PDA

View Full Version : кола маска . . .



radinceto95
01-29-2009, 18:47
искам да попитам от къде мога да си купя кола маска и колко струва горе доло а и коя е най-добрата ?

foreverr
01-29-2009, 18:52
Зависи за коя част от тялото ти трябва.Ако е за интимните части НАЙ-ДОБРАТА е кола маска течна кола маска на Jankar - Сара и струва 1 лев и нещо, но е много добра!!!Карче е малко сложна за употреба.Ако ти трябва за мишниците-тази кола мска отново ти я препоръчвам.Но ако е за краката-там вече нз коя, тъй като тази на джанкар по принцип премахва по дебелите косъмчета.По тънките не ги хваща хубаво.

radinceto95
01-29-2009, 18:54
а от къде мога да си я купя ??

foreverr
01-29-2009, 19:00
а от къде мога да си я купя ??От всяка аптека и да не кажеш на аптекарката само кола маска джанкар, а ТЕЧНА кола маска джанкар.И тя ще ти даде и се употребяха по следният начин-ако съдържанието не може да излезна птрез шишенцето топлиш кола маската на водна баня.Като вече излиза мажеш мястото което ще обезкосмяваш/разбира се караш на "порции"/ и отгоре залепваш лентичка и дърпаш РЯЗКО обратно растежа на косъма.А мазането е по растежа на косъма.И запомни, че ако паравиш кола мсакта на интимните части трябва да караш на малки порцийки за да не те заболи много.

radinceto95
01-29-2009, 19:03
а от къде мога да си я купя ??От всяка аптека и да не кажеш на аптекарката само кола маска джанкар, а ТЕЧНА кола маска джанкар.И тя ще ти даде и се употребяха по следният начин-ако съдържанието не може да излезна птрез шишенцето топлиш кола маската на водна баня.Като вече излиза мажеш мястото което ще обезкосмяваш/разбира се караш на "порции"/ и отгоре залепваш лентичка и дърпаш РЯЗКО обратно растежа на косъма.А мазането е по растежа на косъма.И запомни, че ако паравиш кола мсакта на интимните части трябва да караш на малки порцийки за да не те заболи много.
мерси много но имам още един вапрос никога не съм ползвала и може б и ве4е ставам нахална но лентичките отделно ли трябва да си ги закупя ?

foreverr
01-29-2009, 19:10
а от къде мога да си я купя ??От всяка аптека и да не кажеш на аптекарката само кола маска джанкар, а ТЕЧНА кола маска джанкар.И тя ще ти даде и се употребяха по следният начин-ако съдържанието не може да излезна птрез шишенцето топлиш кола маската на водна баня.Като вече излиза мажеш мястото което ще обезкосмяваш/разбира се караш на "порции"/ и отгоре залепваш лентичка и дърпаш РЯЗКО обратно растежа на косъма.А мазането е по растежа на косъма.И запомни, че ако паравиш кола мсакта на интимните части трябва да караш на малки порцийки за да не те заболи много.
мерси много но имам още един вапрос никога не съм ползвала и може б и ве4е ставам нахална но лентичките отделно ли трябва да си ги закупя ?М не си нахална-лентичкине са вътре, но тези които са вътре на мене не ми харесват и от калъвка си режа лентички.

radinceto95
01-29-2009, 19:13
axa ok mersi mnogo :-) :-)

SoFarSoG00d
01-29-2009, 20:02
Кола маската в домашни условия е некачествена,пробвай с епилатор.

radinceto95
01-29-2009, 20:09
Кола маската в домашни условия е некачествена,пробвай с епилатор.

em s epilator razbrah 4e na triugulnika mojelo da izlqzat nqkwi gnoini papki i sq ma e buz :o

SoFarSoG00d
01-29-2009, 20:27
Кола маската в домашни условия е некачествена,пробвай с епилатор.

em s epilator razbrah 4e na triugulnika mojelo da izlqzat nqkwi gnoini papki i sq ma e buz :o

Ooo няма такова нещо,аз си ги махам точно там с епилатор,понеже не ми се занимава с кола,няма ми нищо.Важното е след епилатора да измиеш с хладка вода без сапун за да не се раздразни мястото,на следващия ден намажи с крем някакъв и нямаш грижи.

Swinkenhoffer
01-29-2009, 20:34
Мен много ме боли с тоя епилатор да си ги махам по краката, а какво ли остава за друго място... :D

Относно кола маската в домашни условия - не бих си причинила такова нещо. Можеш яко да се травмираш, затова козметик.

sweetsunshine
01-29-2009, 20:43
Вчера реших да си купя течна кола маска САРА на ДЖАНКАР и купих си един пакет,стигна ми за 3/4 от ЕДИНИЯ ми крак :lol: Сега съм си купила още 2 опаковки и ще ходя да си правя кола маска :D
Иначе на водна баня ако ти трябва,за да стане по-течна де,си стопли или налеи по-топла вода,за да излиза лесничко.Със шпатулката не се разнася хубаво,докато разнеса хубаво тя вече е станала прекалено твърда :-D затова направо от тубичката нанасям тънък слой и ако някъде съм нанесла повече,тогава чак разнасям със шпатулката :)
А и по-добре да си намерите някакви стари парцали и със тях да дърпате,тая лента която са сложили е много смотана :-D


Някой да знае от къде мога да си купя някакви по-свестни ленти за кола маската ? :)

foreverr
01-29-2009, 20:50
Вчера реших да си купя течна кола маска САРА на ДЖАНКАР и купих си един пакет,стигна ми за 3/4 от ЕДИНИЯ ми крак :lol: Сега съм си купила още 2 опаковки и ще ходя да си правя кола маска :D
Иначе на водна баня ако ти трябва,за да стане по-течна де,си стопли или налеи по-топла вода,за да излиза лесничко.Със шпатулката не се разнася хубаво,докато разнеса хубаво тя вече е станала прекалено твърда :-D затова направо от тубичката нанасям тънък слой и ако някъде съм нанесла повече,тогава чак разнасям със шпатулката :)
А и по-добре да си намерите някакви стари парцали и със тях да дърпате,тая лента която са сложили е много смотана :-D


Някой да знае от къде мога да си купя някакви по-свестни ленти за кола маската ? :)Е да тя една тубичка не стига за краката :)

foreverr
01-29-2009, 20:52
Кола маската в домашни условия е некачествена,пробвай с епилатор.Не е вярно-не е некачествена, а просто е млако трудничко д се справиш сама!Иначе с епилатор боли повече за това на никой не препоръчвам!Аз лично съм пробвала и с епилатор и кола маска, но с кола маска по-малко боли.Епилатор само за краката :)

SoFarSoG00d
01-29-2009, 20:52
Ами колата маска си е голямо главоболие,като бях по-малка реших да пробвам ,но после допродължих с епилатора и от тогава само с него,до такава степен съм свикнала,че не ме боли въобще.

foreverr
01-29-2009, 21:06
Ами колата маска си е голямо главоболие,като бях по-малка реших да пробвам ,но после допродължих с епилатора и от тогава само с него,до такава степен съм свикнала,че не ме боли въобще. :) Мацка главоболие е ако не можеш да се справиш или ти е трудно да се справиш.Но на мене ми е лесно и за това си действам с кола маска, та и с епилатора повече ме боли.Преди си правих кола маска на интимните части по 1 час защото карах на малки участъци и ме беше страх, но сега се усъвършенствах и за 15 мин се оправям :grin: