PDA

View Full Version : Има 1 момиче....



MeTaLfAn
01-30-2009, 10:49
Има 1 момиче от моя кл. и като я видя все1 са ме ударили с бухалка.Нз дали съм влюбен.Дайте някаФ съвет..да й предложа ли .... :-o

anonimnaa
01-30-2009, 10:53
Първо стани наясно с чувствата си.Ако наистина я харесваш може да и намекнеш и да видиш дали и тя има симпатии към теб.

Punisherrr
01-30-2009, 10:54
да не предлагаш брак :D

Found_a_lover
01-30-2009, 10:55
Мисля, че сам трябва да прецениш дали си влюбен :) Сам го обмисли.. щото може и да предложиш, пък после да осъзнаеш, че не е за теб .. уф нз, сложно е :D :D

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 11:02
Не си влюбен. Хлътнал си.

myNameIsImmortal
01-30-2009, 11:06
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metal или със стила който слушаш, земи малко и помяткай закачливи погледи и прочие, щото ако идеш и изтиписаш "Харесвам те" нищо няма да стане. Повярвай ми. Затова 1во и показваш малко по малко, че имаш симпатии към нея, после на кафе можеш да я поканиш и т.н. :)
Успех с момичето. :)

varnen4e
01-30-2009, 11:09
Има 1 момиче от моя кл. и като я видя все1 са ме ударили с бухалка.Нз дали съм влюбен.Дайте някаФ съвет..да й предложа ли .... :-o

Ние няма как да разберем дали си влюбен, това само ти си го знаеш.

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 11:12
Има 1 момиче от моя кл. и като я видя все1 са ме ударили с бухалка.Нз дали съм влюбен.Дайте някаФ съвет..да й предложа ли .... :-o

Ние няма как да разберем дали си влюбен, това само ти си го знаеш.
Той не казва, че заспива и се събужда с мисълта за нея и изобщо да не може да я избие от мислите му. Нали това е да си влюбен.

varnen4e
01-30-2009, 11:12
Не винаги.

stiifi
01-30-2009, 11:13
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metalАхаха никът е ебавка...къде сте виждали метъли да пишата С мАлКи И гОлЕмИ БуКвИ ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 11:15
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metalАхаха никът е ебавка...къде сте виждали метъли да пишата С мАлКи И гОлЕмИ БуКвИ ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:ЖелЕзна логика :smt023 :razz:

varnen4e
01-30-2009, 11:15
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metalАхаха никът е ебавка...къде сте виждали метъли да пишата С мАлКи И гОлЕмИ БуКвИ ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Може да е неориентиран още.

myNameIsImmortal
01-30-2009, 11:28
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metalАхаха никът е ебавка...къде сте виждали метъли да пишата С мАлКи И гОлЕмИ БуКвИ ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Може да е неориентиран още.
Ебал ли съм ги, то вече какви ли ги няма 8-)

Айде поздрав за слушащите тази велика музика:
Menowar - Die for metal

varnen4e
01-30-2009, 11:37
Верно.. мен вече почти нищо не може да ме очуди.

slun4ice_90
01-30-2009, 11:43
Аман от такива теми.... :-D

term0t0
01-30-2009, 12:04
Има 1 момиче от моя кл. и като я видя все1 са ме ударили с бухалка.Нз дали съм влюбен.Дайте някаФ съвет..да й предложа ли .... :-o

Ние няма как да разберем дали си влюбен, това само ти си го знаеш.Има как..Гадател тъмносветковски на вашите услуги..

iveetyy
01-30-2009, 14:59
Хмм..аз мисля,че имаш чувства към нея ;]] Но наистина не прибързвай..събуди първо инетерес и в нея,защото ако и предложиш направо може и да не се получи..дръж се мило с нея..заговаряй я по-често..гледай да се засичате по=често..разбери къде се събира с приятелките си и може уж без да искаш да се окажеш там с твоите фр...а пък по-натам разпитай някоя нейна фр дали има чувства към някой..и некфи такива...и по-натам ако се окаже,че и тя не ти е безразлична предлагай...ама гледай да не е с по-малко от 24-каратов пръстен-тогава няя как да ти откаже :grin:

jghgh
01-30-2009, 15:13
Брат като ти гледам името МетълФен земи са стегни - нахъсай са с малко death metalАхаха никът е ебавка...къде сте виждали метъли да пишата С мАлКи И гОлЕмИ БуКвИ ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Може да е неориентиран още.
е*** ли съм ги, то вече какви ли ги няма 8-)

Айде поздрав за слушащите тази велика музика:
Menowar - Die for metal
Ти пък не можеш да напишеш правилно името на бандата... :D
Иначе яко метъли всичките...



Момче, едва ли си много влюбен, но по-горе доста умно те съветваха да не изтипосаш "Харесвам те" - не е добре да се правят признания преди дори да сте се опознали, защото най-често на човека му порасва работата и почва да те има за даденост. Така че наистина малко по малко, бавно и постепенно.
Намери начин да се заговориш с нея, после някое друго междучасие завързвай лаф с нея, като се посближите излезте на кафенце, нещо такова. И ако има сигнали и от нейна страна, тогава признавай.
Не бързай.