PDA

View Full Version : Объркана



sladurankata_meri
01-30-2009, 23:16
Здравейте
Искам да споделя с вас това което не мога да кажа на никой не знам нещо ме пира и ....Винаги съм искала да направя възможно най-доброто и се трудя за да го направя понеже никога наще не са казали БРАВО! А вместо това едно ''добре'' измърморено на зъба им и после едно пискливо ''Ама гледай да не се провалиш!'' все едно съм нищо.
Не можех и да го споделя на приятелите си на 15 съм едва ли биха ме разбрали но си пиша с едно прекрасно мом1е с което си споделяме всичко.Най-прекрасното което е че той ми помага и то много дава ми съвети успокоява ме наистина ми ПОМАГА.Но има едно но което винаги разрушава добрата ни представа за нещата аз съм привързана към него.Няма и ден в който да не му пиша и си пишем с часове няма и ден в който да не се загледам в снимката му и да си представя как ли би било ако бяхме истински приятели ако можеше да го прегърна.Тук сигурно някой ще каже защо не се видим.Как?След като той е от Англия ,а аз в едно затънтено градче на България.Не знам какво се би случило ако спрем да си контактуваме.
Ако някой е преживял или преживява нещо подобно нека сподели.
Извинявам се предварително,че ви тормозих с моите проблеми .....

Axe_vs_Sword
01-30-2009, 23:41
Здравей :D. Кажи дали ще си дойде някога, че да дам пълното си мнение.

sladurankata_meri
01-31-2009, 11:26
ne nqma da si doide nqma kak nqma vr1zka s bg

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 11:38
Ам ок, значи във никакъв случай не трябва да се привързваш към него. Щом викаш, че е единствения, който те разбира, не спирайте да контактувате, нека ти помага. Но не си внушавай, че го харесваш, знам какво е чувствово да искате да се видите, трябва да се примириш с този факт. Доста гадно, знам :?

Лично мнение.

Mi6inka
01-31-2009, 12:29
такааа по принцип ..няма невъзможни неща.. не че сега искам да ти давам напразни надфежди ама си е така... понякога ни се случват неща,които не сме очаквали .. имам предвид че някой ден може и да се запознаете на живо... ( просто поминалата седмица гледах Море от любов и там имаше една такава история подобна,за това ) А иначе... няма лошо да чувстваш този човек по този начин.. както казаха преди мен все пак гледай да не се привързваш много,за да не останеш разочарована..Успех!

Found_a_lover
01-31-2009, 14:40
наистина няма невъзможни неща :)

сестра ми си пишеше с едно момче от чужбина близо една година и той я покани накрая да се видят .. и ся са щастлива двойка.. :oops: :D

psycho13
01-31-2009, 14:51
Доста гадно положение... :( След като няма изгледи скоро да се видите,май ще трябва да се задоволиш само с интернет връзката... :( Но и това все пак е нещо. Макар и от разстояние явно момчето си го бива и ако е писано /знам,колко банално звучи,но е вярно/ ще се видите някой ден. Най-важното е да не губиш надежда /не само за това,за каквото и да е/. :)

Mi6inka
01-31-2009, 16:19
Доста гадно положение... :( След като няма изгледи скоро да се видите,май ще трябва да се задоволиш само с интернет връзката... :( Но и това все пак е нещо. Макар и от разстояние явно момчето си го бива и ако е писано /знам,колко банално звучи,но е вярно/ ще се видите някой ден. Най-важното е да не губиш надежда /не само за това,за каквото и да е/. :)


точно така... очаквах да ме нападнете за предния пост.. защото все пак чудеса рядко се случват... амаа ако е писано... Абе каквото е писано това ще стане... знай само,че каквото и да се случи не бива да съжеляваш.. щом така е станало така е трябвало да стане ( аз поне винаги с това се успокоявам) . . Успех! {}

DevilWish
01-31-2009, 17:44
Никога не знаеш какво ще се случи ;) всичко е възможно.Не бива да губиш надежда, но се готви и за провал . . не знам не мога нищо да кажа, но знаеш, че няма възможност да идва в Б-я.Ако е голям и наистина се привърже към теб тогава може и да дойде на ваканция в Б-я . Не зная какво да ти кажа.Успех =)

taNcheto93
01-31-2009, 19:01
Мога да предположа как се чувстваш. Миналата година едно момче не запозна с негов приятел и едно момиче. С този негов приятел си станахме много близки :) . Всяка вечер си пишехме в скайп с часове, всичко съм му споделяла, както и той на мен. Хубавото в моя случай е, че той е от София, а аз от Благоевград :oops: . Той ме канеше при него и аз него да дойде тук. Видяхме се... :-) . В твоя случай е гадно, защото все пак сте в различни държави, но както казаха другите не е невъзможно да се видите :) .

Bellatrix
01-31-2009, 19:06
Много близки приятели сме с един израелец на име Хаим. Говорим си на Английски и му споделям абсолютно всичко. Леко ми е тъжно, че съм му виждала само снимки... :( И защо не можеш да споделяш на приятеля си? Попринцип, когато ходя с някого насериозно му споделям почти всичко... :-o

sladurankata_meri
01-31-2009, 20:32
qvno sam sgre6ila pri pravopisa ne moga da psodelqm na priqtelite si ne na priqtelq si koito ne s16testvuva :D

ThePowerOfLove
01-31-2009, 22:47
Нещо подобно е и при мен :) Просто срещнах човек, който ме разбира, но..
Явно и ти си имала това щастие - да срещнет някой, който да те подкрепя във всеки момент :) Не го изпускай като приятел..А пък за нещо повече..Той знае ли, че го харесваш по друг начин? Казвала ли си му нещо? Не се отчайвай, не се знае живота с какво ще те изненада, но и както казаха - не си внушавай ;) Ако се окаже, че той те приема просто като приятелка ще трябва да се примириш и да се опиташ да си намериш друг...Но дори и да се получи нещо, ще ви е много трудно :?

alwaysnforever
01-31-2009, 23:45
Много е хубаво да намериш такъв човек, но щом имате възможност само да си пишете, след време си омръзвате и всичко спира..поне при мен е ставало така. :)
Не губи надежда, че ще се видите, защото всичко е възможно, но и не мечтай много..нищо не се знае, животът е непредсказуем! :-)

sladurankata_meri
02-01-2009, 08:55
Нещо подобно е и при мен :) Просто срещнах човек, който ме разбира, но..
Явно и ти си имала това щастие - да срещнет някой, който да те подкрепя във всеки момент :) Не го изпускай като приятел..А пък за нещо повече..Той знае ли, че го харесваш по друг начин? Казвала ли си му нещо? Не се отчайвай, не се знае живота с какво ще те изненада, но и както казаха - не си внушавай ;) Ако се окаже, че той те приема просто като приятелка ще трябва да се примириш и да се опиташ да си намериш друг...Но дори и да се получи нещо, ще ви е много трудно :?

Еми не не съм му споделяла че го виждам като нещо повече от приятел но много пъти съм му казвала колко е приятно да си пишем и че никога не бих искала някога по някакъв начин да спрем да си контактуваме и той също е отвръщал на моите желания.Снощи като го попитах какво смята да прави лятото спомена че може да ми дойде на гости след това му казах че не може да ме накара да повярвам в това а неговият отговор беше''Ако това те кара да си по-дпбре ок''.Но както казаха някои не искам да се подвеждам :(