PDA

View Full Version : Кецове



GotTheLife
01-29-2009, 09:21
Хора търся си някакви готини гуменки или кецове до 40 лв..предложете ми нещо :P за тези които ще ми кажат че по-добре да си взема за 100лв но наистина качетвени ще кажа че, нямам такава възможност пък и не ми трябват за някакав спорт или за ежедневно носене, а от дъжд на вятър да си ги обувам;]
чувала съм че на MatStar и Mania са хубави?

SoFarSoG00d
01-29-2009, 09:35
http://www.natamno.com/shop/index.php?m=list&c=2&n=17

billytalent
01-29-2009, 09:40
Хора търся си някакви готини гуменки или кецове до 40 лв..предложете ми нещо :P за тези които ще ми кажат че по-добре да си взема за 100лв но наистина качетвени ще кажа че, нямам такава възможност пък и не ми трябват за някакав спорт или за ежедневно носене, а от дъжд на вятър да си ги обувам;]
чувала съм че на MatStar и Mania са хубави?

Аз от години си нося на MatStar и съм супер доволна купувала съм си и много по-скъпи от Горгона,но просто няма смисъл те дори не бяха толкова хубави като тези по ефтините

varnen4e
01-29-2009, 09:56
Аз Мания не мога да ги гледам. Първите ми кецове бяха такива и бяха ужасни.

mmKamm
01-29-2009, 12:41
първонаално си взимах само кецове на мания..щото бяха по евтини...но веднъж реших да пробвам етнес...и от тогава не мога да си представя да нося нещо различно от етнес...да не говорим мания или матстар...наааай много да си зема гуменки на матстар..и тва е...

Darkkiss
01-29-2009, 13:59
Земи си мания!!!! след 2-рото обуване краката ти смърдът а след 1-вата седмица са испокъсано...

аз преди ходех с DVS ма нещо последните модели не ме радват та си зех 1 DC преди 1 месец но като гледам Lakai са искарали не човек кецове...

Swinkenhoffer
01-29-2009, 14:11
MatStar ми късат чорапите на петата. 8-) Иначе не са лоши стига да си намериш твоя номер и някой по-интересен цвят. Нямат богат избор, това ми е идеята.
Мania са некви мазни...

Не съм сигурна, но виж в Converse дали гуменките под кокалчето не са към 40. Пък и дори да са повече.. събери още 10-20лв., ебати добрите обувки. Само такива ще си взимам вече. :D

titinkaa
01-29-2009, 14:11
кецове не съм носила никога,но знам че на КАППА определено не са хубажи,защото един мой фр от класа ми си взе преди нова година за 74лв и като почнахме даскало и отпред под връзките почнаха да се цепят,аз мисля че на КАППА определено не са хубави

BoCupycake
01-30-2009, 07:46
Защо просто не излезеш по магазините(пазарите) и не си харесаш нещо? :-o

Infinity
01-30-2009, 07:49
http://www.natamno.com/shop/index.php?m=list&a=w&c=2&n=17&ID=2208
ето тези не са лоши

macegirl
01-30-2009, 08:32
Runners мен ми държат 5 месеца вече.Кожени,струваха около 40 кинта а имаше и мн по яки модели от този,които си избрах свежи някфи такива за по 35лв.

Loshotia
01-30-2009, 08:35
Аз имах едни на мания и честно казано съм страшно донолна от тях- нито се скъсаха нито нищо. Вече ги нося само на вилата, но са железни- една година активно носене и вече 3-4 по- рядко.

Само не си взимай разни с черепи и паяци, щото по голяма грозотия от тях няма.

Balooon
01-30-2009, 08:36
първонаално си взимах само кецове на мания..щото бяха по евтини...но веднъж реших да пробвам етнес...и от тогава не мога да си представя да нося нещо различно от етнес...да не говорим мания или матстар...наааай много да си зема гуменки на матстар..и тва е...

Като носиш маркови кецове, напиши им името правилно :D :D
Да и аз нося Етнис, и DC , но им знам имената като ще се хваля с това :D Пък и въпросът не е какви кецове носим ние, а какви ще препоръчаме.

Та по темата- мисля, че няма значение коя от тези марки. До колкото знам са на достъпни цени, така че важно е какво ще си харесаш като модел. Аа сетих се за Runners ... не знам цените, но пак трябва да са по-ниски.

Summer_game
01-30-2009, 10:28
ми купи си мания аз такива нося и са ми на половин година ма не са се изпокъсали нито смърдът (много) :D
Аз си ги купувам щото наблюдавам хората около мене с "готините" кецки на Етнис(нз дали така се пише) и на тях им издържат по толкова и няма смисъл да дам 150 лв вместо 40-50лв(аз така и така нямам де...)
аз лично си обожавам кецовете и никога не съм се оплаквала :) :) :)
Btw веднъж в един рейс вратата се затвори баш върху крака ми и аз си викам толква им беше на тия кецки в началото като ми извадиха крака изглешдаха пълна трагедия смачкаха се викам останах си без кецки ама се оправиха и се уверих че са просто желязни както каза някой преди мене така че ти ги препоръчвам... :)