PDA

View Full Version : Чувствам се ......... гадно



beiho
01-30-2009, 06:43
Ще се опитам да разкажа историята си накратко.Имам приятелка, с която ходим от 15 месеца и си имаме общ добър приятел (момче). Това, което забелязвам обаче е, че повече предпочита да споделя с него, отколкото с мен. Питал съм я хиляди пъти и тя ми казва, че ме обича много, но дали любовта й е искрена, след като не ме иска първо за най-добър приятел, а после за нещо повече. Когато я попитам какво й има, не ми казва нищо, ако ще да се моля цял ден, а после от скайп приятеля ми пише, че й е било гадно за нещо. Извинете ме, обаче това от него ли трябва да разбирам?Само ми остана да мисля, че ме харесва външно това момиче и ме иска само за сувенир до себе си да ми се радва, когато и хрумне, а останалото-човешките ценности, близостта към обичния са някъде из въздуха!!! ;( Много е гадно да си нещо средно, нито добър приятел, нито обичан.Дали ще е добре да накарам приятеля ми да поговори с нея за мен и какъв всъщност е проблемът? Защото ще ми стане още по-гадно, ако тя не иска да скъса с мен, само защото че я обичам до гуша и че ще ми стане супер тежко.Не искам да я задържам, ако не изпитва никаква близост към мен.Всъщност искам да ме обича както аз нея, но колкото и да се тревожа за нея и да я утешавам за всичко, тя не забелязва моите искрени чувства и моя пукизъм за нея, който не съм проявявал за никоя друга.

Благодаря ви, че прочетохте до тук и ви моля без упреци, защото не ми до това. Ако не ви харесва мнението ми, просто си трайте или дайте по-спокоен отговор!!! :cry: :cry:

Bu7cher
01-30-2009, 06:49
Ми братле...виж,лично според мен,когато твърдиш,че обичаш някой ти го чувстваш най-близък.Аз лично предпочитам приятелката ми да ми споделя всичко,от колкото да ми дава да си я *укам когато си поискам.Поговори с нея...обясни й го,а ако не стане,просто и ти направи същото и ако не и направи впечатление,мисля,че може да я резнеш.Успех!

sladkalady
01-30-2009, 08:49
Поговори с нея....кажи й ,че може да ти се довери за всичко.Да споделя със теб всичко и че ти винаги ще си на нейна страна и ще я подкрепиш независимо от това какво се е случило......
Но има и нещо друго-заедно сте от 15 месеца,а тя не ти е споделяла нищо засега-може би не я предлазполагаш :) или и ти не споделяш с нея? :?

iveetyy
01-30-2009, 08:54
А пък може да не иска да те тревожи..може да иска да ти спести проблемите си,за да не те натоварва..поговори с нея и й обяснимче нямаш нищо против това ;рр

Bellatrix
01-30-2009, 08:59
Не го разбирам това. Когато истински обичам някого, всичко му споделям. Освен ако тя не говори на приятеля си за проблеми с теб? Ама пак не се връзва! Ако имате проблеми, по-добре с теб да ги обсъди... Нз, не е много чиста работата...