PDA

View Full Version : абитуриенски рокли- варна



cat_woman
01-29-2009, 18:03
Здравейте искам да попитам има ли някой от Варна, който да ми каже има ли хубави рокли и къде се намират долу горе магазините....или някой от вас да е ходил там да гледа роклички......аз съм от Русе(но тук са просто ужасни) и ми се иска да отида събота до варна...дайте някакво инфо, ако знаете нещо по въпроса :)

titinkaa
01-29-2009, 18:10
задължително ли е да е от варна?

Claudette
01-29-2009, 18:47
Театър "Стоян Бъчваров" на центъра до шадраваните, го знаеш, предполагам. Като тръгнеш вляво от него, първата уличка, пак вляво. Там като повървиш, от дясната страна има един бутик. Вече му забравих името, но миналата година там си ших роклята. Работят добре, а и в случай, че искаш готова, има доста голям избор от готови рокли.
Другият, който ще ти предложа - по диагонал на "Младежкия дом" или Ароденс (не знам кое от двете знаеш) има един магазин за булчински рокли на втория етаж на сградата, казва се булчинска къща "Холидей". Но имай предвид, че от там харесаш ли си нещо, най-вероятно си го е харесала и половин Варна. :)

Повечето от останалите магазини, които аз обиколих тогава, бяха пълна скръб. Лично мнение.

Успех в търсенето. ;)

hAshoo
01-29-2009, 18:59
кога завършваха 12класниците