PDA

View Full Version : абе скучно ли ви е като сте сами?



kypo
01-30-2009, 17:02
всмисъл съм принуден вече втора седмица да си седя вкъщи сам...
откакто сме разделени няма с кой да изляза, примерно днес е петък вечер и като се замисля не съм стоял вкъщи точно в петък от години... някакво ми е много скучно и тъпо, няма какво да правя вкъщи по цял ден. всичките ми приятели са на работа и няма даже с кой една дума да си кажа по телефона :shock: толкова много ми липсва времето прекарвано с гаджето, излизахме почти всеки ден, не се прибирах с дни вкъщи, а сега съм като затворник тук :(

какво правите вие по цял ден и тъпо ли ви е
надявам се да има някой отговор за да стане лаф поне тук

elsy
01-30-2009, 17:03
Така, както го описваш - направо ми стана жал за теб 8-)

ThinkPink
01-30-2009, 17:06
цикля на компа
излизам с приятелки
слушам музика
шопинг терапията помага също ..
или просто на диско :)

aka6a_vamp
01-30-2009, 17:06
Ee tolko li nqma s kogo da izleze6? :-o

PreciousDiamond
01-30-2009, 17:07
Аве .. излез !! Бахти .. сега ти се е паднало да си свободен ! :o

Re5peC7
01-30-2009, 17:07
има и такива дни/нощи ..можеш да убиеш времето с някой филм... или свърши нещо полезно :-o

kypo
01-30-2009, 17:09
Аве .. излез !! Бахти .. сега ти се е паднало да си свободен ! :o
сам ли да изляза като лудите... то има на кой да се натрапя, ама ми е някакво тъпо, точно тези с които искам да излизам не искат или не могат в момента.
но за през деня мисля да си потърся работа, не че ми се работи или ми трябват пари, но да правя нещо че ще се побъркам

едит: respect - филми, всичко що има гледах... сериали - всички които се сетих ги изгледах - it crowd, how i met your mother, lost, big bang theory, heroes и там още некви и свършиха :o

3oPuTy
01-30-2009, 17:12
Аз зарязах приятеля си преди почти месец и хич не ми е скучно :)
Моите приятели също са на работа до късно,но когато ми се излиза все намират време за мен :)
А и честно казано в това гадно време предпочитам да си стоя вкъщи,да гледам ТВ,да се ровя из нета или да си чета някоя книга от поредицата "Убитите босове" :-D Даже в момента до мен има една подобна книжка ("Живей бързо 3") и си мисля след малко да седна да прочета няколко листа докато стане 21:00 и почне "От местопрестъплението" :)
Освен това редовно си пиша с часове с x3eme и си убивам времето максимално :D

BaiToq
01-30-2009, 17:24
всмисъл съм принуден вече втора седмица да си седя вкъщи сам...
откакто сме разделени няма с кой да изляза, примерно днес е петък вечер и като се замисля не съм стоял вкъщи точно в петък от години... някакво ми е много скучно и тъпо, няма какво да правя вкъщи по цял ден. всичките ми приятели са на работа и няма даже с кой една дума да си кажа по телефона :shock: толкова много ми липсва времето прекарвано с гаджето, излизахме почти всеки ден, не се прибирах с дни вкъщи, а сега съм като затворник тук :(

какво правите вие по цял ден и тъпо ли ви е
надявам се да има някой отговор за да стане лаф поне тук
Не,не ми е скучно.
Просто не знам какво означава това.
Винаги правя нещо,винаги
си мисля за нещо,винаги ходя някъде.

hahavteen
01-30-2009, 17:25
Еми и аз съм в такова положение и то от дооооста време.
Да не говорим първите 2 месеца след като скъсах с бившия ми... Тогава само на даскало и от даскало вкъщи :?
Сега откакто съм тука (7 месеца) пак сама по цял ден. Имаше някакви инцидентни излизания с различни хора по едно време ама не си заслужава даже да се споменават.
Не ми е скучно обаче. Верно че не ходя на дискотека (не за друго ами ме е страх самичка иначе не вярвам че ще остана без компания там 8-) ) ама се разхождам, ходя на кино с наще, ходя по магазините, чета, гледам филми, от 2 седмици си имам и хоби и изобщо не е чак толкова зле :)
След като си знам каква ми е програмата за втория семестър ще се запиша и на рисуване и хор и ще е забавно :D

sKa73r4o93
01-30-2009, 17:35
Аве .. излез !! Бахти .. сега ти се е паднало да си свободен ! :o

nicolepcd
01-30-2009, 17:35
Не ми е скучно, винаги мога да си намеря какво да правя :grin: :)

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 17:41
надявам се да има някой отговор за да стане лаф поне тук
Кой иска да играем www.conquiztador.bg :grin:

Cullen
01-30-2009, 17:45
mi i na men mi e stavalo super skuchno, ama pochnah da si namiram zanimavki ako se poluchi taka che da sum sama i nqma kakvo da pravq, i drugi te suvetvaha gledai film, ili vlez v nqkoi chat neshto bazik da stava... :)
inache az sum art person i si namiram neshto da risuvam ili neshto ot tipa na phototshop... :) :)

Bu7cher
01-30-2009, 17:45
Mи аз прекарвам известно време в чужбина и ми е яко тъпня...ма като си сам осъзнаваш мн работи и имаш време да развиеш някое занимание ;) има си и добрите и лошите страни. :-)

kypo
01-30-2009, 17:47
надявам се да има някой отговор за да стане лаф поне тук
Кой иска да играем www.conquiztador.bg :grin:
хей аз играех на това преди време
може ли да се цъка не със случайни, а примерно един срещу друг

leoparda93sl
01-30-2009, 17:49
надявам се да има някой отговор за да стане лаф поне тук
Кой иска да играем www.conquiztador.bg :grin:

Аз 8-)

По темата:Спокойно братле и аз съм така от 2 месеца 8-) свиква се просто при мене проблема е,че мойте приятели са вечно "заети" :?

kypo
01-30-2009, 17:51
....

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 17:52
пи пичове аре да играеме, ама как ще се намериме там
аз съм nellyZDragon Heart, приятно ми е :-P

leoparda93sl
01-30-2009, 17:53
пи пичове аре да играеме, ама как ще се намериме там
аз съм nellyZDragon Heart, приятно ми е :-P

Аз leoparda93sl :)

kypo
01-30-2009, 17:54
аре пич аз ще направя нова стая, леопарда93 ако иска също да се джойне
ще се радвам да поцъкаме :D

brokeninside13
01-30-2009, 17:54
werno tolko li nqma s koi da izlezesh...... :? :lol: pa daje i sam da izlezesh ... inache slushash liubimata ti muzika po wuzmojnost da ne e neshto rewliwo shoto she se zduxash ;d ... internet ala bala .....

kypo
01-30-2009, 17:57
пи пичове аре да играеме, ама как ще се намериме там
аз съм nellyZDragon Heart, приятно ми е :-P
теб те добавих, ама леопарада го няма

Bellatrix
01-30-2009, 18:01
Мне. Имам достатъчно хобита и даже като нямах гадже не ми беше тъпо. Сега като имам ми е 10 пъти по-забавно де, ама и преди не беше зле. 8-) Хобитата са спасението. 8)

MaLkaTa_LaDy
01-30-2009, 18:29
Епа дай един телефон да излезем малко, да се поразведнриш 8-)
По темата: Приятелите ми винаги намирят време за мен.

fuckUall
01-30-2009, 18:33
Не,не ми е тъпо .Аз и сама си изкарвам добре :)

euph0ria
01-30-2009, 18:35
Не,не ми е тъпо .Аз и сама си изкарвам добре :)
И аз съм така в повечето случай. :)

iveetyy
01-30-2009, 18:35
Няяш ли някфи познати поне дет ще могат да излязат с теб...или от някое форумче,тъкмо ще завържеш нови запознанства ;рр...А иначе...Азз постоянно съм си с компанийката и никак не ми е скучно :)

gPa3HuTeJl
01-30-2009, 18:38
Аз не никога не оставам сам... ха 8)

aka6a_vamp
01-30-2009, 19:03
А и кат не излизаш...как ше си фанеш нова,сеш се

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 19:07
А и кат не излизаш...как ше си фанеш нова,сеш сеХич не му е до нова...

ivcheto0o
01-30-2009, 19:11
az nqmam gadje ama pak ne mi e sku4no daje bih kazala 4e taka si mi e po dobre :grin: :grin: :grin: nameri si nqkwo hobi :)

aka6a_vamp
01-30-2009, 19:13
А и кат не излизаш...как ше си фанеш нова,сеш сеХич не му е до нова...
Е живота продължава,а тва би му помогнало много...

jane_17
01-30-2009, 19:33
Ми.. честно казано.. не ми е зле да съм сама.. даже имам нужда да прекарвам поне няколко часа на ден абсолютно сама, за да си събера мислите.. или просто за малко релакс :) Гледам филми.. чета книги.. слушам си музика.. понякога си рисувам или пък просто се отдавам на някви "уж" невъзможни мечти :oops: Ужасът идва, когато наще се приберат.. ! почват да се заяждат за неподредена стая... за неизмити чаши... изобщо за всякакви простотии :? тогава просто излизам навън 8)

crazy_girl96
01-30-2009, 19:34
Никак стоя си на компа излизам с приятели :) :grin:

kypo
01-30-2009, 19:52
хич дума да не става, страх ме е да изляза сам! ще вземе някоя да ми хвърли око, щото не съм много грозен :д папосле да се чудя какво да правя... не искам други, искам си я нея, затва май ще седя вкъщи и ще си тъпея... ще пиша в този интересен форумец, в който може да си посподели човек нещо и да му олекне, въпрек иче съм малко над тийн ... ама и аз съм човек :)

moneycomeme
01-30-2009, 19:53
..ooooo az da si priznaq pochti ne se zanimavam s ,,priqteli,, vinagi za vsichko deistvam sama ...ne znam zashto no se chuvtvam mnooogo dobre dori sega sym si vkyshti!

PreciousDiamond
01-30-2009, 19:54
Абе ей, осъзнай се ! Грр .. чак ме е яд на теб..
ще вземе някоя да ми хвърли око, щото не съм много грозен :д папосле да се чудя какво да правя...

:shock: Нали се опитваш да я забравиш .. какъв ти е проблема? Ще те набия :x

moneycomeme
01-30-2009, 19:56
..shto go priemash ot tazi strana...pomisli s kolko neshta mojesh da se zanimavash sega...dokato si sam..za men e privilegiq chovek da e sam(eststveno da ne si na 40 i da si sam)...s vremeto shte otkriesh tolkova neshta koito mojesh da pravish,che shte ima period v koito sam shte bqgash ot momichetata.. :grin:

kypo
01-30-2009, 19:57
Абе ей, осъзнай се ! Грр .. чак ме е яд на теб..
ще вземе някоя да ми хвърли око, щото не съм много грозен :д папосле да се чудя какво да правя...

:shock: Нали се опитваш да я забравиш .. какъв ти е проблема? Ще те набия :x
тва покана ли е 8-) аз нося на бой :lol:

PreciousDiamond
01-30-2009, 19:58
Абе ей, осъзнай се ! Грр .. чак ме е яд на теб..
ще вземе някоя да ми хвърли око, щото не съм много грозен :д папосле да се чудя какво да правя...

:shock: Нали се опитваш да я забравиш .. какъв ти е проблема? Ще те набия :x
тва покана ли е 8-) аз нося на бой :lol:

Не покана, а заплаха 8-)

kypo
01-30-2009, 20:01
..shto go priemash ot tazi strana...pomisli s kolko neshta mojesh da se zanimavash sega...dokato si sam..za men e privilegiq chovek da e sam(eststveno da ne si na 40 i da si sam)...s vremeto shte otkriesh tolkova neshta koito mojesh da pravish,che shte ima period v koito sam shte bqgash ot momichetata.. :grin:
ако трябва да съм честен, преди да я срещна и аз бях сигурен че сам е много яко, даже и казах че сам ми е добре... и така тя ме гонеше, аз се криех и си исках личното пространство. докато в един момент и дадох цялото си внимание и се оказа че ако има с кого да споделиш радостните моменти е още по-яко отколкото сам.
само че сега съм отвикнал да имам лично пространство и ми е толкова пусто! слушам на фредито меркюри една песен - living on my own и се чудя тая песен за мене ли е писана...

hottie
01-30-2009, 20:26
Не съм изчела всички мнения, но се запиши на нещо - танци, уроци по език и т.н. Работата също не е лош вариант :)

sextazy_baby
01-30-2009, 20:35
Много рядко се случва да остана сама,но винаги си намирам занимания

Whyniser
01-30-2009, 20:40
Зависи си от деня и от човека.

Kostadin_682
01-30-2009, 20:41
Хах... при мене тва е ежедневие 8-)
Ставам сутрин, и айде на даскало... легна за 1-вия час събудя се за 3-тия... в 2:00 съм си в нас... ям, пусна компа... слушам музика, чат с някой стар приятел, става 4:00 изчезвам във фитнес залата, в 6:30 се прибирам, пак на компа ... ако гледам някой филм гледам, после лягам и така по цял ден... всеки ден...!!! 8-)

sladur4etyYy
01-30-2009, 20:49
не, даже обичам понякога да оставам сама, а ако усетя, че ми става скучно, си намирам занимание или излизам с някого. 8)

Dr3am3r
01-30-2009, 20:58
ами ... когато си самотен излезни , отиди на диско , покани приятел , съсед или просто познат на кафе ... може и позната ... , все ще намериш какво да правиш ,а щом си пред компа виж там някой ,който ти е на близко и уж на майтап пийнете по някое кафе ...

jane_17
01-30-2009, 20:59
Ми.. честно казано.. не ми е зле да съм сама.. даже имам нужда да прекарвам поне няколко часа на ден абсолютно сама, за да си събера мислите.. или просто за малко релакс :) Гледам филми.. чета книги.. слушам си музика.. понякога си рисувам или пък просто се отдавам на някви "уж" невъзможни мечти :oops: Ужасът идва, когато наще се приберат.. ! почват да се заяждат за неподредена стая... за неизмити чаши... изобщо за всякакви простотии :? тогава просто излизам навън 8)

Ха! Напъно същият съм, само когато като наще се върнат и ми се скарат за нещо (което най-често го правят) не излизам, а си оправям кашите 8-)

Добре де.. и аз оправям.... :-D но все пак гледам да се изнеса преди да им е хрумнало друго, за което да се захванат :o :D

Sensuality
01-30-2009, 21:16
Не ми е скучно, винаги мога да си намеря какво да правя :grin: :)

плюс едно 8-)

Kostadin_682
01-30-2009, 21:19
ами ... когато си самотен излезни , отиди на диско , покани приятел , съсед или просто познат на кафе ... може и позната ... , все ще намериш какво да правиш ,а щом си пред компа виж там някой ,който ти е на близко и уж на майтап пийнете по някое кафе ...
хахаххаха

* Домейн - .dir.bg - 30 Лева
* Домейн - .hit.bg - 30 Лева
* Домейн - .бг - 900 Лева
* Домейн - .net - 800 Лева
* Домейн - .info - 700 Лева

хахахха смятай... :razz: :razz: :razz: :razz: едва ли има толкова глупави хора братле... ама иначе успех :razz: :razz: :razz: :razz:

UnABooMBeR
01-30-2009, 21:23
Спортувам или мръзелувам.

silky92
01-30-2009, 21:46
Ми има моменти в който ми е скучно ,нормално е тогава гледам някой филм или си говоря с някой ,който да ме разведри :P

loveyo
01-30-2009, 22:17
Ох и аз го имах тоя проблем наскоро , а даже не бяхме скъсали...просто трябваше да замине заа малко -има-няма 2 седмици...ии замина той , първите няколко дена пълна скука амаа си помислиих , че сигурноо ,защото са делнични дни... е да ама не. осъзнах , че до толкова съм му дала вниманието си, че дори съм се забравила с приятелите си , с които съм била неразделна преди да се запозная с него. видях , че прекарвам времето си единствено и само с него , едва ли не съм забравила хобитата и нещата ,които обичам...ии постепенно започнаах да си наваксвам , започнах да си живея като преди , излизане ала-бала . когато се върна обаче се постарах да не допусна пак същата грешка ии ...така да се каже малко ограничих достъпа. пак си прекарвахме време заедно , но просто не се занимавах само с него ии сегаа ако го няма винаги намирам какво и с кого да правя.ако се случи да остана сама сии релаксирам , чета , тъпея на компа , търся картинки из нета ( :-D ),
гледам хаус-едни и същи серии по 71092195 пъти , тв , спорт и в краен случай-сън...абе к`вото ти дойде на ума ,то на човек като му е скучно до какви ли не простотии прибягва

а ти ако не престанеш да си повтаряш , че не искаш друго освен нея и че няма к`во да прайш без нея...еми завинаги ще си останеш така ,пич :?

по-добре се пробвай да се върнеш пак в предишната си компания , а ако няма да е т`ва намери нови приятели. много ясно ,че ще има моменти ,когато ще си сам ама...чети книжки , филми , спорт , музика , комп и т.н.

айде успех :-)

FucKtheSyStem
01-30-2009, 22:18
Нямам време да ми е скучно,имам прекалено много занимания.Тренировки,учили ще,излизам с приятели..Така или иначе сега като имам авер,а не е в града все едно съм сама,същото е.. 8-) :P Съвета ми е да започнеш да спортуваш-на мен танците много ми помагат.Всичко си изливам там и ме разсейват :)

balu4ka
01-31-2009, 09:56
Ами по някога и аз съм била така.Има много сайтове за запознанства.Намериси някой як познат и почни да излзизаш кат е толкова сложно :D