PDA

View Full Version : Въпросче?



jenichka
01-29-2009, 12:16
Здравеите на всички!Искам да попитам нещо жените които са били бременни или в момента са.С приятеля ми се пазим с така нареченото вадене.Първия ми въпрос е има ли накои които е забременял по този начин?От една седмица насам посещавам доста често тоалетната по малка нужда,имам лек световъртеж и вчера като ставах за работа ми се догади от нищото и така беше цял ден,а днес ми няма нишо.Краката ми истръпват и налитам на храна като невидяла!Утре трябва да ми доиде цикала но освен болки в гърдите нямам никакви други симптоми.Мисля че е още рано за тест.Искам да попитам имали ли сте някои от посочените симптоми?В кои месец или седмица са се проявили те?И в кои месец разбрахте че сте бременни.С приятеля ми сме заедно от много време и няма да се откажем от бебето ако има такова.Отговорете ми ако ви е удобно и ще се радвам да ме посъветвате нещо!Благодаря предварително.


P.S.Пуснах темата в млади мами но там никои не ми обръща внимание!Съжелявам ако темата не е за тук но все пак искам да чуя и вашето мнение

SoFarSoG00d
01-29-2009, 12:20
Аз не изполвам кондом по време на секс с гаджето си,правим го така вече 4 години.Не се тревожи,няма за толкова време да се проявят симптомите на бременност.ПРеди цикъл се хапва много,болят гърдите,аз имам главоболие и ми става лошо понякога.Тези симптоми са при една по-късна бременност.Ако ти закъснее повече си направи тест и се успокой.Не смятам,че си бременна.

SiSsKkAa
01-29-2009, 12:21
нито съм била бременна нито в момента съм ,но изчакай цикъла ако ти закъснее тогава си направи тест и ще разбереш

SiSsKkAa
01-29-2009, 12:21
нито съм била бременна нито в момента съм ,но изчакай цикъла ако ти закъснее тогава си направи тест и ще разбереш

lovely666
01-29-2009, 13:22
По принцип може да се забременее, защото по време на секс се отделя т.нар предеякулационна течност, в която има и сперматозоиди... Но пък и при използване на презерватив има 2% шанс да се забременее, да не говорим ако се скъса ... Според мен симптомите, които си описала са на ПМС и при мен е така ;) 8)

rubi
01-29-2009, 13:29
а пък и от притеснение понякога на психологическа основа също закъснява така че най-добре да ползваш тест за бременност ако ти закъснее и се съмняваш :)

woo
01-29-2009, 15:28
що не земеш да си направиш някой др тест ?

jenichka
01-29-2009, 15:56
защото не е минало достатъчно време от рисковия акт

LitTleJ
01-29-2009, 16:15
Направи си тест! От къде да знаем ние дали си бременна.

varnen4e
01-29-2009, 16:16
а пък и от притеснение понякога на психологическа основа също закъснява така че най-добре да ползваш тест за бременност ако ти закъснее и се съмняваш :)

+1.

sh3_1s_7h3_0n3
01-29-2009, 17:06
Това са предциклови симптоми. ;)
И аз съм почти така, както го описа. Особено що се отнася до храна, сладко... и т.н
Не си бременна... но вместо да се притесняваш занапред просто използвайте презервативи или пий противозачатъчни.
Страх лозе пази, нали знаеш. ;)

varnen4e
01-29-2009, 17:41
Не са предцилкови симптоми. Такива симптоми няма.

hottie
01-29-2009, 18:02
2 мои приятелки така забременяха, хем едната го практикува този метод с гаджето си 3 години...

varnen4e
01-29-2009, 18:12
2 мои приятелки така забременяха, хем едната го практикува този метод с гаджето си 3 години...

Дано поне не са малки. :)

SiSsKkAa
01-29-2009, 18:51
на това му се вика ПМС (предменструален синдром) няма страшно