PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



bIskwItkatA
01-31-2009, 08:30
Проблема ми е следния преди време ходех с едно момче, но скъсах с него заради друг с който бяхме много близки и сега сме заедно, но ни се налага да е тайно поради ред причини (техните, наще, приятелите ми и бившата му) Та сега сме заедно ,но тоя другия дето го зарязах, сме си още приятели но не много близко, но все пак приятели.Никой освен най-добрата ми проятелка незнае за мен и другото момче понеже нали е таино . Та момчето с което скъсах ме покани да излезем на кафе просто като приятели и сега незнам какво да правя :( :( :( знам тъпо е да питам за нещо тъкова но не искам да си развалям отношенията с оня другия, а проятеля ми знае и каза че няма против да излеза с него но аз самата незнам :? :? :? ОБичам много приятеля си ,но не искам да си развалям приятелсите отношения с другото момче,защото сигорно ще си помисли че не искам да излеза с него дори на кафе и че не сискам дори да сем вече приятели и незнам как да постъпя моля ако някои наистина иска да ми помогне да го направи който не иска да си държи тъпите мнения за себеси ! :) :) :) :) :)

fuckUall
01-31-2009, 08:31
Ми излезте кво толкова?

vikito1994
01-31-2009, 08:41
еми да излезте ама му кажи че си заета ;)

TheCinderella
01-31-2009, 08:59
Не разбирам какво те притеснява, пък и щом приятелят ти няма нищо против ... вижте се :)

sadsad
01-31-2009, 09:01
Ако ти не искаш да излизаш с него му кажи , че не ти се излиза . Ако те притеснява реакцията на приятеля ти недей да излизаш . Или кажи на момчето дето е е поканило на кафе , че си заета , а пък ако те пита с кого ..... А защо се криете от приятелите си и от бившата му ?

Mi6inka
01-31-2009, 09:57
щом приятеля ти няма нищо против и щом ти също искаш да си запазиш дибрите отношения... едно кафе не е проблем :)

cinderella_gugutka
01-31-2009, 10:06
еми какво толкова ще стане ако излезнете като приятели-ще си поговорите за там...квото си говорите :D и ако той по4не да прави някакви намеци или друго му кажи 4е сега си имаш приятел и готово :)

sasha_90
01-31-2009, 18:20
Аз бих отказала,дори и приятеля ми да ми позволява.Просто не бих се чувствала добре.Не ме разбирай погрешно-не че ще изневеря,напротив НЯМА,но ще ми е кофти с другия.Но ти ако искаш излез с него.

miloto_girl_4e
01-31-2009, 18:24
Това момче надали те кани с цел поддържане на приятелските взаимоотношения, а по-скоро с надеждата искрата между вас отново да пламне... Аз на твое място не бих отишла, може приятелят ти да няма против уж, но със сигурност не му е приятно, просто явно държи бая на теб и не иска да те ограничава..

bIskwItkatA
02-01-2009, 10:15
sasha_90
МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2009 10:20 pm Заглавие:
Аз бих отказала,дори и приятеля ми да ми позволява.Просто не бих се чувствала добре.Не ме разбирай погрешно-не че ще изневеря,напротив НЯМА,но ще ми е кофти с другия.Но ти ако искаш излез с него.

i az tyka se chuwstwam i zatowa reshih da wi pomolq za sawet :) :) :) :) uspqh da otmenq za izwesno wreme towa izlizane na kafe no neznam do koga :( :( :( :( chesno kazano i az neznam kakwo iskam . Bi mi bilo priqtno da izlezem da si pobybrim kato fr no ako neshtata izlezat ot kontrol bi mi bilo mn gadno i zatowa neznam dali wyobshte da izlezem :? :? :? :?

Valhala
02-01-2009, 10:28
Това момче надали те кани с цел поддържане на приятелските взаимоотношения, а по-скоро с надеждата искрата между вас отново да пламне... Аз на твое място не бих отишла, може приятелят ти да няма против уж, но със сигурност не му е приятно, просто явно държи бая на теб и не иска да те ограничава..

Ако я кани с такова намерение,тъкмо ще има възможност тотално да си изчисти отношенията с него...Аз те съветвам да отидеш и да му скълцаш...крилата 8-) :lol: