PDA

View Full Version : Да не бях се раждала...



sladkata90
01-29-2009, 07:49
Вие сте единствените,на които мога да споделя нещо такова...Въобще да споделя нещо.Незнам дали темата е за този роздел,но мисля че е най подходящия.Искам да кажа,че ми е писнало от живота,от риятели,от родителите ми и от всичко.Още от малка всичко ми е прецакано.Винаги съм била засенчвана от някой.Колкото и опити да съм правила да съм отпред да съм важна поне веднъж не става.Все е имала хора ,които са повече от мен.На 13 съм а никога не съм имала гадже,а не съм чак толкова грозна.Приятелите ми винаги ме тъпчат а аз не смея да кажа нищо защото ще остана сама.А родителите ми са толкова неразбрани...Заради тях става почти всичко.Завърших срока с 6.00 а аз трябваше да си изпрося едно браво.Другите напримир са излизали до 9 а аз 7 трябваше да съм си вкъщи.Правим у някой купон но аз немога да отида и пропускам всичко,защото например съм на уроци и не трябва да пропускам.Все ми казват:кое ти е по важно бъдещето или приятелите?Вече ми е писнало.От няколко седмици искам да се самоубия но нещо все ме спира.Мисля си,че ще е толкова по-лесно да съм мъртва и да прекратя живота си.Дори вече съм сигурна...

FlashMX
01-29-2009, 08:29
Вие сте единствените,на които мога да споделя нещо такова...Въобще да споделя нещо.Незнам дали темата е за този роздел,но мисля че е най подходящия.Искам да кажа,че ми е писнало от живота,от риятели,от родителите ми и от всичко.Още от малка всичко ми е прецакано.Винаги съм била засенчвана от някой.Колкото и опити да съм правила да съм отпред да съм важна поне веднъж не става.Все е имала хора ,които са повече от мен.На 13 съм а никога не съм имала гадже,а не съм чак толкова грозна.Приятелите ми винаги ме тъпчат а аз не смея да кажа нищо защото ще остана сама.А родителите ми са толкова неразбрани...Заради тях става почти всичко.Завърших срока с 6.00 а аз трябваше да си изпрося едно браво.Другите напримир са излизали до 9 а аз 7 трябваше да съм си вкъщи.Правим у някой купон но аз немога да отида и пропускам всичко,защото например съм на уроци и не трябва да пропускам.Все ми казват:кое ти е по важно бъдещето или приятелите?Вече ми е писнало.От няколко седмици искам да се самоубия но нещо все ме спира.Мисля си,че ще е толкова по-лесно да съм мъртва и да прекратя живота си.Дори вече съм сигурна...


Проблема ти е че си на 13... :lol: Като пораснеш малко ще почнеш да мислиш като възратен, ще се разхубавиш още повече (ще ти пораснат някой прелести :razz: ) и ще въртиш момчетата на малкия си пръст и всичко ще ти се нареди

iv4oiv
01-29-2009, 08:55
ако тръгнеш да се самоубиваш може ли да ми завещаеш няколко от шестиците си за срока - примерно по история и бел.

Живота е пред тебе. Не изпускаш много с купоните и нощните простотии. Седни си сега на Д-то и след няколко години ти ще се кефиш и купонясваш денонощно а твоите приятели ще са потънали в мизерия и нищота. На всеки човек е дадено и ако го изразходи като тинейджър после не му остава нищо за живота.
По добре си намери "гадже" не с което да се напивате и да купонясвате а с което да имате общи интереси. След време ще разбереш, че е било за твое добро.
Сега полагаш усилие - после цял живот кеф. А другите сега се забавляват - после цял живот тежък живот. Помисли си - кое си струва повече ?

m3talmania
01-29-2009, 08:58
На 13 си мила моя... Осъзнай го.... Важно е да имаш гадже.... И да се ебеш с него.... Важно е да излизаш до 12 и да се напиваш.... С такива искания по-добре се гръмни наистина....
"Тежък" живот водят някои хора..

girl_in_black
01-29-2009, 09:19
Знаеш ли, на 13 години мислех по същия начин.И аз нямах гадже, нямах истински приятели, съучениците ми ме тъпчеха жестоко, доста ме ограничаваха. Разбирам те как се чувстваш. Животът ми се промени коренно накъде от началото на 9 клас.И не го промениха нито приятелите, нито гаджето, а това, че си преосмилих поведението, промених се доколкото може, не, всъщност не съм се променила, а започнах да се държа като такава, каквато съм наистина. Отличничка съм, но никога не съм очаквала похвала за оценките.4 години тренирах спорт като започнах приблизително на твоята възраст, малко по-малка бях.Спортът ми помогна много като средство срещу стреса, самосъжалението и тъгата, а и със сериозен труд постигнах доста вискори резултати-тогава вече идва истинското възхищение, похвалите, а и най-вече собственото удовлетворение.Насочи усилията си към нещо такова, ако не харесваш спорт, то театър, рисуване, музика, литература или каквото още се сетиш.Ще се почувстваш по-добре. Успех.

nefchi_bs
01-29-2009, 13:29
Давай самоубий се,скочи от някои висок блок,всичките ти проблеми ще се решат без 1-как да се върнеш сред живите?...

Darkkiss
01-29-2009, 13:40
Вие сте единствените,на които мога да споделя нещо такова...Въобще да споделя нещо.Незнам дали темата е за този роздел,но мисля че е най подходящия.Искам да кажа,че ми е писнало от живота,от риятели,от родителите ми и от всичко.Още от малка всичко ми е прецакано.Винаги съм била засенчвана от някой.Колкото и опити да съм правила да съм отпред да съм важна поне веднъж не става.Все е имала хора ,които са повече от мен.На 13 съм а никога не съм имала гадже,а не съм чак толкова грозна.Приятелите ми винаги ме тъпчат а аз не смея да кажа нищо защото ще остана сама.А родителите ми са толкова неразбрани...Заради тях става почти всичко.Завърших срока с 6.00 а аз трябваше да си изпрося едно браво.Другите напримир са излизали до 9 а аз 7 трябваше да съм си вкъщи.Правим у някой купон но аз немога да отида и пропускам всичко,защото например съм на уроци и не трябва да пропускам.Все ми казват:кое ти е по важно бъдещето или приятелите?Вече ми е писнало.От няколко седмици искам да се самоубия но нещо все ме спира.Мисля си,че ще е толкова по-лесно да съм мъртва и да прекратя живота си.Дори вече съм сигурна...

просто нямам коментар....
на 13 станахте мноо големи,важни и умни!!!

Nitroglycerin
01-29-2009, 13:58
На 13 си мила моя... Осъзнай го.... Важно е да имаш гадже.... И да се ебеш с него.... Важно е да излизаш до 12 и да се напиваш.... С такива искания по-добре се гръмни наистина....
"Тежък" живот водят някои хора.. Тъй като абсолютно всяко момиченце на 12 расъждава по този начин и за това нивото на интелигентност всяка година пада,алкохол не бива да се поема до 40 годишна възраст тогава започва забавянето на разграждането на веществата организма сам си произвежда алкохол,но тогава започва намаляването на тоази процес и трябва да се търсят други източници.Баш да е важно не е! И може някоя да е преспала с 100 момчета без презерватив и да няма венерическа болест и бебе,но ти може да се ебеш с някой с презерватив презерватива да се скъса и ти хем да забременееш и да си отглеждаш хубав трипер.Какво печелиш като седиш до късно?!



Мисилиш съвсем трезво за 13-годишна недей да си проваляш живота само за да си "готина".

master_of_disaster
01-29-2009, 14:01
Ако живееш над осми етаж-отваряй прозореца и скачай :D Ама ако си по ниско недей-само ще се изпочупиш.
Ао имате вана я напълни.легни в нея.Пусни сешоара и го метни вътре.Ще бъде по лесно да те погребат-няма да им трябва стъргалка.
И като умреш кво ще правиш-а да,НИЩО! Защото ще си мъртва.Няма рай.Няма ад.Просто плиок и изчезваш.Един човек по малко- на кой му пука.


ПС-Не ме слушай.Да си прережеж вените е най-добре :-D

plmn
01-29-2009, 15:10
ако тръгнеш да се самоубиваш може ли да ми завещаеш няколко от шестиците си за срока - примерно по история и бел.

Живота е пред тебе. Не изпускаш много с купоните и нощните простотии. Седни си сега на Д-то и след няколко години ти ще се кефиш и купонясваш денонощно а твоите приятели ще са потънали в мизерия и нищота. На всеки човек е дадено и ако го изразходи като тинейджър после не му остава нищо за живота.
По добре си намери "гадже" не с което да се напивате и да купонясвате а с което да имате общи интереси. След време ще разбереш, че е било за твое добро.
Сега полагаш усилие - после цял живот кеф. А другите сега се забавляват - после цял живот тежък живот. Помисли си - кое си струва повече ?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На 13 си.Какво толкова искаш да ти се случва?Истинския живот не е като по американските филми...не можеш да имаш всичко, трябва да се задоволиш с това, което имаш и можеш да правиш.Както ти казаха вече - не изтърваш кой знае какво.Послушай по-големите от теб.Вече са минали по тоя път.Тепърва ти предстои да започнеш да "живееш".Познавам човек, който е на 23 и казва - "живота ми сега започва".Така че викам да го даваш малко по-ведро и да не се занимаваш с глупости. :wink:

YouKnowImBetterThanYou
01-29-2009, 15:18
Ти си все още просто едно дете, току що навлизащо в пубертета. Ще се наложи да го изтъпиш като всички. :-D

acleverboy
01-29-2009, 15:20
tokio hotel -> прическа -> нож -> вени

m3talmania
01-29-2009, 15:21
На 13 си мила моя... Осъзнай го.... Важно е да имаш гадже.... И да се ебеш с него.... Важно е да излизаш до 12 и да се напиваш.... С такива искания по-добре се гръмни наистина....
"Тежък" живот водят някои хора.. Тъй като абсолютно всяко момиченце на 12 расъждава по този начин и за това нивото на интелигентност всяка година пада,алкохол не бива да се поема до 40 годишна възраст тогава започва забавянето на разграждането на веществата организма сам си произвежда алкохол,но тогава започва намаляването на тоази процес и трябва да се търсят други източници.Баш да е важно не е! И може някоя да е преспала с 100 момчета без презерватив и да няма венерическа болест и бебе,но ти може да се ебеш с някой с презерватив презерватива да се скъса и ти хем да забременееш и да си отглеждаш хубав трипер.Какво печелиш като седиш до късно?!



Мисилиш съвсем трезво за 13-годишна недей да си проваляш живота само за да си "готина".
Аз го казах със сарказъм :shock:

BlackaTBW
01-29-2009, 15:56
Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

На 13 си! 13=малка. Имаш още много път да извървиш. Кви самоубийства бълнуваш?! Я се стегни. Дете си още, живей си детството, после много ще съжеляваш. Точка по въпроса.

fashion4etyy
01-29-2009, 16:12
Като имаш проблем драскай си по ръцете с ножче ама не се режи!

помага временно сестра ми го е правила :) :-)

m3talmania
01-29-2009, 16:14
И ще има такива хубави ръцее.... :lol:

Mi6inka
01-29-2009, 16:39
този период ще премине ,когато пораснеш... и то съвсем малко... сега наистина повярвай че се чувстваш така заради възрастаа в която си...Не прави глупости... знам какво е някой близък да се самоубие... мисли за тези,които остават слеед теб... като се самоубиеш няма да се справиш с проблемите...даже напротив ще станат още повече...е да тебе няма да те има ...но е прекалено Егоистично да мислиш само за себе си.... и ВИНАГИ ама ВИНАГИ има човек на тоя свят който те уважава и те цени.. просто в момента не го виждаш..... или защото все още не си го намерила или защото е до теб но не осъзнаваш че е толкова важен!Стискай зъби,всичко минава...

moneycomeme
01-29-2009, 16:50
....na13 si i stradash che nqmash gadje?!..dobre aide po tvoita virka shte sym!Moje bi prosto za teb ima nqkoi specialen i za tova ne ti se nalaga da habish chuvtva ili emocii po nqkoi drug tip ;]]]spoko otnosno priqtelite,edva li si namerila na takava krehka vyzrast takiva priqteli,za koito chak da syjalqvash....a shto se otnasq do roditelite ti..;]]]dokato ne litnesh ot doma,nqma da gi razberesh!....relax sega ti ostava samo da si kupish edin shokolad,da znaesh che vsichki sa minali tozi pyt,gledai si uchilishteto,a drugoto kakto doide ! :-)

m3talmania
01-29-2009, 16:51
Абе писна ми от децата\пишлемета\ които не оценяват какво имат! Ако нямаше родители? Ако беше грозна? Ако беше прекалено бедна, за да ходиш на уроци? Ако беше с нисък успех? Ако ти беше забранено да излизаш въобще? Ако нямаше близки? Ако нямаше възможност въобще да бъдеш напред, за да те засенчва някой?
Това е истината! Радвай се на живота, който са ти дали родителите.

BlaCkMoOn
01-29-2009, 17:03
Вие сте единствените,на които мога да споделя нещо такова...Въобще да споделя нещо.Незнам дали темата е за този роздел,но мисля че е най подходящия.Искам да кажа,че ми е писнало от живота,от риятели,от родителите ми и от всичко.Още от малка всичко ми е прецакано.Винаги съм била засенчвана от някой.Колкото и опити да съм правила да съм отпред да съм важна поне веднъж не става.Все е имала хора ,които са повече от мен.На 13 съм а никога не съм имала гадже,а не съм чак толкова грозна.Приятелите ми винаги ме тъпчат а аз не смея да кажа нищо защото ще остана сама.А родителите ми са толкова неразбрани...Заради тях става почти всичко.Завърших срока с 6.00 а аз трябваше да си изпрося едно браво.Другите напримир са излизали до 9 а аз 7 трябваше да съм си вкъщи.Правим у някой купон но аз немога да отида и пропускам всичко,защото например съм на уроци и не трябва да пропускам.Все ми казват:кое ти е по важно бъдещето или приятелите?Вече ми е писнало.От няколко седмици искам да се самоубия но нещо все ме спира.Мисля си,че ще е толкова по-лесно да съм мъртва и да прекратя живота си.Дори вече съм сигурна... Няма хора, които те обичат повече от родителите ти! Т'ва го запомни. Относно приятелите ти, не мисля, че са ти истински приятели, след като те ''тъпчат''. Покажи им, че не си нищо по-малко от тях и ако не те оценяват, намери си други. Не си длъжна да търпиш обидите на околните, имай малко самочувствие :wink: Казваш, че винаги си била засенчвана, ами промени нещата де. Винаги има как да се докажеш, а и не мисля, че да си 'върха' е най-важното нещо. Какво като си на 13 и нямаш гадже? Аз чак на 15 си намерих гадже и какво? Оказа се пълен боклук. Имаш време да сменяш гаджетата, момчета навсякъде, по-добре за сега продължавай да наблягаш на ученето. Не ти изнася да си до 7? Е при тези изнасилвания и отвличания малолетни нямат работа на вън вечер. Родителите ти забраняват да стоиш до късно, защото се притесняват за теб, все пак не се знае какво може да се случи. ГЛЕДАЙ СИ УРОЦИТЕ, ЖИВОТЪТ Е ПРЕД ТЕБ! ИМАШ ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО, СТИГА ДА СЪУМЕЕШ ДА ОЦЕНИШ ЖИВОТА СИ ТАКЪВ, КАКЪВТО Е, ЗАЩОТО НЯКОИ НЯМАТ ТОЗИ ШАНС...

tItEufFf
01-29-2009, 17:17
Омг...порасни!

Аз съм на 14, не съм имала гадже. И аз не мисля, че съм грозна ;)
Рядко съм оставала навънка до по-късно от 8-8.30 дори лятото, а другите ги пускат още от малки до 10 часа..

Ти си на 13 бе, какво толкова очакваш да постигнеш??

Di
01-29-2009, 17:27
мн беше яко на 13 :D 8) прайх се на голямата работа 8)

Victim_0f_L0v3
01-29-2009, 17:30
Ако живееш над осми етаж-отваряй прозореца и скачай :D Ама ако си по ниско недей-само ще се изпочупиш.
Ао имате вана я напълни.легни в нея.Пусни сешоара и го метни вътре.Ще бъде по лесно да те погребат-няма да им трябва стъргалка.
И като умреш кво ще правиш-а да,НИЩО! Защото ще си мъртва.Няма рай.Няма ад.Просто плиок и изчезваш.Един човек по малко- на кой му пука.


ПС-Не ме слушай.Да си прережеж вените е най-добре :-D
+1 :lol: осъзнай се.. има много по-важни неща от тези ;х

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 18:16
Абе писна ми от децата\пишлемета\ които не оценяват какво имат! Ако нямаше родители? Ако беше грозна? Ако беше прекалено бедна, за да ходиш на уроци? Ако беше с нисък успех? Ако ти беше забранено да излизаш въобще? Ако нямаше близки? Ако нямаше възможност въобще да бъдеш напред, за да те засенчва някой?
Това е истината! Радвай се на живота, който са ти дали родителите.Съгласен...
Авторке,
Все още не си една от стадото, но почваш да се превръщаш в такава или по-скоро мислиш, че като си на 13 и си нямала гадже и такива глупости си задръстена. Напротив, в теб се очертава по-добро бъдеще, само спри да се вкарваш във филми - Мелинда от "Шепот от отвъдното" няма да ти помогне да преминеш отвъд 8-) 8-) 8-)

iveetyy
01-29-2009, 19:37
Аве на 13...ОМГ...т! болна ли си ?! Аз съм на 14 и мога да ти кажа , че гаджетата до тия малки възрасти не са били нищо особено само за внимание и да се праиш на голямата работа : Вижте ме хаха аз имам гадже ! Ако питаш мене истинско гадже ,което да не е с теб само за да има гадже или ти с него по същата причина се хваща на 14-15 че и по-големи възрасти ! А за излизанията : Аз съм до 8.30 , даже в повечето случаи се прибирам и в 7.30 .. Това в колко се прибираш няма значение важно е да ти е забавно като си навън.А и ваще са правдонякъде.И аз много им се дразнех като бях по-малка.Исках по цели вечери навън.Ама не става така ! Прави са,защото сега времената са такива че не се знае кого може да срещтнеш по улиците ..какво може да се случи..притесняват се за теб,защото те обичат-много ! Затова живей си детството както са те посъветвали по-нагоре и след 2-3 години можеш да претендираш че си по-голяма вече ..

cherrypezz
01-29-2009, 20:11
И аз те разбирам.
След 1 2 години нещата ще се променят.Ще влезеш в ново училище,ще се запознаеш с нови хора и ваще ще те пускат до по-късно.Поне с мен стана така,въпреки че не ме пускат до много късно.

euph0ria
01-29-2009, 22:10
Когато аз бях на 13 мислех по същия начин.Един вид се самосъжалявах.После отидох в друго училище и обстоятелствата се промениха.Приятелите ми там бяха "по-напред" от мен.Заедно със тях и аз малко по малко напредвах.Но при мен имаше няколко граници, които не преминавах,а те - да..!Яд ме беше,един вид те ми се присмиваха,че не ме пускаха в 19:00 на кафе.Нямах час,но просто мен самата си ме беше страх да се прибирам след 20:30.Естествено на мен тогава не ми беше достатъчно това и си имах разправий с родителите ми.Минаха 1-2 години и осъзнах че не само в моя град е така.Така е навсякъде.Забелязах също,че макар и бавно,аз вървя напред,а останалите около мен потъваха.Сега всички са ВИП-ове,кучки,плейбой-чета и кви ли не екземпляри,имаши се за нещо повече от тези които премълчават.Та мисълта ми е да спреш да се самосъжаляваш и да се убедиш САМА - ВСЯКО НЕЩО С ВРЕМЕТО СИ.Живей си сега а те нека се мислят за повече.

Darkkiss
01-29-2009, 23:19
решението е 1!!! избягаи от вкъщи!!!

DeadpooL
01-29-2009, 23:32
Wanna be Чалга певица :grin:

Darkkiss
01-30-2009, 00:41
Wanna be Чалга певица :grin:

you wanna learn english?

macegirl
01-30-2009, 05:13
Проблема според мен не е във възраста,а в мисленето!Аз също съм на 13 до сега съм си имала гаджета,ходила съм на купони до 8-9, и приятелите никога не са ме тъпчели!Това ти е проблема промени мисленето си и всичко ще се завърти на 360 градуса!Продължавай да пишеш да ли има развитие.
Стискам палци!

master_of_disaster
01-30-2009, 10:24
Е аз съм на почти 13.Нямал съм гадже.Са да отворя прозореца и да скоча ли?Баси и тъпите приоритети имат някой хора. :shock:

Jumbie483
01-30-2009, 11:14
и аз имах такъв период...само, че бях на 12 някъде :D
спокойно не си давай толкова зор... живей си и да не ти пука

Darkkiss
01-30-2009, 12:04
Проблема според мен не е във възраста,а в мисленето!Аз също съм на 13 до сега съм си имала гаджета,ходила съм на купони до 8-9, и приятелите никога не са ме тъпчели!Това ти е проблема промени мисленето си и всичко ще се завърти на 360 градуса!Продължавай да пишеш да ли има развитие.
Стискам палци!

???????????????????? ти можеш ли да ходиш по права линия???????????

macegirl
01-30-2009, 13:00
:D :D :D :D :D :D Така мисля!

Rossmary
01-30-2009, 16:31
Проблема според мен не е във възраста,а в мисленето!Аз също съм на 13 до сега съм си имала гаджета,ходила съм на купони до 8-9, и приятелите никога не са ме тъпчели!Това ти е проблема промени мисленето си и всичко ще се завърти на 360 градуса!Продължавай да пишеш да ли има развитие.
Стискам палци!

:lol: :razz:

princess85
01-30-2009, 16:38
споко има време за купони, приятели и т.н. засега наблегни на ученето..в същото положение съм и ги разбирам, колкото и да им се ядосвам :-)

mimenceto666
01-30-2009, 19:42
ако тръгнеш да се самоубиваш може ли да ми завещаеш няколко от шестиците си за срока - примерно по история и бел.

Живота е пред тебе. Не изпускаш много с купоните и нощните простотии. Седни си сега на Д-то и след няколко години ти ще се кефиш и купонясваш денонощно а твоите приятели ще са потънали в мизерия и нищота. На всеки човек е дадено и ако го изразходи като тинейджър после не му остава нищо за живота.
По добре си намери "гадже" не с което да се напивате и да купонясвате а с което да имате общи интереси. След време ще разбереш, че е било за твое добро.
Сега полагаш усилие - после цял живот кеф. А другите сега се забавляват - после цял живот тежък живот. Помисли си - кое си струва повече ?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На 13 си.Какво толкова искаш да ти се случва?Истинския живот не е като по американските филми...не можеш да имаш всичко, трябва да се задоволиш с това, което имаш и можеш да правиш.Както ти казаха вече - не изтърваш кой знае какво.Послушай по-големите от теб.Вече са минали по тоя път.Тепърва ти предстои да започнеш да "живееш".Познавам човек, който е на 23 и казва - "живота ми сега започва".Така че викам да го даваш малко по-ведро и да не се занимаваш с глупости. :wink:
я имало и други живеещи на 23 етаж :D

аз съм на 14, имах гадже за (мнооооого) кратко време и са не ща да имам (не че отказвам да имам)
с баща ми постоянно се караме
и на мен ми се е искало да скоча от 23 етаж
но това е защото ми е било гадно
като се чувствам добре не си и помислям за мрене :-D

SimonaShtonova
01-30-2009, 20:31
Живота е пред тебе. Не изпускаш много с купоните и нощните простотии. Седни си сега на Д-то и след няколко години ти ще се кефиш и купонясваш денонощно а твоите приятели ще са потънали в мизерия и нищота. На всеки човек е дадено и ако го изразходи като тинейджър после не му остава нищо за живота.
По добре си намери "гадже" не с което да се напивате и да купонясвате а с което да имате общи интереси. След време ще разбереш, че е било за твое добро.
Сега полагаш усилие - после цял живот кеф. А другите сега се забавляват - после цял живот тежък живот. Помисли си - кое си струва повече ?

AFT
01-30-2009, 21:02
Оф, живота е толкова ценен дар, а ти искаш да си го отнемеш заради някъв смотан купон?? Я се стегни малко, още си на 13 години, има толкова път да извървиш, че таковата си е таковало. Не се ядосвай заради някакви тъпи купони и събирания - животът е пред теб, имаш предостатъчно време за тея неща, но след още няколко години. Сега наблегни на училището, защото сега предполагам ще кандидатстваш и т.н., а правописът ти не е слънце. След време ще разбереш колко грешно си мислела, ама спокойно, всеки е минал през тоя етап.

master_of_disaster
01-30-2009, 23:27
Тая май наистина се е метнала :D
Няма мнения от вчера.

mini_beby
01-30-2009, 23:34
:D :D :lol: :lol: :D :D :razz:

и аз бях така,недей се притеснява,бях една незабележима,нямах гадже т.н.

сега съм на 15 и всичко се промени 9 момчета ми предложиха :D :-) въртя си ги на пръста миличка :-) :oops:
spX ще ти дойде времето потрай мъничко .. :) сега е нормално да ти е така..след време ще се сетиш за тази тема и ще се смееш :-D :-) :-) :-) :*

Doppelganger
01-31-2009, 02:23
Проблема според мен не е във възраста,а в мисленето!Аз също съм на 13 до сега съм си имала гаджета,ходила съм на купони до 8-9, и приятелите никога не са ме тъпчели!Това ти е проблема промени мисленето си и всичко ще се завърти на 360 градуса!Продължавай да пишеш да ли има развитие.
Стискам палци! То хубаво,че е на 360 градуса,виж са ако беше на повече или по-малко.....тогава лошо :lol: :lol: :razz: :razz:

sladkata90
01-31-2009, 08:24
Мерси на всички за коментарите :P :-)


Вече наистина съм тна друго мнение за живота.То всъщтност мненията ми се сменят за 5мин :lol: