PDA

View Full Version : Каня я на среща....води и приятелка...



impatient2
01-29-2009, 12:11
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?

woo
01-29-2009, 12:35
амии 1во да ти кажа ако не си и го казал директно може да не го е приела като среща ами просто кафе и за това да си е помислила че може да доведе и приятелка .. както и да е станалото станало стой си нормално дръж се добре прави се от време на време че те интересува това което си говорят и по малко се опитвай да я сваляш пак на приятелката и мн здраве ти си гл твоито момиче :-D най вече не се прави на идиот

TheCinderella
01-29-2009, 12:43
А защо не си вземеш и ти някой приятел ?Така ще се чувстваш по-спокойно, а за следващия път може деликатно да намекнеш на момичето, че искаш да сте самички :) .
Успех.

AnIcHkAtA
01-29-2009, 12:53
И аз съм ходила мн пъти с приятелки и то най-често защото ги е страх-един бог знае какъв е индивида с който ще излизат, все пак не го познават толкова добре.Дръж се печено и с двете съмнявам се да си говорят без да те включат в разговора.Мисля, че не е добре да сваляш тази, която си харесал в компанията на приятелката й, ако се харесате, то ще си проличи и ще има втора, трета, четвърта среща ;].Идеята да си вземеш приятел с тебе е добра, опитай ;] Айде късмет :)

bebchence
01-29-2009, 13:12
Според мен няма лошо че си зима приятелка все пак това е първа среща просто за опознаване,на другите срещи няма да е така и ако има симпатии вече ще си излизате сами.Това не е повод за притеснение :P :-)

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 13:17
Дръж се печено По-добре да бъде себе си.

impatient2
01-29-2009, 13:22
ако пък зема приятел да не земат пък те двете да си кажат "тоз па за кво го е довел тоя...за кво дойдох" :? ......аа за по горе директно си и го казах...не съм го намекнал или заобиколно да съм го казал.

stiifi
01-29-2009, 13:25
Дъъъъ,по-добре се запасис доста пари, момичетата харесват да са до "грижовни" мъже...демек, освен нея,ще трябва да се грижиш и за капризите на приятелката и! Нали би било много тъпо ти са си пшредвидил 20 кинта да речем за кафе,тортичка,кино и приятелката и да си вади пари сама да си плаща...сууупер тъпо :D Ама не се безпокой, става дума само за 1 път ;)

aka6a_vamp
01-29-2009, 13:25
Дръж се печено
Сурово или задушено също е вариянт

impatient2
01-29-2009, 13:29
напоследък съм зле с финансите :lol: :oops: ша тряа да пия "сода" че е най-ефтина :? :? :D

stiifi
01-29-2009, 13:34
напоследък съм зле с финансите :lol: :oops: ша тряа да пия "сода" че е най-ефтина :? :? :D :lol:
Споко човек, само 1 път! После и намекни, че неискаш тя да води никого и пак ще си в релси с финансите ;) :D

slun4ice_90
01-29-2009, 13:57
Малко неудобно е станало...Вижте се пак,но гледай да сте само двамата.Пък тя като е дошла с фр-ката си значи може би се е притеснявала не знам... :-o

sKa73r4o93
01-29-2009, 14:02
ако пък зема приятел да не земат пък те двете да си кажат "тоз па за кво го е довел тоя...за кво дойдох" :? ......аа за по горе директно си и го казах...не съм го намекнал или заобиколно да съм го казал.Доведи си и ти фр няма да си го каже тфа щом тя си е довела 8-) хем и той ше ти помогне със сметката :razz:

ivcheto0o
01-29-2009, 14:04
А защо не си вземеш и ти някой приятел ?Така ще се чувстваш по-спокойно, а за следващия път може деликатно да намекнеш на момичето, че искаш да сте самички :) .
Успех.

stiifi
01-29-2009, 14:07
Мисли икономично, както казаха преди мен...вземи си и ти приятел :)

Bu7cher
01-29-2009, 14:17
Как ще я впечатлиш ли? :( що не помисли преди да я забиеш на улицата?Отиди гол...ще я впечатлиш,повярвай :)

Мани ебавката ся...ма мисли логично.Кво като е с приятелка?Като не те познава...може и да няма намерение да става нещо между вас.Дръж се естествено,а не играй циркове.

Darkkiss
01-29-2009, 14:17
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?

обади и се и кажи че имаш работа и да остане за др път бе... толкова ли е словно

impatient2
01-29-2009, 14:48
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?

обади и се и кажи че имаш работа и да остане за др път бе... толкова ли е словно

да не мислиш че не съм мислил....говорих с една нейна приятелка и ми каза че зема думите насериозно на много хора...и ако го направя ше си помисли че съм се отказал от нея :)

impatient2
01-29-2009, 14:54
Как ще я впечатлиш ли? :( що не помисли преди да я забиеш на улицата?Отиди гол...ще я впечатлиш,повярвай :)

Мани ебавката ся...ма мисли логично.Кво като е с приятелка?Като не те познава...може и да няма намерение да става нещо между вас.Дръж се естествено,а не играй циркове.

1.като тръгна да забивам последното което правя е да мисля...просто отивам и квот ми излезе от устата.
2.не съм врачка че да знам че тя ше викне приятелка...както написах в увода не съм имал такъв случай да забия някоя и тя да викне приятелка на първата среща...
3.за пример замисли се...отиваш на среща с момичето което си харесал....тя е с приятелка...и ти се опиташ да направиш нещо което тя да сметне за сладурско и да и омотаеш главата още повече...няма ли да ти е неудобно да го направиш пред приятелката й...се пак забиваш твойта..а не приятелката й....

FucKtheSyStem
01-29-2009, 15:04
Случвало ми се е веднъж :D Аз взех фр и той си взе авер,и стана яко,щото май и те двамата се харесаха и ни оставиха сами по едно време :P :-) Тъй че взимай приятел,ще е по-добре отколкото да си сам с двете,и гледай да е свободен за всеки случай 8-) На края и намекни,че другия път искаш да сте само двамата :)

mysterious93
01-29-2009, 15:04
и аз имам една фр ако излиза иска винаги да ходя с нея :? тва е тъпо щото момчето е харесало нея,а не мен и се получава кофти сякаш им преча и особено ако е някое злобно момче да има да те гледа накриво ужас :D но повечето момичета са така.искат поне първия път да има някоя фр с тях..а и замисли се..ти си я спрял на улицата и просто си я поканил..не те знае къв си и откъде си..и по безопасно е да има някой с нея поне в началото :D

Darkkiss
01-29-2009, 15:07
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?

обади и се и кажи че имаш работа и да остане за др път бе... толкова ли е словно

да не мислиш че не съм мислил....говорих с една нейна приятелка и ми каза че зема думите насериозно на много хора...и ако го направя ше си помисли че съм се отказал от нея :)

ДООБРЕ!!! НЕ МИ СЕ КАРАЙ ПОДЯВОЛИТЕ!!!!

тогава отиваш при нея и и казваш че не ти е приятно да има др хора на ваща среща, че искаш да си само с нея блаблабла и блаблаблабла и вариант 1 да те заебе вариант 2 да стане кфото трябва

Mi6inka
01-29-2009, 15:10
споки пич,нормално ми изглежда да си вземе приятелка... все пак 1во кафе и тя 100% се притеснява... не мисля че и ти да вземеш приятел е мн лоша идея ,хем и ти ще се чувстваш по-сигурен.. ако искаш преди кафето и се обади и кажи :става ли аз да взема едно аверче да сме квит"или нещо такова с по-шеговит тон .. успех,дано да потръгнат нещата и за напред да имате мн срещи само 2мата ;)

TheNewReligion
01-29-2009, 15:12
Запознали сте се на улицата. Съвсем естествено е да има придружител. Няма току-така да се довери на някой почти непознат. 8)

impatient2
01-29-2009, 15:38
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?

обади и се и кажи че имаш работа и да остане за др път бе... толкова ли е словно

да не мислиш че не съм мислил....говорих с една нейна приятелка и ми каза че зема думите насериозно на много хора...и ако го направя ше си помисли че съм се отказал от нея :)

ДООБРЕ!!! НЕ МИ СЕ КАРАЙ ПОДЯВОЛИТЕ!!!!

тогава отиваш при нея и и казваш че не ти е приятно да има др хора на ваща среща, че искаш да си само с нея блаблабла и блаблаблабла и вариант 1 да те заебе вариант 2 да стане кфото трябва

как чу че ти се карам :lol: :-D

varnen4e
01-29-2009, 15:43
Вземи някой приятел с теб.

LitTleJ
01-29-2009, 15:52
А защо не си вземеш и ти някой приятел ?Така ще се чувстваш по-спокойно, а за следващия път може деликатно да намекнеш на момичето, че искаш да сте самички :) .
Успех.
+1

Може да я е страх...Все пак на улицата си я срешнал.

Jus7me
01-29-2009, 16:05
Според мен се е притеснила и затова е решила да си вземе приятелка :? Не му мисли толкова, вземай някой френд с теб и се забавлявайте :P

Barbie
01-29-2009, 16:19
1.като тръгна да забивам последното което правя е да мисля...просто отивам и квот ми излезе от устата.
2.не съм врачка че да знам че тя ше викне приятелка...както написах в увода не съм имал такъв случай да забия някоя и тя да викне приятелка на първата среща...
3.за пример замисли се...отиваш на среща с момичето което си харесал....тя е с приятелка...и ти се опиташ да направиш нещо което тя да сметне за сладурско и да и омотаеш главата още повече...няма ли да ти е неудобно да го направиш пред приятелката й...се пак забиваш твойта..а не приятелката й....

Значи, това е само първа среща. Изобщо не е времето да "забиваш" момичето (каквото и да значи това). Вземи си приятел, вижте се четиримата, пийте кафе, опознайте се, поговорете си, посмейте се... Не всички момичета обичат някакъв напълно непознат да прекрачва границата на личното им пространство. За да те допусне до себе си, първо трябва да минете през някакво приятелство (малко или много). Демойнстрирай, че имаш симпатии към нея, определено не обръщай повече внимание на приятелката й, от колкото на нея...но всичко с мярка.

Освен това, съвсем естествено е да си вземе приятелка - от къде да те знае какъв си. Може да я нападнеш, може да се държиш зле (повярвай, всякакви ги има)... Жените сме научени да се страхуваме за сигурността си.

Освен това другото момиче може да ти е от полза - може да прецени, че ставаш за нейната приятелка (да те удобри), та да имаш вътрешен човек. :)

Тъй че вземи си приятел и не го приемай толкова като първа среща, колкото като приятелско излизане. Ако всичко мине гладко, останалото само ще дойде. :)

BlueCat
01-29-2009, 16:43
"Освен това другото момиче може да ти е от полза - може да прецени, че ставаш за нейната приятелка (да те удобри), та да имаш вътрешен човек. Smile "
Да, това е много голям плюс. Понякога момичетата слушат повече приятелките отколкото самите себе си.

GabisiTa
01-29-2009, 19:24
Е какъв е проблема? Щом не те познава, нормално е да вземе приятелка със себе си, и аз съм го правила :) Просто вземи и ти свой приятел и нещата ще си дойдат на мястото :)

tuzaro
01-29-2009, 19:39
начи или не те харесва, или я е страх нещо да не и направиш или иска тройка, моли се да е третото 8-)

Kostadin_682
01-29-2009, 19:40
начи или не те харесва, или я е страх нещо да не и направиш или иска тройка, моли се да е третото 8-)
...

wentura
01-29-2009, 20:08
Баси пич..Т'ва е супер тъпотия.. де вземеш да поканиш мацка и тя да си доведе приятелка..Мега тъпотията....Наистина много дискомфортна ситуация...Ако решиш да и кажеш , че не искаш да мъкне никой друг с нея ша вземе да се разсърди.. Зависи от момичето може да те разбере...ама ако питаш мене подходи някак си тактично.. а ве изимисли нещо.. кажи и "искаш ли да излезем тая вечер само двамата .... тва онова.. може да се досети :razz: :razz:

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 20:15
^Четеш ли предишните мнения?

wentura
01-29-2009, 20:27
^Четеш ли предишните мнения?

НЕ! САМО СПАМЯ :lol: :lol: :-P Изказвам мое мнение,, Не ме интерсува кой какво е написал... :)

Naughty_
01-29-2009, 20:37
Взимай приятел, стига си ставал жертва на предрасъдъците си!!! :)

Viche
01-29-2009, 21:07
Ааа тва е гадно като почнат да си взимат приятелки с тях :D Освен и ти да си вземеш някой не знам кво друго мога да ти кажа..

Kostadin_682
01-30-2009, 05:53
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?
Това са женски номера 8-) ... един приятел, беше в същата ситуация...кофти работа
-И аз комшо отивам на срещата, и гледам те 2 седнали на масата :razz:

impatient2
01-30-2009, 08:25
Е какъв е проблема? Щом не те познава, нормално е да вземе приятелка със себе си, и аз съм го правила :) Просто вземи и ти свой приятел и нещата ще си дойдат на мястото :)

емиии нз дали давам вид на сериен изнасилвач или убиец амаа не е много нормално....се едно да караш майка си да те води на даскало до 12 клас....според мен е неопитна затва вика приятелка..ама кат викна аз мой фр ше видим кво ще стане...според мен кат седнем вече на масата и те 2те да почнат да си шушукат тяхни си неща и само да гледам...въпреки че като и се убадих да й кажа че не искам да идва нейна приятелка тя ми каза че тя се едно ще е паметник...ама ше видим къф паметник е :D

sladka__droga
01-30-2009, 09:47
Вземи си и ти приятел ;).

Naughty_
01-30-2009, 10:05
Вземи си и ти приятел ;).

Абе ти малумен ли си... гледай 100 човека ти казаха - вземи приятел, вземи приятел, вземи приятел....толко ли нямаш 1 приятел ,та да го вземеш???!?!! Пускаш тема с искане за съвет... получаваш съвет (един и същ от много хора) ми приеми го бе... иначе къв е смисъла да пускаш тема :shock: :o

beretta92sd
01-30-2009, 10:24
За какво изобщо се е съгласила като ще взема и приятелка с нея да и прави компания .Тои ако иска да и направи нещо ще и направи ко ще и 3 момичета да доидат на срещата.Туй е много тъпо когато каниш някои момиче на среща и тя да си води някои приятелка , ти на среща ли отиваш или на среща с махалата .Момчето кани момиечто а не приятелката и или сестра и и т.н . Очаква се да са насаме двмата да си поговорят да пият по нещо .За това е среща а не просто излизане на някои заведение .То ако е така ами и момчето да вземе някои с себеси, може и него да го е страх да не му направят нещо две момичета.

beretta92sd
01-30-2009, 10:28
Аз пък дави кажа един мой случай , уреждам си среща с едно момиче и томи казва ела на едиси коя спирка аз щете чакам там ама с бабами :)
и аз викам зако пък с бабати - било я страх .
И отивам аз и тя там с баба си и кат се видяхме бабай си отиде утях а ний отидохме на кафе .Беше я докарала да види дали ще доида сам и да ли съм тоз за които се представям , щото беше среща от нета .( една от многото)

impatient2
01-30-2009, 14:15
Вземи си и ти приятел ;).

Абе ти малумен ли си... гледай 100 човека ти казаха - вземи приятел, вземи приятел, вземи приятел....толко ли нямаш 1 приятел ,та да го вземеш???!?!! Пускаш тема с искане за съвет... получаваш съвет (един и същ от много хора) ми приеми го бе... иначе къв е смисъла да пускаш тема :shock: :o

а ти сляпа ли си ???? едно мнение над твойто написах че ЩЕ ВЗЕМА ПРИЯТЕЛ ................ :? :? :? :razz: :razz:

gPa3HuTeJl
01-30-2009, 14:25
аС п1к викам да и в1ржеш теникия и да ходиш да се напоркаш 8-)

ef4etyYy
01-30-2009, 14:49
Аз пък дави кажа един мой случай , уреждам си среща с едно момиче и томи казва ела на едиси коя спирка аз щете чакам там ама с бабами :)
и аз викам зако пък с бабати - било я страх .
И отивам аз и тя там с баба си и кат се видяхме бабай си отиде утях а ний отидохме на кафе .Беше я докарала да види дали ще доида сам и да ли съм тоз за които се представям , щото беше среща от нета .( една от многото)ми чи как без бабата бе ееееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: въй уби ма...
а по темата...разпраай после кфо станало :)

lqlqlqqqqqqqq
01-30-2009, 15:48
ами .. м0же да не е п0дг0твена за срешТаТа и да иска няк0и близак с нея :) ..

impatient2
01-30-2009, 16:05
аС п1к викам да и в1ржеш теникия и да ходиш да се напоркаш 8-)

мн добра идея :D :lol: може и да я приложа... :)

BaiToq
01-30-2009, 16:13
Мии ето я случката..запознахме се на улицата и ме хареса.Поканих я на среща и прие.Обадих и същия ден и ми каза,ще доведе и няква приятелка ,че щели след тва да ходят на шопинг...Таа не съм имал дося такъв случай и се чудя как ще я впечатля с нещо кат тя е с приятелка...ша земат да си говорят там за някви тяхни неща и аз ша мълча кат пукъл :? Кво да правя кат идем на кафе ?? Как да са държа за пред приятелката й ? Давайте някви съвети ако някой е имал същия случай ?
Ташак.

Ама ти си се дръж като пич,
да не ти пука,че онази е там.
Ама не се хвърляй да я целуваш твойта :lol:

balu4ka
01-31-2009, 09:40
Дръж се естествено ;)