PDA

View Full Version : Баща ми ме бие и



to6eto125
01-28-2009, 21:13
Здр хора имам "малък"проблем баща ми ме бие редовно за най малкото.Но откакто почнах да мога да се засштитя започна да става по зле.Веднъж защото не изхвърлих боклука започан да ме рита по главата и бъбреците ..... но добре че майка ми беше там и го накара да престане.Преди 4 почти 5 месеца треснах вратата на хола и я ударух с ръка,а тя цялата е от стъкло с изключение на рамката и от ръката ми започна да тече супер мн кръв за секунди стана голяма локва кръв,а той пак започна да ме бие с юмруци но и аз отвръщах и му изкарах въздуха и каза на мен и майка ми да си съберем багажа и да се махаме от домът му.Майка ми точно този момент избра мен вместо него и си събрахме нещата и се обади на дядо ми да дойде да ни вземе,а през това време майка ми извади парчетата стъкло от ръката ми и я превърза а той дори не дойде да види как съм.Никога не се е държал с мен като негово дете,лятото почнах ме да строим къща и ми викаше повече от на работниците но вс търпях заради майка ми.Както и да е мн нешата но сега ства въпрос че след като си тръгнах ме не се е обадил да види как сме нито за коледа нито за нова година.А пък аз един път по погрешка звъннах на домашния в баща ми и ми дигна една жена.Мислех че съм збъркал номера и това беше, но дядо и дядо ми по погрешка е звъннал на стария номер и на него му е дигна същата жена стана ми кофти той каза на майка ми и после и аз и казах и тя почна да плаче и едвам я успокоих..... нз какво да правя изкам да го убия,да го разкъсам на пърчета и да го хвърля на кучетата да се нахранят поне......
Помогнете ми даиде съвет какво да правя моляви!
(съжалявам ако има грешки)


shadow4e
Пиши описателни заглавия

sKa73r4o93
01-28-2009, 23:52
И аз имах подобен случай само че без насилието 8-) споко с течение на времето сичко ше мине ;)

Darkkiss
01-29-2009, 02:24
абе толкова ли не можете да четете бе....

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087

земи прочети цялата тема която е бтв 3-тата тема в раздела...

iv4oiv
01-29-2009, 06:46
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Kostadin_682
01-29-2009, 07:10
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.
+1 ... Ако се държи с мене така, до сега да съм го пребил 10 пъти... не може да продължаваш така... по добре не го търси за нищо... пътен знак и това е... :?

FlashMX
01-29-2009, 08:35
Здр хора имам "малък"проблем баща ми ме бие редовно за най малкото.Но откакто почнах да мога да се засштитя започна да става по зле.Веднъж защото не изхвърлих боклука започан да ме рита по главата и бъбреците ..... но добре че майка ми беше там и го накара да престане.Преди 4 почти 5 месеца треснах вратата на хола и я ударух с ръка,а тя цялата е от стъкло с изключение на рамката и от ръката ми започна да тече супер мн кръв за секунди стана голяма локва кръв,а той пак започна да ме бие с юмруци но и аз отвръщах и му изкарах въздуха и каза на мен и майка ми да си съберем багажа и да се махаме от домът му.Майка ми точно този момент избра мен вместо него и си събрахме нещата и се обади на дядо ми да дойде да ни вземе,а през това време майка ми извади парчетата стъкло от ръката ми и я превърза а той дори не дойде да види как съм.Никога не се е държал с мен като негово дете,лятото почнах ме да строим къща и ми викаше повече от на работниците но вс търпях заради майка ми.Както и да е мн нешата но сега ства въпрос че след като си тръгнах ме не се е обадил да види как сме нито за коледа нито за нова година.А пък аз един път по погрешка звъннах на домашния в баща ми и ми дигна една жена.Мислех че съм збъркал номера и това беше, но дядо и дядо ми по погрешка е звъннал на стария номер и на него му е дигна същата жена стана ми кофти той каза на майка ми и после и аз и казах и тя почна да плаче и едвам я успокоих..... нз какво да правя изкам да го убия,да го разкъсам на пърчета и да го хвърля на кучетата да се нахранят поне......
Помогнете ми даиде съвет какво да правя моляви!
(съжалявам ако има грешки)


shadow4e
Пиши описателни заглавия

На колко години си?

SoFarSoG00d
01-29-2009, 08:36
Ами предполагам ти е трудно точно в тази възраст да имаш проблеми в семейството,но е по-добре ,че сте се махнали от него.Ти нищо не можеш да направиш,с времето нещата ще отшумят.

radinceto95
01-29-2009, 09:56
naistina ne moje6 da naprawi6 ni6to prosto ne mu zwani prawi se 4e ne s16testwuwa s wremeto 6te spre da ti puka

northernice
01-29-2009, 10:50
Е*и му мамата. Защо изобщо се тормозиш като мислиш за него?

varnen4e
01-29-2009, 10:54
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Така е.. никой не може да си избира родителите. По- добре е, че сте се махнали. Просто човекът не си заслужава. Майка ти може да си намери по- добър съпруг. А ти.. определено ще си живееш по- добре без него. Не е кой знае каква загуба.

Firstwave
01-29-2009, 11:50
Забрави го. При нужда му разбии носа.

titinkaa
01-29-2009, 13:10
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.+1 :)

Lace
01-29-2009, 16:37
hey spox от опит занам , че бащата е временно явление един ден е тук , а на следващия го няма..........аз не познавам моя биологичен баща преди мн страдах но се убедих, че няма смисъл подкрепяй майка си, живей си нормално живота не търси баща си , просто го заличи от твоя свят :) с времето всичко ще бъде наред :)

BlaCkMoOn
01-29-2009, 17:25
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува. напълно съм съгласна :)

to6eto125
01-30-2009, 11:32
Blagodarq na vs za mneniqta :)
Darkkiss misleh da go napravq tova no se otkazah.
Ina4e sum na 15 godini i moga da se biq kato za vuzrasta si hodeh na karate vs den sportuvam no taka sum vuzpitan 4e da ne posqgam na roditelite si no togava ne izdurjah i go udarih purvona4alno mi be6e kofti no posle kato se zamislih mi mina.
Nito mu zvunq nito prava ne6to svurzano s nego naistina vse edno e puten znak....

varnen4e
01-30-2009, 11:42
Браво! Добре постъпваш.

colymoly
01-31-2009, 08:32
оствяй го той ще си труши главата след време ще видиш казвам ти, ще ви моли да се върнете, но няма да има 2 шанс негодникът :x

balu4ka
01-31-2009, 10:17
naistina ne moje6 da naprawi6 ni6to prosto ne mu zwani prawi se 4e ne s16testwuwa s wremeto 6te spre da ti puka

++

emo_girl953
02-08-2009, 08:46
Пфффф изрод нещастен забрави го тоя малоумник имаш си майка обичаи си я уважавай я а за тоя кретен даже не го и мисли пък щом си има и нова жена ясно е какъв е зарежи гоо как ще те бие ти ще ми се буташ забрави го сеедно не го познаваш :) Копеле тъпо :-x

mitternacht
02-08-2009, 09:08
Damn!
Човеко, има си специализирани телефони, без майтап, това си е домашно насилие.

TheNewReligion
02-08-2009, 09:19
Мноооого ми е интересно как ще забрави баща си, при положение, че се хранят на една маса. :-o

Goddess
02-08-2009, 10:34
Мноооого ми е интересно как ще забрави баща си, при положение, че се хранят на една маса. :-o

Момчето и майка му са се изнесли и не живеят заедно с бащата до колкото разбрах. :)

Иначе - наистина така е по - добре.Жестоко е да се осакатява психиката на момче на тази възраст и на каквато и да е въобще.
Поне живееш по - спокойно предполагам, без страх да се прибираш. :)

blue_ice
02-13-2009, 17:53
Damn!
Човеко, има си специализирани телефони, без майтап, това си е домашно насилие.
+ Напълно съм съгласна, този твоя баща е за затвора...

teenems
02-13-2009, 18:25
ама той луд ли е ?! не искам да те убиждам ,но да те удря в бъбреците :( ,добре че сте се махнали !еми забрави го каквото ще да прави ;)

Jumbie483
02-13-2009, 20:24
Щом сте се махнали, всичко е наред :)
На такива хора като баща ти, рано или късно всичкото зло което са направили им се връща...

Rofl4e
02-13-2009, 20:40
по добре че сте се махнали от него престанете да се обвинявате с майка си и ще се почуствате много по добре,живота продължава и без него.. ;)
майка ми има една позната която като малка също бащаи я е биел и в момента е ПЪЛНА комплексарка!По добре че сте се махнали на време за да не станеш един ден и ти като него. 8)

angelcheeee_93
02-14-2009, 07:16
КОфти :shock:

mickelangelo
02-14-2009, 12:40
почти в същото положение бях .. не се притеснявай .. всичко ще премине .. и ще бъдете добре някой ден ... ще видиш :) ако имаш нужда от нещо с радост бих помогнал ...

HipHopBlond
02-15-2009, 13:56
И аз имах подобен случай само че без насилието 8-) споко с течение на времето сичко ше мине ;)

Номиниран си за темата "най-тъпото мнение за месеца" :)! Имаш доста голямо предимство пред останалите ти съфорумници да знаеш ;)

your_secret
02-16-2009, 17:05
забрави го,така ще ти е най-добре
вземи си животно или ако имаш приятелка прекарвай повече време с нея,за да не мислиш за баща си :)

mitko93
02-19-2009, 19:08
Zdravei! Spored men e dobre da otidete s maikati na psiholog. Ne e golqma zaguba BEZ nego. Ne si razvaqi psihikata zaradi 4ovek koito e kompleksar. Jelaqti spoxoen jivot i uspeh .

XTREMEFREERIDE
02-19-2009, 19:33
Не заслужава цялото внимание!!
Такива хора нищо не заслужават.
Не се измъчвай,
няма смисъл.

xpower
02-21-2009, 12:51
Ще дойде момент когато сам ще те потърси. Моя беше същия.Сега тича след д-то ми като пале ...

hooliganka89
02-27-2009, 09:51
На мен ми се струва,че май родителите ти са имали проблеми и е вървяло към раздяла и баща ти си го е изкарвал на теб.Особенно след като спомена,че живее с някаква друга жена...

BMWmanqchka
02-06-2010, 17:53
az sum momi4e na 20 godini.Na6te sa razdeleni ot dosta vreme.Postoqnno slu6am obidi ti si curvul ti ne raboti6 ti ne u4i6 az pla6tam smetkite vuv vku6ti i tem podobni gluposti.Nqkoi put se e stigalo i do boi idnes kato me udari za poreden put az re6ih da stana i da izlqza za 4 5 dena ot nas da se pouspokoiat ne6tata.Pie kato lud prez den.Dokato butilkata ne svur6i toi ne q ostavq nezavisimo kakvo bilo to dali rakiq ili vino.Kajete mi kakvo da pravq kak da postupq kum kogo da se oburna

lilincituuuu
02-06-2010, 18:41
пфу .. като чета ми се насълзиха очите направо, не знам как има такива безчувствени хора ве .. :[[ не знам просто какво да ти кажа, мно тъпо ми стана .. и за теб, и за майка ти,, просто нямам думи. :( Нещата ще се наредят, по-добре ще ви е без него, туко виж беше посегнал и на майка ти,, след време сигурно ще му дойде акъла в главата и ще иска да се върнете, но не правете тази грешка, щом ти е посягал преди, едва ли ще се променят нещата [мое мнение] .. :? :-# наистина нямам думи, много съжелявам .. :cry:

fenkaaa
02-06-2010, 18:50
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Колкото и хора да кажат "той ти е баща" замислете се,какъв баща е това ?

Gretii95
02-06-2010, 19:22
пфу .. като чета ми се насълзиха очите направо, не знам как има такива безчувствени хора ве .. :[[ не знам просто какво да ти кажа, мно тъпо ми стана .. и за теб, и за майка ти,, просто нямам думи. :( Нещата ще се наредят, по-добре ще ви е без него, туко виж беше посегнал и на майка ти,, след време сигурно ще му дойде акъла в главата и ще иска да се върнете, но не правете тази грешка, щом ти е посягал преди, едва ли ще се променят нещата [мое мнение] .. :? :-# наистина нямам думи, много съжелявам .. :cry:

+1 :(

BMWmanqchka
02-06-2010, 23:25
и нея е бил тя е алкохоличка и се отърва от мъките.Моите мъки те първа предстоят.Самата постъпка на моите родители ме кара да си създам собствено семейство.Баща ми си мисли че него като са го възпитавали с бой дай и мен нестава така.Той също върви по пътя на майка ми.Имах баба която много се грижеше за мен докато не почина на нея дължа всичко което съм постигнала.И според мен трябва да има такъв закон да не посягаш на детето си.Както е на запад.Баща ми ми вика че и аз ще си бия собственото дете и по същия начин ще се държа както той се държи с мен.А аз му казах че на моито дете няма да му липсват обичта и закрилата на майката и бащата.Няма дори и да го ударя защото знам какво е да си пребиван като куче.

Stellsy
02-07-2010, 10:21
пфу .. като чета ми се насълзиха очите направо, не знам как има такива безчувствени хора ве .. :[[ не знам просто какво да ти кажа, мно тъпо ми стана .. и за теб, и за майка ти,, просто нямам думи. :( Нещата ще се наредят, по-добре ще ви е без него, туко виж беше посегнал и на майка ти,, след време сигурно ще му дойде акъла в главата и ще иска да се върнете, но не правете тази грешка, щом ти е посягал преди, едва ли ще се променят нещата [мое мнение] .. :? :-# наистина нямам думи, много съжелявам .. :cry:

+1 :(

+1 :( .. аз не бих и мислила за него .. ебаси нищожеството :x

aniie
02-07-2010, 10:40
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Колкото и хора да кажат "той ти е баща" замислете се,какъв баща е това ?

Къв баща,кви 5 лева?! Тоя човек не е роден за такъв..Не ! :? Наистина е много по-добре,че сте се махнали от него...поне можеш да бъдеш по-спокоен.. Искренно се надявам след време да е по-различно...А за сега просто не си тормози мислите за него..остави го да се чупи :) Успех. . :-)

ecstazy
02-07-2010, 16:00
"боже колко мъка има по този свят боже"

Искрено се надявам нещата да се оправят .. :( А си мислех че моят живот не е хубав!! ://

iv4oiv написа:
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

pubera
02-08-2010, 11:51
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Така е.. никой не може да си избира родителите. По- добре е, че сте се махнали. Просто човекът не си заслужава. Майка ти може да си намери по- добър съпруг. А ти.. определено ще си живееш по- добре без него. Не е кой знае каква загуба.
Прав си.

Johney
02-09-2010, 18:35
Предполагам бие и теб и майка ти... намерете най-бързия възможен начин и се махнете от него :?

spexx
02-17-2010, 19:39
сега.. да биеш баща си определено не е решението .. пропринцип от думите повече боли отколкото с физически удари ...
:)

Shia
02-17-2010, 20:22
По-хубаво да не го й виждаш като ти дава постоянен тормоз.Заеби го и се оплачете

anna93
02-18-2010, 15:40
пфу .. като чета ми се насълзиха очите направо, не знам как има такива безчувствени хора ве .. :[[ не знам просто какво да ти кажа, мно тъпо ми стана .. и за теб, и за майка ти,, просто нямам думи. :( Нещата ще се наредят, по-добре ще ви е без него, туко виж беше посегнал и на майка ти,, след време сигурно ще му дойде акъла в главата и ще иска да се върнете, но не правете тази грешка, щом ти е посягал преди, едва ли ще се променят нещата [мое мнение] .. :? :-# наистина нямам думи, много съжелявам .. :cry:

+1 :(

+1 :( .. аз не бих и мислила за него .. ебаси нищожеството :x

+1

MrUnnamed
02-18-2010, 16:20
Съжелявам за такива хора като теб ... наистина през много мъки си минал но живота се променя ден след ден.Някой ден ще чуеш звънеца ще отвориш вратата и баща ти ще е дошъл за прошка тогава ти няма много много да го щадиш а ще му кажеж на каквото си си постелил на това ще си легниш и му трашни вратата.Спокойно момче всичко се връща рано или късно запомни го :smt023

Jessie
04-06-2010, 01:42
Здр хора имам "малък"проблем баща ми ме бие редовно за най малкото.Но откакто почнах да мога да се засштитя започна да става по зле.Веднъж защото не изхвърлих боклука започан да ме рита по главата и бъбреците ..... но добре че майка ми беше там и го накара да престане.Преди 4 почти 5 месеца треснах вратата на хола и я ударух с ръка,а тя цялата е от стъкло с изключение на рамката и от ръката ми започна да тече супер мн кръв за секунди стана голяма локва кръв,а той пак започна да ме бие с юмруци но и аз отвръщах и му изкарах въздуха и каза на мен и майка ми да си съберем багажа и да се махаме от домът му.Майка ми точно този момент избра мен вместо него и си събрахме нещата и се обади на дядо ми да дойде да ни вземе,а през това време майка ми извади парчетата стъкло от ръката ми и я превърза а той дори не дойде да види как съм.Никога не се е държал с мен като негово дете,лятото почнах ме да строим къща и ми викаше повече от на работниците но вс търпях заради майка ми.Както и да е мн нешата но сега ства въпрос че след като си тръгнах ме не се е обадил да види как сме нито за коледа нито за нова година.А пък аз един път по погрешка звъннах на домашния в баща ми и ми дигна една жена.Мислех че съм збъркал номера и това беше, но дядо и дядо ми по погрешка е звъннал на стария номер и на него му е дигна същата жена стана ми кофти той каза на майка ми и после и аз и казах и тя почна да плаче и едвам я успокоих..... нз какво да правя изкам да го убия,да го разкъсам на пърчета и да го хвърля на кучетата да се нахранят поне......
Помогнете ми даиде съвет какво да правя моляви!
(съжалявам ако има грешки)


shadow4e
Пиши описателни заглавия

И аз съм така с моя дъртак. ;-) Чак с побоищата не .. но се е случвало да има и бруталии ..Вече сум по-големичка и само да опита да посгне пак - със сатъра и у глЪвЪтЪ. ;-)

Jessie
04-06-2010, 01:46
Здр хора имам "малък"проблем баща ми ме бие редовно за най малкото.Но откакто почнах да мога да се засштитя започна да става по зле.Веднъж защото не изхвърлих боклука започан да ме рита по главата и бъбреците ..... но добре че майка ми беше там и го накара да престане.Преди 4 почти 5 месеца треснах вратата на хола и я ударух с ръка,а тя цялата е от стъкло с изключение на рамката и от ръката ми започна да тече супер мн кръв за секунди стана голяма локва кръв,а той пак започна да ме бие с юмруци но и аз отвръщах и му изкарах въздуха и каза на мен и майка ми да си съберем багажа и да се махаме от домът му.Майка ми точно този момент избра мен вместо него и си събрахме нещата и се обади на дядо ми да дойде да ни вземе,а през това време майка ми извади парчетата стъкло от ръката ми и я превърза а той дори не дойде да види как съм.Никога не се е държал с мен като негово дете,лятото почнах ме да строим къща и ми викаше повече от на работниците но вс търпях заради майка ми.Както и да е мн нешата но сега ства въпрос че след като си тръгнах ме не се е обадил да види как сме нито за коледа нито за нова година.А пък аз един път по погрешка звъннах на домашния в баща ми и ми дигна една жена.Мислех че съм збъркал номера и това беше, но дядо и дядо ми по погрешка е звъннал на стария номер и на него му е дигна същата жена стана ми кофти той каза на майка ми и после и аз и казах и тя почна да плаче и едвам я успокоих..... нз какво да правя изкам да го убия,да го разкъсам на пърчета и да го хвърля на кучетата да се нахранят поне......
Помогнете ми даиде съвет какво да правя моляви!
(съжалявам ако има грешки)


shadow4e
Пиши описателни заглавия

И аз съм така с моя дъртак. ;-) Чак с побоищата не .. но се е случвало да има и бруталии ..Вече сум по-големичка и само да опита да посгне пак - със сатъра и у глЪвЪтЪ. ;-)

yanev4
04-07-2010, 22:10
Дръж се.. друго няма какво :)

Callisto
04-08-2010, 01:35
Моят баща е перфектен, но имах подобен проблем с баба ми. Навремето живеех с нея. Тя е доста луда и само ме обвиняваше в неща, които не съм направила, само си фантазираше и ме разнасяше на цяла София....и то пълните глупости. Непрекъснато ми крещеше и ме удряше. Аз тренирам нинджуцу, но съм васпитана да не нападам. Просто да си стоя и да не правя нищо, освен ако не е наистина наложително. Един ден дойде при мен и почна да обижда баща ми. Аз и казах да не го повтаря повече и да не говори лоши глупости по негов адрес, че ще я пребия. Тя го повтори, ама баш дословно, за да се заяде и с 1 удър по главата като и бих, залитна 2 метра назад и си разби главата в дивана и от там кръв, рев от нейна страна, линейка....на мен не ми дремеше...бях я предопредила и според мен всяко нещо си има граници, а тя ги прекрачи.
Може да ми е баба, може да я обичам, но от цялото семейство от 19 души всички до един искаме тя да умре най-после. Смятаме, че 70 години са и достатъчно и никой от нас не заслужава непрестанени психически или физически тормоз усобенно децата. Хайде за мен не ми пука, но какво да правя с доведенит еми братя и сестри. Част от тях са по-малки от мен и не могат да се защитават сами. Не искам да отида някой ден в старата ми къща и да видя някой от тях целия в синки... :(
От както и бих този удър не е посягала на някой...надявам се нещата да си останат така.

Amazingskill
04-08-2010, 02:19
Здр хора имам "малък"проблем баща ми ме бие редовно за най малкото.Но откакто почнах да мога да се засштитя започна да става по зле.Веднъж защото не изхвърлих боклука започан да ме рита по главата и бъбреците ..... но добре че майка ми беше там и го накара да престане.Преди 4 почти 5 месеца треснах вратата на хола и я ударух с ръка,а тя цялата е от стъкло с изключение на рамката и от ръката ми започна да тече супер мн кръв за секунди стана голяма локва кръв,а той пак започна да ме бие с юмруци но и аз отвръщах и му изкарах въздуха и каза на мен и майка ми да си съберем багажа и да се махаме от домът му.Майка ми точно този момент избра мен вместо него и си събрахме нещата и се обади на дядо ми да дойде да ни вземе,а през това време майка ми извади парчетата стъкло от ръката ми и я превърза а той дори не дойде да види как съм.Никога не се е държал с мен като негово дете,лятото почнах ме да строим къща и ми викаше повече от на работниците но вс търпях заради майка ми.Както и да е мн нешата но сега ства въпрос че след като си тръгнах ме не се е обадил да види как сме нито за коледа нито за нова година.А пък аз един път по погрешка звъннах на домашния в баща ми и ми дигна една жена.Мислех че съм збъркал номера и това беше, но дядо и дядо ми по погрешка е звъннал на стария номер и на него му е дигна същата жена стана ми кофти той каза на майка ми и после и аз и казах и тя почна да плаче и едвам я успокоих..... нз какво да правя изкам да го убия,да го разкъсам на пърчета и да го хвърля на кучетата да се нахранят поне......
Помогнете ми даиде съвет какво да правя моляви!
(съжалявам ако има грешки)


shadow4e
Пиши описателни заглавия


Виж са лек и аз съм отраснал без баща. Да не ти пука живей си живота ! Иначе порастни още малко напомпай се и отиди да си поговорите АМА МНОГО СЕРИОЗНО какъв човек е бил, какъв баща е бил и т.н. Ако ти се наложи натупай го да неможе да стане и пак му говори нека се "САДНЕ". Ако тогава вече не се замисли не би трябвало да е човешко същество, а някакъв уруд с увреждания ( извинявай, че така се изказвам все пак ти е баща, но по това което прочетох неможах да не се разпаля ;д )

Moonstalker
04-08-2010, 08:06
Темата не е ли от януари 2009 ~.~''
Те сигурно 4323534 пъти за т'ва време са се разбрали...

skullseeker
04-13-2010, 16:32
зимай тоягата и му е*и майката и му кажи о6те веднъж бил ли си ме 6ети сцепа тикфата работи повярвай БЗК звънни на полицията или не6то от тоя сорт те дасе занимаат с него ако не първия вариант дай му един бой дет да го запомни завинаги и 6е е като дома6но котенце

RoFLmaN
06-18-2010, 19:09
Моя баща пък като е ядосан (кара ли са се майка ми и той или се връща ядосан от работа) и веднага си го изкава на мен! Държи се с мен като с МЪРША! Но с майка ми сме финансово зависими от него ... няма начин ... търпя! Физически не ми е посягал, но съм подложен на психически тормоз почти ежедневно!

BiGBaDWolF
06-19-2010, 22:09
С баща ми беше точно така ... Ама с времето сичко се оправя са сме приятели :)

JustAngel
06-23-2010, 14:18
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

:wink: :-)

princesss8
06-23-2010, 15:12
По добре без баща отколкото с баща кретен който само те тормози. Забрави го, все едно не съществува.

Ryapoff
06-23-2010, 17:39
Моите мъки те първа предстоят.Самата постъпка на моите родители ме кара да си създам собствено семейство.Баща ми си мисли че него като са го възпитавали с бой дай и мен нестава така.Той също върви по пътя на майка ми.Изводът е, че алкохолът ще го свърши...

Имах баба която много се грижеше за мен докато не почина на нея дължа всичко което съм постигнала.Сигурен съм, че и сега те закриля!

И според мен трябва да има такъв закон да не посягаш на детето си.Както е на запад.Баща ми ми вика че и аз ще си бия собственото дете и по същия начин ще се държа както той се държи с мен.А аз му казах че на моито дете няма да му липсват обичта и закрилата на майката и бащата.Няма дори и да го ударя защото знам какво е да си пребиван като куче. Тъпанар!!! Никое дете не заслужава да бъде бито!!!
Откъде си? Ако си от Хасково, мога да ти бъда полезен.

krisitoy
02-06-2012, 11:19
Като чета всичко публикувано,направо настръхвам,но какво да се прави.И аз имам същия проблем,само че моят баща ме бие за оценки...Направо не го издържам..Не мога да повярвам,че заради едни оценки трябва да удариш детето си !! Според мен това е нечовешко!! Не знам какво да го правя вече,такъв страх ме е обзел от него...Просто съм безсилна да направя каквото и да е..Моля ако някой има идеи да казва,защото както сега свърши срока и като ми иска бележника,кой знае какво ще последва като го види...Не мога да кажа че уча много,но пък и че не уча въобще...Моля ви дай те ми някакъв съвет... :( Толкова страх имам от този човек,че не знам .... :Х

DisappointedDreamer
02-06-2012, 11:28
^Кой клас си?

HolyShit
02-06-2012, 12:28
Почни да учиш.....
Гледам темата е от 2008...

А като видях заглавието "баща ми ме бие и....." помислих,че многоточието означава "ебе" :D
Което е..Не знам :D

Ducati
02-06-2012, 12:33
Ако бях аз, с 1 бухалка бате краката му ще начупя

HolyShit
02-06-2012, 13:16
Зад монитора всички сме големи биячи..На живо кой знае.Да,зависи и от баща ти.

lovehorror
02-09-2012, 16:47
Закрила на детето,чупиш му една стъклена бутилка в главата...моя баща ако се отнася така направо не знам...

kikki
02-14-2012, 16:31
Почни да учиш.....
Гледам темата е от 2008...

А като видях заглавието "баща ми ме бие и....." помислих,че многоточието означава "ебе" :D
Което е..Не знам :D

Ух, на мама умника неден златен!
Що не спреш? Може ли да се подиграваш на такива неща. Всеки с проблемите си. Ти може да имаш идеалното семейство, за което се радвам, колкото и да не те харесвам. Но някои хора нямат това щастие. Заяждай се, но поне не и в тази тема. Покажи, че имаш елементарно възпитание. А пък какво си прочел. Т'ва си е твоя работа. Друг е проблема, че двете думи са коренно различни. Ама то т'ва опира до мръсното ти подсъзнание и елементарната ти логика, а може би и до уменията ти да четеш.
И поздравление, твоето мнение в тази тема съдържа най-много смисъл! Просто ние, не чак толкова умствено надарените, трябва да взимаме пример от теб, да ти подражаваме!
Изглеждаш смешно!

HolyShit
02-14-2012, 18:44
Въй,форумнтият бос се обади..От мнението ми разтулкува цялата ми история.Сигурно сега ще ми каже и колко пъти пикая на ден..

kikki
02-15-2012, 16:56
Въй,форумнтият бос се обади..От мнението ми разтулкува цялата ми история.Сигурно сега ще ми каже и колко пъти пикая на ден..

The Boss is Back ! :D
Дали съм разтълкувала цялата ти история - хич не ме интересува :)
Колко пъти пикаеш на ден - тия теми не ме вълнуват :)
Ем, май е т'ва. Бегай се заяждай другаде :p

HolyShit
02-15-2012, 17:53
Ех,може да бегам,може да не бегам..Едва ли ти ще ми кажеш какво да правя ..

OBVIOUS TROLL IS OBVIOUS..

kikki
02-16-2012, 11:18
Тролът що не вземе да се разкара, че оспамихме цялата тема?!