PDA

View Full Version : Любовен съвет!



crushera
01-30-2009, 00:07
Значи историята е следната: Влюбен съм до уши в едно момиче, заедно сме вече от 3 месеца, обичаме се и всичко е точно, обаче проблема е, че имам чувството, че аз влагам всичко от себе си в тази връзка, но не получавам точно това, което искам, страшно много държа на нея, тя понякога дори осъзнава, че ме наранява неусетно и винаги съжалява в такива моменти, може да Ви се стори смешно, че съм седнал да се вайкам, че само за 3 месечна връзка нещата са така, обаче аз наистина имам чувството, че това е момичето, което винаги съм искал до себе си, прсто съм някак догонващия във връзката ни, а за първи път изпадам в такава ситуация... най-малките неща ме нараняват, като например обещала е да ми звънне след 30мин, а ми звъни след 1ч и 15мин... надявам се за някакви съвети най-вече от страна на женската аудитория, всичко е наред иначе в сексуално отношение и т.н. просто може би моито намерения са по-сериозни...имам чувството, че съм обсебен от нея... дано някой е преминал през нещо подобно и може да ми даде няколко приятелски съвета. Благодаря Ви предварително!

jane_17
01-30-2009, 00:23
Ами.. мисля, че е достатъчно да ти кажа само:
" Това, че някой не те обича по начина, по който искаш.. не значи, че не те обича с цялото си сърце" :)
"секса в една връзка е критерий дали нещата вървят.. или не" ;)
-> спри да се притесняваш.. и не и показвай, че се дразниш и от най-дребните неща.Всичко е наред... просто не се вманаячавай :)

sensationwhite
01-30-2009, 02:01
най-доброто което моеш да напрайш е да бъдеш себе си, не и дотягай и не и прави забележки за дреболии... нормално е да се появи и ревността ако още я няма, просто момичето трябва да осъзнае че си и верен, въпреки че ако не усеща привличане към теб както ти към нея ще е малко трудно... бъди оригинален опитаи се да вникнеш в характера и да разбереш какво обича, и да се опиташ да и го дадеш. дано оцени :) пробвайте нови неща, защото всичко което се повтаря омръзвя, и тя бързо бързо ще се почувства искушена да опита нешо ново с някои др ;) успех.

varnen4e
01-30-2009, 09:08
Все едно слушам приятеля си да говори за мен.
Това, че сте заедно отскоро няма кой знае какво значение.
Аз бих ти казала само че тези неща е добре да ги споделяш с нея винаги. Така тя ще може да те разбере най- добре и това ще се промени.
Успех.

iveetyy
01-30-2009, 09:14
Ами нещата не винаги са така както си ги представяш...Може би нейния начин да ти покаже,че те обича не е точно това което очакваш.Но тя си е такава каквато е.А може и да е малко отнесена или да си е имала някаква работа,за да не ти звънне след 30 мин. а след час и 15...важното е,да сте щастливи заедно ;рр

crushera
02-11-2009, 13:43
благодаря на всички за съветите ви, може би наистина аз очаквам, че като влагам цялото си сърце и сили съм очаквал да получа същото, но нещата не са толкова прости, в момента всичко върви перфектно, явно прекалено много се притеснявам затова дали оправдавам очакванията й, влюбвал съм се и преди, но този път е наистина истински и това чувство ме плаши до някаква степен... чувствам се наистина безпомощен, когато съм с нея :) ако мога така да се изразя, но си мисля, че не е много добре да и го показвам, за да не изгуби интереса си бързо, все пак момичетата обичат интригата... как мислите по този въпрос? Благодаря Ви предварително отново!

galu6a
02-11-2009, 18:02
о тва със закасняването и аз съм го правила :-D ами просто поговорете според мен :)

RullzZz
02-11-2009, 19:17
Не винаги когато даваш всичко ти отвръщтат със същото,не бива да и се сърдиш за това защотото това че не ти показва всичко което чувства не значи че не те обича.При мен е горе долу същото,аз се опитвам да дам всичко от себе си и да и показвам по всякакъв начин колко държа на нея и колко я обичам а тя някакси не го показва толкова и от части ме наранява но я познавам и просто знам че тя е такава,малко и е трудно да си изразява чувствата...така че спокойно това че момичето ти не ти отвръща със същото не значи че не те обича със цялото си сърце,може просто да изпитва трудности с това да ти го каже/покаже въпреки че любовта не се изразява с думи а с действия :) Радвай се поне че не ти казва "обичам те" за здрасти и чао че сега тва е много на мода,нали знаеш най-трудно е да кажеш "обичам те" когато найстина го чувстваш.

kypo
02-11-2009, 19:26
Значи историята е следната: Влюбен съм до уши в едно момиче, заедно сме вече от 3 месеца, обичаме се и всичко е точно, обаче проблема е, че имам чувството, че аз влагам всичко от себе си в тази връзка, но не получавам точно това, което искам, страшно много държа на нея, тя понякога дори осъзнава, че ме наранява неусетно и винаги съжалява в такива моменти, може да Ви се стори смешно, че съм седнал да се вайкам, че само за 3 месечна връзка нещата са така, обаче аз наистина имам чувството, че това е момичето, което винаги съм искал до себе си, прсто съм някак догонващия във връзката ни, а за първи път изпадам в такава ситуация... най-малките неща ме нараняват, като например обещала е да ми звънне след 30мин, а ми звъни след 1ч и 15мин... надявам се за някакви съвети най-вече от страна на женската аудитория, всичко е наред иначе в сексуално отношение и т.н. просто може би моито намерения са по-сериозни...имам чувството, че съм обсебен от нея... дано някой е преминал през нещо подобно и може да ми даде няколко приятелски съвета. Благодаря Ви предварително!
спокойно, не се залъгвай - не е тя момичето ти на живота! а дори ида е тя, ще почакаш 5-6 години докато разбереш че наистина е тя. ще се разделите в скоро време, защото ще каже че я задушаваш и иска да поживее, пусни я на свобода, след време като се видите и ако искрата пламне пак ще сте завинаги заедно и щастливи, ако ли не - има други!
и аз бях като теб, само че връзката ми беше по-дълга, накрая стана така и сега сме си приятели за по кафе. след време кат осе изтече много вода и сме се наживяли и ако е писано ще сме заедно, защото и аз все още усещам че тя е моя човек, колкото и да се опитам да притъпя това усещане или да си търся заместител! времето ще покаже

SkyEatsAirplane
02-11-2009, 19:53
Все едно слушам приятеля си да говори за мен.
Това, че сте заедно отскоро няма кой знае какво значение.
Аз бих ти казала само че тези неща е добре да ги споделяш с нея винаги. Така тя ще може да те разбере най- добре и това ще се промени.
Успех.+1

aaasdfghjklll
02-11-2009, 20:47
Според мен не те обича така както ти нея..смисъл има може би някакви чувства, но не й пука толкова...Аз самата знам (понеже даде пример), че с бифшя ми приятел като сме се разбрали да му званна напраимер в 8 и съм стояла с телефона да чакам да стане 8 часа и да му звънна някво такова...пък със сегашния ми е така хич не ми пука кога той ще се обади дали ще се обади, дали съм му обещала да му се обадя или друго гледам си кефа...абе с една дума приятно ми е с него да съм ама не ми на първо място някак съм с него ей така просто... щото да има :)
Мисля, че и с нея е така...