PDA

View Full Version : Скъсан презерватив спешно ???



niksan233
01-30-2009, 23:10
Преди 24 часа правих секс с приятелката си на 2 тек се скъса презерватива и аз сварших в нея.Има ли вероятност да забременее и каква е тя?Веднага след това и казах да се промие обилно с вода? Има ли шанс да забременне след като се изми обилно и това беше 2 тек количеството на спермата е мн по малко ? МОЛЯ Помогнете спешно?

BlackWings
01-30-2009, 23:28
Офффф никакво промиване с вода или с газирани неща или олио зехтин оцет , пъхане на аспирин , джоджан НЕ ПОМАГАТ !!! Свършил си в нея , малко - немалко сперма ИМА шанс , хич незнам зщо седиш тука в тоя форум , ами не тичаш ВЕДНАГА да купиш хапчета , ако не искаш да ставаш татко...
Мне сериозно , да не те шашкам , ама шанс има хич не се заблуждавай!

hahavteen
01-30-2009, 23:32
Ескапел - около 30лв, има го във всяка аптека.
ВЕДНАГА!
Тъй като гледам едва ли ще знаеш дали е била в овулация или някакви подробности около цикъла й така че най-добре веднага хапчета.

niksan233
01-30-2009, 23:41
не е била в овулация цикъла и е на 18 а овулация е 2-3 дена преди цикъла нали така? При този случей какв ще е шанса

Peturcho
01-31-2009, 00:18
Пич, нищо лично, но защо правите нещо, без дори и да имате най-обща сексуална култура???

Овулация е момента, когато една жена има възможност да забременее, казано по най-прост начин. А по-сложен начин би звучало така: Процеса на пукане на доминантен фоликул и освобождаването на яйцеклетката от него се нарича “овулация”

Ако искаш да се пообразоваш малко пиши в Уикипедия "овулация" и ще ти излезе доста обстойна статия по въпроса какво е овулация.

Но аз на кратко бих ти казал, че овулацията настъпва средно две седмици преди или след деня на цикъла (зависи от гледната точка, дали гледаш назад или напред във времето), демек горе-долу в средата между два цикъла. След като казваш, че цикъла на приятелката ти е бил на 18, това значи, че овулацията би трябвало да и е на 1 февруари. Но не винаги един цикъл е абсолютно точен, така че, като нищо може овулацията и да бъде на 30 януари (демек вчера, което се пада точно след като сте правили секс) или на 3 февруари. Значи има много голям шанс да забременее... Ако не искаш да ставаш баща, ОЩЕ СЕГА отиваш до най-близката работеща аптека и купуваш Ескапел (както казаха преди мен, струва около 30 лева).

Съжелявам за грубия тон, но просто много се дразня, когато някой е тръгнал да прави секс, а всъщност няма и грам сексуална култура...

Между другото, ако не е твърде личен въпроса, може ли да споделиш на колко си години, а също и приятелката ти...

Айде и умната!

nikenceto
01-31-2009, 00:23
Офффф никакво промиване с вода или с газирани неща или олио зехтин оцет , пъхане на аспирин , джоджан НЕ ПОМАГАТ !!! Свършил си в нея , малко - немалко сперма ИМА шанс , хич незнам зщо седиш тука в тоя форум , ами не тичаш ВЕДНАГА да купиш хапчета , ако не искаш да ставаш татко...
Мне сериозно , да не те шашкам , ама шанс има хич не се заблуждавай!


+1 :x

kindergarden
01-31-2009, 01:35
:razz: как ше се промие :lol: :lol: :razz:

kalpazanka
01-31-2009, 06:00
не е била в овулация цикъла и е на 18 а овулация е 2-3 дена преди цикъла нали така? При този случей какв ще е шанса
Търгнал да прави секс, а не знае какво е цикъл и какво менструация и най-важното- какво да прави при гаф. ](*,)

SoFarSoG00d
01-31-2009, 08:22
Естествено,че има шанс и то много,много голям.

MostHated
01-31-2009, 08:45
ИДИОТ :x

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:03
Ескапел - около 30лв, има го във всяка аптека.
ВЕДНАГА!
Тъй като гледам едва ли ще знаеш дали е била в овулация или някакви подробности около цикъла й така че най-добре веднага хапчета.

+1+2

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:03
Ескапел - около 30лв, има го във всяка аптека.
ВЕДНАГА!
Тъй като гледам едва ли ще знаеш дали е била в овулация или някакви подробности около цикъла й така че най-добре веднага хапчета.

+1+2

hooliganka89
01-31-2009, 09:28
Peturcho
Момчето ти каза каквото трябваше да се каже,едва ли има още нещо да се добави.Успех.

nefchi_bs
01-31-2009, 09:55
Оффф писна ми вее :lol: Какво питате нас ?! Мислиш ли ,че ако сдеш във форума ще се оправи сичко...През 2 теми сигурно има съвсем същата е спрете се бе :-x :-x :-x

shokoto91
01-31-2009, 11:06
не е била в овулация цикъла и е на 18 а овулация е 2-3 дена преди цикъла нали така? При този случей какв ще е шанса

пич овулацията не е така :Д
и моя съкъл беше по рова време и овулацията се пада точно сега, тия дни .. моята мина за нейната не знам, не можеш така да го сметнеш, тя сама трябва да познава тялото си, за д усети кога е в овулация :? Има един портал "Зачатие" там е обяснено много добре а и има хубав календа, на който автоматично ти излиза г/д деня, в който и е овулацията, но както казах, това не е гаранция, че кат по часовник, ще и дойде точно тогава :Р, тя трябва да познава как реагира тялото и

Отидете за хапче

anonimnaa
01-31-2009, 11:08
Най-добрия вариант в случая е хапче..

varnen4e
01-31-2009, 11:23
Преди 24 часа правих секс с приятелката си на 2 тек се скъса презерватива и аз сварших в нея.Има ли вероятност да забременее и каква е тя?Веднага след това и казах да се промие обилно с вода? Има ли шанс да забременне след като се изми обилно и това беше 2 тек количеството на спермата е мн по малко ? МОЛЯ Помогнете спешно?

Било е спешно.. навреме се сетихте.. след 24 часа..

SiSsKkAa
01-31-2009, 11:26
има вероятност да забременее не знаеш ли,че бебетата стават точно така?ми освен да вземете хапче за спешна контрацепция не виждам друго решение

CuteBaby
01-31-2009, 11:59
Ескапел - около 30лв, има го във всяка аптека.
ВЕДНАГА!
Тъй като гледам едва ли ще знаеш дали е била в овулация или някакви подробности около цикъла й така че най-добре веднага хапчета.

+1+2
+3 :)

niksan233
01-31-2009, 18:57
аз съм на 18 тя на 16.Каква сексуална култура ще ми помогне като се скъса презерватива точно тогава когато не трябва.Тва за ескапел го знам ама не е ли вредно. Каквото е само да сме живи и здрави.Щом ми е писано да ставам баща нема начин да избягаш от съдбата!!!!

miloto_girl_4e
01-31-2009, 18:59
Миенето с вода няма как да помогне, ако е попаднала сперма във влагалището и, тя е доста навътре...
Нека пие Ескапеле, за да не станат евентуални гафове...

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:06
аз съм на 18 тя на 16.Каква сексуална култура ще ми помогне като се скъса презерватива точно тогава когато не трябва.Тва за ескапел го знам ама не е ли вредно. Каквото е само да сме живи и здрави.Щом ми е писано да ставам баща нема начин да избягаш от съдбата!!!!
Не е така,нека гажето ти да пие хапче,а другия път ще внимавате,не се чуди да пие ли или не,ами давайте,защото времето тече,а на 18 годин си,тя на 16 не е подходяща възраст за бебе нали?

Xrisinka
01-31-2009, 19:43
dobre za kvo zadavash takiva vapros.. mn qsno che moje da zabremenee egati drugiq pat da si smenish prezervativa..

niksan233
01-31-2009, 20:55
Еми питам да видя не вярвам само на мен да се е случвало?Проверявам как действат другите хора.И горе долу да знам шанса какъв е малък или голям.Естествени знам че има шанс.Пак за презервативите уж спортекса ги водят за качествени. Тест за бременност колко време се прави след този случей?

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:59
Еми питам да видя не вярвам само на мен да се е случвало?Проверявам как действат другите хора.И горе долу да знам шанса какъв е малък или голям.Естествени знам че има шанс.Пак за презервативите уж спортекса ги водят за качествени. Тест за бременност колко време се прави след този случей?
Ами тестът се прави в по-късен етап,в смисъл може да го направи след седмица някъде,ама пък хапчето е по-добро решение,понеже няма да се стигне до аборт.Аз ако бях на ваше място бих взела хапче,понеже рискът е доста голям...но вие си решавате кой е най-доброто решение и дали сте готови да поемете евентуалните последици.

slynceee
02-01-2009, 17:57
:smt048 лошо !

YoAnNkA
02-01-2009, 18:17
вярно си е и да промива и да не промива няма да има никакъв ефект.пък и ти си свършил в нея как ли там ще се промие?!?! :shock:

BeHappYs
02-01-2009, 20:59
честито вече си имаш детенце поне го образоваи да неправи като тебе гафове :shock:

"Тва за ескапел го знам ама не е ли вредно"
Щом го знаеш що питаш дали е вредно....

BeHappYs
02-01-2009, 20:59
честито вече си имаш детенце поне го образоваи да неправи като тебе гафове :shock:

"Тва за ескапел го знам ама не е ли вредно"
Щом го знаеш що питаш дали е вредно....