PDA

View Full Version : Въпросче



k0k0k0
01-29-2009, 19:29
Значи въпроса е следния. Като правя секс още преди да съм свършил от член-а ми излиза прозрачен секрет. Да ми кажете какво може да е това, дали е нещо опасно и дали при правене на секс без презерватив може момичето да забременее (макар че мисля, че не може, защото не е семенна течност), но все пак да съм сигурен. Мерси предварително и съжалявам ако има и друга такава тема, но не намерих нищо в търсаката. :)

eveto_xx
01-29-2009, 19:31
Шансът да се забременее е 1 на 10000 , но го има. На мен не ми се е случвало :D ( да чукна на дърво ) . Използвай си презервативи и всичко ще е на шест ...

sladkata_bebz
01-29-2009, 19:31
Това е предеякулационна течност.Всеки път я има преди еякулацията.Всичко е наред.В нея има малко количество сперматозоиди,но все пак може и да има риск от забременяване.Много хора спорят по този въпрос.

SiSsKkAa
01-29-2009, 19:35
тази течност се появява,когато започне да ти става хубаво.не се притеснявай напълно нормално си е.нарича се предеякулационна течност.във нея се съдържат малка част сперматозоиди.шанса от тази течност да се забременее е минимален ,но все пак го има.ако искаш да си сигурен ,че няма д астане гаф просто слагай презерватив и всичко ще е наред

k0k0k0
01-29-2009, 19:37
е от презервативите ми спада :x мизерия

SiSsKkAa
01-29-2009, 19:50
много обуротен си спадал му бил от презервативите ми е*и се тогава без презерватив и като станеш баща няма да е наш проблем а твой

k0k0k0
01-29-2009, 19:51
много обуротен си спадал му бил от презервативите ми е*и се тогава без презерватив и като станеш баща няма да е наш проблем а твой

Алооооо, госпожице, аз кво съм виновен че ми спада? Не се правя на оборотен, а се оплаквам. Все пак за тва е форума :-x

SiSsKkAa
01-29-2009, 19:55
алооооооо господине на колко си години ,че ти спада от презервативите възбуждат ли те на макс преди да ти го нахулят и твой размер презервативи ли си вземаш?

eveto_xx
01-29-2009, 19:58
Ох, не се ебавайте с "голямото" момче ... :razz: Мисля , :razz: че е много навътре с нещата

xplay
01-29-2009, 20:07
тази течност се появява,когато започне да ти става хубаво.не се притеснявай напълно нормално си е.нарича се предеякулационна течност.във нея се съдържат малка част сперматозоиди.шанса от тази течност да се забременее е минимален ,но все пак го има.ако искаш да си сигурен ,че няма д астане гаф просто слагай презерватив и всичко ще е наред

+1 :P

k0k0k0
01-29-2009, 20:17
алооооооо господине на колко си години ,че ти спада от презервативите възбуждат ли те на макс преди да ти го нахулят и твой размер презервативи ли си вземаш?

18+ , да, да са отговорите на въпросите ти. И не че го правя без, просто още при допира с гумата и ми става гадно...

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:19
ми вземи пробвай друга марка тогава . немога да проумея как ще ти спада от презервативите

k0k0k0
01-29-2009, 20:20
е спортекс, дюрекс, ултратънки и всякви други... и пак терсене :(

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:21
еми тогава го прави без презерватив и няма да ти е "терсене"

eveto_xx
01-29-2009, 20:23
Тогава накарай мацката да отиде на гинеколог да и назначат хормонални таблетки ... Ясмин за нашата възраст са най-подходящи ...

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:28
да ама нали се сещаш,че това значи,че всяка мацка с която спи тряа да пие противозачатъчни,което е невъзможно

eveto_xx
01-29-2009, 20:33
да ама нали се сещаш,че това значи,че всяка мацка с която спи тряа да пие противозачатъчни,което е невъзможно
Казах го, в случй, че има постоянна партньорка . Пък и като ги гледам връстничките, не ползват предпазни мерки и нищо им няма ... Ако смята без презерватив да го прави, трябва да умее да се контролира, иначе лоша работа. А от предекулационната течност шанса е малък да се забременее, да не кажа - почти никакъв.Което пак си зависи от организъм , всичко е относително ... В крайна сметка всеки си преценява сам за себе си какво да прави и как да се пази. За всеки е различно .

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:35
абе за вас противозачатъчните са като хапчета за глава.не е така.и от течност може да е малък шанса ама нали знаеш,че гафа веднъж става

eveto_xx
01-29-2009, 20:39
абе за вас противозачатъчните са като хапчета за глава.не е така.и от течност може да е малък шанса ама нали знаеш,че гафа веднъж става
Ами не са хапчета за глава :) Просто предлож за в краен случй, няма нужда от нападки :) Имат странични ефекти, но имат и много полезни - намаляване на окосмяването, омазняването на кожата , цикъла ти е редовен, не се притесняваш от изненади.Аз лично съм доволна, после не ми се налага да пиша по форумите - "закъснява ми с 2 дни, дали има шанс. бла бла" Пък шанса "без" не е просто малък, той е минимален ... Момчето само си решава, само ще си носи последствията, заедно с момичето. Имат си глави на раменете.

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:40
не на всеки му действат добре ,а от лекари знам,че после има лоши последвия след тях след време

eveto_xx
01-29-2009, 20:42
не на всеки му действат добре ,а от лекари знам,че после има лоши последвия след тях след време
Ами знаеш но не си опитала , има разлика :) Лекаря сам преценява дали момичето има нужда и ще са му от полза. Мойта гинеколожка така прецени. И недей да ми даваш контра на всяко едно мнение, няма смисъл , пък и аргументацията ти е слаба .
Сори за оффтопика :)

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:48
сега ще ти обесня защо не ми е слаба аргументацията.наскоро ходих на мамолог(лекар за гърдите) и жената ме пита дали пия противозачатъчни и думите й бяха "Много гинеколози изписват противозачатъчни,но не е изобщо правилно,защото след известно време прием на хапчетата в доста голям процент от жените се получават така наречените мастни образувания в гърдите,който трябва оперативно да бъдат премахнати" и жената ми КАЗА по възможност никога да не приемам такива хапчета,защото макар и много да ги препоръчват гинеколозите не са особено полезни

NeSumJenaTi
01-29-2009, 20:54
Спокойно нищо ти няма . Тази течност е нормална реакция на организма . А относно презервативите също не е проблем . Това , че ти спада няма значение на колко си години и колко ти е голям (пълни глупости) . Аз също имам познати на които им спада от презервативите .

eveto_xx
01-29-2009, 20:54
сега ще ти обесня защо не ми е слаба аргументацията.наскоро ходих на мамолог(лекар за гърдите) и жената ме пита дали пия противозачатъчни и думите й бяха "Много гинеколози изписват противозачатъчни,но не е изобщо правилно,защото след известно време прием на хапчетата в доста голям процент от жените се получават така наречените мастни образувания в гърдите,който трябва оперативно да бъдат премахнати" и жената ми КАЗА по възможност никога да не приемам такива хапчета,защото макар и много да ги препоръчват гинеколозите не са особено полезни
ДА , има и такива случеи . Едните ги препоръчват, другите ги отхвърлят. Това значи , че нито аз съм права, нито ти.Има и вредни, и полезни ефекти.Увеличава се шанса за рак на едно, пък се намалява шанса за рак на друго...Това си е игра с половите хормони, но понякога се налага като лечение . Аз имах малък проблем с цикъла и с развитието на матката . Проблема с първото е отстранен,за второто ще отнеме време ,пък и зависи от организма ми. Мисълта ми беше, че няма нужда да гледаш само в едната посока и да ме нападаш. Аз го дадох като идея на момчето, а като тема за безсмислен спор, в който и двете страни имат право и не може да се разреши от специалисти, камо ли от нас... Хайде, със здраве ...

SiSsKkAa
01-29-2009, 20:55
аз не те нападам,но си изказвам моето мнение ,а и също така винаги се доверявам на лекарскто мнение и никога не споря с лекар

NeSumJenaTi
01-29-2009, 20:56
Спокойно тази течност е естетвена реакция на организма .Нищо ти няма . От нея може да се забременее . А за презервативите - няма значение на колко си години или колко ти е голям . Размерът и годините нямат нищо общо със спадането на еректиралия пенис след поставянето на презерватив . Аз съшо имам познати на които им спада , когато поставят кондом . Няма нищо лошо или срамно в това .

sensationwhite
01-30-2009, 02:22
и мен не може да ми е на макс, с презерватив... тъпо, но сигурно от предеякулационната течност най-често се забременява когато си свършил преди това, и после отново го правиш. така че поне 2рия път слагай кондом. а за да си наи сигурен, поне 1 ден преди тва не свършвай и се испикаи 5-6 пъти през тоя ден за да не останат сперматозоиди в канала, и когато искарваш подобна течност да няма наличие на "гадинки" :) дано ме разбра, успех ;)

zay4e
01-30-2009, 09:52
Значи въпроса е следния. Като правя секс още преди да съм свършил от член-а ми излиза прозрачен секрет. Да ми кажете какво може да е това, дали е нещо опасно и дали при правене на секс без презерватив може момичето да забременее (макар че мисля, че не може, защото не е семенна течност), но все пак да съм сигурен. Мерси предварително и съжалявам ако има и друга такава тема, но не намерих нищо в търсаката. :)

da, i s moq priqtel e taka,kato mu stane mnogo hubavo i izliza prozra4no ne6to xaxa i az sy6toto se pitam dosega i neznam dali moje da se zabremenee ot tova, vypreki 4e dosega nesym zabremenqla de,da 4unka na dyrvo :-D :-o

varnen4e
01-30-2009, 09:54
Значи въпроса е следния. Като правя секс още преди да съм свършил от член-а ми излиза прозрачен секрет. Да ми кажете какво може да е това, дали е нещо опасно и дали при правене на секс без презерватив може момичето да забременее (макар че мисля, че не може, защото не е семенна течност), но все пак да съм сигурен. Мерси предварително и съжалявам ако има и друга такава тема, но не намерих нищо в търсаката. :)

Предекулационна течност е и от нея МОЖЕ да се забременее, пазете се.