PDA

View Full Version : Реално ?



nicolesch
01-29-2009, 18:24
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...който ти се обажда след като сте се скарали...който ще лежи под звездите и ще слуша ритъма на сърцето ти,или ще остане буден,само за да те гледа как спиш...изчакай човека,който иска да ти покаже света,когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си...този,който от време на време ти напомня колко много държи на теб...Този,който се обръща към приятелите си и казва:"Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!"



Не е ли красииво ??? :-) :oops:

kifla
01-29-2009, 18:27
Само по филмите

LovelyGirl
01-29-2009, 18:42
Много :smt007

Black_Fyed_Peas
01-29-2009, 18:44
Само по филмите

не е само по филмите :wink: на мен ми се случи това щастие, човек който ме благотвореше, но за съжаление го загубих. :( :-k

StayFly
01-29-2009, 18:45
Много филми гледаш.

fuckUall
01-29-2009, 18:45
Ми не е красиво. 8)

girl_in_black
01-29-2009, 18:48
Всички чакат принца на бял кон и винаги ги намира само коня :)

aka6a_vamp
01-29-2009, 18:49
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)

FucKtheSyStem
01-29-2009, 18:52
Всички чакат принца на бял кон и винаги ги намира само коня :)

Яко 8-)

По темата-Ми хубаво е да,ама вече все повече почвам да се съмнявам,че е възможно.. :?

nicolesch
01-29-2009, 19:13
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)


Е щ0м е с теб нормално за него малко или много да си красива .. а "независимо" демек за околните може би .. Нема връзка нек0й да ходи с някво м0миче и тя да е грозна и той да и казва, че е красива хах ..

GabisiTa
01-29-2009, 19:17
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)


Е щ0м е с теб нормално за него малко или много да си красива .. а "независимо" демек за околните може би .. Нема връзка нек0й да ходи с някво м0миче и тя да е грозна и той да и казва, че е красива хах ..

Защо да няма връзка? Щом ходи с нея, значи за него тя е красива :)

nicolesch
01-29-2009, 19:25
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)


Е щ0м е с теб нормално за него малко или много да си красива .. а "независимо" демек за околните може би .. Нема връзка нек0й да ходи с някво м0миче и тя да е грозна и той да и казва, че е красива хах ..

Защо да няма връзка? Щом ходи с нея, значи за него тя е красива :)



Аз точно това казваам ;] .. Щом хои с нея малко или мн е красива ..
Исках да кажа, че няма връзка тя да е грозна (за него поне) и той да и казва, че е красива .. следователно няма да лъжец спрямо самата нея :}

hahavteen
01-29-2009, 19:25
Мда хубаво е. Още по-хубаво е да го изпиташ.
Аз съм и съм много щастлива за това :)

aka6a_vamp
01-29-2009, 19:27
човек да не се избъзика начи :D

F_CK_all_I_need_is_U
01-29-2009, 19:31
Такъв човек няма .. за вас!
За мен има...ама са не ми говори :D
:P

ivcheto0o
01-29-2009, 19:32
tova e adski krasiwo i sladko :smt007 nz dali e realno no se nadqvam nqkoi den da go izpitam .... :-)

crazy_style
01-29-2009, 19:32
mi ne sum go o4akvala.. ama go namerih..
stranNo..

StayFly
01-29-2009, 19:32
Само базици и шитни са ти в главата!

aka6a_vamp
01-29-2009, 19:36
Само базици и шитни са ти в главата!
Тва за мен ли беше?

StayFly
01-29-2009, 19:38
[-X само не по лицето!

aka6a_vamp
01-29-2009, 19:41
Голям си дразнител понякога :D

Bellatrix
01-29-2009, 19:41
Хубаво е. Ем, аз си го имам тва чувствително индивидче. :grin:

Kostadin_682
01-29-2009, 19:42
[-X само не по лицето!
хахха... тя жена ти почна да те бие бе... :shock:

aka6a_vamp
01-29-2009, 19:48
Прави се за да сваля мацки из форума :cry:

Kostadin_682
01-29-2009, 19:51
Не го е срам...

kukli4kata001
01-29-2009, 19:52
Много :smt007

jghgh
01-29-2009, 20:25
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)
Абсолютно.

А до написаното.. не е лошо, но вместо да си трупате нереалистични представи, почвайте малко по-реално да гледате на нещата. Човек като се задоволява с по-малко е по-щастлив. Иначе толкова много претенции, толкова критерии.. успех ако някоя си намери такъв.

nicolesch
01-29-2009, 20:35
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)
Абсолютно.

А до написаното.. не е лошо, но вместо да си трупате нереалистични представи, почвайте малко по-реално да гледате на нещата. Човек като се задоволява с по-малко е по-щастлив. Иначе толкова много претенции, толкова критерии.. успех ако някоя си намери такъв.


Абе ти мн голема реалистка ебаси !
То ако не са мечтите и представите ни за по добро .. каакво ще ни дава надежда да пр0дължим напред и да постигнем повече и повече ??
Какви са теа смешни клишета незнам ...

StayFly
01-29-2009, 20:48
Прави се за да сваля мацки из форума :cry:
Аз? Пфф.... да бе, се едно. Нали прокурора седи пред вратата. Ама сме се разбрали, че за тебе няма проблеми.

jghgh
01-29-2009, 21:15
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)
....


Абе ти мн голема реалистка ебаси !
То ако не са мечтите и представите ни за по добро .. каакво ще ни дава надежда да пр0дължим напред и да постигнем повече и повече ??
Какви са теа смешни клишета незнам ...
Оф, аре не ми намесвай мечтите, защото всеки може да си ги има, безплатни са, красиви са, крепят човека, ама има един момент в който трябва да се отлепиш от 7мия облак и да погледнеш реално на нещата за принца на белия кон и коня...
Не знам за какви клишета става въпрос, по-скоро ти ги говориш отколкото аз. : )
Имай си представи, само не се оливай в тях и да вярваш сляпо че наистина ги има и че са наистина постижими, че наистина може да останеш с нищо, подминавайки реалните възможности. Не говоря да си най-ужасния песимист, просто излез от приказката, по-добре е колкото се може по-скоро да осъзнаеш, че не всичко може да е идеално и прекрасно. Щото не винаги ще ти се обадят като се скарате, нали... и няма вечно да те идеализира и да ти казва че си яка, когато изглеждаш зле....

hahavteen
01-29-2009, 21:59
Оу аз пък вярвам в приказките какво да се прави 8-)
Няма да се задоволя с по-малко от това което искам. Колко "реални" възможности пропуснах ехее ама не ми пука защото знам че нямаше да ми дадат това за което мечтая и нямаше да съм напълно щастлива а аз ИСКАМ да съм щастлива :)

sensationwhite
01-30-2009, 01:41
"Вече не чуваме шума на морето...."

nicolesch
01-30-2009, 08:41
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...
А да бе...не ми трябва некъв лъжец! 8-)
....


Абе ти мн голема реалистка ебаси !
То ако не са мечтите и представите ни за по добро .. каакво ще ни дава надежда да пр0дължим напред и да постигнем повече и повече ??
Какви са теа смешни клишета незнам ...
Оф, аре не ми намесвай мечтите, защото всеки може да си ги има, безплатни са, красиви са, крепят човека, ама има един момент в който трябва да се отлепиш от 7мия облак и да погледнеш реално на нещата за принца на белия кон и коня...
Не знам за какви клишета става въпрос, по-скоро ти ги говориш отколкото аз. : )
Имай си представи, само не се оливай в тях и да вярваш сляпо че наистина ги има и че са наистина постижими, че наистина може да останеш с нищо, подминавайки реалните възможности. Не говоря да си най-ужасния песимист, просто излез от приказката, по-добре е колкото се може по-скоро да осъзнаеш, че не всичко може да е идеално и прекрасно. Щото не винаги ще ти се обадят като се скарате, нали... и няма вечно да те идеализира и да ти казва че си яка, когато изглеждаш зле....



ХехХе брат пии некъф дизипан и се искараи малко от филма ..!
Не учи хората как да живеят живота си .. това, че ти не вярвяш в приказните и прекрасните неща, които въпреки всичко се случват не значи, че НЕ се съществуват за другите :} ( ако не поне за теб) .. ае не ми даваи уроци вече ..не си ми интересна .. с теа историики .. :-)

iveetyy
01-30-2009, 08:49
Много е яко тва ама понякога пускаш корени докато ти се случи...въпреки,че има и такива случаи..чат-пат.. :D

Bellatrix
01-30-2009, 08:56
Съгласна съм с jghgh. Срещнах моето такова момче, но това не значи, че живеем в приказка. Къде сте виждали чак такава идилия, омг. Естествено, че се караме, че от време на време изникват проблеми... Нали все пак сте с различни характери, които лека-полека се напасват!? Да, той ме обича, аз го обичам, плакали сме заедно, по-щастлива едва ли бих могла да бъда и прочие, но... Хех, не можеш да искаш от някой да е идеален. Всеки си има недостатъци и в това се крие любовта: да го обичаш въпреки тях.

LovelyGirl
01-30-2009, 09:23
Съгласна съм с jghgh. Срещнах моето такова момче, но това не значи, че живеем в приказка. Къде сте виждали чак такава идилия, омг. Естествено, че се караме, че от време на време изникват проблеми... Нали все пак сте с различни характери, които лека-полека се напасват!? Да, той ме обича, аз го обичам, плакали сме заедно, по-щастлива едва ли бих могла да бъда и прочие, но... Хех, не можеш да искаш от някой да е идеален. Всеки си има недостатъци и в това се крие любовта: да го обичаш въпреки тях.

Их колко хубаво казано =D>

Напълно права си \:D/

nicolesch
01-30-2009, 10:02
М аз не казвам, че има идеални хора ама "никой не е перфектен докато не се влюбиш в него" :} :oops:

varnen4e
01-30-2009, 10:09
Аз го открих.. сигурна съм, че всеки ще има възможност да се докосне до тези чувства..

angelcheeee_93
01-30-2009, 10:23
трудно се намира такъв човек...мн трудно,но аз мисля ,че съм го открила :) :P

RullzZz
01-30-2009, 12:34
Napisanoto ot avtorkata naistina e mn hubavo ama tezi slu4ei sa rqdkost za syjalenie..

za protokola : bygna mi se flex type :razz: :D

euph0ria
01-30-2009, 12:35
Прекалено хубаво,за да е истина ! :(

sextazy_baby
01-30-2009, 13:55
Само по филмите
Не,не е само по филмите,аз също го изпитах...и колкото красиво да звучи,да го изпиташ е още по-красиво

MakeMeLaugh
01-30-2009, 14:46
Съгласна съм с jghgh. Срещнах моето такова момче, но това не значи, че живеем в приказка. Къде сте виждали чак такава идилия, омг. Естествено, че се караме, че от време на време изникват проблеми... Нали все пак сте с различни характери, които лека-полека се напасват!? Да, той ме обича, аз го обичам, плакали сме заедно, по-щастлива едва ли бих могла да бъда и прочие, но... Хех, не можеш да искаш от някой да е идеален. Всеки си има недостатъци и в това се крие любовта: да го обичаш въпреки тях.

Их колко хубаво казано =D>

Напълно права си \:D/

Ауу, страхотна реч, поклон с ръкопляскане :mrgreen:
Така си е мамка му :)))))))

sKa73r4o93
01-30-2009, 14:50
Ми не е красиво. 8) Хахахахах :lol:

slun4ice_90
01-30-2009, 14:52
Вече ми се струва НЕРЕАЛНО! 8)

aka6a_vamp
01-30-2009, 16:16
Прави се за да сваля мацки из форума :cry:
Аз? Пфф.... да бе, се едно. Нали прокурора седи пред вратата. Ама сме се разбрали, че за тебе няма проблеми.
Аа сигурен ли си,да не писнеш после...

balu4ka
01-31-2009, 09:51
Всички чакат принца на бял кон и винаги ги намира само коня :)

++++

cinderella_gugutka
01-31-2009, 10:10
да,това е реално-не е само по филмите и е едно прекрасно 4увство :)

jane_17
02-11-2009, 19:54
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...който ти се обажда след като сте се скарали...който ще лежи под звездите и ще слуша ритъма на сърцето ти,или ще остане буден,само за да те гледа как спиш...изчакай човека,който иска да ти покаже света,когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си...този,който от време на време ти напомня колко много държи на теб...Този,който се обръща към приятелите си и казва:"Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!"



Не е ли красииво ??? :-) :oops:

Реално е, разбира се :) Когато човек е истински влюбен.. той е способен на всичко това ... Единственото, което бих променила в поста е фразата "намери си човек, който...." Аз бих казала "опитай се да бъдеш този човек за някого :) " Всички *изискват* но и трябва да се научат да дават :) Любовта идва при хората, които вярват в нея... Любовта идва при хората, готови да я получат и да и отвърнат :)
Разбира се, че може да бъде перфектно... може би не винаги... но може :) Всеки един момент може да бъде красив... зависи от кой ъгъл бъде погледнат...

И.. едно въпросче към автора : Той влюбен ли е :-)

deFakto
02-11-2009, 20:09
...Този,който се обръща към приятелите си и казва:"Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!"



Не е ли красииво ??? :-) :oops:И приятелите му отговарят, че ще има много много други дози още !

hooliganka89
02-11-2009, 20:20
Аз мога да кажа,че имам такъв човек до сега си.
Не е само по филмите,нещата които са изброени не са чак толкова фантастични.

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2009, 22:55
Пък не е само по филмите! [-( И в реалния живот се 'случват' такива неща. 8)

Tempest
02-11-2009, 23:12
случват се и в реалния живот... това, че надути пуйки си търсят някой за 1 ден и не могат да схванат смисъла на думите в заглавното мнение... това, че напомпани гардероби, носещи очила - щори и с някой марков парфюм си търсят някоя "яка п**ка" за една нощ... и не знаят какво значи любов... това не е предпоставка, да мислите, че е само по филмите... да ви п*кам на всички надувки и кифли и кроасани... писна ми от такива като вас! :-x

Blab
02-11-2009, 23:14
Всички чакате да ви дойде, а?
Да ви дават. *дав-дав-дав*)
инаф:Д

Sharpay
02-12-2009, 04:47
красиво е и се чувствам така.. незнм дали наистина човека до мен прави вс тези неща, но чувствам че е така

Pliok0019
02-12-2009, 08:20
Аха.

Jumbie483
02-12-2009, 08:45
Намери си човек,който ти казва,че си красива,независимо дали си...който ти се обажда след като сте се скарали...който ще лежи под звездите и ще слуша ритъма на сърцето ти,или ще остане буден,само за да те гледа как спиш...изчакай човека,който иска да ти покаже света,когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си...този,който от време на време ти напомня колко много държи на теб...Този,който се обръща към приятелите си и казва:"Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!"


дам, така написано е много красиво..
аз съм намерила такъв човек, но реалността е много по-различна от написаното...
да започнем от началото... да ми казва, че съм красива, независимо дали съм ... Хммм аз ако сама си виждам, че например в еди кои си дрехи съм ужасно грозна и той ми каже, че съм красива, такъв шамар ще му забия, чее... :x
Такам,...да ми се обажда след като сме се скарали.. Дам, това е хубаво, но след като сме се скарали изобщо не искам да ми виждам физиономията, камо ли да ми се извинява ПО ТЕЛЕФОНА.. всичко трябва да е очи в очи..
Натаам..ще лежи под звездите и ще слуша ритъма на сърцето ми.. - това е толкова нереално и фантастично, че наистина го има само по приказките
ще остане буден,само за да ме гледа как спя - това е ужасно.. аз не обичам някой да ме гледа, докато спя :D дам и това е напълно измислено приказно отношение.. НЯМА го в реалния живот
държи ръката ми пред приятелите си - честно казано не виждам това какво означава.. тъпо е... и няма нищо общо с истинската любов или романтиката

Този,който се обръща към приятелите си и казва:"Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!"
никой никога не може да е сигурен, че човека до него е единствения на тази земя...- НИКОГА..

Bubbly
02-12-2009, 18:01
Да много е красиво, обаче е още по-скучно.

eXxXciTeD
02-13-2009, 08:41
НЕ Е КРАСИВО, СКУЧНО МИ Е :D