PDA

View Full Version : Бижу на Avon (непременно вижте)



sladurana_be
01-29-2009, 07:42
Здравейте,искам да ви питам дали ви харесва комплекта на Авон (обеци + колие) в кампания 03. Аз съм представител и мисля да го поричам на майка ми за 8 март.Комплекта е много красив и евтин 19.90.

Вие харесвате ли го,дали да го поръчам !!!! :) :-)

SoFarSoG00d
01-29-2009, 07:44
ЛИНК?!

sladurana_be
01-29-2009, 08:15
ЛИНК?!

Немога!!Няма,но има го има в К3 !!1 :D

varnen4e
01-29-2009, 09:59
Те имат 100 такива комплекта.. как да разберем за кой говориш...

vivteen
01-29-2009, 10:08
Който и да е се адси малки обиците им и колиетата ако има нещо на него е адки малка.Взех си едит комплект пак за 19,90 и не съм очарована.След малко мога да пуска снимка,на която се виждат обеците,които в каталога изглеждат в пъти по големи.

varnen4e
01-29-2009, 10:10
Мацката в каталога може да е малки уши.. :D

vivteen
01-29-2009, 10:12
Хах може :-D

http://www.prikachi.com/files/569754O.jpg извинявам се за лошото качество и за кифленската физиономия :D

SoFarSoG00d
01-29-2009, 10:15
Хах може :-D

http://www.prikachi.com/files/569754O.jpg извинявам се за лошото качество и за кифленската физиономия :D
Супер са,готини,семпли и ти ходят :).
На хубави хора всичко подхожда :P

vivteen
01-29-2009, 10:29
Мерси.Те са хубави,но просто в каталога ги показват кой знае колко големи и лащящи,а не са.Бих подарила на майка си някое бижу от бижутерски магазин,може да излезе по-скъпо,но няма начин да се излъжеш в размера.На голям човек,може би моите обици и колие биха стояли прекалено малки.

varnen4e
01-29-2009, 10:37
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 10:44
Този сайт е як,а нещата са на достъпни цени.
http://biju-03.com/list_jewelry.php?cat=67&name=%EA%EE%EC%EF%EB%E5%EA%F2%E8

vivteen
01-29-2009, 11:05
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

Тези на ейвън за толкова малко пари едва ли са чисто сребро.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 11:09
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

Тези на ейвън за толкова малко пари едва ли са чисто сребро.яг
Не са сребро,ами никел или паладий,не знам точно какви бяха.Аз купувам ма майка ми много често среро,понеже харесва,мисля,че сайтът е,който посочих в горния сайт може да бъде полезен,ако не ви се занимава с он-лайн покупки,то в магазините за сребро има голям избор,пък и на достъпни цени.

billytalent
01-29-2009, 11:13
Знаете ли още някакъв подобен сайт,аз съм търсила,но не съм намерила кой знае какви :)

vivteen
01-29-2009, 11:14
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

Тези на ейвън за толкова малко пари едва ли са чисто сребро.яг
Не са сребро,ами никел или паладий,не знам точно какви бяха.Аз купувам ма майка ми много често среро,понеже харесва,мисля,че сайтът е,който посочих в горния сайт може да бъде полезен,ако не ви се занимава с он-лайн покупки,то в магазините за сребро има голям избор,пък и на достъпни цени.

Може както каза,че са от никел или паладий.От Силистра съм и наскоро откриха един магазин за сребро.Нещата там са значително на по-ниска цена.Единственото,което казват за това сребро е да не се мокри защото раждясва и това е.Предпочетам да си взема сребро на по-висока цена и да знам,че няма да съжелявам.А до март месец все ще има нови бижута,но пък на по-скъпа цена щото ще се вдигне среброто.Така,че ако си харесала нещо конкретно го вземи сега,въпреки че ти препоръчвам да не е от Ейвън.

SoFarSoG00d
01-29-2009, 11:17
Знаете ли още някакъв подобен сайт,аз съм търсила,но не съм намерила кой знае какви :)

http://tokashsilver.com/

girl91
01-29-2009, 11:25
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

Тези на ейвън за толкова малко пари едва ли са чисто сребро.яг
Не са сребро,ами никел или паладий,не знам точно какви бяха.Аз купувам ма майка ми много често среро,понеже харесва,мисля,че сайтът е,който посочих в горния сайт може да бъде полезен,ако не ви се занимава с он-лайн покупки,то в магазините за сребро има голям избор,пък и на достъпни цени.

Може както каза,че са от никел или паладий.От Силистра съм и наскоро откриха един магазин за сребро.Нещата там са значително на по-ниска цена.Единственото,което казват за това сребро е да не се мокри защото раждясва и това е.Предпочетам да си взема сребро на по-висока цена и да знам,че няма да съжелявам.А до март месец все ще има нови бижута,но пък на по-скъпа цена щото ще се вдигне среброто.Така,че ако си харесала нещо конкретно го вземи сега,въпреки че ти препоръчвам да не е от Ейвън.

1.Среброто не рЪждясва, а патинира :D
2.Бижутата на AVON не са от никел, пише го на всяка страница в каталога, където има бижута :D

vivteen
01-29-2009, 11:28
Със сигурност ще ти излезе по- скъпо.

Тези на ейвън за толкова малко пари едва ли са чисто сребро.яг
Не са сребро,ами никел или паладий,не знам точно какви бяха.Аз купувам ма майка ми много често среро,понеже харесва,мисля,че сайтът е,който посочих в горния сайт може да бъде полезен,ако не ви се занимава с он-лайн покупки,то в магазините за сребро има голям избор,пък и на достъпни цени.

Може както каза,че са от никел или паладий.От Силистра съм и наскоро откриха един магазин за сребро.Нещата там са значително на по-ниска цена.Единственото,което казват за това сребро е да не се мокри защото раждясва и това е.Предпочетам да си взема сребро на по-висока цена и да знам,че няма да съжелявам.А до март месец все ще има нови бижута,но пък на по-скъпа цена щото ще се вдигне среброто.Така,че ако си харесала нещо конкретно го вземи сега,въпреки че ти препоръчвам да не е от Ейвън.

1.Среброто не рЪждясва, а патинира :D 2.Бижутата на AVON не са от никел, пише го на всяка страница в каталога, където има бижута :D

Точно.Исках да кажа,че колкото среброто на Ейвян е сребро,толкова и на тези сайтове с ниските цени.
2.Мислиш,че ако бяха от чисто сребро щяха да ги продават толкова евтино.Погледни им цените какви са надути...

SoFarSoG00d
01-29-2009, 11:33
То всичко може да пише,ама дали е така,относно сайтовете,аз си поръчвам бижута от Ebay,засега всичките са от качествено сребро,не знам доколко тези са сребро.За да тестваш нещо дали е сребро слагаш оцет в една чашка след това и сода,поставяш бижуто,ако си запази цвета и не се излющи или потъмнее е сребърно.

sladurana_be
01-29-2009, 11:33
Благодаря за отговорите!!

Извинете ме, но съм забравила да кажа името.Казва се Judy и е много нежно и красиво.

girl91
01-29-2009, 11:36
Благодаря за отговорите!!

Извинете ме, но съм забравила да кажа името.Казва се Judy и е много нежно и красиво.

На мен ми харесва :)
Ето го:
http://prikachi.com/files/569997D.jpg

sladurana_be
01-29-2009, 12:54
Благодаря за отговорите!!

Извинете ме, но съм забравила да кажа името.Казва се Judy и е много нежно и красиво.

На мен ми харесва :)
Ето го:
http://prikachi.com/files/569997D.jpg

Точно за тези говоря много са красиви :-)
Изгарям от желание да ги подаря!!!

Seducti0n
01-29-2009, 15:03
Кичозни са ми... ако трябва да бъда искрена.

П.С- vivteen , супер красива си! (:

vivteen
01-29-2009, 16:18
Кичозни са ми... ако трябва да бъда искрена.

П.С- vivteen , супер красива си! (:

Мерси.
Авторката сега какво реши,това колие ли ще подари :)

Sintya
01-29-2009, 16:48
Харесват ми. Особено в нетните оферти, има такива, че не можеш да им устоиш!
Иначе за това е хубаво, за важен повод!

sladurana_be
01-29-2009, 16:52
Кичозни са ми... ако трябва да бъда искрена.

П.С- vivteen , супер красива си! (:

Мерси.
Авторката сега какво реши,това колие ли ще подари :)
Авторката все още незнае.Последно харесва ли ви или не??? И ще ръждяса ли?

vivteen
01-29-2009, 16:55
Еми аз те казах.Избери й нещо от бижутерски магазин.Поне ще имаш представа колко е малко.Бижуто е прекрасно,но за талкова пари въобще не е сребро пък и е прекалино малко.Незнам ти си избираш.Аз съм на принципа око да види-ръка да пипне. :)

varnen4e
01-29-2009, 17:10
Хм.. не ми харесват особено бижутата...