PDA

View Full Version : Дали ... ???



nicolesch
01-29-2009, 20:02
Мм знам има хиляди такива теми .. ама са ме мързи да гледам :oops:
А вас ако ви мързи да си дадете мнението нема ви заколим !

Мм въпр0са ми ее .. примерно за партниорите на абитурентите ???
Примерно ... за Дамата да не е толкова чак .. рокли такива бални .. еми пр0сто да е в някаква сладка рокличка от обикновен магазин взеета .. и сладките обувчици, че нещ0 хич не ме кефат тиа бални рокли .. а има мн сладки лилавки, розовки .. роклички съм мяркала .. и примерно некфа лента или шапка в същия цвят на роклята (примерно розово и момчето да е в розова риза) .. И сладко ли ще се получи или ще е много обикновено ?! Не забрявайте, че се пак ДАМАТА не е абитурентката ;]


Мерси за вниманието !
И евентуално за помоща ! :-) :)

SoFarSoG00d
01-29-2009, 20:04
Ами не би трябвало да си в много официална рокля,ами по-обикновена,както каза.

mysterious93
01-29-2009, 20:56
Щом не е абитуриентка няма смисъл от кой знай кви рокли..нещо по обкновенно или някоя рокля тип балон (горе дето е под гърдите)мн им се кефя.

П.П мале къв е тоя лайняния цвят дет си писала с него..имай малко милост към очите ми :D

nicolesch
01-29-2009, 21:01
Е кфо е мноо ме кефи так0ва синио ;]
Нема си нищ0 общ0 с лайняно браатт :PP
Иначе миси ;]

lifestyler
01-29-2009, 22:35
Да, за роклята съм съгласна. Гледай да не е мн ежедневна, все пак де.. Но моля те, забрави за лентата и шапката.. :-s сериозно, много зле ще изглежда редом до костюма на момчето.. пък и на фона на всички официални рокли, букли и т.н. .. Важното е да не се отличаваш коренно от абитурентите, но в никакъв случай не се гласи като тях.. била съм свидетел на такава гледка и е супер грозно.. Трябва да си личи, че празникът не е изцяло твой. \:D/

shell
01-30-2009, 10:34
тва дори няма да го чета :shock: с тоя цвят......

varnen4e
01-30-2009, 10:43
Моля те, спри да пишеш в този цвят.. направо ме заболяват очите.
А по темата, напротив. Мисля дори, че ще е смешно да си с бална рокля при положение, че не си абитуриентка. Избери нещо семпло, но елегантно.

nicolesch
01-30-2009, 10:48
Моля те, спри да пишеш в този цвят.. направо ме заболяват очите.
А по темата, напротив. Мисля дори, че ще е смешно да си с бална рокля при положение, че не си абитуриентка. Избери нещо семпло, но елегантно.


Добее съжелявам за цветаа .. въпреки, че яко ме кефи :oops: :oops: :oops:


Значи така ще стане .. Благодаря на всички ! (bow)

mynichka
01-30-2009, 11:21
Да, за роклята съм съгласна. Гледай да не е мн ежедневна, все пак де.. Но моля те, забрави за лентата и шапката.. :-s сериозно, много зле ще изглежда редом до костюма на момчето.. пък и на фона на всички официални рокли, букли и т.н. .. Важното е да не се отличаваш коренно от абитурентите, но в никакъв случай не се гласи като тях.. била съм свидетел на такава гледка и е супер грозно.. Трябва да си личи, че празникът не е изцяло твой. \:D/
подкрепям напълно :)