PDA

View Full Version : Деликатен отказ



VerryBerry
01-30-2009, 14:39
Здравейте! :) Бих искала да ви помоля за съвет-историята е следната:с едно момче излязохме веднъж и всичко беше супер,но след това той започна да ме търси с намерението да се "гаджосаме" 8-) .Опитах се да му обясня че от една среща връзка не става,но човека си настоява на неговото.Не е неприятен,забавен е,но ние сме толкова различни!Иска ми се да му го обясня някак си по-тактично че нищо няма да стане но и не искам същевременно да го обидя.Дайте съвет :)

iveetyy
01-30-2009, 14:43
Кажи му,че вината не е в него...просто в момента не търсиш връзка...или,че имаш чувства вече към някой друг...,но ще ти бъде изключително приятно ако си останете много добри приятели...А защо не се замислиш да му дадеш шанс :? Понякога точно различията сплотяват хората :?

euph0ria
01-30-2009, 14:44
Ем от една среща как може да си напълно сигурна,че сте толкова различни!?Незнам,ако имаш симпатии към него,излезте още няколко пъти,поддържайте няква връзка и тогава мисли за "гаджосване" или "рязане". :)

gPa3HuTeJl
01-30-2009, 14:46
ГРЕДА !


..но ние сме толкова различни..

Противоположностите се привличат..

hahavteen
01-30-2009, 14:47
Оф случвало ми се е неведнъж...
Колкото повече се занимаваш да обясяваш толкова повече ще се опитва да те убеди че грешиш.
Аз ако някой не схване че не го искам се ядосвам и прекъсвам контакт с него. Септември месец имах такъв случай. Почти месец след като спрях да отговарям на смс-и и обаждания той продължаваше да ме търси и да ме кани на срещи докато накрая се отказа.
Ок си беше момчето - висок (тва е супер важно за мене. много рядко да харесам някой под 1,85м), симпатичен, грижовен... Ама като не го искам какво да го правя. Така и не се видяхме повече макар че минавам всеки ден от там където живее и все ме е страх да не се засечем :oops:

elsy
01-30-2009, 15:07
Бе казвай му го направо 8-)

Prophecy
01-30-2009, 15:11
Ем да кажи му го , пък квото стане :) колкото и да е кофти , не е болка за умиране 8-)

slun4ice_90
01-30-2009, 15:36
:D Искаш ли аз да му го кажа?... :lol: Това беше в кръгът на шегата... Не съм никак тактична...И не знам какво да те посъветвам...Аз си казвам направо всичко,колкото и да е неприятно...

sladur4etyYy
01-30-2009, 15:37
емии няма начин за деликатен отказ според мен. кажи му всичко направо, поне би трябвало да оцени честността ти. ако не- майната му 8-)

psycho13
01-31-2009, 10:13
Бъди директна.

VerryBerry
01-31-2009, 10:21
мерси за съветите :)

varnen4e
01-31-2009, 11:06
Кажи му го направо. За какво ти е да увърташ. А и повечето мъже не разбират от намеци.

hahavteen
01-31-2009, 11:15
Кажи му го направо. За какво ти е да увърташ. А и повечето мъже не разбират от намеци.

Те повечето от нищо не разбират. Ти показваш,правиш намеци, казваш директно те пак не схващат :D
Да видим на този колко време ще му отнеме докато зацепи че момичето не го иска :D

Adwokat
01-31-2009, 12:36
Кажи му го направо. За какво ти е да увърташ. А и повечето мъже не разбират от намеци.

Те повечето от нищо не разбират. Ти показваш,правиш намеци, казваш директно те пак не схващат :D
Да видим на този колко време ще му отнеме докато зацепи че момичето не го иска :D


хахаха бахти обидите спрямо нас 8-) :razz: :razz: :razz: :razz:

kykyto
01-31-2009, 12:55
1 "Сори имам си гадже" снимаш се с някой и показваш
2 Блок.
3 Защо сте излезнали, малко повече инфо?
4 да му пуснеш някакво клише от типа на " ти имаш много по голяма стойност ат мене и аз съм тъпа" "Ужасно глупаво постъпвам, че те режа"
- Как да направиш идеите си ясни така наречения Bitch shield

sasha_90
01-31-2009, 15:14
Кажи му го,като не разбира негов проблем.