PDA

View Full Version : Бившата на гаджето ми опита да се самоубие...



sissy89
01-28-2009, 21:41
8-[ здравейте,преди малко се случи нещо кофти.. ако можете ми дайте савет!!!!значи... на приятеля ми бившата приятелка направи опит за самоубийство и той милия сега е мн неспокоен ..? какво да правя? да му кажа ли да се варне при нея?????? защото раздялата им е била една от причините за опита??? 8-[

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 22:00
:-# Поради каква причина са се разделили?

_princess_
01-28-2009, 22:05
според мен темата е ебавка, но за да не ме баннат модераторите ще кажа, че не мисля, че трябва да се връща при нея. Човек трябва да се научи да превъзмогва раздели, той не може да й остане цял живот задължен

CuteBaby
01-28-2009, 22:09
според мен темата е ебавка, но за да не ме баннат модераторите ще кажа, че не мисля, че трябва да се връща при нея. Човек трябва да се научи да превъзмогва раздели, той не може да й остане цял живот задължен
+1 ;)

sissy89
01-28-2009, 22:16
:-# Поради каква причина са се разделили?не се разбираха... просто на него му беше писнало .. от кавги.. и сега е с мен

sissy89
01-28-2009, 22:17
според мен темата е ебавка, но за да не ме баннат модераторите ще кажа, че не мисля, че трябва да се връща при нея. Човек трябва да се научи да превъзмогва раздели, той не може да й остане цял живот задълженеми не е ебавка.. и ти благодаря за отг

Seducti0n
01-28-2009, 22:23
Жалка работа...
Това момиче, явно няма и капчица достойнство.
Отчаянието НЕ е оправдание.
Живота ни е даден за да го живеем, а не сами да си го отнемаме.

Към авторката-Помисли си за себе си и не се оставяй на бившата му да го манипулира по такъв долен начин!Ако обичаш приятеля си ще направиш всичко възможно за да сте заедно-най-лесно е когато се появи трудност да вдигнеш ръце и да си кажеш-до тук беше.

Разбирам, че другото моми4е има проблеми и със сигурност е объркано, но хората никога не остават сами, тези които обичат! :wink:

sissy89
01-28-2009, 22:30
Жалка работа...
Това момиче, явно няма и капчица достойнство.
Отчаянието НЕ е оправдание.
Живота ни е даден за да го живеем, а не сами да си го отнемаме.

Към авторката-Помисли си за себе си и не се оставяй на бившата му да го манипулира по такъв долен начин!Ако обичаш приятеля си ще направиш всичко възможно за да сте заедно-най-лесно е когато се появи трудност да вдигнеш ръце и да си кажеш-до тук беше.

Разбирам, че другото моми4е има проблеми и със сигурност е объркано, но хората никога не остават сами, тези които обичат! :wink:просто момичето е малко още и е в побертета както му се вика и си мисля,че го манипулира да! не няма да го оставя.. но незнам дали няма да направи пак някоя глупост

hahavteen
01-28-2009, 22:48
Оф да бе и бившия ми като го скъсах и си хвана колата и нарочно катстрофира защото живота нямал смисъл без мене :-o
Не го приемам аз това изнудване.
Нищо не можеш да направиш нито ти нито прителя ти. Това е решение което взима всеки сам за себе си.

Seducti0n
01-28-2009, 22:49
Това, че е малка не я оправдава...
Тя дори не знае как да постигне това, което иска....
Приятелят ти, трябва да и покаже, че не е предмет, че има свой собствен живот, че има теб и те обича.
Според мен е много по-похвално, ако в подобна ситуация намериш сили да превъзмогнеш себе си, болката и просто да продължиш напред...

sKa73r4o93
01-28-2009, 22:53
ОМГ щом за такова дребно нещо трагнала да се самоубива, предстаам си ако стане нещо по-сериозно 8-) .

По темата- Заеби я нека си праи кфото си иска ;)

sissy89
01-28-2009, 22:57
ОМГ щом за такова дребно нещо трагнала да се самоубива, предстаам си ако стане нещо по-сериозно 8-) .

По темата- Заеби я нека си праи кфото си иска ;)еми...слаба психика :)

sadsad
01-29-2009, 07:04
sissy89 поговори с нея . Поговори и с приятеля си .

PreciousDiamond
01-29-2009, 07:07
Една бивша по-малко ; )

term0t0
01-29-2009, 07:18
Ихаа..искам света да е без бивши..хванеш си гадже и те рапитват като немски офицер френски гражданин през втората световна война :D

Kostadin_682
01-29-2009, 07:25
8-[ здравейте,преди малко се случи нещо кофти.. ако можете ми дайте савет!!!!значи... на приятеля ми бившата приятелка направи опит за самоубийство и той милия сега е мн неспокоен ..? какво да правя? да му кажа ли да се варне при нея?????? защото раздялата им е била една от причините за опита??? 8-[
Да бе... ще се върне при нея и кво' ? Ще и седи до гъза цял живот да не се самоубие...Как точно се е опитала да се самоубие ?

sissy89
01-29-2009, 07:27
sissy89 поговори с нея . Поговори и с приятеля си .с нея и да искам не мога да поговоря,защото тя незнае,че сега е с мен :S

Di
01-29-2009, 07:28
чудо голямо,да не е единствена,апфф

sissy89
01-29-2009, 07:28
8-[ здравейте,преди малко се случи нещо кофти.. ако можете ми дайте савет!!!!значи... на приятеля ми бившата приятелка направи опит за самоубийство и той милия сега е мн неспокоен ..? какво да правя? да му кажа ли да се варне при нея?????? защото раздялата им е била една от причините за опита??? 8-[
Да бе... ще се върне при нея и кво' ? Ще и седи до гъза цял живот да не се самоубие...Как точно се е опитала да се самоубие ?ами нагълтала се е с някви хапове ..

sissy89
01-29-2009, 07:30
Ихаа..искам света да е без бивши..хванеш си гадже и те рапитват като немски офицер френски гражданин през втората световна война :D хахахаа и аз така искам ама не става ...

sadsad
01-29-2009, 07:32
sissy89 поговори с нея . Поговори и с приятеля си .с нея и да искам не мога да поговоря,защото тя незнае,че сега е с мен :S
Ами опитай , да говориш с нея като не и казваш , че ходиш с него , защото може и по - зле да стане .....

darla
01-29-2009, 07:55
dosta e jalka!Dajeprekaleno mnogo!I moje bi e vreme da razbere,4e toi e s druga,ne misli6 li?Ne se li 4uvstva6 nqkak "izli6na" v cqlata tazi potainoct?Govori s neq i i kaji,4e ti si s nego,a tq ne bi trqbvalo da izpada do podobni ot4aqni postupki,po tozi na4in edinstveno mu pada v o4ite pove4e i pove4e.Puk ako ne i haresva istinata-da si tegli noja!!!

sissy89
01-29-2009, 08:01
dosta e jalka!Dajeprekaleno mnogo!I moje bi e vreme da razbere,4e toi e s druga,ne misli6 li?Ne se li 4uvstva6 nqkak "izli6na" v cqlata tazi potainoct?Govori s neq i i kaji,4e ti si s nego,a tq ne bi trqbvalo da izpada do podobni ot4aqni postupki,po tozi na4in edinstveno mu pada v o4ite pove4e i pove4e.Puk ako ne i haresva istinata-da si tegli noja!!!mi za6to az da sam izli6na :S

darla
01-29-2009, 08:14
ti NE si izli6na,izli6nata e tq.No v cqlata situaciq taka izglejda-tq pravi opit da se samoubie zaradi engo,toi est e pritesnen za neq i nz kak da postupi,ti ne moje6 da govori6 s neq,za6toto tq ne znaela,4e toi e s teb-i kato razbere kakvo!Spored men e vreme da razbere,4e toi e obvurzan,a v kazanoto ot teb mi se stori,4e tq ne trqbva da razbere za vas?? :shock: ne6to ne shva6tam?!Q govori s neq i i kaji ne6tata v prav tekst,ne q jali,a tq da pravi kakvoto iska!

myNameIsImmortal
01-29-2009, 08:23
Като е толкова емоционална и кажи да стане привърженичка на Емо Style и да не се самоубива а да се самонаранява и да си драска с остри предмети по ръцете и да си пише името на бившия й по дланите си :razz:




----------------------------------------
П.П.
Не ги разбирам тея емота :o

Bellatrix
01-29-2009, 08:52
Жалка история. Естествено, че няма да го оставяш. Той и да се пробва да е с нея, това ще влоши нещата. Пак ще и даде надежди и се басирам, че няма да остане цял живот с нея. Тва е изнудване и за него затвор. А после като не издържи и му писне и я зареже ще е още по-нещастна и току виж успее тоя път да сгъне. По-добре отсега да свиква, че не е неин.

fuckUall
01-29-2009, 08:55
Недей да и го отстъпваш.След като самоубийството е решението за справяне с проблемите,нека се самоубива 8-)

varnen4e
01-29-2009, 09:07
според мен темата е ебавка, но за да не ме баннат модераторите ще кажа, че не мисля, че трябва да се връща при нея. Човек трябва да се научи да превъзмогва раздели, той не може да й остане цял живот задължен

Kostadin_682
01-29-2009, 09:22
Айде мека и капа...

mickelangelo
01-29-2009, 10:22
Една бивша по-малко ; )
+1 :-D

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 10:59
Половината от вас...
Готини ли се мислите като казвате "прав й път". Мислите, че няма да го направи, но е със слаба психика и е възможно. А както викат, човешкия живот е безценен. На всичкото отгоре, някои хора ще се чувстват виновни, а всъщност са невинни. Не знаете до какво може да се стигне. Например Дейвид Драймън (главния вокал на Disturbed) е имал кошмари години наред след като приятелката му се е самоубила, когато е бил на 15 (подробности, на който му е любопитно -> http://disturbed.free.bg/david.html , http://en.wikipedia.org/wiki/David_Draiman).


Не ги разбирам тея емота :o
Намират рязането за облекчение. Какво друго не им разбираш.

darla
01-29-2009, 11:11
^i poneje e sus slaba psihikta,dvamata ne mogat da budat 6tastlivi zaedno i mom4eto trqbva da treperi postoqnno koga nenormalnata 6te se samoubie?I da se 4uvstva zaduljen?q,stiga,molq ti se.

slun4ice_90
01-29-2009, 11:28
:shock: Това е сериозно наистина...Ясно е,че ще се тревожи...Все пак е човек....Обаче нищо повече не казваш защо и как е станало... :-o

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 11:53
А нека ти е гадно, че едно момче е можело да загуби живот1т си заради тебе ! ха

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 11:55
ш'е се обиждаме ли ?

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 12:02
Пичага... бягай там у Австралия ли беше Австрия ли беше к'во беше ... и си тра'й най - добре.. или извинявай сигурно си неразположен и не можеш да различиш хумористично изказване от сериозно, но ш'е си зам1лча... да не те правя на глупак.. само ш'е ти кажа да погледнеш в края на изречението... сигурно за т'ва с1м написал т'ва " ха ! "... ама кой да гледа...очите сигурно са при на дедо ти курвите...

Re5peC7
01-29-2009, 12:03
отиваш и й вкарваш няколко серийки да се осъзнае

gPa3HuTeJl
01-29-2009, 12:14
Ей чемшир сплескан... не ми се пра'й на много умен.. погледни се колко си прост... веднага ти избиха комплексите и почна да обиждаш.... ш'о ?

А п1к и не с1м дл1жен да помна ти к1де си ходил на кои си л1скал бастуна и на кой си лапал пишката...

Боже колко прости хора има на тоя свят, Боже !

sissy89
01-29-2009, 12:47
ш'е се обиждаме ли ? ей,ей.. моля ви не се обиждайте!!!!

sissy89
01-29-2009, 12:49
отиваш и й вкарваш няколко серийки да се осъзнаеемм май не става така .. в смисал аз нямам нищо общо с нея...само веднаж съм я виждала

hahavteen
01-29-2009, 13:05
Добре как не разбирате че никой с нищо не може да повлияе на момичето.
Няма смисъл да се опитвате да давате съвети а авторката да се учди какво да прави.
Това не е твоя отговорност нито на гаджето ти. Това си е лично нейно решение и дори да се опитва да обвини него за положението си нека не се чувства виновен.
Бъди до него и му кажи да не се тормози и че всичко ще е наред защото той е постъпил правилно а как тя възприема нещата е нейна работа.
Няма нещо което може да направите или да кажете за да я накарате да се чувства по-добре.

Wrathchild
01-29-2009, 14:17
Съгласна съм със слънчице. Това са евтини манипулации. Щяла да се самоубие... Е? Момчето какво да направи? Да остане с нея до гроб, да загърби собственото си щастие? Какво по-точно предлагате вие, много ми е интересно?

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 14:22
^i poneje e sus slaba psihikta,dvamata ne mogat da budat 6tastlivi zaedno i mom4eto trqbva da treperi postoqnno koga nenormalnata 6te se samoubie?I da se 4uvstva zaduljen?q,stiga,molq ti se.Имах в предвид да спрат да се гаврят с тази ситуация. Иначе ако той се върне при нея, нещата ще се влошат, както каза Bellatrix.

darla
01-29-2009, 14:40
^da,suglasna sum.

LitTleJ
01-29-2009, 16:05
Мн ясно че няма да се връща.Тая като се опитва да се налага си е неин проблема.Просто го чета и се ядосвам.

ImmortalForever
01-29-2009, 16:13
Според мен темата си е чист fake.

aka6a_vamp
01-29-2009, 16:23
Па нека мре!

kykyto
01-29-2009, 16:36
Да се варне при нея :shock: а?? lol

miss_asi
01-29-2009, 17:08
Еее минус една бивша... 8-) ... Баси толкова ли не може да приеме че той е с теб и да продължи без циркове.В никакъв случай не го пускай щом е с теб значе той така иска да е така че ... :) Просто момичето е със много слаба психика както каза и някой преди мен.

PeopleAlwaysLeave
01-29-2009, 19:50
Това наистина е голяма простотия макар че не отричам, че като бях по0малка на моменти и аз съм се замисляла за такива неща, но това си е може би от възрастта... За мен това си е чисто манипулиране и в никакъв случай не трябва да се разделяш с него и да й се чувстваш нито ти, нито той, длъжни за нещо... Всяко нещо си има начало и край - разбирам, че момичето сигурно все още е влюбено в приятелят ти, но когато чувствата не са взаимни и нещата не се получават едва ли самоубийството е начинът, чрез който можеш да си върнеш някого... Аз също все още имам чувства към бившият си, той също е с друга, на мен също не ми е никак лесно да се боря със сърцето си, но няма да седна да се самоубивам и да хвърлям вината върху него... В такива моменти човек иска.не иска намира сили и продължава напред... В живота не винаги всичко е розово и не трябва при първото препятствие, което ни се изпречи на пътя да легнем и да умираме... Успокой приятелят си и му кажи да не се чувства виновен по никакъв начин. А ако питаш мене на онова момиче няма да му се отразят зле няколко часа при психолог...защото тя сега ако е на 15-16 и при първото скъсване с гадже прави опити за самоубийства, те представям се занапред в живота какво чудо ще е...

vesssiii
02-01-2009, 15:05
Жалка работа...
Това момиче, явно няма и капчица достойнство.
Отчаянието НЕ е оправдание.
Живота ни е даден за да го живеем, а не сами да си го отнемаме.

Към авторката-Помисли си за себе си и не се оставяй на бившата му да го манипулира по такъв долен начин!Ако обичаш приятеля си ще направиш всичко възможно за да сте заедно-най-лесно е когато се появи трудност да вдигнеш ръце и да си кажеш-до тук беше.

Разбирам, че другото моми4е има проблеми и със сигурност е объркано, но хората никога не остават сами, тези които обичат! :wink:

;-)

scyLLa
02-01-2009, 15:11
Пффф поредната пикла вчерашна щяла да се самоубива ми да ходи да мре кво ти пука на тебе ...

mitternacht
02-01-2009, 19:47
Пффф поредната пикла вчерашна щяла да се самоубива ми да ходи да мре кво ти пука на тебе ...

Общо-взето, това е истината.

cherry_lady
02-05-2009, 14:19
Еее минус една бивша... 8-) ... Баси толкова ли не може да приеме че той е с теб и да продължи без циркове.В никакъв случай не го пускай щом е с теб значе той така иска да е така че ... :) Просто момичето е със много слаба психика както каза и някой преди мен.

напълно съгласна .. пък и т'ва момиче м0же да си играе с чувствата му и да искаа да се върне при негоо .. ама пък да стигне чак д0 саммооубийство :x .. щ0м м0мчето е с теб значи нещо е куцалоо при тяхх и вашата връзка е по пълноценна ;) .. не г0 пускай ..

deFakto
02-05-2009, 17:28
ОМГ щом за такова дребно нещо трагнала да се самоубива, предстаам си ако стане нещо по-сериозно 8-) .

По темата- Заеби я нека си праи кфото си иска ;)еми...слаба психика :)Или наркотици,да не ти пука поне ще станеш единствената за него .. Пък и тои ще си вдигне реитинга , щом са почнали да се самоубиват заради него ,не вървят на добре нещата .

neocide
02-05-2009, 17:47

cinderella_gugutka
02-05-2009, 19:40
моми4ето ако иска да се самоубива винаги ще си намери при4ина...да не ти пука за нея...дръж си здраво гаджето и не го пускай да се връща при нея

heroine
02-05-2009, 20:33
абе много е лесно да се манипулират хората

darla
02-06-2009, 09:24
^moje bi prosto trqbva da si zapulva vremeto s ne6to drugo,osven s milsite za vuprosnoto mom4e!