PDA

View Full Version : Да му предложа ли да излезем?



stanimirka_94
01-29-2009, 14:40
Ами има едно момче от моето училише и постоянно се гледахме.И аз много го харесвам и му намерих скайпа,а неговите приятели ми бяха казали ,че нямал да иска да се запознае с мен.Писах му нали той ми каза ,че и той е искал да се запознае с мен и така ..писахме си и един ден го питах дали би излязъл с мен и той ми каза да ,зашо пък не :)И нали уговорихме се,но на др ден преди да се видим му писах смс ,ако ше дойде да ми пусне сигнал,а той ми писа ''Днес няма да мога,сега съм с баша си,ако сикаш утре'' и аз му отг ок нп :) И на другия ден му писах смс колко часа има,а той ниео нр ми писа и следтова се видяхме в коридора и той таман минава и той ми се усмихна ,каза ми здравей и ме пита нали какво правя и аз му казах нишо и го питах дали ше излизаме ии той ми каза ами не сигурно,зашото трябва да се прибирам на село.. и тръгна и каза момент малко ,отиде при френда си и ми каза ''Ай ела следмалко пред входа,аз ей сега ше дойда '' и аз го 4аках на входа дето се влиза в самата сграда, аа той явно ме е чакал на др вход ии така ен се уговорихме .. И нали като се прибра си писахме :) Питах го дали ме харесва и да ми каже без да ме лъже и той ми каза да и аз го попитахй какво ми харесва а той ми отговори''най-много о4ите ти ',зашото са сини :) И аз му казах много съм грозна и съм мн пълна нали в смсиъл едра ,а той ми отговори не не си :) Иначе ми праша и целувки и намигания ии нз :( Да му предложа ли за последен път да излезем или вече стигат там два пъти дето отложи и сега да чакам той да ми предложи :? И какво мислите дали ме харесва .... И дали ше ми предложи той да излезем .... Стана 2 ден откакто си пишем и оше не ме е питал :( Забравих да кажа,че той е на 19 години,а аз на 14 :)


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

aka6a_vamp
01-29-2009, 14:44
Ами има едно момче от моето училише и постоянно се гледахме
аа до тук!Нататък мисля,че се сещам за кво ше иде реч-вие сте на 14 и ти се чудиш дали той те ХАРЕСВА

Kostadin_682
01-29-2009, 14:45
Ами има едно момче от моето училише и постоянно се гледахме.И аз много го харесвам и му намерих скайпа,а неговите приятели ми бяха казали ,че нямал да иска да се запознае с мен.Писах му нали той ми каза ,че и той е искал да се запознае с мен и така ..писахме си и един ден го питах дали би излязъл с мен и той ми каза да ,зашо пък не :)И нали уговорихме се,но на др ден преди да се видим му писах смс ,ако ше дойде да ми пусне сигнал,а той ми писа ''Днес няма да мога,сега съм с баша си,ако сикаш утре'' и аз му отг ок нп :) И на другия ден му писах смс колко часа има,а той ниео нр ми писа и следтова се видяхме в коридора и той таман минава и той ми се усмихна ,каза ми здравей и ме пита нали какво правя и аз му казах нишо и го питах дали ше излизаме ии той ми каза ами не сигурно,зашото трябва да се прибирам на село.. и тръгна и каза момент малко ,отиде при френда си и ми каза ''Ай ела следмалко пред входа,аз ей сега ше дойда '' и аз го 4аках на входа дето се влиза в самата с градо аа той явно ме е чакал на др вход ии така ен се уговорихме .. И нали като се прибра си писахме :) Питах го дали ме харесва и да ми каже без да ме лъже и той ми каза да и аз го попитахй какво ми харесва а той ми отговори''най-много о4ите ти ',зашото са сини :) И аз му казах много съм грозна и съм мн пълна нали в смсиъл едра ,а той ми отговори не не си :) Иначе ми праша и целувки и намигания ии нз :( Да му предложа ли за последен път да излезем или вече стигат там два пъти дето отложи и сега да чакам той да ми предложи :? И какво мислите дали ме харесва .... И дали ше ми предлойи той да излезем .... Стана 2 ден откакто си пишем и оше не ме е питал :(
Пишете си още... и след седмица ще те покани...

feelthebeat92
01-29-2009, 14:48
Ами има едно момче от моето училише и постоянно се гледахме
аа до тук!Нататък мисля,че се сещам за кво ше иде реч-вие сте на 14 и ти се чудиш дали той те ХАРЕСВА
Иронията и остроумността ти "идат отръки". Жалко само, че си неграмотна.

aka6a_vamp
01-29-2009, 14:52
Така ли?!не знаех....и с кое по-точно показах негамотността си?!

feelthebeat92
01-29-2009, 14:54
Така ли?!не знаех....и с кое по-точно показах негамотността си?!
Пълното пренебрежение на главни букви (в повечето случаи и на препинателните знаци) говорят доста за "негамотността" ти.

monchyyy
01-29-2009, 14:58
Щом ти е казал,че те харева,значи е така.Ако не те харесваше щеше да си ти го каже.Продължавайте да си пишете.Според мен ще те покани да излезете. : )

aka6a_vamp
01-29-2009, 14:59
Неграмотността*
Ебаси заядливия човек си,все едно някой тук ти спазва главните букви,айде моля ти се...Приятна вечер!

feelthebeat92
01-29-2009, 15:02
Неграмотността*
Ебаси заядливия човек си,все едно някой тук ти спазва главните букви,айде моля ти се...Приятна вечер!
Не, просто ме дразни "остроумния" ти сарказъм в 80 % от темите, в които пишеш.

monchyyy
01-29-2009, 15:04
Неграмотността*
Ебаси заядливия човек си,все едно някой тук ти спазва главните букви,айде моля ти се...Приятна вечер!
Какво означава това "тук"?! Навсякъде трябва да се пише грамотно.

П.П. Съжалявам,че се намесвам.

TheNewReligion
01-29-2009, 15:07
Според мен въобще не е трябвало да му предлагаш среща. На твое място бих се отдръпнала малко. Глупаво е да му вървиш по дупето, а пък да го питаш дали те харесва... :?

azz_azz
01-29-2009, 15:42
Неграмотността*
Ебаси заядливия човек си,все едно някой тук ти спазва главните букви,айде моля ти се...Приятна вечер!

Хахах и аз в повечето случай пиша на поразия без да ми пука за знаци и тем подобни.

По темата - ЛАПЕШКА ИСТОРИЯ

varnen4e
01-29-2009, 15:47
Не му досаждай. Изчакай той сам да се сети за теб.

LitTleJ
01-29-2009, 15:59
Мисля че няма да стане.С 5 години разлика при положение, че той е на 19 и ако си наистина ЕДРА...Аз лично не бих направил толкова компромиси.

varnen4e
01-29-2009, 16:04
Мисля че няма да стане.С 5 години разлика при положение, че той е на 19 и ако си наистина ЕДРА...Аз лично не бих направил толкова компромиси.

В любовта шаблони няма.

chaotic
01-29-2009, 16:11
Много дразните , като напишете "лапешки истории" .. или даваш съвет или не пишеш в темата , много сте зле , за интересни ли се мислите ??
А по темата , и мисля , че трябва да се отдръпнеш малко , ако те харесва той ще те покани на среща.

monchyyy
01-29-2009, 17:01
Мисля че няма да стане.С 5 години разлика при положение, че той е на 19 и ако си наистина ЕДРА...Аз лично не бих направил толкова компромиси.
Абе външния вид ли е най - важното нещо.Ако не си кльощава,руса и без грам акъл,значи за нищо не ставаш.Повечето момчета сте много тъпи индивиди..Честно ти казвам.

sladur4etyYy
01-29-2009, 17:10
повярвай, ако искаше да излезе с теб, щеше да намери време и начин. не го търси повече и още по- малко пък му предлагай да излизате и го питай дали те харесва. по този начин му падаш в краката, а предполагам не искаш това. и недей много се вживява в това, че ти праща намигвания и целувки в скайп :lol: ако имаше интерес, щеше да излезе с теб и да премине към истински целувки. очевидно му харесва да те разиграва и да тичаш след него.

stanimirka_94
01-29-2009, 17:13
Аз честно съм естествена блондинка ,нито грим слагам,нито съм слаба,но за сметка на това съм мн добра и умна.А като гледам,тея надувки,слаби и с един куп гримове по лицата си .. мога да ти кажа ,че точно те са супер грозни .. може да съм момиче ,но знам ,не едно момче ми е казвало ;) Ако си мислиш,че гримът и дрехите са от най-голямо значение ...мног грешиш и това ше ти изиграе мого лоша шега в живота ;)

PreciousDiamond
01-29-2009, 17:18
Аз честно съм естествена блондинка ,нито грим слагам,нито съм слаба,но за сметка на това съм мн добра и умна.А като гледам,тея надувки,слаби и с един куп гримове по лицата си .. мога да ти кажа ,че точно те са супер грозни .. може да съм момиче ,но знам ,не едно момче ми е казвало ;) Ако си мислиш,че гримът и дрехите са от най-голямо значение ...мног грешиш и това ше ти изиграе мого лоша шега в живота ;)

Евалата,мацка !

monchyyy
01-29-2009, 17:25
Аз честно съм естествена блондинка ,нито грим слагам,нито съм слаба,но за сметка на това съм мн добра и умна.А като гледам,тея надувки,слаби и с един куп гримове по лицата си .. мога да ти кажа ,че точно те са супер грозни .. може да съм момиче ,но знам ,не едно момче ми е казвало ;) Ако си мислиш,че гримът и дрехите са от най-голямо значение ...мног грешиш и това ше ти изиграе мого лоша шега в живота ;)
Браво,евалата!
Аз говорех за онези супер красиви момичета(едва ли не),за които външния вид е единственото важно нещо.Те от друго не се интересуват.И за това изпитвам съжаление към момчетата,които харесват точно такива "кукли".Просто те всички са еднакви.А естествените момичета,които са си съвсем нормални..точно това ги прави красиви.Това,че имат естествена красота....

Glorious
01-29-2009, 21:15
Ти си с 5 години по-малка от него и правиш първата крачка... Най-вероятно го е срам от приятелите му или просто си играе с теб. Не му пиши няколко дни и ще се види дали те харесва.

pdd
01-29-2009, 22:27
xhaxahxayxh prosot mu e neudobno da ti kaje i samo te luje misla

Silver_Boy
01-29-2009, 22:55
† 5 години разлика ... Ако се получи между вас , ще бъде интересна връзка , в която определено ще трябва да внимаваш за да не останеш наранена накрая ( всъщност то като се замисля, във всяка една връзка съществува този риск ). Колкото до въпросчето ти, защо просто не го спреш в коридора и не се разберете, без да се налага да ходи при разни приятели и т.н. Нека просто да ти каже ден , час и място и да излезете... Все пак момчето е на 19, най-малкото това би трябвало да може да направи като хората.... Не че някой ми иска мнението, но момиче замисли се, имате 5 години разлика... наясно ли си какво ще очаква той от теб, а наясно ли си че има голяма вероятност просто да се възползва от теб защото все още си малка и както се вижда си хлътнала доста по него.Надявам се все пак да греша и той да е свястно момче... В по-горните постове казваш , че си умно момиче , съвета ми към теб е да си останеш такава и да не прибързваш в действията си. Успех †