PDA

View Full Version : Oбвързано момиче..



bibo
01-29-2009, 17:03
В курса ми има едно момиче,което мн харесвам..Обаче си има приятел..Той е от друг град и не идва в моя..Тя също ме харесва,макар че се прави на безразлична,но те тия работи се усещат...Квартирата и е до нас и много често се засичаме..Знам само,че точно за 10мин и 2-3правилни думи и...сещате се..Даже няма да има нужда да я насилвам...Проблема е,че тя хем иска,хем не иска единствено заради приятеля си..Проблем ли е това,в смисъл то е,ама не виждам нищо лошо в това да го направим един път,и на двамата ще ни е готино,а приятеля и няма да разбере,защото няма откъде..Иначе сме наясно,че нищо повече от секс не може да излезе,защото сме задочно и се виждаме само януари и септември за по 20 дена ... Само аз си знам какво ще правя,просто ми е интересно да чуя чуждо мнение... :oops: :oops:

kypo
01-29-2009, 17:09
аз ако съм на мястото на приятеля и и разбера ще те напъхам в багажника и ще те разфасовам в някоя гора, не че съм психопат, ама не обичам изневерите и тъпаците като теб

Punisherrr
01-29-2009, 17:10
Ми ти явно си решил,но аз не бих го направила...
За мене не важат тия ''само за един секс...само за два секса'' :?
Не е особено в реда на нещата.
Мое мненийце де ;)

BuBiTy
01-29-2009, 17:20
Не ми сес трува много честно предлагам ти най-баналния вариант-постави се на негово място! А ако твоята приятелка (в бъдеще) ти изневери незнам, но истината винаги излиза наяве, така че каквото и да правиш...помисли как сикаш да постъпят спрямо теб в такава ситуация!

varnen4e
01-29-2009, 17:24
Не разваляй връзки.
Опитай се да се поставиш на чуждо място преди да осъществяваш такива идеи.

tuzaro
01-29-2009, 17:29
ти нали не си ревнив, кво кат си има приятел.

angelcheeee_93
01-29-2009, 17:35
много мразя ,когато някой се опитва да раздели двама влюбени.
Остави момичето намира и не им се бъркай!

Bellatrix
01-29-2009, 17:36
аз ако съм на мястото на приятеля и и разбера ще те напъхам в багажника и ще те разфасовам в някоя гора, не че съм психопат, ама не обичам изневерите и тъпаците като теб
+++ :D И аз така. Не, че съм някоя луда садистична извратенячка... :oops: :oops: :oops:

Mi6inka
01-29-2009, 17:36
еее сякаш няма момичета които са навити за един секс и са свободни,та точно на обвързана си се спрял....

bEbsI
01-29-2009, 17:38
много мразя ,когато някой се опитва да раздели двама влюбени.
Остави момичето намира и не им се бъркай!
Няма такива работи като да разделяш двама влюбени.Момичето,ако наистина обича приятеля си нито ще се слага,нито нищо.По начина на изказване разбирам,че и тя не е безразлична.Така,че вината,ако трябва да се търси такава е и на двамата.Тея работи се усещат.Дори и да не спиш с нея приятеля и пак ще усети,че нещо не е наред.Рано или късно.Прави си изводите.

Enough
01-29-2009, 17:42
аз ако съм на мястото на приятеля и и разбера ще те напъхам в багажника и ще те разфасовам в някоя гора, не че съм психопат, ама не обичам изневерите и тъпаците като теб

+1 DIE IN HELL DICKBRAIN!

varnen4e
01-29-2009, 17:45
много мразя ,когато някой се опитва да раздели двама влюбени.
Остави момичето намира и не им се бъркай!
Няма такива работи като да разделяш двама влюбени.Момичето,ако наистина обича приятеля си нито ще се слага,нито нищо.По начина на изказване разбирам,че и тя не е безразлична.Така,че вината,ако трябва да се търси такава е и на двамата.Тея работи се усещат.Дори и да не спиш с нея приятеля и пак ще усети,че нещо не е наред.Рано или късно.Прави си изводите.

Да, но малко или много подстрекаваш към раздяла, което е глупаво.

Bu7cher
01-29-2009, 18:28
Aко знаех,че си има приятел...дори и да ме кефеше бих си траел :) тя ако си реши...сама ще си каже,ама не мислиш ли,че по този начин съсипваш връзка от която може тя да е доволна и щастлива?Стягай се малко и мисли с главата си :)

bibo
01-29-2009, 18:30
Нямам намерение да им развалям връзката..Просто малко да се позабавляваме..Хора сме все пак .. Всеки си има нужди..
Не си мислете че ми е мн лесно,напротив доста ми е трудно да се сдържам..

kifla
01-29-2009, 18:31
В курса ми има едно момиче,което мн харесвам..Обаче си има приятел..Той е от друг град и не идва в моя..Тя също ме харесва,макар че се прави на безразлична,но те тия работи се усещат...Квартирата и е до нас и много често се засичаме..Знам само,че точно за 10мин и 2-3правилни думи и...сещате се..Даже няма да има нужда да я насилвам...Проблема е,че тя хем иска,хем не иска единствено заради приятеля си..Проблем ли е това,в смисъл то е,ама не виждам нищо лошо в това да го направим един път,и на двамата ще ни е готино,а приятеля и няма да разбере,защото няма откъде..Иначе сме наясно,че нищо повече от секс не може да излезе,защото сме задочно и се виждаме само януари и септември за по 20 дена ... Само аз си знам какво ще правя,просто ми е интересно да чуя чуждо мнение... :oops: :oops:
Използвач ...срам за мъжката аудитория !!!

hublotgeneve
01-29-2009, 18:54
Ако аз съм на мястото на приятеля й, такъв бой ще ядеш, че ще се чудиш от къде ти е дошло. Така че си помисли на какъв можеш да попаднеш. Такива плейбойчета като теб много почнаха да си вярват.

Bu7cher
01-29-2009, 19:04
Е кво му е трудното да се сдържаш?Замисли се,как би се почувствал ти на мястото на другия младеж ? :) не ми обяснявай колко е трудно,щото и аз съм момче и са ми ясни тия работи.

LitTleJ
01-29-2009, 19:10
не им се бъркай.като искаш да се "позабавляваш" намери си друга!

bybit0o0
01-29-2009, 19:11
пфф пълно е с такива хора като тебе дето само развалят трупалото се щастие с месеци..просто недей..щот все някога ще те разберат и ще те потрошат от бой ;]

Kostadin_682
01-29-2009, 19:32
В курса ми има едно момиче,което мн харесвам..Обаче си има приятел..Той е от друг град и не идва в моя..Тя също ме харесва,макар че се прави на безразлична,но те тия работи се усещат...Квартирата и е до нас и много често се засичаме..Знам само,че точно за 10мин и 2-3правилни думи и...сещате се..Даже няма да има нужда да я насилвам...Проблема е,че тя хем иска,хем не иска единствено заради приятеля си..Проблем ли е това,в смисъл то е,ама не виждам нищо лошо в това да го направим един път,и на двамата ще ни е готино,а приятеля и няма да разбере,защото няма откъде..Иначе сме наясно,че нищо повече от секс не може да излезе,защото сме задочно и се виждаме само януари и септември за по 20 дена ... Само аз си знам какво ще правя,просто ми е интересно да чуя чуждо мнение... :oops: :oops:
Постави се на гаджето и на мястото :wink:

lifestyler
01-29-2009, 22:15
Ооо 1 вагон глупости сте изписали.. "не разделяй 2ма влюбени"... #-o
кой казва, че сексът (еднократният) има нещо общо с любовта и силните чувства? Напротив 1 лека стъпка встрани прави чудеса за дългата връзка..
"приятелят й ще разбере" ](*,) ама, че разбира се.. защо забравяме 3мата детективи, които денонощно бдят пред квартирата ? или подслушвателя под възглавницата?
Това наистина са лапешки приказки.. винаги може да се скриеш..
До автора - вариантите са 2:
Или си й симпатичен, но не чак дотолкова, че да се реши да "съгреши" с теб,защото и в неийната глава се въртят простотии като горните.. В такъв случай просто се откажи.
Ако си й достатъчно симпатичен, повярвай ми, не приятел, не съпруг, не детективски отряд... никой няма да я спре, така че действай.

beiho
01-30-2009, 07:00
Да бях на неговото място, щях да ти преобразя физиономията. Мислиш, че такива мисли са много човешки ли? Къде е съвестта, къде е мъжкото достойнство у теб.Ще се криеш като плъх от приятеля й и ще я чукаш без капка човечност.Аман от вас!!!

hgfh
01-30-2009, 14:29
И после що имало курви .. :-x !!! Ми ще има .. докато имa такива момчета ..

VerryBerry
01-30-2009, 14:33
Всичко зависи от нея-ако тя поиска-ще го направи,ако ли не-не се и опитвай :)

iveetyy
01-30-2009, 14:37
Ебаси...щом си толко на зор верно земи си хвани някоя за една вечер ама свободна.Да гаджето й може и да не разбере,обаче понякога секса не е просто секс...после как ли ще ви тежи на съвестта ( ако тя се съгласи де ) и съм сигурна,че нещата между тях ще се объркат..

euph0ria
01-30-2009, 14:40
аз ако съм на мястото на приятеля и и разбера ще те напъхам в багажника и ще те разфасовам в някоя гора, не че съм психопат, ама не обичам изневерите и тъпаците като теб
Много точно.И аз бих направила като теб.Против съм "само за еб***** " .Я наистина се постави на тяхно място.Утрешния ден може на теб да ти се случи,ако до сега не ти се е случило де,тогава ще те питам кво ще правиш.

TheCinderella
01-30-2009, 14:49
Според мен няма да постъпиш добре, но ти явно вече си го решил.Аз не бих се поддала на такава авантюра, още повече, че си имам приятел.Все пак всеки си има своя гледна точка, направете това, което смятате за редно.

slun4ice_90
01-30-2009, 14:55
От твоите мнения съдя,че си голям глупак.... :-o Тя си има гадже,но ти ще си я "джиткаш" от време на време...Аман наистина от хора като теб...

slun4ice_90
01-30-2009, 14:57
И после що имало к**ви .. :-x !!! Ми ще има .. докато имa такива момчета ..
Точно казано! :wink: ;-)

azz_azz
01-30-2009, 15:18
Я си стой в гащите бе мой.Кво значение има че той няма да разбере.Явно момичето е свястно и просто не иска.Такива като тебе мн ги мразя нищо лично мой ама да си пъхаш носа в чужда връзка е тъпо и за мен си мъжка путка!

lifestyler
01-31-2009, 16:06
Oт кога станахте такива моралисти всички? [/b]

sasha_90
01-31-2009, 18:11
Аман от такива хора...Да си имаш половинка и да правиш секс с друг/га,е най-гадното нещо,което можеш да причиниш на някого.После защо има жени-курви или мъже-курвари.Като не можеш да си затваряш краката/да държиш приятелчето си на мястото,не се обвързвайте,докато не пораснето достатъчно,за да имате сериозна връзка.Защото връзка с "просто секс,той няма да разбере",не е връзка.Освен това истината винаги излиза наяве.

miloto_girl_4e
01-31-2009, 18:36
Доста глупаво заради единия секс евентуално да им развалиш връзката, на която явно тя държи..
Може да те е харесала, нормално, човек не е кон с капаци, но фактът, че до сега нищо не е имало между вас е явно, защото тя държи на приятеля си и не иска да го лъже..
Намери друго момиче, което не е обвързано, за да задоволиш нуждите си :!:

fc
02-01-2009, 14:20
Нас не ни мисли. Свърши си работата.

WooDy
02-01-2009, 14:23
Пич аз ще ти помогна...Аз съм Фото-Шоп дизайнер.Гледай ся снимай го и аз ще монтирам до него някфо друго момиче така да излгежда,че се целуват...И пъхаш снимката някаде из нещата му и е товя ;)

angelcheeee_93
02-01-2009, 14:55
Доста глупаво заради единия секс евентуално да им развалиш връзката, на която явно тя държи..
Може да те е харесала, нормално, човек не е кон с капаци, но фактът, че до сега нищо не е имало между вас е явно, защото тя държи на приятеля си и не иска да го лъже..
Намери друго момиче, което не е обвързано, за да задоволиш нуждите си :!:

+

vesssiii
02-01-2009, 15:13
И после що имало к**ви .. :-x !!! Ми ще има .. докато имa такива момчета ..


точно

Re5peC7
02-01-2009, 15:18
аз ако съм на мястото на приятеля и и разбера ще те напъхам в багажника и ще те разфасовам в някоя гора, не че съм психопат, ама не обичам изневерите и тъпаците като теб
+1

.. DeViL mAy CrY ..
02-01-2009, 15:42
заради едния секс...мислиш ли че тя ти е в кърпа вързана или просто и допадаш по някакъв начин,все пак гаджето и е далеч,не го е виждала.Не мисля че търси заместители или нещо такова.Момичето има гадже не разваляй отношенията им,защото и това може да стане