PDA

View Full Version : мускулести прасци..:?



Lilsi
01-30-2009, 10:36
здравейте. имам следния проблем-прасците ми са точно като мъжки :-o мускулести и добре оформени........ направо ме е срам да нося поли и тн.. има ли начин да ги смаля или нещо такова? и не,не са дебели,ами просто прекалено оформени и грозни.имам слаби глезени и нормални бедра,обаче тия прасци просто ми тровят живота. а дори не спортувам,че оттам да се оформят...какво мога да направя? наистина не се виждам цял живот с тия крака...

UFOs
01-30-2009, 10:47
Ами аз съм момче и по някой път ме е срам,че прасците са ми такива,но това е от танците,които танцувам.Какво да се прави..?! :-o
Не мога да нося по-тесни дънки щот пък е грозно,но пък е и хубаво момче да има хубави оформени прасци.Грозно е за жените..и нз как може да се оправи това..на този отговор може само специалист да отговори..

Boyd
01-30-2009, 16:20
Като спреш да ходиш постоянно на токчета ще ти се отпуснат и краката.

Може и да е от игра на волейбол или баскетбол..

UFOs
01-31-2009, 08:34
Това е мускул,не е мастно натрупване,за да се оправи.

EarthShaker
01-31-2009, 08:38
аз не мисля, че добре оформените прасци стоят грозно... било то на момче или момиче

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:11
аз не мисля, че добре оформените прасци стоят грозно... било то на момче или момичеНа момиче седят грозно :-o

UFOs
01-31-2009, 11:34
аз не мисля, че добре оформените прасци стоят грозно... било то на момче или момиче
Да,добре оформените,но при авторката проблема е друг.Оформени,но големи.Това не е хубаво за момиче.За момче е по-добре,но лично не се харесвам.Някой са ми казвали,че краката ми били дебели,а всъщност са ми здрави и се питам дали има някаква интервенция за намаляването големината на мускула..

Boyd
01-31-2009, 11:49
Това е мускул,не е мастно натрупване,за да се оправи.

Не видях къде съм казал, че е мастно натрупване, или ти току що си го измисли!?

От постоянно "рипане" и ходене на токчета е напълно нормално да стане така! Няма лек за това, също е и въпрос на структура.

UFOs
01-31-2009, 14:06
Това е мускул,не е мастно натрупване,за да се оправи.

Не видях къде съм казал, че е мастно натрупване, или ти току що си го измисли!?

От постоянно "рипане" и ходене на токчета е напълно нормално да стане така! Няма лек за това, също е и въпрос на структура.
От токчетата,не може да стане толкова голям!Май не схващате.Момичето има проблем,че са и големи в смисъл ненормално големи,като за едно момиче.Това от обувки не може да стане!Или е ген или е от много спорт.

Boyd
01-31-2009, 16:05
UFOs,
и аз т'ва казвам! Само от токчета не може да е, то е ясно. Най-вероятно и е такава структурата, но може да е и от спорт!

saromanwife
01-31-2009, 16:56
защо трябва да те е срам от това.Аз имам по- големи прасци от гаджето ми ии не ми пука не ми пречи да носа пола :) напротив радвам им се и да момиче съм на 15г

UFOs
02-01-2009, 10:34
Не ти пречи,но за жена е грозно!Хубаво е нормален прасец на големина и да е здрав.Но да е огромен и здрав за жена.. блях

bebchiiii
02-01-2009, 14:23
abee ludi li ste bee zaa momiche ne e mn priqtn0 no za momchee daje e seksapilno kak momchetata shte gi e sram da si pokazvat primerno golemite prasci to tova e muskul i e po majestveno bahti ludite :D

UFOs
02-01-2009, 15:51
Не ме е срам.Просто не се харесвам.

EarthShaker
02-01-2009, 16:17
Не ти пречи,но за жена е грозно!Хубаво е нормален прасец на големина и да е здрав.Но да е огромен и здрав за жена.. блях

кой определя дали е грозно :) въпрос на лично виждане.. според мен това са бели кахъри... намерете си истински проблеми :lol:

UFOs
02-01-2009, 16:51
Ок де..мисля че имаше едно клипче във vbox на което снимат прасците на една жена и просто беше грозно.Сигурен съм че ако питаме 10 мъже дали харесват дебели прасци на жените най-много 1-2-ма ще кажат да..

dawner
02-02-2009, 14:26
Абе хора.Аз тренирам и честно да ви кажа много повече жени спортистки имат по-големи прасци от мъжете.А тва според мен си е до структура.Имам чувството обаче,че за жените облите форми и по-пълничките крака са често срещани и мн типично женски черти.И недейте да си измисляте сами косури и да се вманиачавате.Хората си имат сериозни проблеми.Пък най-важното е да си здрав и да се харесваш какъвто си,пък било то и с по-големи прасци.Да не говорим,че добре оформените прасци стоят много секси на високи токчета...