PDA

View Full Version : Питане за Лаптоп



beretta92sd
01-30-2009, 11:54
Здравейте имам следното питане за лаптоп.Значи идеята ми е да си ложа компютар в колата .Питането ми е по какъв начин е свързан дисплея на лаптопа с останала час от него , смисал теса свързани посредством гъвкава връзка но какви кабели минават мезжду екрана и останалата час .Идята е часта кадето е хардуера да бъде някаде на скрито по таблото примерно в жабката а екрана някаде по таблото .Хубавото на лаптопа е че има захранвания за кола , и могат да мусе вържат безжични клавиатура и мишка посредсвтом юсб.
Виждал съм подобни теми другаде за мод на компютар в кола но там е мн сложно.и повече място се изисква.щото се ползва настолен комп.

Draf
01-30-2009, 19:22
Може да попиташ във форума на съответната марка автомобил

adrenal1n
01-30-2009, 19:28
^^ Да. Или питай West Coast Customs :D

beretta92sd
01-30-2009, 20:33
нестава дума за производител на автомобили които вграждат при производството.
А за обикновен лаптоп , екрана как е свързан с останалата час от компа.

Draf
01-30-2009, 20:55
Да, разбрахме

ето от алфа форума http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=27639&highlight=%EB%E0%EF%F2%EE%EF

thegmin
01-30-2009, 20:56
Ами зависи от лаптопа, може да е с аналогов или с цифрово свързване. Или обикновен кабел за монитор или DVI. Имам предивд като кабели, мисля че накраийниците са запоени, но едни сръчни ръце за 30 мин ще удължат кабела.

Samoten89
01-30-2009, 21:37
По принцип са едни тънки пластинки, които щракват в дънната платка. Не са дълги, че да ги разделяш доста. По принцип където седи батерията има 2-3 малки болта, които държат клавиатурата. Махаш ги и клавиатурата. Там ще видиш как се свързва. Ако има wireless има два кабела за антената, които в някои случаи мисля, че не могат да се махат. Зависи. Не пречи да разглобиш, ако имаш отверка и да видиш. Точно под клавиатурата е всичко ;).