PDA

View Full Version : Два HDD



masterbin
01-30-2009, 15:08
Става дума за стария ми комп на който единия от хардовете (понеже е с 2 ) му е капут а той се води главен ,та въпроса ми е как да го преинстална компа за да може да се използва само 2рия комп ?


shadow4e
Пиши описателни заглавия

Samoten89
01-30-2009, 15:44
Става дума за стария ми комп на който единия от хардовете (понеже е с 2 ) му е капут а той се води главен ,та въпроса ми е как да го преинстална компа за да може да се използва само 2рия комп ?Искаж да кажеш хард диск. Който не искаш да се ползва изкарваш двата кабела, които отиват към него захранващия и интерфейсния предполагам ИДЕ дето е. Искарай кабела и от дъното, защото ми е правило проблем това, че никъде не отива. Така няма да може да използваш стария. Трябва да отвориш кутията няма как иначе. Освен от боот девайс да не го буутва него.

Хард диск и компютър са коренно различни неща ;).

masterbin
01-31-2009, 02:23
Става дума за стария ми комп на който единия от хардовете (понеже е с 2 ) му е капут а той се води главен ,та въпроса ми е как да го преинстална компа за да може да се използва само 2рия комп ?Искаж да кажеш хард диск. Който не искаш да се ползва изкарваш двата кабела, които отиват към него захранващия и интерфейсния предполагам ИДЕ дето е. Искарай кабела и от дъното, защото ми е правило проблем това, че никъде не отива. Така няма да може да използваш стария. Трябва да отвориш кутията няма как иначе. Освен от боот девайс да не го буутва него.

Хард диск и компютър са коренно различни неща ;). Аз тва го знам ама въпроса ми е дали ще стане без да го включвам щото то и не бачка ...

MadNesScHo
02-01-2009, 17:53
Щом ти е главен ще трябва само да си инсталл windows-a на другия иначе що да не става импровизирай :D нали ти е стар

masterbin
02-01-2009, 21:04
Щом ти е главен ще трябва само да си инсталл windows-a на другия иначе що да не става импровизирай :D нали ти е стар е даа .. :)

WooDy
02-02-2009, 11:48
Преинстал си компа само че на друга ХАРД