PDA

View Full Version : Субтитри - забавяне



jambo_bs
01-30-2009, 21:15
Ами значи досега не бях срещал такъв проблем.Преди бях гледал един филм "The Green Mile" или "Зеления път" - страхотен,просто класика.И сега видях че ще го дават в неделя по bTV и се сетих да си го дръпна.Обаче изтеглих два различни релийза и двата са със забавени субтитри.Имам предвид че надписите на едно изречение идват десетина секунди след изговарянето.Съмнява ме и двата релийза да са с объркано таймиране - обаче може и единия да е копие на другия с различно име. :? Но може и да не е от това.Ако някой е имал същия проблем нека да пише как мога да го оправя защото просто идеите ми се изчерпаха.

P.S Проверих таймирането и всичко си е нормално там.Явно проблема е другаде. :(

Jesus
01-30-2009, 21:20
Тва е по Стиван Кинг, нали ? Там за 1 негър :)
Аз преди даваш на субтитрите да се поевяват по-рано/късно в зависимост от разминаването, ама от тогава не съм ползвал BSPlayer.

m3talmania
01-30-2009, 21:25
Абе мога да ти препоръчам Subtitle Workshop, но не знам дали ще ти свърши работа. :-o Озадачаваш ме...
Когато си го теглил преди пак ли е било така?

Къде в BSPlayer има опция за субтитрите ? Тц и аз си превеждах един филм сама...

Samoten89
01-30-2009, 21:32
BSPLAYER задържаш ctrl и натискаш стрелката на ляво или на дясно 10-тина пъти и виж как е ;). Наглася се по-този начин времето дали да изостава/избързва.

jambo_bs
01-30-2009, 22:03
BSPLAYER задържаш ctrl и натискаш стрелката на ляво или на дясно 10-тина пъти и виж как е ;). Наглася се по-този начин времето дали да изостава/избързва.


Да .Усетих как става номера преди малко.Мерси все пак на всички за отговорите :)