PDA

View Full Version : Не мога да живея така повечр..



yoo
01-30-2009, 16:52
Решила съм от 1 седмица да ходя на фитнес, и днес , преди малко казвам на майка ми - да знаеш че отивам на фитнес с 1 приятелка и тя не ми повярва, мисли си че се дрогирам не знам вееч...
понеже нямам баща, дядо ми и баба ми са ме отгледали и тя ми каза да яим се обадя и да им кажа на тях и аз им казах но естествено баба ми почна да казва как някакви групировки не знам си какво че ПРОСТИТУИРАМ и какви ли не глупости...според нея 8 часа най късно трябва да съм легнала и заспала...
ще се побъркам
писна ми да ме карат да плача всяка вечер
достатъчно съм изтърпяла живота без баща
сега и те ми го натякват
мразя си живота.......

TheCinderella
01-30-2009, 16:56
А от какво е породена тази липса на доверие към теб?Не могат да очакват, че ще си седиш вкъщи затворена без каквито и да било развлечения и социални контакти.Защо не се опиташ да поговориш с тях, обясни им, че няма от какво да се притесняват?
Надявам се да те разберат.Успех :)

m3talmania
01-30-2009, 17:03
А от какво е породена тази липса на доверие към теб?Не могат да очакват, че ще си седиш вкъщи затворена без каквито и да било развлечение и социални контакти.Защо не се опиташ да поговориш с тях, обясни им, че няма от какво да се притесняват?
Надявам се да те разберат.Успех :)
+ Ти на колко си години ?

yoo
01-30-2009, 17:14
Скрих на 1 приятелка цигарите в моята чанта и майка ми ги намери и си помисли че са мои, после на другия ден не ги бях вадила от чантата и тя беше ровила там и сега мисли че пуша..
като 100 пъти и обясних че не са мои, преди малко се разкрешях от яд че си мисли че пуша..не ми вярва..

TheCinderella
01-30-2009, 17:33
Най-добре в такива моменти се опитвай да запазваш самообладание, колкото и да ти е трудно.Пък и ако пушиш би могла да забележи, предполагам, че сега ще те наглежда.Моят съвет е да се държиш мило с нея, споделяй и, интересувай се примерно как е минал денят и, говори си с нея повече ... такива дребни неща.Това ще я накара да те почувства по-близка, защото от това, което казваш оставам с впечатление, че има известна дистанция между вас.По този начин ще започнете да водите по открити разговори и така ще спечелиш доверието и :)

Boyd
01-30-2009, 19:26
Хора, до кога ще продължавате да се тормозите с глупости? Не виждам смисъл всяка вечер да се реве/плаче за неща, за които нищо не можете да направите! Все пак всеки откачен родител си мисли каквото ТОЙ си прецени, а не каквото е. Може да е очевадно, но той си знае неговото. Вие НЕ трябва да се тормозите за тези неща. Какво като ви говорят такива неща? Важното е да не ви пука.. който и да ви е отгледал рано или късно придобивате друго виждане към нещата.

Между другото на колко години е авторката ?

П.П. Недей да се отчайваш и да се депресираш. Прави каквото те искат, за да не ти дрънкат глупости. За нямане на доверие въобще не може да става дума, защото те не я слушат какво им говори.

BqlaLiniq
01-30-2009, 20:01
Ем мацка осъзнаваш ли, че единственото, което има майка ти си ти.
Нормално е да се притеснява супер много, но говори с нея какво толкова...отвори страницата с темата и и я покажи..нека види отговорите на другите и да си промени държанието към теб. Може да я е грижа, но дори и да е така дай всички да се затворим в клетки и да не мърдаме, за да не ни се случи нещо... ;)

SimonaShtonova
01-30-2009, 20:38
А от какво е породена тази липса на доверие към теб?Не могат да очакват, че ще си седиш вкъщи затворена без каквито и да било развлечения и социални контакти.Защо не се опиташ да поговориш с тях, обясни им, че няма от какво да се притесняват?
Надявам се да те разберат.Успех :)

ToniStoraro
01-31-2009, 08:28
Ем мацка осъзнаваш ли, че единственото, което има майка ти си ти. Нормално е да се притеснява супер много

Е така е само че от това, което е написала ми се струва, че това тяхното е прекалено.

Говори с майка си, покажи й, че си имаш собствено мнение и интереси и че си голяма и можеш да се грижиш за себе си (ако е така), поговори с нея.

varnen4e
01-31-2009, 13:46
Лоша работа. Просто и покажи, че няма да е нейното и че имаш мозък в главата си.

Theoatguy
01-31-2009, 14:26
:D :D :D