PDA

View Full Version : WOSH MC



balon4eee
01-29-2009, 20:48
BG rapa ve4e e edin komersial pulen s poziori i bokluci . Mejdu tulpata oligofreni i zabludeni xorica za men se otkroqva samo edna li4nost .. WOSH MC ;] tova e 4oveka za men ! Edinstvniq koito ne se smesva s tupata papla4 i pee za istinata , za jivota takuv kakuvto e ! Za6toto toq 4ovek e sebe si toi ne ne poziorstva 8-) Tva e nai golemiq izord ;] Obi4am te Wosh mnoogo !!
http://vbox7.com/play:caa7e5db

mmKamm
01-29-2009, 21:00
BG rapa ve4e e edin komersial pulen s poziori i bokluci . Mejdu tulpata oligofreni i zabludeni xorica za men se otkroqva samo edna li4nost .. WOSH MC ;] tova e 4oveka za men ! Edinstvniq koito ne se smesva s tupata papla4 i pee za istinata , za jivota takuv kakuvto e ! Za6toto toq 4ovek e sebe si toi ne ne poziorstva 8-) Tva e nai golemiq izord ;] Obi4am te Wosh mnoogo !!
http://vbox7.com/play:caa7e5db
намират се още няколко личности, които пеят за живота такъв какъвто е

dumbsy
01-29-2009, 21:01
уважавам супер много Уош, харесвам му всичките песни.
Но определено не е единственият, който си струва.

cherrypezz
01-29-2009, 21:11
Хайде комерсиализирайте го него.

balon4eee
01-29-2009, 21:12
Mislex da napi6a 4e ve4e zapo4va dori wosh da se komersializirano , no az opredleno ne sum ot xorata koito sa 4uli 1 negova pesen i ve4e pretendirat 4e e velik i edinstven za tqx :-o Ot mnogo vreme mu se kefq na toq 4ovek znam mu vsi4kite pesni naizust

cherrypezz
01-29-2009, 21:17
Еми тука 90% от хората не знаят за какво става дума ама ще ти прочетат темата.Ще си намерят 1 2 песни.Ще си ги качат на телефона.Ще си вървят по улиците и ще си припяват "Вървя си по улицата със ръката в джоба" и ще се мислят за велики.

jghgh
01-29-2009, 21:25
Мнението ми е противоречиво.
От една страна си го бива, от друга адски ме дразни.
Дразни ме как в някои песни само се изтъква къв е, що е, как (само той) може да прави тХру рап, и не знам си кво... Или дето в една песен, простете че по име не мога да се сетя коя е, каза че не крал мелодии, пък на "Внимавай" мелодията не е негова... Между впрочем "Внимавай" доста ме дразни, хипер безмислена ми се струва. Е, разбира се, Уош има и някои доста готини песнички - "Тва е положението", "Само в съня ми", "На небето", "Не искам да пускам.." и т.н.

(Комерсиализирайте си го бе, кво ви пука, безумно много хора го слушат, накъде повече.. Вие пък кво си свидите изпълнителите, които и без тва не са чак толкова престижни...)

Jamalska
01-29-2009, 21:33
Хайде комерсиализирайте го него.
Късно е.А и наркотиците са вредни за всички,няма богоизбрани.

cherrypezz
01-29-2009, 21:35
Ох бе хора прави сте .
Лека.

Buhtaaa
01-31-2009, 19:13
То с подобни теми нали .. хаха ... замислете се малко ;)
Не ще него към него нали ... ама вече не ми допада преди адски много му се кефех от неговата музика се запалих и под ругите там тем му подобни и т.н. ОБаче Хора като говорите за някой че билс е комерсиализирал замислете се малко нали ... как се коерсиализира един изпълнител и т.н. не знам дали ме разбирате ама квото е
ай Пийс

malone
01-31-2009, 20:49
Уважавам го че му пука за хипхопа и прави каквото може.Преди беше супер,но напоследък траковете станаха твърде банални и общо взето излезе от underground-а -атой още мрънка,че е част от него.Най-много му се кефя за illmate защото като идея е чудесно.

ScionOfStorm
02-01-2009, 02:19
добър е
но има и други добри в сцената ни, които също не му отстъпват :)

suunnseT
02-04-2009, 17:09
Лично wosh си ми харесва и то доста .. , наскоро спорих с някаква фешанка където слуша чалга или там коренно различни стилове музика и и викам :: "от къде по дяволите го знаеш?" и ми светна ,че на поне 50 % от скайповете има негови песни ! Няма лошо да го слушат , но хората които някак разбират тази музика и като цяло ъндерграунда не го комерсиализират ! Понякога си мисля , че Уош вече търси известност ,но до някъде ме опровергава фактът , че ако е искал досега ехеее .... ! (разбирате) Текстовете са адските , пълни са със смисъл , понякога се изчерпва , но може да се каже , че си е заслужил всичко !

MiRaCuLiX
02-04-2009, 19:21
Значи стефан a.k.a Wosh MC го познавам и тази личност е доста интересна.Отностно песните му в ВСЯКА една има някакъв смисъл.Замислете се,на пръв поглед на някои от песните му като чуете текста за пръв път ви се струва доста ама доста несмислено,но прочете всяко изречение по няколко пъти и ги свържете с предното или следващото и ще откриете някакъв смисъл.Този човек има над 100 песни и ми харесват доста да ви кажа.

35988
02-08-2009, 20:01
Така начи .. Стефан едва ли не сега ше гоо "комериализирате" както каза един потребител по-горе! ОсТавете го момчето да си парви музиката и не го закачайте!Вие като почнете "тоа ме дразни,не мое да пее,ква е таа музика от него,само разваля рапа" (защото и такива съм ги чувала!) Се едно ви е изял хлебчето :shock: Ужасни сте ! Песни муса страхотни аз имам честа да имам повечето в pc-то си ! За което много се радвам ! Много му се кефя..неовторим е !

Tempest
02-09-2009, 22:15
още помня как ми дадоха една касетка на Stick Insect... не, тя беше на HoKayT, ама имаше една песен със стикнята (a.k.a. Wosh & Yoko) и аз им се изкефих адски много и се чудех откъде да намеря записи на касетки и т.н. на тия двамата изруде... тогава, подчертавам, нямах компютър, имах касетофон... след това си купих компютър, след има-няма година си пуснах и интернет... там разбрах за мноооогото песни на Stick Insect и на Wosh само... и през всички тези години той продължава да издава песнички, които докосват... вярно - и той е човек - и той греши... казал едно, прави друго... и все пак... едно 95% от песните му са със собствен саунд... "Това е положението", "На небетооо", "Не искам да пускам ръката ти", "Събуждаш се", "И днес е ден", "За любовта", "Примирен и недоволен", "Просто слушай", "А ти", Отвори очите си", "Спомени", "Следа"... още толкова много мога да изброявам... просто тези песни са повече от велики!

BoCupycake
02-10-2009, 07:22
Хм...Wosh Mc...
Слушам го,допадат ми песните му,но той да е най-добрият?! Не мисля...
:?
Ами Sensei,Den-Yo...?

miminia
02-10-2009, 14:31
[bКъде само го мешате тоя Сенсей уеееее
Темата не случайно е за Уош!

Абе аз имам около 50 негови песновки
малко ме съмнява да има над 100 8-) 8-) [/b]

w0sh
02-10-2009, 15:31
Брех те прослушаха.
След разпадането а ДРС+ вече единственотоново което си залъжава да се слуша е ДиС

Tempest
02-10-2009, 23:33
ммда... ДиС стават... по отделно също... песничките на Деньо, както и на Сенсей са доста смислени...

не смятам Уош за най-добрия... тука няма най-добър... стойностния бг хипхоп не се сравнява... той просто става за слушане ;)

x3eme
02-10-2009, 23:37
BG rapa ve4e e edin komersial pulen s poziori i bokluci . Mejdu tulpata oligofreni i zabludeni xorica za men se otkroqva samo edna li4nost .. WOSH MC ;] tova e 4oveka za men ! Edinstvniq koito ne se smesva s tupata papla4 i pee za istinata , za jivota takuv kakuvto e ! Za6toto toq 4ovek e sebe si toi ne ne poziorstva 8-) Tva e nai golemiq izord ;] Obi4am te Wosh mnoogo !!
http://vbox7.com/play:caa7e5db
намират се още няколко личности, които пеят за живота такъв какъвто е
Права си Камс,мога дори да ги изброя.Това са:Sensei,RaggaOne,Edinaka,Denyo,Mink и компания.

x3eme
02-10-2009, 23:38
Брех те прослушаха.
След разпадането а ДРС+ вече единственотоново което си залъжава да се слуша е ДиС
DRS+ не са се разпаднали....имат просто застой иначе още са ти група.
Ван Сан нещо е виновен за това май но ще разберем след време като направят нова песничка.

MiRaCuLiX
02-11-2009, 08:57
Хм ДРС+ да са най-добрите?Sensei най-добрия?Вие тавряс ли сте.Каквото и да става знаете кой е определен за най-добрия рапър,най-успелия също.Името е едно и така ще си остане.Въпреки че е на 36 години той продължава да прави това което харесва.А темата тук е за Уош МС тъй ,че спрете с тези ДРС и говорете за Уош

Jamalska
02-11-2009, 10:21
Ти няаш думата след като няколко дни вече го пускам тфа радио и още не съм чула хубава музика по него:)

LiL_MeoW
02-11-2009, 12:16
хахаха откога Батко ти Лош стана некомерсиален ? .... Че има яки парчета е ясно, самоче в последно време е адски лиричен а мен лично това мноо ме дразни.
А за DRS+ само мога да кажа че никак даже не са се разпаднали и е хубаво когато някои не знае нещо да мълчи шото става смешен

MiRaCuLiX
02-12-2009, 06:54
Ти няаш думата след като няколко дни вече го пускам тфа радио и още не съм чула хубава музика по него:)

И за теб кои песни са хубави?Аз мисля ,че тези са хем gangsta от кварталите ,хем известни,хем бг хубави

Diam0nD
02-12-2009, 19:03
Хм...Wosh Mc...
Слушам го,допадат ми песните му,но той да е най-добрият?! Не мисля...
:?
Ами Sensei,Den-Yo...?както казах и в една друга тема : толкоз и слушаш рап ... уош ,сенсей ,деньо ще ми ги редиш като първенци :lol:

Jamalska
02-13-2009, 08:49
Ти няаш думата след като няколко дни вече го пускам тфа радио и още не съм чула хубава музика по него:)

И за теб кои песни са хубави?Аз мисля ,че тези са хем gangsta от кварталите ,хем известни,хем бг хубави
Koлкото пъти го пусна,ама всеееки възможен път или е Снуп дог или е Бъста Раймс или е някъф смешник,дет май е търде известен да го знам.А или е ония бг смешковци-шамара и неговия публичен дом.
Пусни малко Арзънистс,Имортал Техник,Ейтъм,Фарсайд,стари на Дас ЕФХ,Суолън...ама кфа ли файда,така ще загубиш масовта публика ;)

Diam0nD
02-13-2009, 11:56
Ти няаш думата след като няколко дни вече го пускам тфа радио и още не съм чула хубава музика по него:)

И за теб кои песни са хубави?Аз мисля ,че тези са хем gangsta от кварталите ,хем известни,хем бг хубави
Koлкото пъти го пусна,ама всеееки възможен път или е Снуп дог или е Бъста Раймс или е някъф смешник,дет май е търде известен да го знам.А или е ония бг смешковци-шамара и неговия публичен дом.
Пусни малко Арзънистс,Имортал Техник,Ейтъм,Фарсайд,стари на Дас ЕФХ,Суолън...ама кфа ли файда,така ще загубиш масовта публика ;)хаха бас хващам че не ги е чувал/а/ най ме кефи иммортал от тия дет изброи ... ненормален е !!! Особено дъ пойнт ъф ноу ретърн :grin: :grin:

kitty9410
03-11-2009, 20:50
Стига сте плюли и умували просто се кефете на музичката е така...Излишни са тея те са най-добри,не не са ... дрън дрън всеки си има различно мнение и вкус... Wosh е много истински пее хипер истинските неща жалко да тези който както някои беше казал си качат 1 песен на тела и се праат на нз си кво а всъщност въобще не се заслушват малко и не знаят за какво става въпрос...Темицата е Wosh като имате други предпочитания пишете в друга тема ;)

Speedsex
03-11-2009, 20:57
аз казах ли ти да не ядеш


диняяяяяяяяяя :D:D:D:http://vbox7.com/play:fe27dc2e

citygirl
03-11-2009, 21:09
Абе Уош е много добър и е допринесъл много за БГ рапа, но не е единствен :( Има още много изпълнители, които си заслужава да чуеш :)

Diam0nD
03-12-2009, 06:18
айде на уоооош :razz: :razz: хора чуйте и другите не се спирайте само при уошия или дис ...

ParadOx
03-13-2009, 09:03
Много е готин много яки песнички прави :P

DeadpooL
03-13-2009, 09:12
Тва е баси помията неможе да бъде наречено музика
няква мелодиика от Компа се върти и някаф говори и му викате музика :( :? :x

kitty9410
03-15-2009, 12:23
^абе ти слушал ли си някоя тяхна песен??? Има огромен смисъл в текстовете на песните им и като не ти харесва слушай си другите помии и не недоволствай!Като не ти харесва не мога да разбера за какво пишеш тук?!?! Темата е за феновете им и стига сте опозорявали името!

ParadOx
03-15-2009, 14:34
^абе ти слушал ли си някоя тяхна песен??? Има огромен смисъл в текстовете на песните им и като не ти харесва слушай си другите помии и не недоволствай!Като не ти харесва не мога да разбера за какво пишеш тук?!?! Темата е за феновете им и стига сте опозорявали името!

:-o Ти слушала ли си ГИ?

Иначе по темата за мене Wosh е най-добрия в Бг :)

Diam0nD
03-15-2009, 17:04
^абе ти слушал ли си някоя тяхна песен??? Има огромен смисъл в текстовете на песните им и като не ти харесва слушай си другите помии и не недоволствай!Като не ти харесва не мога да разбера за какво пишеш тук?!?! Темата е за феновете им и стига сте опозорявали името!

:-o Ти слушала ли си ГИ?

Иначе по темата за мене Wosh е най-добрия в Бг :) просто толкоз и слушаш ^^

balon4eee
03-15-2009, 18:49
Tq sigurno govorila za Stick Insect Yoko i Wosh (:

kitty9410
03-16-2009, 20:08
Да де 8-) разбрахте ме какво исках да кажа.Не се хващаите за най-малкото дее! :x Четете по-важното :) като говоря за wosh и се сещам за Stick Insect абе въобще като цяло си е супер Стефчо и другите също :)

Diam0nD
03-16-2009, 21:38
Да де 8-) разбрахте ме какво исках да кажа.Не се хващаите за най-малкото дее! :x Четете по-важното :) като говоря за wosh и се сещам за Stick Insect абе въобще като цяло си е супер Стефчо и другите също :) той стефчо да не ти е приятел хахаха как си говори за него се едно си пиите ракията заедно едва ли не ... а бе стига с тоя уош бе хора. НЕ Е ТОЙ РАПА В БЪЛГАРИЯ ,или поне НЕ САМО ТОЙ !!! Като те кефи рапа пусни си и друго ...

kitty9410
03-17-2009, 22:05
той стефчо да не ти е приятел хахаха как си говори за него се едно си пиите ракията заедно едва ли не ... а бе стига с тоя уош бе хора. НЕ Е ТОЙ РАПА В БЪЛГАРИЯ ,или поне НЕ САМО ТОЙ !!! Като те кефи рапа пусни си и друго ...
8-) еми така си говоря сега е... не съм казала че е само той [-X има и други доста добри,но сега изразявам мнение за него и то е положително както вече се разбра :-| като цяло рапа не ме кефи 8-) само някои отделни личности :) айде че ми се спи вече... :roll:

lqlqlqqqqqqqq
04-19-2009, 13:01
wosh mc e naii d0briq naii naii naii :grin: :grin:

voLtage
04-19-2009, 13:45
няма да споря с вас ,защото ще почнете с нападките :-D Има много по стойностни от уош мс

Diam0nD
04-19-2009, 18:02
няма да споря с вас ,защото ще почнете с нападките :-D Има много по стойностни от уош мс
да да да :grin: :grin: и уошия кефи ,ама ае да не спираме до него бе ... не бъдете коне с капаци 8)

YourPoison
05-05-2009, 10:53
wosh е мн добър ама не е само той .. има и други много добри и заслужават да се чуят ; )

Diam0nD
05-05-2009, 12:40
а кво ще кажете за новия му албум ... анимал ... :grin: :grin: :grin: :grin: ненормално як е :grin: :grin: :grin:

hatercrew
05-05-2009, 17:44
а албума му представлява ли нещо по различно о т песните качени в майшит-а вече ? :-o

zarety
05-06-2009, 09:04
вчера ходих на 4ти километър беше размазващо яко искам паккк :grin:

thesmoock
04-05-2010, 21:17
ае ддз ся лош има хубави песни нали но такова ддз ся тука го гледам мн зе да се показва смисъл реклами на кроасани едно др лооп са спонсорите му на разни глупосте ае ддз преди музиката си беше самата лудница смисъл нашта каварненска група пуржени мъслини или амнистия тия са лудницата за 90 те източния бряг ги разбиха тогава но има и мн брутални от 2000 ната например ДРС+ е те разцепиха музиката те се запазиха нестанаха комерсиални ниго беха безизвестни нито известни та мисълта ми е че лош почна да замира певеца в него ае дрс си мисля че са разделиха щот нали настанаха на години и оште са подземни и ддз сегашните им дрехи не са като преди някфи комерсиални ае добре е за тях тръгнаха от мизерията и ся са си добре извода е че мизерията учи ;) сега вс е наготово тва е моито мнение :)

Kajo
04-06-2010, 09:59
BG rapa ve4e e edin komersial pulen s poziori i bokluci . Mejdu tulpata oligofreni i zabludeni xorica za men se otkroqva samo edna li4nost .. WOSH MC ;] tova e 4oveka za men ! Edinstvniq koito ne se smesva s tupata papla4 i pee za istinata , za jivota takuv kakuvto e ! Za6toto toq 4ovek e sebe si toi ne ne poziorstva 8-) Tva e nai golemiq izord ;] Obi4am te Wosh mnoogo !!
http://vbox7.com/play:caa7e5db
намират се още няколко личности, които пеят за живота такъв какъвто е


ima si i to dosta..