PDA

View Full Version : Врачка?



AnIcHkAtA
01-29-2009, 12:08
Някой от вас да е ходил и да е доволен?Знам, че си мислите, че това са глупости, но за мен е важно.Та, има ли някой доволен от врачка в София.Плс, давайте телефони или адреси, каквото намерите.Благодаря предварително

vivteen
01-29-2009, 12:17
Или си измислят или казват на всички това,което те искат да чуят. :)

LINKNOT
01-29-2009, 12:20
Една ми каза,че ще ми върви с руси момчета и тогава така се бях вглъбила,че спрях да заглеждам тъмнокосите. Всъщност нещата стоят точно по обратния начин. Сега не поглеждам рус.

cherinka
01-29-2009, 12:30
Една ми каза,че ще ми върви с руси момчета и тогава така се бях вглъбила,че спрях да заглеждам тъмнокосите. Всъщност нещата стоят точно по обратния начин. Сега не поглеждам рус.
оле :shock: да не сме ходили при една и съща :shock:

:D

аз като вида врачка се опитвам да стоя по-далеч от нея и си втълпявам в главата, че около мен няма човек като нея, с всички сили с еопитвам да я игнорирам. 8-) причина не мога да дам, нито ще те съветвам да не ходиш при такива 'неща

hAshoo
01-29-2009, 12:51
просто гледат новините или четата в интернет и после казват това което са чели..

Blab
01-29-2009, 12:55
Az li4no ne vqrvam, no maika mi e redovna posetitelka |-(, ta tezi, pri koito hodi, moje bi, naistina imat darba, za6toto ne govorqt razni gluposti, kato po-gore... Bez da im kazva6 za semeistvoto i jivota si, te ti syob6tavat ne6ta za byde6teto, ot kakvo da se pazi6, blq-blq...
Podobni gadateli nqma da ti iskat pari;)
Kolkoto i kakvoto im zanese6 i tolkova;
Uspeh!

AnIcHkAtA
01-29-2009, 13:43
Az li4no ne vqrvam, no maika mi e redovna posetitelka |-(, ta tezi, pri koito hodi, moje bi, naistina imat darba, za6toto ne govorqt razni gluposti, kato po-gore... Bez da im kazva6 za semeistvoto i jivota si, te ti syob6tavat ne6ta za byde6teto, ot kakvo da se pazi6, blq-blq...
Podobni gadateli nqma da ti iskat pari;)
Kolkoto i kakvoto im zanese6 i tolkova;
Uspeh!

Можеш ли да ми дадеш адрес или телефон на която и да е от тях?

s3xy
01-29-2009, 14:25
Аз веднъж при една приятелка на приятелка на мама отидох и ми каза че съвсем скоро ще стана известна и аз си викам: глупости! ама после спечелих някакъв тъп конкурс в даскало та и до днес като срещна някой от квартала се с това ме помни :D после си викам: след такъв успех я да отида на врачка още един път, ама не можах да намеря координатите на тази и отидох при друга и ми каза че нз си кфо хубаво нещо ще стане , а после последва един от най лошите ми периоди и физически и емоционално :D тъй че няма НИЩО сигурно който и да ти го каже, ти си определяш съдбата :)

LovelyGirl
01-29-2009, 19:53
АБе аз преди 2 години бях ходила и всичко ми позна,гледами на кафе(не е от София).
Ама вече не ходя,не ми е интересно да знам какво ще се случи и ме е страх 8-)
А много мразя разни (да не бъда груба) не българки ходят след теб и те преследват "за да ти кажат бъдещето".Ужасно е,само се чудя как да се измъкна :o Че и много кълнат :?

Не мисля,че има полза.Само си вглъбяваш в нещата,които казват и те просто няма как дан есе случат.

Blab
01-29-2009, 21:18
Съжалявам, питах за координати, но майка ми е по-дезориентирана и от мен, та нищо не мога да ти кажа.
Разпитай разни лелки, те са по-наясно:Д

Blab
01-29-2009, 21:21
Какво разбираш под добра врачка? Да знае какво да ти наговори ли? Да те мята без да разбереш на коя планета се намираш?
Какво мислите за Ванга(примерно), мистър Тянко?