PDA

View Full Version : Slavi



qnkasladuranka
01-30-2009, 19:51
niakoi ako e gledal slavi moje li da mi kaje koi spe4eli moiata goliama svatba

alwaysnforever
01-30-2009, 19:55
Ася и Станьо :D

qnkasladuranka
01-30-2009, 19:58
mersi mersi

citygirl
01-30-2009, 20:04
Спечелиха Ася и Станьо [ за жалост ] ама ти май не си го гледала :( еми ще ти разкажа на кратко какво стана :-D Ами те нали бяха 4 двойки и имаше комисия и тя гласуваше кои две двойки да си тръгнат и кои да останат да се състезават за наградата. Накрая останаха Фотка и Иво и Ася и Станьо. Слави беше подготвил изненада за двойките :D Трябваше да ги подлъгва с разни неща , за да разбере колко е силна любовта им. Опита се да подлъже Ася с 100 000 лв. , като за да ги вземе тези пари тя трябваше да остави Станьо и да подпише документ, че няма да се вижда с него или да му звъни 10 години :grin: Тя естествено отказа :-D Опита се да подлъже и Иво, като му предложи някаква много яка кола шзабравих марката :oops: ] но той много яко го отряза :razz: Каза му: " За нищо на света няма да оставя Фотка. Ще си карам жигулката, но поне ще бъда с жената на живота си " :razz: За което му се възхищавам! И след повторно гласуване, само че този път от целия екип на Шоуто на Слави, победиха Ася и Станьо :( Това стана :)

alwaysnforever
01-30-2009, 20:09
Спечелиха Ася и Станьо [ за жалост ] ама ти май не си го гледала :( еми ще ти разкажа на кратко какво стана :-D Ами те нали бяха 4 двойки и имаше комисия и тя гласуваше кои две двойки да си тръгнат и кои да останат да се състезават за наградата. Накрая останаха Фотка и Иво и Ася и Станьо. Слави беше подготвил изненада за двойките :D Трябваше да ги подлъгва с разни неща , за да разбере колко е силна любовта им. Опита се да подлъже Ася с 100 000 лв. , като за да ги вземе тези пари тя трябваше да остави Станьо и да подпише документ, че няма да се вижда с него или да му звъни 10 години :grin: Тя естествено отказа :-D Опита се да подлъже и Иво, като му предложи някаква много яка кола шзабравих марката :oops: ] но той много яко го отряза :razz: Каза му: " За нищо на света няма да оставя Фотка. Ще си карам жигулката, но поне ще бъда с жената на живота си " :razz: За което му се възхищавам! И след повторно гласуване, само че този път от целия екип на Шоуто на Слави, победиха Ася и Станьо :( Това стана :)
дам..тцък тцък бях за Хотка и Иво ама на... :? комисията не струва :D

qnkasladuranka
01-30-2009, 20:14
citygirl mnooogo blagodaria za informaciata
mnogo iskah da go gledam no za jalost ne mojah

colymoly
01-30-2009, 20:18
и аз исках Фотка ама :?

balon4eee
01-30-2009, 20:22
Az taq Fotka q mislex za Potka i mi be6e qko stranno :D

Complicated
01-30-2009, 20:26
Az taq Fotka q mislex za Potka i mi be6e qko stranno :D

Аз пък я мислех за Водка 8-)
Аз бях за онея, дет останаха със Ася и Станьо 8-)

ToniStoraro
01-31-2009, 07:16
и аз бях за Фотка и Иво ама не спечелиха.

colymoly
01-31-2009, 07:20
за Фотка съм чувала и че се казвала Футка :razz:

ToniStoraro
01-31-2009, 07:37
абе стига си правихте майтапи с името на момичето бе! Фотка се казва. :D

colymoly
01-31-2009, 07:56
абе стига си правихте майтапи с името на момичето бе! Фотка се казва. :D
еми и аз това казвам 8-)

gabi_94
01-31-2009, 11:55
ами и аз бях за Иво и Фотка, много готина двойка бяха, ама тъпата комисия не ги избра :o :( :?

colymoly
01-31-2009, 12:43
ай ай радвайте се на пупенцето те също не бяха лоши, ама не се казват Фотка и Иво

citygirl
02-01-2009, 12:23
Абе Фотка и Иво RLZ :P А да си призная аз Фотка първо я мислих за Тотка :grin: и много трудно разбрах как се казва наистина момичето :D Но и аз мисля, че комисията не струва :? Абе не е чак такава голяма трагедия, че не спечелиха :) Важното е да се обичат младите :-D