PDA

View Full Version : какво да направя?



windowz
01-29-2009, 18:07
значи, с приятелката ми сме заедно от 8 месеца. чувствата между нас ги има, разбираме се, нещата са добре. наскоро обаче тя ми каза, че вечерта преди да тръгнем, на някакъв концерт тя се забила с някакъв. естествнео, аз погледнах ей така :shock: и й зададох логичния въпрос защо. В отговор получих увъртане от типа на "ами изобщо не знаех как се развиват нещата между нас, беше ме яд, че не ме искаш". След като сме тръгнали, не се видяла повече с въпросното момче.

чисто технически погледнато, това не е изневяра, но ме остави с изключително неприятно чувство. да, нямам съмнение, че в момента тя изпитва дълбоки чувства към мен, да, доказала ги е нееднократно.. и все пак, се почувствах излъган, предаден. въпросната вечер, докато съм си мислел за нея, тя се е натискала с някакъв.

стана ми гадно, а някакси е несериозно да го споделям на приятелите си. затова поствам тук, искам да видя вашите мисли, разсъждения, реакции ..

PreciousDiamond
01-29-2009, 18:09
Е нормално е преди теб да е имала други . Не се шашкай толкова . Проучи я доста старателно ако искаш ; )

LittlePrincess
01-29-2009, 18:09
Това е станало преди да тръгнете - остави го в миналото!

varnen4e
01-29-2009, 18:10
Това е в началото- не се брой. 1-вия ден все пак.. или 2-рия, все едно.
А и след като ти го казва, чвно държи да го знаеш, защото те обича. Не прави нищо.. ще го забравиш.

silky92
01-29-2009, 18:20
Не го мисли ,все пак тва е било преди да сте заедно ,не се затормозявай с глупости ,просто се обичай те :grin: :P

tuzaro
01-29-2009, 18:21
мале голем проблем... кво ше правим ся 8 месеца може да те е лъгала, преставяш ли си :shock: най-добре я махни тая щото може преди тва да се е забивала и с някой друг...

kifla
01-29-2009, 18:22
Пич според мен тя е от типа момичета ,които ги е страх да останат сами и затова ако не върже единия има още 100 варианта за връзка. Мисля че усещаш на къде ми бие мисълта...и сам ще достигнеш до извод за самия себе си :)

shell
01-29-2009, 18:29
Недей да мислиш за това-знам гадно е и те разбирам,но по добре се опитай да го оставиш зад себе си колкото е възможно по бързо.След известно време няма да ти е толкова кофти и така-не отдавай толкова много емоции на нещо,което е отминало преди повече от половин година!Радвай се на връзката ти и на обичта ви :)

windowz
01-29-2009, 18:30
Пич според мен тя е от типа момичета ,които ги е страх да останат сами и затова ако не върже единия има още 100 варианта за връзка. Мисля че усещаш на къде ми бие мисълта...и сам ще достигнеш до извод за самия себе си :)

всъщност това ми мина през ума.. един вид, да си има готов вариант. да, нека приемем, че тоя път аз съм се оказал по-добрия. обаче колко пъти аз ще бъда по-добрия ... единственият човек, на който го разказах, ми каза "ми забий се и ти с някоя и ще ти мине". но за мен това не е решение.

Kostadin_682
01-29-2009, 19:17
Било е преди да тръгнете... така, че... добре... щастлив си с нея, разбирате се, оцеляла е връзката 8 месеца... какво повече искаш?... айде радвай се...

GabisiTa
01-29-2009, 19:22
Пич според мен тя е от типа момичета ,които ги е страх да останат сами и затова ако не върже единия има още 100 варианта за връзка. Мисля че усещаш на къде ми бие мисълта...и сам ще достигнеш до извод за самия себе си :)

всъщност това ми мина през ума.. един вид, да си има готов вариант. да, нека приемем, че тоя път аз съм се оказал по-добрия. обаче колко пъти аз ще бъда по-добрия ... единственият човек, на който го разказах, ми каза "ми забий се и ти с някоя и ще ти мине". но за мен това не е решение.

Самия факт, че е с теб 8 месеца би трябвало да ти говори нещо, не мислиш ли?! Това е нещо, случило се в миналото, остави го там и не го мисли повече...

LitTleJ
01-29-2009, 19:23
Било е преди да тръднете така че ..... Не виждам, защо трябва да чувстваш измамен.

StayFly
01-29-2009, 19:23
Купи си пистолет... сеш се.

Bu7cher
01-29-2009, 20:22
Братле...не се шашкай.Разбирам те,че не ти е мн яко от факта,но се замисли защо ти го е казала?-Защото й е било гузно. Защо й е било гузно?-Защото има чувства към теб.
Вместо да мислиш за случката от ПРЕДИ мисли за СЕГА и се радвай от факта,че ти го е казала,защото много момичета си траят и хич не им пука.

Bellatrix
01-29-2009, 20:36
Братле...не се шашкай.Разбирам те,че не ти е мн яко от факта,но се замисли защо ти го е казала?-Защото й е било гузно. Защо й е било гузно?-Защото има чувства към теб.
Вместо да мислиш за случката от ПРЕДИ мисли за СЕГА и се радвай от факта,че ти го е казала,защото много момичета си траят и хич не им пука.
+1, съгласна.
И не си и помисляй да слушаш приятеля си и да се забиваш с някоя, за да и го върнеш!!!! :-x Тъпо е и е много неравностойно.

azz_azz
01-29-2009, 21:16
Било е преди да тръгнете... така, че... добре... щастлив си с нея, разбирате се, оцеляла е връзката 8 месеца... какво повече искаш?... айде радвай се...


Правилно.

Аз 2 дни преди да тръгна с моята спах с друго момиче и не се чувствам виновен.
Щом не сте ходили тогава с нищо не ти е била длъжна и нищо не и е пречило да прави каквото си иска,щом след това е прекъснала контакта с момчето трябва да се радваш че е останала с теб.Не му мисли няма смисъл да си тровиш живот с глупости гледай напред и тва е.Щом сте 8 месеца заедно значи не е случайно.Обичай си я и не мисли за тва.

lifestyler
01-29-2009, 21:55
Тя сама ти го е казала - "мислех, че ти не ме искаш" .. а ти защо не й показа както трябва,че "си си мислел за нея" още тогава?
Мисля, че ще ме разбереш - ти си сбъркал - не си показал достатъчно ясно какво изпитваш към нея, тя е сбъркала - не се е уверила сама, а е действала първосигнално.
ПП. Винаги моята идея е била, че за 1 изневяра са виновни и двамата във връзката. (пример (по бабешки съссериала)> габриел от "Отчаяни съпруги") [-(

sensationwhite
01-30-2009, 01:48
бах, щом чак ся ти казва за тва.... сиг след година щи каже че ти е изневерявала по тва време ся...

slun4ice_90
01-30-2009, 15:39
Какъв ти е проблемът,след като тя го е направила преди да тръгнете?... :-o

sKa73r4o93
01-30-2009, 15:44
Било е преди да тръднете така че ..... Не виждам, защо трябва да чувстваш измамен.+1

iveetyy
01-30-2009, 15:51
Аве момичето просто е било объркано..имала е чувства към теб,но е мислела,че ти нямаш..било й е кофти..поддала се е ...изляла си е мъката било е преди ,остави тия мисли...