PDA

View Full Version : Как да му пусна сигнал?



stiifi
01-29-2009, 12:55
Здравейте... :)

Искам да ви помоля за съвет!
Значи аз харесвам едно момче, което е 10-ти клас(за справка, аз съм 8-ми) във най-елитното училище в моят град и го виждам всяка седмица за 2 часа.Въпросът ми е, как да му загатна, че го харесвам.Искам да ме забележи, но и в същото време не искам веднага да се почувства уплашен от моите знаци.Искам да му пусна така наречените "смесени сигнали", така че да не ми личи колко много го желая, но и да не показва безразличие, така че, ако нещо се обърка, да мога да поправя нещата с усмивка...той е страшно готин човек, изключително умен и начетен. Има предпочитания към алтърнитив и метъл, като никога не натрапва мнението си, и все пак е страшно откровен.Въпреки че не е мистър свят(симпатяга е), аз пак се чувствам сякаш не съм "достойна" за него, но искам да го накарам, така да се каже да се замисли върху отношенията ни и да започнем някакъв разговор.Не знам нищо за неговите чувства към мен, никога не е показвал някакви признаци, че ме харесва, обаче все си мисля, че съм му симпатична, не само като човек, но и като приятел, защото винаги ми се усмихва, шегува се с мен и ми прави комплименти(според нормалните хора, не са комплименти, но ние се разбираме по различен начин :-D ). Та не искам да го изплаша, защото най-малкото, което можем да направим е да запазим приятелството си, нали?

Надявам се,меразбрахте :grin:

girl_in_black
01-29-2009, 13:04
Покани го да излезете двамата под предлог, че ти се разхожда, а няма с кой, да ти помогне в избора на книга, диск или нещо такова.

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 13:09
Можеш и да го закачкаш. Тъй де - роши го (ако има за рошене 8-)), щипвай го леко.

stiifi
01-29-2009, 13:10
8-) 8-) 8-) Има, има за рошене! И двете идеи са много добри, благодаря ви :D

Ако имате още за казване,казвайте...

girl_in_black
01-29-2009, 13:15
Кога има рожден ден?

hahavteen
01-29-2009, 13:17
Покани го да излезете двамата под предлог, че ти се разхожда, а няма с кой, да ти помогне в избора на книга, диск или нещо такова.

Много добра идея. Мъжете обичат да си мислят че имаш нужда от тях. Искай съвети, питай го разни неща, моли го да ти показва как се прави това или онова и да ти казва къде да намериш еди кое си....
Показвай му че искаш да прекарваш време с него. Прави се винаги че всичко което говори ти е супер интересно и се старай да го накраш да говори за себе си. Задавай му въпроси и показвай че искаш да научиш повече за него. След като вече сте си симпатични и си говорите можеш да почнеш и да го докосваш непринудено. Както се смееш да му хванеш ръката, да му разрошиш косата, да го погалиш като каже нещо мило... Такива неща :)

stiifi
01-29-2009, 13:21
Кога има рожден ден?Ъъъъъ :-o :-o :-o През Август май беше :lol:

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 13:22
Мъжете обичат да си мислят че имаш нужда от тях. ;-)

Прави се винаги че всичко което говори ти е супер интересноСигурна ли си в това?

hahavteen
01-29-2009, 13:28
Прави се винаги че всичко което говори ти е супер интересноСигурна ли си в това?

Това е съвета на всички женски списания :D Аз лично като харесвам някого каквито и глупости да ми говори мен все ми е интересно :oops: :-D

stiifi
01-29-2009, 13:28
Ха,ами попринцип ние винаги говорим на едни и съща тема, просто мястото, на което се събираме го изисква. Приятно ми е да слушам разсъжденията му, и дори понаучавам нещо то него :D

aka6a_vamp
01-29-2009, 13:28
От погледа всичко се разбира,гледай го влюбено и миличко :D аз така правя

girl_in_black
01-29-2009, 13:34
Кога има рожден ден?Ъъъъъ :-o :-o :-o През Август май беше :lol:

Щото ако беше по-скоро можеше да му подариш бутилка бира, вързана с черна панделка(повечето метъли много биха се зарадвали на такъв подарък 8-) ) и да добавиш някое по-закачливо пожелание, с намек, че го харесваш.

stiifi
01-29-2009, 13:37
Ахахаха, това е яко! Може и да се бъркам, ще го попитам утре, отново. Може да се разтършувам из сайта на Каварна, за да видя концертите...може да му подаря два билета за някой концерт, под предлога, че не е яко да ходи сам, пък той е съвестен човек, може да ме избере :-)

girl_in_black
01-29-2009, 13:46
Ахахаха, това е яко! Може и да се бъркам, ще го попитам утре, отново. Може да се разтършувам из сайта на Каварна, за да видя концертите...може да му подаря два билета за някой концерт, под предлога, че не е яко да ходи сам, пък той е съвестен човек, може да ме избере :-)
Пък може и да не те избере, някои хора са непредвидими 8-) Изчакай малко за такива действия, не прибързвай :)

stiifi
01-29-2009, 13:55
Е, със сигурност има още доста до рождения му ден, но дории да не ме избере, ще съм СУПЕР щастлива да видя усмивката изписана налицето му, когато види билетите (или нещо от този сорт). Просто, той като се радва и аз се радвам...някак заразително е :D

Darkkiss
01-29-2009, 14:07
земи 1 фенерче и като по филмите...

stiifi
01-29-2009, 14:10
земи 1 фенерче и като по филмите... :smt098

Darkkiss
01-29-2009, 14:16
земи 1 фенерче и като по филмите... :smt098

и тези 2-та може да му ги покажеш 100% ще ти метне око

stiifi
01-29-2009, 14:33
земи 1 фенерче и като по филмите... :smt098

и тези 2-та може да му ги покажеш 100% ще ти метне око :razz: :razz: :razz: мислиш ли? А между другото, те моите have a mind on their own...показват се, когато им скимне :D

PreciousDiamond
01-29-2009, 14:34
Предложи му брак !

aka6a_vamp
01-29-2009, 14:35
Предложи му брак !
Аа тва няма да е достатъчен намек :D

stiifi
01-29-2009, 14:45
А да му подаря парцел до моя на гробищата, не мога ли? :D

Вовеки със мен...

Стига де, сериозно ви питам, вие си прайте ебавка (не, че очаквах нещо различно, но таях някви надежди...) :(

AnzaRe
01-29-2009, 14:50
Намигването винаги върши работа. :smt023

yahhooo
01-29-2009, 14:59
Свиркаш все едно че викаш сервитиорката и после като се обърне казваш "I love you" :-P

FucKtheSyStem
01-29-2009, 15:08
Както казаха преди мен,да го закачаш е много добра идея.Усмихвай му се,улавяй погледа му...Имате ли общи познати, с които можете да излезете като за първи път,после вече сами.. 8-) Или му поискай съвсем небрежно номера,под предлога "Да го имам,някой път може и да ти звънна да излезем " :)

stiifi
01-29-2009, 15:25
Ами аз така му писках скайпа, уж заради там едни уговорки...той ми го даде и каза, че не влиза много често там :( . И нямаме общи познати за съжаление...тоест имаме, но ги виждам, когато го виждам и него :o

FucKtheSyStem
01-29-2009, 15:33
Ами аз така му писках скайпа, уж заради там едни уговорки...той ми го даде и каза, че не влиза много често там :( . И нямаме общи познати за съжаление...тоест имаме, но ги виждам, когато го виждам и него :o

Еми тогава засега карай на усмивки и погледи и се шегувай с него..Остава да се надяваш че е схватлив и ще направи първата крачка.Ако ти писне да чакаш-давай,покани го на разходка,кино или нещо подобно..Винаги би могъл да помисли че е приятелска покана ако нещо се обърка,но ако дойде ще имаш шанса да му докажеш обратното :P Успех! :)

Kostadin_682
01-29-2009, 15:36
Сигнал ====----> 8-[ 8-)

stiifi
01-29-2009, 16:33
8-)

Axe_vs_Sword
01-29-2009, 16:45
8-)

tuzaro
01-29-2009, 17:37
фани го за патката 8-)

varnen4e
01-29-2009, 17:46
фани го за патката 8-)

:D :D