PDA

View Full Version : LR



sweetsunshine
01-29-2009, 21:07
Някой ползвал ли е продуктите на тази марка?Майка ми стана представител и още не ни е пристигнала поръчката де,но мисля,че е доста по-качествена марка от Ейвън и Орифлейм например :)
Продуктите се произвеждат само и единствено в Германия и се внасят тук.Пак е каталожно всичко.

Ето го и сайта :)
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=13440
Иначе продават парфюми,хранителни добавки,някакви неща за животни гледах,че има за обезпаразитяване(външно),Ф Т,спирали,моливи за очи,за устни,гланцове,кремове,лос они и много други.
Всички продукти съдържат АЛОЕ ВЕРА :)
Ако някой е опитвал техни продукти нека да сподели(марката отскоро е навлязла в България).

cherrypezz
01-29-2009, 21:09
Изглежда доста сериозно.

ChOcOlaTEsTar
01-30-2009, 06:23
Да доста качествени изглеждат.Пиши като ви пристигне поръчката да кажеш как са :)

mynichka
01-30-2009, 11:26
Аз съм използвала лосион за тяло, наистина е страхотен :) Ти какво си си поръчала ?

sweetsunshine
01-30-2009, 12:59
Ами то понеже като ставаш представител има 2 стартови пакета и трябва да си поръчаш продукти на стойност поне 150 лева и нещата които ще са за мен са:Безцветна спирала,сив молив за очи,Пила за нокти за полиране,Спрей за коса за обем и блясък силно задържал прическата(предимно заради задържането на прическата си избрах него :D ),Ръкавица за душ,Алое вера гел Life Essence-това е някаква хранителна добавка със мед и алое вера,която съдържа много витамини.Тоалетно мляко,Гланц за устни(той е за майка ми де),Паста за зъби,със стартовия пакет получаваме и Алое вера Box "Вашият комплект "Първа помощ"",които включва Крем с прополис за кадифена кожа,Концентрат с алое вера за раздразнения и обриви по кожата,Спрей с алое вера за пряко действие-съвкупност от 12 билкови екстракта,действа като защитен слой върху кожата,олекчава,освежава,с живява и засилва действието на крема с прополис и концентрата.Билковите екстракти са от Пасифлора,Лайка,Пореч,Черв но сандалово дърво,Корен от цикория,Прополис,Kalentoyla,Мащ рка,Евкалипт,Корен от джинджифил,Градински чай и екстракт от бял равнец.Също така ще получим мострички със всички парфюми които предлагат(аз съм изпробвала Хавай-много е хубав).

Малко се спуснах в подроности ама нищо :-D

mynichka
01-30-2009, 14:42
мм доста неща си поръчала :) и 100% ще останеш доволна :)

slim__shadygirl
01-30-2009, 14:58
Да аз си поръчах пяна за почистване на грим и съм мн доволна :)