PDA

View Full Version : Какво да направя?



cmexotepanuq
01-30-2009, 21:20
Незнам дали темата е за този раздел но искам да питам за мнението ви.Значи много моми4ета ме канят да отида с тях на дискотека по кафета на кино на разходки но аз не си падам по кината и дискотеките аз си падам повече по наркоманската пьтека тоест да се напушвам с фр-та и така такаче искам да кажа 4е не мога да взема решение сам искам да ми помогнете не искам просто да ми кажете отивай с тях на дискотека а искам да ми дадете някакво просветление

Sensuality
01-30-2009, 21:23
епа избери си некоя и се напушвайте заедно :lol:

cmexotepanuq
01-30-2009, 21:23
Ела да те напушим тебе.Казах без тьпи коментари луда ли си ? Ти ако си няква западнала наркоманка има много комуни :-P

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 21:24
Не стига, че се опитват да ти помогнат да се отклониш от наркоманската пътека...

Fabolouse
01-30-2009, 21:27
Не си криви душата.Прави това, което най-много ти допада. Но и не отлагай момичетата, почти винаги можеш да излезеш с фр и да правите обичайното.Пази се ! :)

sKa73r4o93
01-30-2009, 21:35
Не стига, че се опитват да ти помогнат да се отклониш от наркоманската пътека...

silky92
01-30-2009, 21:40
Кво ще слушаш кой кво ти говори , продължавай си така и да не ти пука -Бъде себе си 8-) :lol: :razz:

cinderella_gugutka
01-30-2009, 22:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
проблема не са ти моми4етата-проблема е 4е си наркоман

UnHappyy
01-30-2009, 22:20
:shock: мИ на тъпа тема ..тъпи коментари мноо ясно ти кфо очакваш.. 8-) не чатнах кфо питаш... и кфо значение има наркоман ли си къф си..ако искаш аверка се жертваш и отиваш на нормална среща..кфо ти пречи 1 разходка или кино примерно.. ако не тфа е положението ... :-) 8-)

term0t0
01-30-2009, 22:24
Вземи я с тебе..или се напуши на киното

StayFly
01-30-2009, 22:24
Какво да направя?
\/
http://homedir-a.libsyn.com/podcasts/a050a48771c9fb1fa1ecdfd640250056/49838c09/indiefeedpp/images/SuicideKingsPic.jpg
Good luck!

cmexotepanuq
01-30-2009, 22:58
както е..видя се 4е от некфи "фешьн4ета" и кифли4ки на глава не може да се излезе..мерси все пак който се опита да помогне (:

hahavteen
01-30-2009, 23:23
както е..видя се 4е от некфи "фешьн4ета" и кифли4ки на глава не може да се излезе..мерси все пак който се опита да помогне (:

Хахаха е то на тебе дали може да ти се помогне? :lol:

От една страна имаш момичета които те канят на нормални срещи и явно те харесват и ще се опитат да те измъкнат от наркотиците.
От другата страна имаш "приятелите" си с които се тровите и затъвате все повече и повече.
Хмммм ужасно труден избор наистина. Да ти кажа и аз на твое място нямаше да знам какво да правя и щях да моля за "просветление".

PreciousDiamond
01-31-2009, 06:57
Самоубий се ...

term0t0
01-31-2009, 07:34
както е..видя се 4е от некфи "фешьн4ета" и кифли4ки на глава не може да се излезе..мерси все пак който се опита да помогне (:Абе Четериядрен хемороид такъв..земи се гръмни някъде,че ще получа метаморфоза от селянията..

3oPuTy
01-31-2009, 07:47
Хммм сещам се за няколко варианта :)
1.Напушваш се яко,идва ти "просветлението" и решаваш,че ти се избухва в диско с гореспоменатите момичета :) (все пак като се напушиш здраво едва ли ще ти пука къде си :-D )
2.Намираш си приятелки със сходни на твоите интереси :) Не е задължително да са тревоманки :) Може просто да са от тези,които предпочитат да се разхождат вечер в парка с 2 литра бира в ръка,да слушат хип-хоп (или к'вот слушаш ти,въпреки че ме съмнява да слушаш чалга :-D ) и готовоооо :)
3.Научаваш се да правиш компромиси :)
Примерно днес отиваш с някое момиче на диско,а утре тя идва с теб до "наркоманската пътека" (като ест. не е задължително и тя да се напуши или надруса с теб)



П.П.Не мислиш ли,че щом обичаш само да се напушваш (поне с такова впечатление останах от поста ти) израза "тревоманската пътека" ще е по-правилен :-D

Mi6inka
01-31-2009, 08:27
на крива ракета,космоса и пречи .. ( или там както беше) Недей се ядосва на потребителите,които не те подкрепят в това да избираш наркотиците и така наречените ти "приятели" пред една нормална среща с момиче... Живота си е твой и ти сам избираш как да си го живееш,но след като си пуснал тема тук ,би трябвало да приемаш всички отговори ,дори и тези,които не ти харесват.... хората са различни и мислят по различен начин...Това че не подкрепят твоето мислене не означава че не са прави.... Айде стига съм философствала. :-P

Re5peC7
01-31-2009, 08:50
еххх всеки втори вече "големия наркоман" :?

cmexotepanuq
01-31-2009, 09:30
znaete li kwo she wzema da cepna 3-4 liniiki bqlo i she otida na disko nema da sprem da tancuwam she se izpota na kon i she otida pri neq she pochna da q celuwam shte podushi hubawiq mi parfium "D&G" ot pot i shte me zareje i pak se wrushtam pri priqtelchatata...btw ne slusham hip-hop a dnb izwinete che ne pisha na kirilica (:

SlAdKa_ShMaTkA_69
01-31-2009, 09:40
оставам с впечетлението , че ти сам бягаш от момичетата ... :-o

cmexotepanuq
01-31-2009, 09:43
ne bqgam prosto ti bi li zarqzala dori i za 1 den hora s koito si skital ulicite cql jiwot iskam wsichki gadni heitari da se zamislite nad tozi wapros ili wie weche zabrawihte kakwo e weche prqitelstwoto mnogo malumni degradeta se sabrahte sorry za heita ama prosto weche me izdraznihte polowinata ot tuka mnogo se zamislete nad waprosa mi !!!

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:44
както е..видя се 4е от некфи "фешьн4ета" и кифли4ки на глава не може да се излезе..мерси все пак който се опита да помогне (:

Хахаха е то на тебе дали може да ти се помогне? :lol:

От една страна имаш момичета които те канят на нормални срещи и явно те харесват и ще се опитат да те измъкнат от наркотиците.
От другата страна имаш "приятелите" си с които се тровите и затъвате все повече и повече.
Хмммм ужасно труден избор наистина. Да ти кажа и аз на твое място нямаше да знам какво да правя и щях да моля за "просветление".хахах +1

3oPuTy
01-31-2009, 09:53
znaete li kwo she wzema da cepna 3-4 liniiki bqlo i she otida na disko nema da sprem da tancuwam she se izpota na kon i she otida pri neq she pochna da q celuwam shte podushi hubawiq mi parfium "D&G" ot pot i shte me zareje i pak se wrushtam pri priqtelchatata...btw ne slusham hip-hop a dnb izwinete che ne pisha na kirilica (:
Хах и ДнБ щях да пиша ама забравих :-D Еее както и да е :) В крайна сметка сам решаваш,какво да правиш :)