PDA

View Full Version : Търся презервативи



shokoto91
01-29-2009, 21:41
Търсих в търсачка, но ми излязоха страшно много теми... Ако някой намери сходна тема на моята да я постне и да се затвори тази


Искам да ми препоръчате презервативи различни от дюрекс, спортекс и виталис... (естествено подминавам тези тип "млад татко" от по 20 ст. )
Това са най-исвестните марки, но с всички съм имала проблеми... Не съм чувала други марки, така, че се нуждая да ми препоръчате някоя (не да ми изброите колко марки презервативи знаете, а да ми препоръчате марка)

Мерси предварително

П.П. Проблемите са следните
1. Спортекс се късат
2. Дюрекс са къси, неудобни, прекалено много се усещат и се свличат
3. Виталис не се разгъват добре, приятеля ми изпитва болка с тях и му стягат



Все пак, ако знаете разновидност от някоя от марките по-горе, които мислите, че все пак са подходящи, може и тях да споменете, но кажете, защо... в смисъл.. не да ми напишете "Синия виталис :grin: " и аз да не знам какво толкова му харесвате на тоя син виталис :)

ViolentSaint
01-29-2009, 21:58
Приятеля ти е претенциозен и ти намеква тънко да махнете гумата.
Всяка една от марките кондомки който изброи си има по няколко модела не може нито един от тях да не стават.

Относно Виталис дам СИНИЯ е як кефи ме. Това за разгъването не знам от къде ви дойде на акъла.
В последно време най ме кефи Дюрекс ЛОВ !!! Хем 4ри хем са готинки.

Extremescream
01-29-2009, 22:02
Ем аз харесвам зеления виталис (ещтра лардж :grin: ).Има едни Самурай,пробвай ги

shokoto91
01-29-2009, 22:03
Всъщност приятеля ми настоява за презерватив :D На мен ми е по-добре без, ама сме си страхливи :) Мерси за отговора :) Ние не сме пробвали много от моделите :)
Пробваи сме класическите дюрекс и едни техни оребрени ;/
За виталис - сини, оранжеви и червени
Спортекс - лилави :)

eveto_xx
01-29-2009, 22:09
Дюрекс имат забавни разновидности , като цвят на кутийката. Иначе Араузер не са лоши, те са оребрени в края , Селект са разноцветни , Елит май имаха повече лубрикант, на мен ми харесват, защото опаковката им е лилава...Иначе ultra thin са по-тънки, и те не са лоши ... Общо взето не правя много разлика в усещането, ползвам ги, когато трябва Рошото да свършва. А иначе имаше едни спортекс с точици по тях, май бяха черни с китара (опаквоката) ... Знаеш ли, отиваш в някой супер маркет и разглеждаш, пък каквото си харесаш - в кошницата и това е...

SiSsKkAa
01-29-2009, 22:42
зелени sportex

xplay
01-29-2009, 22:50
Сещам се за едни lifestyle, но незнам дали ги има още.

axlbaby
01-29-2009, 23:04
Сещам се за едни lifestyle, но незнам дали ги има още.
Има ги. :)

anonimnaa
01-30-2009, 10:46
Ами с приятеля ми преди имаползвахме само Sportex Light и не се е късал.

bebok
01-30-2009, 20:25
lifestily no nesum gi polzvala i nezn....

djuki
01-30-2009, 20:35
отиди в аптеката и вземи няколко вида и ги пробвайте следващия път други и си изберете най подходящите

BeHappYs
01-31-2009, 21:49
Търсих в търсачка, но ми излязоха страшно много теми... Ако някой намери сходна тема на моята да я постне и да се затвори тази


Искам да ми препоръчате презервативи различни от дюрекс, спортекс и виталис... (естествено подминавам тези тип "млад татко" от по 20 ст. )
Това са най-исвестните марки, но с всички съм имала проблеми... Не съм чувала други марки, така, че се нуждая да ми препоръчате някоя (не да ми изброите колко марки презервативи знаете, а да ми препоръчате марка)

Мерси предварително

П.П. Проблемите са следните
1. Спортекс се късат
2. Дюрекс са къси, неудобни, прекалено много се усещат и се свличат
3. Виталис не се разгъват добре, приятеля ми изпитва болка с тях и му стягат



Все пак, ако знаете разновидност от някоя от марките по-горе, които мислите, че все пак са подходящи, може и тях да споменете, но кажете, защо... в смисъл.. не да ми напишете "Синия виталис :grin: " и аз да не знам какво толкова му харесвате на тоя син виталис :)


Durex - Нито са къси 205мм са дълги ..неса неудобни, а за свличането те са широки 52-54мм значи проблема не е от тях сещаш се откъде идва...
Спортекс нямам намерение да пробвам...
И Виталис нямам намерение защото съм доволен от Durex - всички съм пробвал някои са по-къси 173мм други нормални 205мм , разгъват се добре и досега никога не се е изхлузвал или късал ..

Carlos
01-31-2009, 21:55
С нищо не са по-лоши тея от 20 ст. Това е насадено мнение ей така, без нищо. Хората които познавам и ги ползват - никога не са се оплаквали. Аз също. Дано не се случва де, но... това е. Пробвай, няма страшно!

shokoto91
01-31-2009, 22:01
BeHappYs наистина са къси, щом при разстягане стигат едва до половината на това, с което разполага приятелят ми и поради същата причина, че стигат до половината, се изхлузват, може модела да е такъв ддз - просо да сме подбрали нещо, което не е както трябва, но причината изобщо не е в момчето ;) Мерси на всички :)

panther
01-31-2009, 22:06
ми по-леко го раздавай с тея зъби :grin:

LovelyGirl
01-31-2009, 22:07
С нищо не са по-лоши тея от 20 ст. Това е насадено мнение ей така, без нищо. Хората които познавам и ги ползват - никога не са се оплаквали. Аз също. Дано не се случва де, но... това е. Пробвай, няма страшно!

Съгласна съм.Ние най-често тях ползваме и не е имало проблеми.
Късат се,защото не са поставени правилно :)
На нас нито ни се е късал,нито нищо.
С какво толкова са по-различни,освен,че са обикновени и в цената :)
В нищо според мен. ;)

BeHappYs
01-31-2009, 22:15
BeHappYs наистина са къси, щом при разстягане стигат едва до половината на това, с което разполага приятелят ми и поради същата причина, че стигат до половината, се изхлузват, може модела да е такъв ддз - просо да сме подбрали нещо, което не е както трябва, но причината изобщо не е в момчето ;) Мерси на всички :)

Аха ясно ем половината да не е с 410мм дълъг приятеля ти :)
Ако има някакъв проблем с размера им щом до средата стига еми едва ли другите марки ще ти помогнат мисля че ги правят почти еднакакъв размер от 160-210мм трябва да ви правят по-поръчка и да измислят нова марка ГИГАНТ :) ха :shock:

ef4etyYy
01-31-2009, 23:09
Приятеля ти е претенциозен и ти намеква тънко да махнете гумата.
Всяка една от марките кондомки който изброи си има по няколко модела не може нито един от тях да не стават.


точно :lol:

CucuTy
02-01-2009, 00:43
LifeStyles Ultra Thin. Най-много ми харесват, защото не миришат много на латекс и са адски тънки. : )

MakeMeLaugh
02-01-2009, 07:58
Приятеля ти е претенциозен и ти намеква тънко да махнете гумата.
Всяка една от марките кондомки който изброи си има по няколко модела не може нито един от тях да не стават.


точно :lol:

Абсолютно подкрепям!!

Връзваш се на простотии. Гумите са изключително раазтегливи независимо от цената - пълнил съм с вода, с въздух, разпъвал съм като ластик. Ако ще и като бата за бейзбол да му е голям пак ще може да се сложи.. По-вероятно е да се изхлузва щото му е тънък и не го запълва, но не и поради някаква друга причина. Или той некадърно го слага ;д

Чисти исмищльотини извинения са, недей са връзва на простотията му, и аз ако исках да го махна и аз така щях да лъжа ;) ;)

MakeMeLaugh
02-01-2009, 08:03
Късат ви се щото не ги слагате правилно или ти си суха като пясък или и двете.

Това за неразгъването е голяма простотия - приятелят ти нещо не е в час и има нужда от уроци ми се струва, толкоз ли е схванат, че един кондом да не може да разгъне ;д

Не може от 3 вида и в 3-те да им има нещо... толкова глупави извинения не бях чул :Д

Дано не си набор 91 ;д

BaiToq
02-01-2009, 08:05
ми по-леко го раздавай с тея зъби :grin:
Смислено мнение! :grin:

BodyBuilder
02-01-2009, 09:37
abe zabelqzvam vse pi6ete, ako ne go postavil pravilno. e kak moje da se postavi gre6no. akula ne mi go pobira moje li nqkoi da go postavi gre6no :D

Re5peC7
02-01-2009, 09:43
точно от тези трите марки по-добри няма..това че ти си имал проблеми значи не си го поставил както трябва..говорил съм си с лице което работата му се свързва точно с тая област..и той лично ми каза, че ако знаеш как да го поставиш правилно, презерватива няма да ти даде никви отклонения и проблеми..и напълно вярвам в това..ако знаеш как да поставиш един презерватив..никога няма да се скъса..стига разбира се да го ползвашпо един път :-D и да не е срока му на годност до 01/01/2006

shokoto91
02-01-2009, 22:55
Късат ви се щото не ги слагате правилно или ти си суха като пясък или и двете.

Това за неразгъването е голяма простотия - приятелят ти нещо не е в час и има нужда от уроци ми се струва, толкоз ли е схванат, че един кондом да не може да разгъне ;д

Не може от 3 вида и в 3-те да им има нещо... толкова глупави извинения не бях чул :Д

Дано не си набор 91 ;д

91 съм си ;) харесвам си набора ;) За спортекс съм чувала само хиляди оплаквания, но не са ми се късали... Значи ситуацията с разгъването е следната при дюрекс.. Той го слага правилно, но когато започнеме да го правиме, те се набират малко нагоре и стои до средата на пениса и го стяга :? А при виталис.. наистина и аз съм му ги слагала някой път, но те наистина не остават хубаво разгънати, а на места гумата се е прегънала и е двойничка (ако ме разбирате какво искам да кажа) и става дума за 1-2 сантиметра в това положение :? и чесно казано ни притеснява, че евентуално могат да се скъсат.. Допълнително го стягат и кожата му изскача като паласките на дебело момиче в тесни дънки... Това е просто... няма нищо общо с това да не ползваме презервативи :)

svetoslava_sliven
02-01-2009, 23:09
Търсих в търсачка, но ми излязоха страшно много теми... Ако някой намери сходна тема на моята да я постне и да се затвори тази


Искам да ми препоръчате презервативи различни от дюрекс, спортекс и виталис... (естествено подминавам тези тип "млад татко" от по 20 ст. )
Това са най-исвестните марки, но с всички съм имала проблеми... Не съм чувала други марки, така, че се нуждая да ми препоръчате някоя (не да ми изброите колко марки презервативи знаете, а да ми препоръчате марка)

Мерси предварително

П.П. Проблемите са следните
1. Спортекс се късат
2. Дюрекс са къси, неудобни, прекалено много се усещат и се свличат
3. Виталис не се разгъват добре, приятеля ми изпитва болка с тях и му стягат



Все пак, ако знаете разновидност от някоя от марките по-горе, които мислите, че все пак са подходящи, може и тях да споменете, но кажете, защо... в смисъл.. не да ми напишете "Синия виталис :grin: " и аз да не знам какво толкова му харесвате на тоя син виталис :)

V sex 6opa predlagat mn raznoobrazni razmeri i marki hva6ta6go za u6ite i go vodi6 da si haresa.Ili napravi kato men kupi ot vsi4ki vidove po edna kotiq i probvaite to ne se gubi :oops: vse pak stava vapros za vzaimno udobstvo i predpazvane

val_man
02-02-2009, 08:02
Сещам се за едни lifestyle, но незнам дали ги има още.
Има ги. :)

и никак не са лоши

deepinlove
02-02-2009, 14:20
Lifestyles наистина не са лоши даже са лубимите на приятелят ми. Другa са които се сещам са Sure ,които според гаджето ми са доста добра марка макар че са по-евтинички