PDA

View Full Version : Чувства



5e5cuTy
01-29-2009, 19:54
В последните дни съм доста объркана и се реших да напиша тема, за да ми дадете съвет.
Заедно съм с приятеля ми от 2 години. Винаги всичко е вървяло добре, е с малко изключения, които само закрепиха връзката ни. Обичаме се много. Но преди няколко дена се замислих дали го обичам наистина? Имам чувството, че някак си не е както преди, все едно се събудих сутринта и вече не ми пукаше както преди.. и като се замисля ми става тъжно, започвам да плача и си казвам "Да, обичам го" .. Всичко друго е както преди, нито той си е променил отношението към мен, нито аз към него, не съм му казвала за това, защото не искам да го тревожа напразно, вероятно е само период, може и от ПМС да е, кой знае.. Никога до сега не съм се чувствала така, дори и да ме е наранявал по някакъв начин, винаги все едно аз съм го обичала повече, но сега и аз не знам какво става. И това е само когато съм сама вкъщи и започна да си мисля. Когато съм с него ми е толкова хубаво, не си мисля пак обичам ли го наистина и т.н. Объркана съм и не знам какво става :( Не мога без него, не си представам дори нещо без него, не искам без него, но :(

Мерси все пак на тези, които са го прочели, ако може да изразите някакво мнение :(

neustoimata
01-29-2009, 20:03
ami moga samo da ti kaja 4e vuv vska vruzka ima takuv period taka 4e ne se pla6i 6te otmi skoro :-)

5e5cuTy
01-29-2009, 20:12
И аз си мислех, че е такъв период, но до сега никога не го е имало, надявам се скоро да отмине :(

eveto_xx
01-29-2009, 20:12
И при мен се е случвало, да не кажа че и в момента е така, но не се отказвай, бъди с него, обичайте се- по хубаво от това няма ...

ivcheto0o
01-29-2009, 20:13
naistina v vsqka vrazka ima takiva momenti ... no ti ve4e naitina moe da ne izpitva6 sa6tite 4ustva i ve4e si4ko da e samo po navik ...

Bu7cher
01-29-2009, 20:18
Както казаха по-горе...има такива моменти.Просто не мисли за това...трябва ти малко време.Колкото повече се замисляш...толкова повече се натоварваш и то напразно.Горе главата и успех! ;)

azz_azz
01-29-2009, 21:20
В последните дни съм доста объркана и се реших да напиша тема, за да ми дадете съвет.
Заедно съм с приятеля ми от 2 години. Винаги всичко е вървяло добре, е с малко изключения, които само закрепиха връзката ни. Обичаме се много. Но преди няколко дена се замислих дали го обичам наистина? Имам чувството, че някак си не е както преди, все едно се събудих сутринта и вече не ми пукаше както преди.. и като се замисля ми става тъжно, започвам да плача и си казвам "Да, обичам го" .. Всичко друго е както преди, нито той си е променил отношението към мен, нито аз към него, не съм му казвала за това, защото не искам да го тревожа напразно, вероятно е само период, може и от ПМС да е, кой знае.. Никога до сега не съм се чувствала така, дори и да ме е наранявал по някакъв начин, винаги все едно аз съм го обичала повече, но сега и аз не знам какво става. И това е само когато съм сама вкъщи и започна да си мисля. Когато съм с него ми е толкова хубаво, не си мисля пак обичам ли го наистина и т.н. Объркана съм и не знам какво става :( Не мога без него, не си представам дори нещо без него, не искам без него, но :(

Мерси все пак на тези, които са го прочели, ако може да изразите някакво мнение :(


Според мен е период така че не бързай да си правиш заключения от рода "не го обичам".Говоря съдейки по себе си всеки е различен все пак ама за мен тва е просто период който ще отмине.

hahavteen
01-29-2009, 21:46
Мда имала съм такъв период в миналата си връзка. Уж бях решила даже че ще се разделяме ама точно тогава се скарахме за нещо и осъзнах колко много го обичам и че не мога да бъда без него и всичко се оправи :)
Ще мине не се притеснявай.

BigFakeSmile
01-29-2009, 22:55
Обичаме се много. Но преди няколко дена се замислих дали го обичам наистина?


е тва беше яко :-o

спокс или ше ти мине или ше тряя скъсате погледни 'трезво' :D

ViolentSaint
01-29-2009, 23:50
Подкрепям тезата на останалите, че във всяка връзка има такъв период, явно твоят е сега.
Съвет от мен разнообразете си малко ежедневието с приятелят, за да не ви бъде еднообразно. Опитай се да върнеш пламъка, в който ти сега се съмняваш.

5e5cuTy
01-30-2009, 09:16
Благодаря на всички за отговорите :-)

varnen4e
01-30-2009, 09:18
В последните дни съм доста объркана и се реших да напиша тема, за да ми дадете съвет.
Заедно съм с приятеля ми от 2 години. Винаги всичко е вървяло добре, е с малко изключения, които само закрепиха връзката ни. Обичаме се много. Но преди няколко дена се замислих дали го обичам наистина? Имам чувството, че някак си не е както преди, все едно се събудих сутринта и вече не ми пукаше както преди.. и като се замисля ми става тъжно, започвам да плача и си казвам "Да, обичам го" .. Всичко друго е както преди, нито той си е променил отношението към мен, нито аз към него, не съм му казвала за това, защото не искам да го тревожа напразно, вероятно е само период, може и от ПМС да е, кой знае.. Никога до сега не съм се чувствала така, дори и да ме е наранявал по някакъв начин, винаги все едно аз съм го обичала повече, но сега и аз не знам какво става. И това е само когато съм сама вкъщи и започна да си мисля. Когато съм с него ми е толкова хубаво, не си мисля пак обичам ли го наистина и т.н. Объркана съм и не знам какво става :( Не мога без него, не си представам дори нещо без него, не искам без него, но :(

Мерси все пак на тези, които са го прочели, ако може да изразите някакво мнение :(

И на мен ми се случва. Ще мине, сериозно.
:)

iveetyy
01-30-2009, 09:20
Това,че се чудиш дали го обичаш още и се притесняваш прекалено да не се окаже че не е така,определено значи,че имаш чувства към него,просто си в такъф период.Ще ти мине ;]]

Bellatrix
01-30-2009, 09:32
И аз съм така в момента :-D Ама честно казано, всеки път като се скараме за някоя глупост и осъзнавам, че без него бих сгънала. Спокс, ще мине, при това по-бързо отколкото си мислиш. :)

balu4ka
01-31-2009, 09:49
Едното е че вече ходите само от това,че сте свикнали,а с времето нещата са се променили