkoi drug..po dobre sega da otkaje6 dokato gafa ne e stanal po golqm...

BuBiTy
01-28-2009, 20:32
Не си го представям така darla но да се ожениш на 19, мое мнение си е, но е доста прибързано и по принцип не пречи на образованието ама нали, за да се изхраниш с мъжа си (при положение, че нямате бебе) трябва да бачкаш, защото вашите няма вечно да ти дават джобни и да можеш да уиш задочно нещо и т.н. , но защо да си усложнява живота на 19, та тя още не е завършила училище! А незнам защо в 80% от случайте след брака идва бебето.. незнам! Може моите разбирания да са грешни,но аз не бих се подложила на това!
Към авторката: Идея: Можеш да си купиш роклята за бала в бяло и с нея и да се ожениш- ще спестиш от рокли 8-)

CrazyBear
01-28-2009, 20:56
Приятелката на баща ми все повтаря-Колкото и късно да се ожениш,все е рано!
Момиче НЕ БЪРЗАЙ!На 19 си живота е пред теб...я издържите с тва момче още 1година след като се ожените я не...а после имаш етикет разведена...хората все още са старомодни,на 25 ще се запознаеш с някой супер мъж,ще изкарате 2-3-5години и ще ти е гадно да му кажеш че си се женила и развеждала на 19години,а техните...се пак стари хора,няма да те одобрят дори само заради това!
Опитайте със сегашния да живеете заедно на семейни начела,толкова ли е зор да навлечеш рокля,да се кълнеш в Бог пред 200човека роднини до 9то коляно и после да те е срам да се разведеш,защото ще се осъзнаеш,че не си готова за това...че си направила грешка!
ЧЕ именно когато е трябвало да си във вихъра на купона,да сменяш гаджета и да се радваш на свобода и все още милите майка и татко,които да си те вардят !
Мн си се разбързала....
Да не би това ти гадже да ти е първия и единствения в сексуален аспект?Ако е така....още една огромна причина поради която да не се жениш....Все в някой момент,когато слушаш наборките си как са се забивали с някви пичове,кой правил яки шпакли,кой имал супер палав член и т.н. и на теб ще ти се прииска да опиташ с друг,това ще те мъчи, а и съвестта също ще те глозди дори само от мислите които се вихрят в главата ти...
Брака е огромна крачка,брака е етикет и с брака и съвместното съжителство и т.н. тръпката,страстта,романтик ата постоянно са събаряни от тъпи битовизми за сметки,храна,недостиг на пари...проблеми всякакви....
СЪВЕТВАМ ТЕ-НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ ТАЗИ КРАЧКА КЪМ БУКВАЛНОТО ВЕРОЯТНО УБИИСТВО НА ВРЪСКАТА ТИ И СЪБАРЯНЕ НА БЪДЕЩЕТО И ЖИВОТА ТИ! :-x ВРАЗУМИ СЕ!

meni18
01-28-2009, 21:02
Ами аз също изпитвам сексуално влечение към друго момче,не към приятеля ми,за когото няма да се женя.И дори се замислям дали да не прекратя връзката си заради това влечение,а ти се чудиш при положение,че ще се жениш ?! :-o Според мен или си седни на г*за завинаги или не се жени!Няма смисъл да заблуждаваш приятеля си и себе си

SunShinePearl
01-28-2009, 21:08
Имам един въпрос: "Как така ще се жениш на 19" Момиче луда ли си, колкото и да го обичаш ти си на 19 мя,а ли да учиш в университет, нали знаеш след сватбата идват и бебетата :shock: Ужас!
По темата: Нормално е да изпитваш сексуално влечение към някой друг ти си на 19, не си се наживяла!Според мен преди да се ожениш тря да си се нживял да си правил лудории (примерно пътувания за ден сама просто ей така) и да си сменила гаджета само заради секса! Не казвам да станеш к***а, а да опознаеш мъжете!Не е лоша идея да се ожениш ама можеш ли да изчакаш?
Явно аз не разбирам младите... ](*,)

Аз те разбирам и мнението ти е супер адекватно и казано на място!Една реплика от филм:"Семейство е котва дето те държи на едно място" ,а на 19 трудно ще се удържаш да не линкаш.Не те познавам,но щом още от сега имаш секс влечение към дуги мъже си ми ясна като бял ден.Моя съвет е :НЕ БЪРЗАЙ С БРАКА!!!
++++++++++++++1

TenderGirl
01-28-2009, 21:21
Приятелката на баща ми все повтаря-Колкото и късно да се ожениш,все е рано!
Момиче НЕ БЪРЗАЙ!На 19 си живота е пред теб...я издържите с тва момче още 1година след като се ожените я не...а после имаш етикет разведена...хората все още са старомодни,на 25 ще се запознаеш с някой супер мъж,ще изкарате 2-3-5години и ще ти е гадно да му кажеш че си се женила и развеждала на 19години,а техните...се пак стари хора,няма да те одобрят дори само заради това!
Опитайте със сегашния да живеете заедно на семейни начела,толкова ли е зор да навлечеш рокля,да се кълнеш в Бог пред 200човека роднини до 9то коляно и после да те е срам да се разведеш,защото ще се осъзнаеш,че не си готова за това...че си направила грешка!
ЧЕ именно когато е трябвало да си във вихъра на купона,да сменяш гаджета и да се радваш на свобода и все още милите майка и татко,които да си те вардят !
Мн си се разбързала....
Да не би това ти гадже да ти е първия и единствения в сексуален аспект?Ако е така....още една огромна причина поради която да не се жениш....Все в някой момент,когато слушаш наборките си как са се забивали с някви пичове,кой правил яки шпакли,кой имал супер палав член и т.н. и на теб ще ти се прииска да опиташ с друг,това ще те мъчи, а и съвестта също ще те глозди дори само от мислите които се вихрят в главата ти...
Брака е огромна крачка,брака е етикет и с брака и съвместното съжителство и т.н. тръпката,страстта,романтик ата постоянно са събаряни от тъпи битовизми за сметки,храна,недостиг на пари...проблеми всякакви....
СЪВЕТВАМ ТЕ-НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ ТАЗИ КРАЧКА КЪМ БУКВАЛНОТО ВЕРОЯТНО УБИИСТВО НА ВРЪСКАТА ТИ И СЪБАРЯНЕ НА БЪДЕЩЕТО И ЖИВОТА ТИ! :-x ВРАЗУМИ СЕ!








Добре казано : +++1 :oops:

iv4oiv
01-28-2009, 21:46
На колко години е годеникът ти ?
Животът е пред теб. Това, че ще се ожените нищо не значи. Много мислете преди да създадете деца. Дали сте готови да живеете заедно и да преглътнете всичко дори и изневери само заради децата ?
И това цели 20 години.
Това, че съученикът ти те превлича - ами прави секс с него. Говори с годеника си. Кажи му. Ако те резбере - плюс за него. Но пък ако ти се влюбиш в съученика ... може пък и той да е мъжът на живота ти от който искаш да са децата ти...
Мисли. На твое място бих си легнал със съученика (така де, ако бях жена)

SoFarSoG00d
01-28-2009, 22:13
Тази тема ми се струва ебавка нещо...... 8-) 8-) 8-)

fashion4etyy
01-28-2009, 22:45
Значи, аз не искам съвети нещо, или тука отговори. Ами просто става нещо и немога да го кажа на никого и си изливам душата :D Значи аз съм на 19 почти имам приател от 1г и 7мес. предложи ми брак аз приех блиа блиа наще и тиахните се готвиат за сватба октомври тази година.Обичам го и той мен още повече.Проблема е в тва че напослеък, изпитвам сексуално влечение към свой съученик :-o Отдавна сме в един клас, но чак сега го погледнах с други очи, може би защото тайа година възмъжа повече, има супер тиало.Стана ниаколко пъти сънувам че правим секс. и той като ме прегърне нещо или ме пипне така спонтанно в училище и... изгариам.Дано издържа до май месец докато завършим чеее да не направиа голиама глупост.Много го искам- само за 1 нощ. Ужас!

То е ясно че няма да издаржиш..отдай му се то жените сте куурви аз тва харесвам в вас ама едва ли приятела ти е на мойто мнение :-D
малка к.урва тръгнала да се жени..не виждам логика :-o

anonimnaa
01-29-2009, 06:38
Абе хора в крайна сметка тя си е решила да се омъжва ние не сме никакви за да я разобеждаваме.Това е сериозно решение което тя сама трябва да вземе(вече е взела)

beretta92sd
01-29-2009, 06:56
Ако се ожениш сега, цял живот ще съжаляваш щото незнаеш какво ще стане с бракати .Според мен е прекалено рано да се жените на 19 години, ето сега си харесала друго момче , ще имаш фантазий за него ще обръщаш по малко внимание на твоя и в един момент ще се окаже че любовта ви е отлитяла на някаде.Но вече ще е късно щото може и дете да ти е направил дотогава и по цял ден докато твоите приятелки са навънка и се забавляват ти ще си седиш в къщи да си гледаш детето.
Споредн мен най приемливо да се мисли за женитба е след 25 години вече като си се наживяла.Друго е въпроса за момичета които са намерили чичко паричко и гледат по най бързия начин да го направят свой съпруг заради парите и охолния живот които ще имат с него.

xplay
01-29-2009, 07:18
Никой не те подкрепя.. Замисли се редно ли е.

Minerva
01-29-2009, 07:40
ми мацко хубаво ще се омъжиш и не след дълго сама ще прецакаш всичко . ЕГН

sentient_
01-29-2009, 07:47
Niamate pravo da me sudite ne me poznavate ne znaete kakvo e polojenieto taka 4e...... az ne sum vi iskala suveti kazah vi prosto iskah da si kaja kvo me mu4i. a tva deto kazvate ama 4e ne sum jiviala 4e ne sum vidiala 4e kakvo mi pre4i da jiveia i omajena s muja si aa? tva li e jiveeneto spored vas da hodi6 s mn mn maje i togava da se omaji6 a za obrazovanieto pak moga da si u4a ako poiskam. Muja mi niama da me varje v ku6ti nakazana a i decata ne idvat 2-3 mes sled svatbata pone nie ne mislim da burzame

Extremescream
01-29-2009, 08:06
то жените сте куурви аз тва харесвам в вас :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x фешън нещастен :booooomb:


Mоderated by slun4ice
т.2 от правилника

Minerva
01-29-2009, 08:20
по тия въпроси трябва да се направи една тема "Гъз глава затрива"...и там всичко :D

Bellatrix
01-29-2009, 08:23
Просто не пристъпвай към действие. Мечтай си от време на време за онзи, докато страста ти към него отшуми. Но не прави никакви крачки към него. Не казвай на годеника си. Лека полека ще мине пък и идва края на годината и онзи няма да го видиш повече. :)

ПП. А относно брака, защо пък не? Не виждам живеенето само в купони, натискане с разни непознати, наливане с алкохол до припадък и секс с нови и нови мъже. Хайде сега, откога станахте такива материалисти? Къде е любовта?
Пример: Майка ми бая си е поживяла преди брака. Оженили са се с баща ми на 28. Родила ме е на 30. Имала е много гаджета преди баща ми. Ама сега са разведени. Това, че са живяли не е гаранция. А леля ми и вуйчо ми са си първи във всяко отношение, а по щастлива двойка не познавам.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 09:26
Niamate pravo da me sudite ne me poznavate ne znaete kakvo e polojenieto taka 4e...... az ne sum vi iskala suveti kazah vi prosto iskah da si kaja kvo me mu4i. a tva deto kazvate ama 4e ne sum jiviala 4e ne sum vidiala 4e kakvo mi pre4i da jiveia i omajena s muja si aa? tva li e jiveeneto spored vas da hodi6 s mn mn maje i togava da se omaji6 a za obrazovanieto pak moga da si u4a ako poiskam. Muja mi niama da me varje v ku6ti nakazana a i decata ne idvat 2-3 mes sled svatbata pone nie ne mislim da burzame
Щом те мъчи това,значи не си готова за брак,ако си готова за брак и обичаш бъдещия си съпруг-келеш,няма да мислиш за пишката на съученика си и как с трепет очакваш да те прасне!!!!!
Върви се изчукай,може за него да искаш да се омъжиш след това,кой знае....ама ако вашите вече са изпраитли поканите,просто променете имената на съпруга.....що да не са и двама хахахах :D :D :D

BeHappYs
01-29-2009, 09:37
Просто не пристъпвай към действие. Мечтай си от време на време за онзи, докато страста ти към него отшуми. Но не прави никакви крачки към него. Не казвай на годеника си. Лека полека ще мине пък и идва края на годината и онзи няма да го видиш повече. :)

ПП. А относно брака, защо пък не? Не виждам живеенето само в купони, натискане с разни непознати, наливане с алкохол до припадък и секс с нови и нови мъже. Хайде сега, откога станахте такива материалисти? Къде е любовта?
Пример: Майка ми бая си е поживяла преди брака. Оженили са се с баща ми на 28. Родила ме е на 30. Имала е много гаджета преди баща ми. Ама сега са разведени. Това, че са живяли не е гаранция. А леля ми и вуйчо ми са си първи във всяко отношение, а по щастлива двойка не познавам.

+1
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак...
И като се ожените на 26-30 години и децата ви станат на 15-16г и се разхождате заедно с тях по алеята или някъде др. хората какво ще ви попитат " ТОВА БАБА ТИ и ДЯДО ТИ ЛИ Е ?"

Lyubeto
01-29-2009, 10:02
Просто не пристъпвай към действие. Мечтай си от време на време за онзи, докато страста ти към него отшуми. Но не прави никакви крачки към него. Не казвай на годеника си. Лека полека ще мине пък и идва края на годината и онзи няма да го видиш повече. :)

ПП. А относно брака, защо пък не? Не виждам живеенето само в купони, натискане с разни непознати, наливане с алкохол до припадък и секс с нови и нови мъже. Хайде сега, откога станахте такива материалисти? Къде е любовта?
Пример: Майка ми бая си е поживяла преди брака. Оженили са се с баща ми на 28. Родила ме е на 30. Имала е много гаджета преди баща ми. Ама сега са разведени. Това, че са живяли не е гаранция. А леля ми и вуйчо ми са си първи във всяко отношение, а по щастлива двойка не познавам.

+1
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак...
И като се ожените на 26-30 години и децата ви станат на 15-16г и се разхождате заедно с тях по алеята или някъде др. хората какво ще ви попитат " ТОВА БАБА ТИ и ДЯДО ТИ ЛИ Е ?"

Tva poslednoto beshe mnogo lapeshko izkazvane . Moite roditeli syshto sa razvedeni , a sa si bili pyrvi vyv vsichko . Za razvodite nqma garanciq , bez znachenie na kolko shte skliuchish brak . Vsichko zavisi ot samite nas . I neznam zashto horata na 40+ godini nepremeno trqbva da prilichat na babi i dqdovci . Maika mi e na 40 i opredeleno ne prilicha na baba , nito pyk bashta mi na dqdo . Pyk i horata koito poznavam na tolkova godini ne prilichat . Az sym na mnenieto che e mnogo po dobre da se ojenish pone na 25 i to ne zaradi drugo ,a zaradi samiq sebe si . Tochno i zaradi tova ne odobrqvam eventualniq brak na avtorkata . :) A za uvlechenieto i kym syuchenika , spokoino skoro shte izchezne. :P

SoFarSoG00d
01-29-2009, 10:07
За да се ожени/омъжи човек трябва:
1.Да е завършип висше образование-това защото ти трябва добра работа.
2.Да има добра работа
3.Да има собствена кола
4.Да има собствено жилище
5.Да не разчита на родителите си от финансова гледна точка.
6.Да може да направи сватбата си сам или сама

Ако всичко това е налице Давайте,вие сте готови,ако не има още какво да направите.....

BlackWings
01-29-2009, 10:07
CrazyBear , нали знаеш , че като пишем с огромни букви не ставаме по умни?? :? :?
И не я разубеждавайте да не се омъжва. Предложил и , прела , казала на тяхните , готвят сватбата вече , и някви непознати от някакъв си форум се мъчат да дават съвети наизуст ...

mysterious93
01-29-2009, 10:31
Просто не пристъпвай към действие. Мечтай си от време на време за онзи, докато страста ти към него отшуми. Но не прави никакви крачки към него. Не казвай на годеника си. Лека полека ще мине пък и идва края на годината и онзи няма да го видиш повече. :)

ПП. А относно брака, защо пък не? Не виждам живеенето само в купони, натискане с разни непознати, наливане с алкохол до припадък и секс с нови и нови мъже. Хайде сега, откога станахте такива материалисти? Къде е любовта?
Пример: Майка ми бая си е поживяла преди брака. Оженили са се с баща ми на 28. Родила ме е на 30. Имала е много гаджета преди баща ми. Ама сега са разведени. Това, че са живяли не е гаранция. А леля ми и вуйчо ми са си първи във всяко отношение, а по щастлива двойка не познавам.

+1
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак...
И като се ожените на 26-30 години и децата ви станат на 15-16г и се разхождате заедно с тях по алеята или някъде др. хората какво ще ви попитат " ТОВА БАБА ТИ и ДЯДО ТИ ЛИ Е ?"

Това беше много тъпо изказване за бабата и дядото.. 26-30 не е чак толкова късно.И второ то пък нали знаеш..децата кат станат на 15-16 само с майка си и баща си ще се разхождат по алеите..а не с някое гадже...

SoFarSoG00d
01-29-2009, 10:40
Младите майки са по-безотговорни,ако жената е на осъзната възраст,знае какво иска от живота и детето и не е просто някаква грешка касаеща скъсан кондом или липса на контрол при партньора,а планирано и желано,няма значение ,че тя е на 26-3-35.За разждане възраст няма,важно е налице да е финансова независимост и стабилни доходи от двете страни,желание за възпитание и стабилен морал.Аз самата смятам да имам дете след 26-27.

BeHappYs
01-29-2009, 13:55
"Lyubeto - Tva poslednoto beshe mnogo lapeshko izkazvane . Moite roditeli syshto sa razvedeni , a sa si bili pyrvi vyv vsichko "

+1
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак... "
Аз несъм казал ВСИЧКИ казал съм повечето.

mysterious93 - Това беше много тъпо изказване за бабата и дядото.. 26-30 не е чак толкова късно.И второ то пък нали знаеш..децата кат станат на 15-16 само с майка си и баща си ще се разхождат по алеите..а не с някое гадже...

Мда то повечето на 13 мислят за аборти и секс пак кфо остава като станат на 15-16 да се разхождат с родител тц тц тц ....Отностно 30 да имаш дете немисля, че е много добре. Просто исках да кажа да неи давате тъпи съвети кога да се жени тя..... :(

sKa73r4o93
01-29-2009, 14:11
Niamate pravo da me sudite ne me poznavate ne znaete kakvo e polojenieto taka 4e...... az ne sum vi iskala suveti kazah vi prosto iskah da si kaja kvo me mu4i. a tva deto kazvate ama 4e ne sum jiviala 4e ne sum vidiala 4e kakvo mi pre4i da jiveia i omajena s muja si aa? tva li e jiveeneto spored vas da hodi6 s mn mn maje i togava da se omaji6 a za obrazovanieto pak moga da si u4a ako poiskam. Muja mi niama da me varje v ku6ti nakazana a i decata ne idvat 2-3 mes sled svatbata pone nie ne mislim da burzame
Щом те мъчи това,значи не си готова за брак,ако си готова за брак и обичаш бъдещия си съпруг-келеш,няма да мислиш за пишката на съученика си и как с трепет очакваш да те прасне!!!!!
Върви се изчукай,може за него да искаш да се омъжиш след това,кой знае....ама ако вашите вече са изпраитли поканите,просто променете имената на съпруга.....що да не са и двама хахахах :D :D :D

SpEc_AgEnT_FiFo
01-29-2009, 14:16
http://bgmafia.com?q=land/fight/1887911

AutumnTears
01-29-2009, 14:17
temata trqbva da se izmesti v izpoved.com :lol:

mysterious93
01-29-2009, 14:37
"Lyubeto - Tva poslednoto beshe mnogo lapeshko izkazvane . Moite roditeli syshto sa razvedeni , a sa si bili pyrvi vyv vsichko "

+1
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак... "
Аз несъм казал ВСИЧКИ казал съм повечето.

mysterious93 - Това беше много тъпо изказване за бабата и дядото.. 26-30 не е чак толкова късно.И второ то пък нали знаеш..децата кат станат на 15-16 само с майка си и баща си ще се разхождат по алеите..а не с някое гадже...

Мда то повечето на 13 мислят за аборти и секс пак кфо остава като станат на 15-16 да се разхождат с родител тц тц тц ....Отностно 30 да имаш дете немисля, че е много добре. Просто исках да кажа да неи давате тъпи съвети кога да се жени тя..... :(

tva 4e nqkoi praqt na 13 aborti si e li4no texen problem men ne me kasaqt nqkvi razgoneni nepoznati lapenca :D ama predpo4itam da izlqza na razhodka s priqteli ot kolkoto s na6te...no nito sum pravila aborti nito ne6to drugo...ti kat iska6 i po diskotekite hodi s tqx... :D kato godini bix iskala d aimam dete na...znam li..kum 25-27..iskam da se "najiveq" :D a edno dete iziskva mn griji..

FunnYboY
01-29-2009, 15:03
....?


Трудна дилема. виж, колкото и мнения да ти дадат тука, ти сама си реши какво да правиш.


От една страна, сега ти е времето - ЖИВЕЙ. От друга стра... на път си да сложиш началото на един сериозен етап от живота ти. А изневярата по време на брак е лошо нещо... поне признатата изневяра де :-D (но не е хубаво да се стига до там,често).

fashion4etyy
01-29-2009, 16:20
то жените сте куурви аз тва харесвам в вас :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x фешън нещастен :booooomb:

пукай от яд грозен :-P

fashion4etyy
01-29-2009, 16:24
ми мацко хубаво ще се омъжиш и не след дълго сама ще прецакаш всичко . ЕГН

тя го е прецакала вече :lol:

Punisherrr
01-29-2009, 17:04
Ами аз също изпитвам сексуално влечение към друго момче,не към приятеля ми,за когото няма да се женя.И дори се замислям дали да не прекратя връзката си заради това влечение,а ти се чудиш при положение,че ще се жениш ?! :-o Според мен или си седни на г*за завинаги или не се жени!Няма смисъл да заблуждаваш приятеля си и себе си

съгласна съм.
(като изключим,че нямам вашия проблем с влеченията ;) )

sensationwhite
01-30-2009, 01:15
ее за тва си има моминско парти :) направи си поне да та нее яд :D

BeHappYs
01-31-2009, 22:48
tva 4e nqkoi praqt na 13 aborti si e li4no texen problem men ne me kasaqt nqkvi razgoneni nepoznati lapenca :D ama predpo4itam da izlqza na razhodka s priqteli ot kolkoto s na6te...no nito sum pravila aborti nito ne6to drugo...ti kat iska6 i po diskotekite hodi s tqx... :D kato godini bix iskala d aimam dete na...znam li..kum 25-27..iskam da se "najiveq" :D a edno dete iziskva mn griji..

Мда излизаи на разходка с приятели просто понякога може да излезнеш с маика си да се разнообразиш не да използваш мама и тати само за парички и да неги зачиташ.. Като гледам маи ще ти е проблем да излезнеш с маика си или баща си на разходка пфууу...... Наживеи се после нали ти казах да има какво да се разказва на внуците те приказките ще станат демоде и ще трябва да разказваш случки с милионите гаджета, наркотици, бардаци,секс и алкохол сичко тря се разказва после :)

Bellatrix
02-01-2009, 08:55
tva 4e nqkoi praqt na 13 aborti si e li4no texen problem men ne me kasaqt nqkvi razgoneni nepoznati lapenca :D ama predpo4itam da izlqza na razhodka s priqteli ot kolkoto s na6te...no nito sum pravila aborti nito ne6to drugo...ti kat iska6 i po diskotekite hodi s tqx... :D kato godini bix iskala d aimam dete na...znam li..kum 25-27..iskam da se "najiveq" :D a edno dete iziskva mn griji..

Мда излизаи на разходка с приятели просто понякога може да излезнеш с маика си да се разнообразиш не да използваш мама и тати само за парички и да неги зачиташ.. Като гледам маи ще ти е проблем да излезнеш с маика си или баща си на разходка пфууу...... Наживеи се после нали ти казах да има какво да се разказва на внуците те приказките ще станат демоде и ще трябва да разказваш случки с милионите гаджета, наркотици, бардаци,секс и алкохол сичко тря се разказва после :)
За частта с родителите съм съгласна, че трябва да излизаш и с тях понякога. Аз на пазар си взимам най-често майка ми, пък който квото ще да мисли! Те да не са само за мангизи тея хора!

Re5peC7
02-01-2009, 09:02
не наранявай приятеля си..и не се омъжвай за него..само ще му разбиеш сърцето..като гледам нищо не си видяла още от живота..а и още от сега с това влечение към друг...ми утре ще е съседа ви...и все при някой ще се издъниш..и тогава.. :( лошо за момчето..виж какво е да си млада...не се връзвай още сега, защото така или иначе по-късно ще се отвържиш и тогава ще има доста последствия..дано си ме разбрала..

CoOLBebZz
02-07-2009, 15:54
Един живот имаш... яхвай го туй момче ;) .. кога пак ще ти се отдаде възможност.. пък и още не си женена..

svetlin92
02-07-2009, 16:09
Стига сте я ебава ли тя е на 19 не е малка ще си прави квото изка а за ученето може пак да си учи :)
А по темата :) Гледай да не общуваш с твоя ученик. Щот може да направиш някой гаф и да разучароваш много хора покрай тебе. :) Ай стягай се за сватбата :)

alex_devv
02-07-2009, 18:02
еми праскай си се и с него и без тва брака ви до никъде няма да доведе 8)
на нема и 19 години и ще се омъжваш... не си мал с главата :?

balon4eee
02-07-2009, 18:07
Приятелката на баща ми все повтаря-Колкото и късно да се ожениш,все е рано!
Момиче НЕ БЪРЗАЙ!На 19 си живота е пред теб...я издържите с тва момче още 1година след като се ожените я не...а после имаш етикет разведена...хората все още са старомодни,на 25 ще се запознаеш с някой супер мъж,ще изкарате 2-3-5години и ще ти е гадно да му кажеш че си се женила и развеждала на 19години,а техните...се пак стари хора,няма да те одобрят дори само заради това!
Опитайте със сегашния да живеете заедно на семейни начела,толкова ли е зор да навлечеш рокля,да се кълнеш в Бог пред 200човека роднини до 9то коляно и после да те е срам да се разведеш,защото ще се осъзнаеш,че не си готова за това...че си направила грешка!
ЧЕ именно когато е трябвало да си във вихъра на купона,да сменяш гаджета и да се радваш на свобода и все още милите майка и татко,които да си те вардят !
Мн си се разбързала....
Да не би това ти гадже да ти е първия и единствения в сексуален аспект?Ако е така....още една огромна причина поради която да не се жениш....Все в някой момент,когато слушаш наборките си как са се забивали с някви пичове,кой правил яки шпакли,кой имал супер палав член и т.н. и на теб ще ти се прииска да опиташ с друг,това ще те мъчи, а и съвестта също ще те глозди дори само от мислите които се вихрят в главата ти...
Брака е огромна крачка,брака е етикет и с брака и съвместното съжителство и т.н. тръпката,страстта,романтик ата постоянно са събаряни от тъпи битовизми за сметки,храна,недостиг на пари...проблеми всякакви....
СЪВЕТВАМ ТЕ-НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ ТАЗИ КРАЧКА КЪМ БУКВАЛНОТО ВЕРОЯТНО УБИИСТВО НА ВРЪСКАТА ТИ И СЪБАРЯНЕ НА БЪДЕЩЕТО И ЖИВОТА ТИ! :-x ВРАЗУМИ СЕ!

to4no

heroine
02-07-2009, 20:35
к'вот щеш прави

Spider4eto
02-07-2009, 20:59
Повечето разводи са от такъв тип хора които са свикнали да си поживяват преди брак...
И като се ожените на 26-30 години и децата ви станат на 15-16г и се разхождате заедно с тях по алеята или някъде др. хората какво ще ви попитат " ТОВА БАБА ТИ и ДЯДО ТИ ЛИ Е ?" Майка ми се е оженила на 20, но поради здравословни проблеми ме е родила чак на 40 и въобще не ми пука, като се разхождам с нея дали ше ме питат тва баба ми ли е :?

По темата: След като още не сте се оженили, а вече имаш трепети към други, представи си след няколко години какво ще е..

Adwokat
02-07-2009, 21:45
Бахти ужаса почти на 19 и вече ще се жени :x :x :shock: :shock:

Youth_boy
02-07-2009, 23:10
[quote="sentient_"] приател блиа тиахните готвиат тайа тиало ниаколко направиа голиама

Вземи малко се стегни , желая ти успех!

migancy
02-08-2009, 00:17
Разбирам те.. и аз бях пред същата дилема.. не прави нищо с момчето от твоя клас.. няма смисъл.. просто забрави за него.. обичаш друг ще се жените.. и ако имате деца.. искаш да живеят разпръснати без семейство само с майката или само с бащата.. аз съм само на 14.. :) но спокойно.. не съм кой знае колко по - малък от теб.. и разбирам перфектно как стоят нещата при теб.. отпусни се.. и мисли за различни неще :)

dArKsMoOkEy
02-08-2009, 17:24
придържай се към мисленето с главата си, а не с п****та си, че иначе цял живот ще съжаляваш +1

ThePainIsReaL
02-08-2009, 21:02
Според мен имаш голям проблем, който трябва да споделиш с приятеля си, поне от уважение към него.
:-o

Rofl4e
02-08-2009, 21:15
аз пък я подкрепям щом се обичат да се вземат!!Не я познаваме и не знаем как стоят нещата!Не виждам нищо смислено в това че като си ходила с много мъже и си била щаслива...ми от тези мн мъже .. ако хванеш някоя болест или пък не даи си боже от една такава нощ забремеенеш и трябва да махнеш детенцето и след това да нямаш деца цял живот!Има една поговорка има питомното то гледа дивото!Кротуваи си до май месец .. и тва е !