PDA

View Full Version : Прощална тема



Kostadin_682
01-31-2009, 08:54
Здравейте всички...
Искам да кажа нещо... и се надявам хората, които са по долу посочените да ми простят, ако с държанието си съм наранил:
1. PreciousDiamond... Sry for all shit's that I say to you
2. x3eme - Мерси за това, че ми даваше съвети братле, май няма да може да пиеме бира... ама... в някой друг живот може би...
3. Joro1234- Колега, ти си ... няма думи... не мога да кажа нищо лошо...
4. Res5ec7 - Успехи с Калибрата братле...
5. myNameIsImortal- Дано си намериш момиче братле
6. Aka6a_vamp- По смислени мениея.. ; ) и успехи с мъжа ти
7. StayFly - Обърни внимание на жена си братле
И другите, с които съм влизал в пререкания...айде братя и сестри ще се видиме от другата страна...

Re5peC7
01-31-2009, 08:58
каква друга страна бе? Луд ли си? Не прави глупости!

PreciousDiamond
01-31-2009, 09:08
Да ве, майка му да еба, за кво аз винаги трябва да излизам гадната в случая ? За кво тряа пускаш шибани теми, за да може целия шибан форум да ни гледа сеира и да разбере ТИ колко страдаш ?! За какво правиш целия този цирк не мога да разбера ?!

term0t0
01-31-2009, 09:12
Късмет от другата страна..

TheRunaway
01-31-2009, 09:13
Да няма да умираш?

vikito1994
01-31-2009, 09:17
ем мен що ме няма бе :D :( :(

Re5peC7
01-31-2009, 09:18
Късмет от другата страна..
не се прави на много остър

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:21
Здравейте всички...
Искам да кажа нещо... и се надявам хората, които са по долу посочените да ми простят, ако с държанието си съм наранил:
1. PreciousDiamond... Sry for all shit's that I say to you
2. x3eme - Мерси за това, че ми даваше съвети братле, май няма да може да пиеме бира... ама... в някой друг живот може би...
3. Joro1234- Колега, ти си ... няма думи... не мога да кажа нищо лошо...
4. Res5ec7 - Успехи с Калибрата братле...
5. myNameIsImortal- Дано си намериш момиче братле
6. Aka6a_vamp- По смислени мениея.. ; ) и успехи с мъжа ти
7. StayFly - Обърни внимание на жена си братле
И другите, с които съм влизал в пререкания...айде братя и сестри ще се видиме от другата страна...Кфо е станало бе :?

term0t0
01-31-2009, 09:21
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:23
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..shhhhhhhht!!!

Re5peC7
01-31-2009, 09:24
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..
нали се сещаш каква е причината да се заяжда с теб...той не е такъв човек..ама има едни същества дето обичат да гледат и създават интрижки...и нещата да се въртят около тях...

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:26
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..
нали се сещаш каква е причината да се заяжда с теб...той не е такъв човек..ама има едни същества дето обичат да гледат и създават интрижки...и нещата да се въртят около тях...Tochno ;)

balu4ka
01-31-2009, 09:31
Тцтцт дан си решил да пукаш :? :? :? :? :D

3oPuTy
01-31-2009, 09:33
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..
нали се сещаш каква е причината да се заяжда с теб...той не е такъв човек..ама има едни същества дето обичат да гледат и създават интрижки...и нещата да се въртят около тях...
+1 :o


А ти Коце я вземи се стегни малко :x :-x :x
К'ви са тия прощални теми,ала-бала :x :o :x
Няма да пиеш бира с Боби,а?!Е к'во ще пиеш тогава?!Сокче ли?!?!?! :x :o :o :o :x А мислиш ли,че някой ще ти налее сокче,а?! :?
Яяяяя се стрягай,че да не се караме :x

Айде поздрав с нашата песничка (моята и на Боби) http://www.vbox7.com/play:bd8c1417 И вземи си пооправи настроението малко :x ,че да не стана лоша :x (Боби може да потвърди,че като стана лоша ... става многоо опасно :-D ,така че прави си сметка :-D )

mysterious93
01-31-2009, 09:34
бе кво ти става?от мнението на PreciousDiamond разбрах че нещо сте се скарали..няма смисъл да драматизираш..или пък да прайш глупости зарад някой от форума..пф..

vikito1994
01-31-2009, 09:35
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:37
Ми заяждам се..той се заяжда с мен..аз с него..
нали се сещаш каква е причината да се заяжда с теб...той не е такъв човек..ама има едни същества дето обичат да гледат и създават интрижки...и нещата да се въртят около тях...
+1 :o


А ти Коце я вземи се стегни малко :x :-x :x
К'ви са тия прощални теми,ала-бала :x :o :x
Няма да пиеш бира с Боби,а?!Е к'во ще пиеш тогава?!Сокче ли?!?!?! :x :o :o :o :x А мислиш ли,че някой ще ти налее сокче,а?! :?
Яяяяя се стрягай,че да не се караме :x

Айде поздрав с нашата песничка (моята и на Боби) http://www.vbox7.com/play:bd8c1417 И вземи си пооправи настроението малко :x ,че да не стана лоша :x (Боби може да потвърди,че като стана лоша ... става многоо опасно :-D ,така че прави си сметка :-D )хахах +1 !!!

sKa73r4o93
01-31-2009, 09:37
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(ОМГ той скъсал с гаджето си ти му ревеш що те няма ц ц ц ц ц

kypo
01-31-2009, 09:42
кво станало? що така, недей се отчайва! преди 2 седмици аз пуснах тема за моя проблем, бях направо съсипан и ти казваше да не се отчайвам... сега аз ти казвам да не се притесняваш!
кръговрат...

PreciousDiamond
01-31-2009, 09:57
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(

Че ква си ти, ма ?!

sKa73r4o93
01-31-2009, 10:05
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(

Че ква си ти, ма ?! 8-)

3oPuTy
01-31-2009, 10:06
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(

Че ква си ти, ма ?!
Искам аз да отговоря!Искам аззз! :smt041
Миии малко,тъпо пишлеме е ... К'во друго :?

А ти вземи поуспокой малко Коцето,че тая тема малко ме стресира :shock: :o :? :-s :-k

PreciousDiamond
01-31-2009, 10:09
Опитвам се .. но той си е решил , че няма смисъл ... :-#

3oPuTy
01-31-2009, 10:11
Опитвам се .. но той си е решил , че няма смисъл ... :-#
:-k (мечка) Защо всички мъже са еднакви :x Уж са по-силния пол,а в такива ситуаций са по-раними и от нас :?
Айде успех с опитите :-k :-) (мечка) :(

PreciousDiamond
01-31-2009, 10:13
Опитвам се .. но той си е решил , че няма смисъл ... :-#
:-k (мечка) Защо всички мъже са еднакви :x Уж са по-силния пол,а в такива ситуаций са по-раними и от нас :?
Айде успех с опитите :-k :-) (мечка) :(

Еми мерси .. (гушш) ама .. ако си вдигне телефона няма да е зле .. Както и да е.. мерси :-)

3oPuTy
01-31-2009, 10:14
Опитвам се .. но той си е решил , че няма смисъл ... :-#
:-k (мечка) Защо всички мъже са еднакви :x Уж са по-силния пол,а в такива ситуаций са по-раними и от нас :?
Айде успех с опитите :-k :-) (мечка) :(

Еми мерси .. (гушш) ама .. ако си вдигне телефона няма да е зле .. Както и да е.. мерси :-)
Ще стискам палци :( :-k

hahavteen
01-31-2009, 10:16
Ама защото сте скъсали ли не иска да влиза повече във форума?
Или не сте скъсали?
Защо изобщо пускате теми като нямате намерение да обясните ситуацията така че и хората които не знаят за какво става въпрос да могат да си изкажат мнението? :-D
Недей се впряга бе Костадине. Лоши неща се случват на всеки. Мен тоя форум в колко неприятни ситуации ме е вкарвал през последните 5 години идея си нямаш. Ама не съм спряла да го посещавам само заради някой си я! Айде успех :)

sadsad
01-31-2009, 10:19
Ама защото сте скъсали ли не иска да влиза повече във форума?
Или не сте скъсали?
Защо изобщо пускате теми като нямате намерение да обясните ситуацията така че и хората които не знаят за какво става въпрос да могат да си изкажат мнението? :-D

mitkom89
01-31-2009, 10:23
Ах... а аз помислих че ще се самоубива... И в двата случая един глупак по-малко :D

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 10:29
Прешъс, направи тема, в която да се запишем хората, които ни липсва Коцето :grin:

eXciTeD
01-31-2009, 10:39
боли ме моркова... :grin:

AFT
01-31-2009, 10:41
Трагедия, няма да влиза във форума вече. Дали по БТВ днес ще дадат репортаж за него? Нека организираме масово самоубийство в негова чест, тъкмо и медиите ще ни обърнат внимание, може да го накарат да остане.




ОМГ, излез от филма.

3oPuTy
01-31-2009, 10:47
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?

varnen4e
01-31-2009, 10:49
Какво е станало? Нищо не разбрах... :?

Re5peC7
01-31-2009, 10:51
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?
Кака ви Зори е много права..бегайте бързо, че да не пусне звяра от картинката..тогава става лошо 8) 8-)

hahavteen
01-31-2009, 11:07
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?

Зори мила това е ФОРУМ. Ако е искал да каже нещо на някой потребител има лични съобщения :)
След като е пуснал тема значи иска да бъде коментирана иначе просто нямаше да я пусне.
Освен това не всички се борят да натрупат мнения. Аз влизам от 2003 а мненита ми са само 4000 8-)

mitkom89
01-31-2009, 11:07
Ми Зори да си се сетила по-рано! А като е искал да си каже мнението, да си го е казал лично на тях!!! Но не го е направил и е пуснал тема! Значи можем да я четем, можем и да пишем в нея! Това че е филмиран необразован глупак, който си мисли че живота му е някъв форум пълен с мъници и недорасли хорица... Говори за него... Сещаш се ?!?
А и това че е решил да сложи край заради някаква компютърна любов / дори и истинска да е / говори колко е силен психически... Такива стават самоубиици!!! Това ли е бъдещето на България ?!?

unknown1
01-31-2009, 11:13
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?
А защо пуска тема тогава щом не търси внимание?И между другото определения като"някви келешчета" от 17 годишна към 15-16 годишни звучат смешно.Хората си имат мнение,без значение позитивно или негативно, и си го изказват и не виждам нищо лошо в това..

3oPuTy
01-31-2009, 11:14
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?

Зори мила това е ФОРУМ. Ако е искал да каже нещо на някой потребител има лични съобщения :)
След като е пуснал тема значи иска да бъде коментирана иначе просто нямаше да я пусне.
Освен това не всички се борят да натрупат мнения. Аз влизам от 2003 а мненита ми са само 4000 8-)
Хах Слънчице не говорех за теб,а за хората с безсмислените мнения ;) То е ясно,че всеки може да си пише,но мисля,че няма смисъл от излишен спам (не,че аз не спамя ... все пак нали за това ми БАНН-аха стария ник :D)



Re5peC7 Да взема и в подписа да си сложа още няколко снимки на такива сладки кученца (
:-) :-) :-) :-) :-) :-) за тия кученца,че много си ги обичаммм) и да плаша всички спамери :D

mitkom89
01-31-2009, 11:19
Сложи една твоя снимка, ще върши по-добра работа от кучетата!!!
За спама, не виждам кой пише безсмислици, защото повечето са си казали мнението! Това че не те интересува тяхното мнение не значи, че е спам!!! Направи си твой форум и които пише нещо което не ти харесва го трии като спам!!!

jghgh
01-31-2009, 11:23
Абе вие тъпи ли сте?! :-o :lol:
Той никъде не е писал,че иска някой да му обърне внимание или че иска съжаление от някви келешчета :?
Просто си изказа мнението за някои потребители и това е ... А като не ви харесва темата - ми просто не пишете.В крайна сметка никой не ви е искал мненията ;) ... Ама вярно ... Нали трябва да си увеличавате мненията ... Хах как не се сетих по-рано :? тцтцтц :?

Зори мила това е ФОРУМ. Ако е искал да каже нещо на някой потребител има лични съобщения :)
След като е пуснал тема значи иска да бъде коментирана иначе просто нямаше да я пусне.
Освен това не всички се борят да натрупат мнения. Аз влизам от 2003 а мненита ми са само 4000 8-)
Дае, пра'й ни се на интересно момчето, баси емовската история.

Не се излагай с подобни теми, послушай АFT (а т'ва момиче е супер пичка!)

masal
01-31-2009, 11:54
Сложи една твоя снимка, ще върши по-добра работа от кучетата!!!
За спама, не виждам кой пише безсмислици, защото повечето са си казали мнението! Това че не те интересува тяхното мнение не значи, че е спам!!! Направи си твой форум и които пише нещо което не ти харесва го трии като спам!!! :razz: :razz: :razz: :razz: Много добро!Евала!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Adwokat
01-31-2009, 12:11
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(ОМГ той скъсал с гаджето си ти му ревеш що те няма ц ц ц ц ц

И като е скъсал кво???? Бахти темата..... Направо цепите тука... ще си намери ново... верно ще му е тежко малко... но по някой път така се случва... ебахти детския акъл "от другата страна" УЖАС !!

sladur4etyYy
01-31-2009, 12:19
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(ОМГ той скъсал с гаджето си ти му ревеш що те няма ц ц ц ц ц

И като е скъсал кво???? Бахти темата..... Направо цепите тука... ще си намери ново... верно ще му е тежко малко... но по някой път така се случва... ебахти детския акъл "от другата страна" УЖАС !!

да, и освен това, те са ходили само по скайп, никога не са се виждали наживо. как е възможно да се драматизира толкова много за нещо толкова незначително? поне да беше истинска връзка, а то... няква ''интернет любов'', зародила се от болното желание на 2- ма души най- накрая да си намерят гаждета. излезте навън и си потърсете истински. и не сме длъжни да ви четем сълзливите истории, целия форум е пълен с тях, спрете се вече.

sadsad
01-31-2009, 12:23
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(ОМГ той скъсал с гаджето си ти му ревеш що те няма ц ц ц ц ц

И като е скъсал кво???? Бахти темата..... Направо цепите тука... ще си намери ново... верно ще му е тежко малко... но по някой път така се случва... ебахти детския акъл "от другата страна" УЖАС !!

да, и освен това, те са ходили само по скайп, никога не са се виждали наживо. как е възможно да се драматизира толкова много за нещо толкова незначително? поне да беше истинска връзка, а то... няква ''интернет любов'', зародила се от болното желание на 2- ма души най- накрая да си намерят гаждета. излезте навън и си потърсете истински. и не сме длъжни да ви четем сълзливите истории, целия форум е пълен с тях, спрете се вече.
Форума е точно , за да си четем сълзливите и щастливите истории . Както казаха по - нагоре ако не ти харесва темата я прескочи и не давай мнение . Според теб за какво е форума ?

Adwokat
01-31-2009, 12:24
малеее по скупе? олееее тука вече се търкалям от смях.... а бе деца излезте и си хванете по едно гадже(реално, не виртуално)!!!

Аз че имах се разделих с моята истинска любов... която продължи 2г го преживях макар и да я обичам още..., но това не значи, че ще скачам пред някой влак или че ще скачам от блока !!!

Всеки ЛУД с номера си !!!

mysterious93
01-31-2009, 12:27
Сложи една твоя снимка, ще върши по-добра работа от кучетата!!!
За спама, не виждам кой пише безсмислици, защото повечето са си казали мнението! Това че не те интересува тяхното мнение не значи, че е спам!!! Направи си твой форум и които пише нещо което не ти харесва го трии като спам!!!

:lol: :lol: :lol:

sladur4etyYy
01-31-2009, 12:31
абе въпрост ми е към авторът мен що ме няма :( :(ОМГ той скъсал с гаджето си ти му ревеш що те няма ц ц ц ц ц

И като е скъсал кво???? Бахти темата..... Направо цепите тука... ще си намери ново... верно ще му е тежко малко... но по някой път така се случва... ебахти детския акъл "от другата страна" УЖАС !!

да, и освен това, те са ходили само по скайп, никога не са се виждали наживо. как е възможно да се драматизира толкова много за нещо толкова незначително? поне да беше истинска връзка, а то... няква ''интернет любов'', зародила се от болното желание на 2- ма души най- накрая да си намерят гаждета. излезте навън и си потърсете истински. и не сме длъжни да ви четем сълзливите истории, целия форум е пълен с тях, спрете се вече.
Форума е точно , за да си четем сълзливите и щастливите истории . Както казаха по - нагоре ако не ти харесва темата я прескочи и не давай мнение . Според теб за какво е форума ?

форума е за споделяне на проблеми, а тези двамцата го обърнаха на шутовщина. преди във всяка тема задължително имаше по едно тяхно мнение колко много се обичкат, а сега пък ни навират сълзливия край на романчето си. като толкова искат да се показват, да си направят една тяхна си тема и да си пишат само в нея, а не да са на всяко гърне меродия. нито са ми интересни, нито ме вълнуват хора с очевидни проблеми в общуването в истинския живот, така че да се съобразяват. и за неща, които вълнуват само тях 2- мата, си има ЛС, телефон и скайп.

darla
01-31-2009, 12:33
OMG!Poredniq depresiran tip,re6il 4e e izgubil lubovta na jivota si i nqma smisul da jivee!Imam 4uvstvoto 4e prosto obi4ate da vi sujalqvat! :?

eXxXciTeD
01-31-2009, 12:35
sladur4etyYy не се ядосвай не всички могат да имат като нашата skype любов..(лОфФф си тЪъЪ) Сега сигурно е решил да започне всичко от начало и да я забрави и си е направил нов Skype :D:D:D

sadsad
01-31-2009, 12:35
Права си да си решават проблемите лично и така нататък , но всеки човек , който е решил , че има проблем може да пише теми .

darla
01-31-2009, 12:37
^da,taka e,ama 4 stranici se izpisaha absolutni izmi6liotini!Budete spokoini.Ako be6e re6il naistina da si sloji krai na jivotq zaradi neq,6te6e da go e napravil,nqma6e da puska PRO6TALNA tema,v koqto vsi4ko da zapo4nat s mucunkite " :( " i s milite dumi "ama nedei,ti normalen li si?!) naistina li mislite,4e tova e seriozno??? :razz:

sladur4etyYy
01-31-2009, 12:38
sladur4etyYy не се ядосвай не всички могат да имат като нашата skype любов..(лОфФф си тЪъЪ) Сега сигурно е решил да започне всичко от начало и да я забрави и си е направил нов Skype :D:D:D

8-) ю ар соу факин' райт! И Ас ТъЪ ЛоФфФфФф :D {}

sladur4etyYy
01-31-2009, 12:40
Права си да си решават проблемите лично и така нататък , но всеки човек , който е решил , че има проблем може да пише теми .

той в тая тема нищо не казва за проблемите си, и 2- мата пускат само някви догадки и не казват нищо съществено. очевидно отново търсят внимание.

Adwokat
01-31-2009, 12:40
OMG!Poredniq depresiran tip,re6il 4e e izgubil lubovta na jivota si i nqma smisul da jivee!Imam 4uvstvoto 4e prosto obi4ate da vi sujalqvat! :?
Еми явно повечето обичат да ги съжаляват...

sadsad
01-31-2009, 12:41
^da,taka e,ama 4 stranici se izpisaha absolutni izmi6liotini!Budete spokoini.Ako be6e re6il naistina da si sloji krai na jivotq zaradi neq,6te6e da go e napravil,nqma6e da puska PRO6TALNA tema,v koqto vsi4ko da zapo4nat s mucunkite " :( " i s milite dumi "ama nedei,ti normalen li si?!) naistina li mislite,4e tova e seriozno??? :razz:
Ми да вероятно не е сериозно . Бай дъ уей нз кога си родила , но честито :)

Adwokat
01-31-2009, 12:41
Права си да си решават проблемите лично и така нататък , но всеки човек , който е решил , че има проблем може да пише теми .

Ти нормален ли си? това пък къв проблем може да е? като не се познават...?!?!

Всеки ЛУД с номера си !!!

bogzfaggot
01-31-2009, 12:42
О боже мой...боли ме минджока

bogzfaggot
01-31-2009, 12:43
малеее по скупе? олееее тука вече се търкалям от смях.... а бе деца излезте и си хванете по едно гадже(реално, не виртуално)!!!

Аз че имах се разделих с моята истинска любов... която продължи 2г го преживях макар и да я обичам още..., но това не значи, че ще скачам пред някой влак или че ще скачам от блока !!!

Всеки ЛУД с номера си !!!Гадно...

PreciousDiamond
01-31-2009, 12:43
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални !
Едит: А относно това, че търся внимание .. не ми е притрябвало вниманието ви. От хората, които искам си получавам достатъчно внимание. През оная ми работа е за вниманието и мнението на хора, които не познавам.

masal
01-31-2009, 12:45
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални ! Хахаха да не би ние да сме тея,които спамят във всяка тема в този раздел?Бахти злето си,че и да крадеш чужди снимки. :razz:
П.С Дано наистина да се е гръмнал тоя. :)

eXxXciTeD
01-31-2009, 12:45
Като не е наша работа, не ни удостоявайте със скайп вълненията си... попринцип форума е за РЕАЛНИ проблеми :D

darla
01-31-2009, 12:46
kato ne e NA6A rabota,t.e. na horata ot foruma tvoq depresant zato puska temi,s koito da budi sujalenie(koeto e jalko za mom4e na negovite godini),a ne si opravite dvamata bakiite.Sled katoe pusnata temata zna4i ni interesuva i 6te izkazvame mnenieto si.a moeto e: decata,tarse6ti sa4uvstvie VINAGi prikazvat za samoubiistvo-dali TOI 6te se samoubie zaradi teb-ne se vprqgai,nqma!

PreciousDiamond
01-31-2009, 12:48
Аве за кво всички мене нападате , ве ?!?! Да не съм я пуснала АЗ темата ?! Апф...

Adwokat
01-31-2009, 12:49
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални !
Едит: А относно това, че търся внимание .. не ми е притрябвало вниманието ви. От хората, които искам си получавам достатъчно внимание. През оная ми работа е за вниманието и мнението на хора, които не познавам.

Еми спри с тоя виртуален живот... ако това на снимката си ти.... си симпатично момиче... излез в реалния живот и си намери едно хубаво гадже... не по скупе и дрън дрън.. ;)

darla
01-31-2009, 12:51
^mi za napadane si si,mladomomi4e da se zanimava s li6en ot vsqkakvo 4uvstvo za samoocenka i samo4uvstvie tip,gotov da si sreje venite,za6toto ima problem sus skype-luboFta si!E... ne te li e jalza samata sebe si,4e si go pri4inqva6?!4e i nervi habi6 za nego,ostavi go da se mqta ot bloka,ama ne e tolkova smel!

PreciousDiamond
01-31-2009, 12:52
Еми то си е негова работа какво ще прави и какво не ... но не мога да разбера АЗ какво съм виновна в случая ..

sladur4etyYy
01-31-2009, 12:52
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални !
Едит: А относно това, че търся внимание .. не ми е притрябвало вниманието ви. От хората, които искам си получавам достатъчно внимание. През оная ми работа е за вниманието и мнението на хора, които не познавам.

е тука вече не мога да не отговоря. точно ти ли ще казваш, че не търсиш внимание? ти, която във всяка една тема се опитваш да блеснеш с ''интересно'' мнение? ти, която крадеш чужди снимки и си слагаш на профила всеки ден различна? първо беше MakeMeFeel, сега си тая, утре ще си друга. ти ли не търсиш внимание, която 1-во се лофкаше с pandelka и бяхте във всяка тема, в която вляза, а след тва завъртя ''любов'' с костадин и пак хоп! във всяка тема, която мерна- ти си там. я кажи, какво друго би могла да търсиш, освен внимание?
и нито сме злобни, нито пък завистливи. не ние сме толкова спрели, че да не можем да си хванем истинско гадже. и като не е наша работа, да не сте пускали смешната си тема. след като вече е пусната, ще си пишем, колкото си искаме.

masal
01-31-2009, 12:54
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални !
Едит: А относно това, че търся внимание .. не ми е притрябвало вниманието ви. От хората, които искам си получавам достатъчно внимание. През оная ми работа е за вниманието и мнението на хора, които не познавам.

е тука вече не мога да не отговоря. точно ти ли ще казваш, че не търсиш внимание? ти, която във всяка една тема се опитваш да блеснеш с ''интересно'' мнение? ти, която крадеш чужди снимки и си слагаш на профила всеки ден различна? първо беше MakeMeFeel, сега си тая, утре ще си друга. ти ли не търсиш внимание, която 1-во се лофкаше с pandelka и бяхте във всяка тема, в която вляза, а след тва завъртя ''любов'' с костадин и пак хоп! във всяка тема, която мерна- ти си там. я кажи, какво друго би могла да търсиш, освен внимание?
и нито сме злобни, нито пък завистливи. не ние сме толкова спрели, че да не можем да си хванем истинско гадже. и като не е наша работа, да не сте пускали смешната си тема. след като вече е пусната, ще си пишем, колкото си искаме. =D> =D> =D> =D> =D>
П.С Нека си се радва момичето/момчето,бе ;) (не знам какво се крие зад тези крадени снимки)

PreciousDiamond
01-31-2009, 12:55
Аве какъв ви е проблема с мене ей това не мога да разбера ?! За какво си изкарвате цялата злоба отгоре ми ?! Аз нищо не съм виновна, нито съм пускала темата, нито търся внимание...

darla
01-31-2009, 12:55
ami kato na4alo e dobre da psre6 da go za6titava6,to e qsno,4e ima ne6to nenormalno v psihikata mu i 4e ne e suvsem stabilen.moje bi togava 6te ti e po-dobre i na teb.

P.S.-abe napravo nqmam dumi kolko zle e toq psihar! :lol:

PreciousDiamond
01-31-2009, 12:57
Хаха аз нищо не правя ... просто си гледам собствените интереси .. и ми е тъпо така , като почвате всички мене да нападате, като че ли аз иам нещо общо с цялата тая история ...

bogzfaggot
01-31-2009, 12:58
Аве какъв ви е проблема с мене ей това не мога да разбера ?! За какво си изкарвате цялата злоба отгоре ми ?! Аз нищо не съм виновна, нито съм пускала темата, нито търся внимание... Ква злоба ве...толко сте филмирани си4ки тука 4е няам думи...злоба то4но па към тебе пхахахахахах

Adwokat
01-31-2009, 12:58
Колкото ти толкова и той сте виновни... какво значи виртуална любов????..... защото аз незнам, че чак момчето пише, ще се видим от другата страна????


Всеки ЛУД с номера си !!!

darla
01-31-2009, 12:59
Abe,interesno mi e mom4eto dali ve4e si izpulni zakanata ili se e depresiral o6te pove4e v ugula na tumnata si staq(pulna s emo-snimki),4eteiki na6ite koemntari?!

mahoni
01-31-2009, 13:00
хах незнам за другите но аз се забавлявам много на тая тема :razz: всички някви се палите супер много :-D ами депресарски истории бе осавете ги да се наревтунят и ше им мине :)

Adwokat
01-31-2009, 13:00
Abe,interesno mi e mom4eto dali ve4e si izpulni zakanata ili se e depresiral o6te pove4e v ugula na tumnata si staq(pulna s emo-snimki),4eteiki na6ite koemntari?!

ПРедставяш ли си някой луд да скочи зарад виртуалната си несподелана любов? защото аз не мога... трябва да си ебахти ненормалния...

Всеки ЛУД с номера си !!!

bogzfaggot
01-31-2009, 13:01
Abe,interesno mi e mom4eto dali ve4e si izpulni zakanata ili se e depresiral o6te pove4e v ugula na tumnata si staq(pulna s emo-snimki),4eteiki na6ite koemntari?!Бали го...да умира..гей

sladur4etyYy
01-31-2009, 13:06
Аве какъв ви е проблема с мене ей това не мога да разбера ?! За какво си изкарвате цялата злоба отгоре ми ?! Аз нищо не съм виновна, нито съм пускала темата, нито търся внимание...

престани да го повтаряш, смешно звучи от твоята уста.
ето сега се вижда колко ''сте се лофкали''. той изчезна и ти веднага почна да се оправдаваш- не съм виновна, не ме нападайте- ако поне малко държеше на него, щеше да го подкрепиш някак си, а не да се мъчиш да излезеш суха от водата.

eXxXciTeD
01-31-2009, 13:07
sladurcheTyYy не е така. Нямаш си на представа колко пъти му е доказвала любовта си. Сигурно му е пращала множество (h) (inlove) {}{}{} :D

hAshoo
01-31-2009, 13:09
еи бавен нали не вярваш,че ЩЕ ТИ ПОВЯРВАМЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ САМОУБИВАШ ЩОТО СА СЕ ЗАЯЖДАЛИ С ТЕБ ВЪВ ФОРУМА ? :razz: :lol: 8-)

Adwokat
01-31-2009, 13:09
Сигурно му е пращала множество (h) (inlove) {}{}{} :D [/color]

хахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
01-31-2009, 13:15
sladurcheTyYy не е така. Нямаш си на представа колко пъти му е доказвала любовта си. Сигурно му е пращала множество (h) (inlove) {}{}{} :D

а той (heidy) 8-)

darla
01-31-2009, 13:21
:grin: aaa,nqma da izdurja s taq tema.Mn me radva... :lol:

Adwokat
01-31-2009, 13:24
Жалко изглеждаше точно момче... ама с тази тема стана за РЕЗИЛ... :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz:

term0t0
01-31-2009, 13:24
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални ! Хахаха да не би ние да сме тея,които спамят във всяка тема в този раздел?Бахти злето си,че и да крадеш чужди снимки. :razz:
П.С Дано наистина да се е гръмнал тоя. :)А тебе да те удари шимширика бе..ти си забавен на n-та степен..

sladur4etyYy
01-31-2009, 13:26
Оф .. Боже .. айде хора, които не знаят за какво става въпрос да не коментират ! Нито знаете как стоят нещата между нас, нито е ваша работа !!! Злобни и завистливи коментари от едни и същи хора не ми се четат. Подминавате темата и ТОВА е . Не е нужно на всяка една тема да се правите на "оригинални" , а всъщност в опитите си ставате адски смешни и банални ! Хахаха да не би ние да сме тея,които спамят във всяка тема в този раздел?Бахти злето си,че и да крадеш чужди снимки. :razz:
П.С Дано наистина да се е гръмнал тоя. :)А тебе да те удари шимширика бе..ти си забавен на n-та степен..

и тебе си те бива 8-)

term0t0
01-31-2009, 13:28
еи бавен нали не вярваш,че ЩЕ ТИ ПОВЯРВАМЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ САМОУБИВАШ ЩОТО СА СЕ ЗАЯЖДАЛИ С ТЕБ ВЪВ ФОРУМА ? :razz: :lol: 8-)Мм и по скйап се заяждаше с мен..на тема PreciousDiamond и имам ли минало с нея 8-)

3oPuTy
01-31-2009, 13:31
Хмм абе на мен не ми станаха ясни някои неща ...
1.Автора никъде не казва,че ще се самоубие ... Вярно,че пише малко двузначно,но това,че казва "ще се видим от другата страна" не означава непременно,че ще се самоубива ...
2.К'ъв ви е проблема,че са имали връзка макар и виртуална?!Нито знаете,какви са им били плановете за напред,нито нищо ... В крайна сметка да не са единствените в тоя форум,които имат виртуална връзка?!Я погледнете,колко много теми има за връзки от растояние,за виртуални връзки,за хора с любовници от други градове и т.н. ...
3.Казвате да си се оправят с ЛС-та и в скайп,а някой от вас да е прочел темата?!Тя не е написана с цел автора да покаже на всички,колко му е гадно,че са скъсали,а за да каже на няколко съфорумника нещата,които мисли за тях ... Сега ще кажете "Ми да им беше писал на ЛС" е вие ако имате нерви да пишете на всеки един ЛС,той явно не е имал ...
4.Дарла ти пък,от къде си сигурна,че автора е емо или психар,че му слагаш такъв етикет?!А и някъде беше казала,че са деца ... Е аз до колкото съм чувала си на 19,а те са на 18,така че не мисля,че за теб са "някакви деца" ... Или мислиш,че щом семейното ти положение е по-различно от тяхното значи си по-голяма психически и физически :-o
5.В правилата на форума никъде не пише,че не може някой съфорумник да слага за аватар снимка на друф свой съфорумник,нали?!




В крайна сметка никой не ви задължава да пишете в темата ... Щом не ви харесва има лесно - няма да влизате и да пишете ... и готово ;)
Едит:А после казват,че аз съм спамерка :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

term0t0
01-31-2009, 13:34
Не си спамер ама си лектор

sladur4etyYy
01-31-2009, 13:39
Хмм абе на мен не ми станаха ясни някои неща ...
1.Автора никъде не казва,че ще се самоубие ... Вярно,че пише малко двузначно,но това,че казва "ще се видим от другата страна" не означава непременно,че ще се самоубива ...
2.К'ъв ви е проблема,че са имали връзка макар и виртуална?!Нито знаете,какви са им били плановете за напред,нито нищо ... В крайна сметка да не са единствените в тоя форум,които имат виртуална връзка?!Я погледнете,колко много теми има за връзки от растояние,за виртуални връзки,за хора с любовници от други градове и т.н. ...
3.Казвате да си се оправят с ЛС-та и в скайп,а някой от вас да е прочел темата?!Тя не е написана с цел автора да покаже на всички,колко му е гадно,че са скъсали,а за да каже на няколко съфорумника нещата,които мисли за тях ... Сега ще кажете "Ми да им беше писал на ЛС" е вие ако имате нерви да пишете на всеки един ЛС,той явно не е имал ...
4.Дарла ти пък,от къде си сигурна,че автора е емо или психар,че му слагаш такъв етикет?!А и някъде беше казала,че са деца ... Е аз до колкото съм чувала си на 19,а те са на 18,така че не мисля,че за теб са "някакви деца" ... Или мислиш,че щом семейното ти положение е по-различно от тяхното значи си по-голяма психически и физически :-o
5.В правилата на форума никъде не пише,че не може някой съфорумник да слага за аватар снимка на друф свой съфорумник,нали?!



1. очевидно го е написал с ясната цел, така да се разбира или да внася объркване и ''съжаление за нещастния зарязан момък''
2. не ми дреме, ако ще и по гълъб любовни писма да са си писали, стига да не парадират с това във всяка една тема
3. да им пише в скайп. аз ако реша, че нямам нерви да пиша на някой, че отивам да си купя вафла, трябва да пусна тема в ''Любов'' ли?
5. да си слага, ама на въпроси ''тва на снимката ти ли си'', да не отговаря с ''да'', след като не е.

Adwokat
01-31-2009, 13:40
В крайна сметка никой не ви задължава да пишете в темата ... Щом не ви харесва има лесно - няма да влизате и да пишете ... и готово ;)
Едит:А после казват,че аз съм спамерка :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b][/color]

Както сама каза ако не ти харесват наще коментари не пиши в темата - няма да влизаш и да пишеш ... и готово ;)
Едит: А после казват, че аз съм спамер :shock: 8-)

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 13:42
Хмм абе на мен не ми станаха ясни някои неща ...
1.Автора никъде не казва,че ще се самоубие ... Вярно,че пише малко двузначно,но това,че казва "ще се видим от другата страна" не означава непременно,че ще се самоубива ...

2. x3eme - Мерси за това, че ми даваше съвети братле, май няма да може да пиеме бира... ама... в някой друг живот може би...

term0t0
01-31-2009, 13:42
Незнам ама се пише нащЕ

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 13:44
Незнам ама се пише нащЕлол...

3oPuTy
01-31-2009, 13:47
Хмм абе на мен не ми станаха ясни някои неща ...
1.Автора никъде не казва,че ще се самоубие ... Вярно,че пише малко двузначно,но това,че казва "ще се видим от другата страна" не означава непременно,че ще се самоубива ...

2. x3eme - Мерси за това, че ми даваше съвети братле, май няма да може да пиеме бира... ама... в някой друг живот може би...
Е аз ли съм сляпа или никъде не е написал "отивам да се самоубия" ... Може пък да говори за след 50-60 години ... А това,че в тоя живот няма да пият бира ... Ми може да си нямат скайповете и да не могат да поддържат връзка извън форума ;)

fuckUall
01-31-2009, 13:51
Кво става?!Кви са тия глупостии ?

term0t0
01-31-2009, 13:55
Аз ли съм сляп или той каза че ще ме сгази с колата си..що незнам..

Пращам хронология със скрийн..да не кажете че лъжа..

x3eme
01-31-2009, 13:55
кво ти става бе бате,кво говорихме 1 седмица ти кво правиш...
като влезеш във скайпа веднага ми пиши да ти расясня някои неща
не е форума мястото кадето да пишеш така
айде до по късно като се засечем във скайпа :-)

Alderis
01-31-2009, 13:56
Хмм абе на мен не ми станаха ясни някои неща ...
1.Автора никъде не казва,че ще се самоубие ... Вярно,че пише малко двузначно,но това,че казва "ще се видим от другата страна" не означава непременно,че ще се самоубива ...

2. x3eme - Мерси за това, че ми даваше съвети братле, май няма да може да пиеме бира... ама... в някой друг живот може би...
Е аз ли съм сляпа или никъде не е написал "отивам да се самоубия" ... Може пък да говори за след 50-60 години ... А това,че в тоя живот няма да пият бира ... Ми може да си нямат скайповете и да не могат да поддържат връзка извън форума ;)
Е не така оптимистично де...не съм чел цял ден тая тема, за да не се самоубие на края пича... :booooomb: . Може ли на толкова много страници само глупости да пише и нито една снимка от самоубийството?

ПП. Май AFT беше прав...е*****и тъпия филм

term0t0
01-31-2009, 14:50
Абе автора да не се самоуби

mahoni
01-31-2009, 14:53
абе май трябва да гледаме новините днес :-o

myNameIsImmortal
01-31-2009, 14:54
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!

term0t0
01-31-2009, 14:55
Ти сигурно си клавиатурна нинджа..

sladur4etyYy
01-31-2009, 14:56
^ дам, костадин се самоуби май. а гаджето му нещо се покри. ако в скоро време се появи нова потребителка с фешънски снимки, значи е PreciousDiamond/ MakeMeFeel :D

myNameIsImmortal
01-31-2009, 14:57
Ти сигурно си клавиатурна нинджа..
А ти сигурно си някой дет заслужава само анална любов..

x3eme
01-31-2009, 14:58
myNameIsImmortal евала на теб бате
остай ги тия келеши дет го обиждаха и плюха,не разбират какво е положението му е грам понятия си нямат какво е любов а в случая тя май е несподелена

pandelka
01-31-2009, 15:00
^ дам, костадин се самоуби май. а гаджето му нещо се покри. ако в скоро време се появи нова потребителка с фешънски снимки, значи е PreciousDiamond/ MakeMeFeel :D

xaxa own ..
btw коцето е голям пич.. сигурна съм ,че някой ден ще намери това,което търси ... пожелавам му късмет .. и дано се върне пак във форума ... и бтв стига базици ..

term0t0
01-31-2009, 15:00
Ако се видим на потъмно ще бягаш като Юсейн Болт на олимпийските игри..

П.П Да не остане неказано Коцетп първо почна да ме разпитва за MakeMeFeel после за PreciousDiamond..ех онлайн чувствата са нещо прекрасно :D


x3eme Само да кажа че той първи почна да ме обижда..

myNameIsImmortal
01-31-2009, 15:01
x3eme брат, аз от бая време си пиша с него и мога да твърдя, че е супер човек и ми е давал много правилни съвети и когато ми беше гадно той беше един от малкото хора, които се опитваха да ми повдигнат настроението. Просто като не го познават нямат право да го оплюват, и да искат да се самоубивал и прочие.. само където е лесно да са много нахъсани във форума и да се правят на "форумни газарчета" като разказват някакви супер изопачени история кой коя наебал, колко я ебал и след тва я зарязъл по най-бруталния начин..
Просто такива заслужават да са цигани и да бъдат изптепани от всички подръжатели на БЯЛАТА СИЛА!! 14/88!

pandelka
01-31-2009, 15:02
Ако се видим на потъмно ще бягаш като Юсейн Болт на олимпийските игри..

П.П Да не остане неказано Коцетп първо почна да ме разпитва за MakeMeFeel после за PreciousDiamond..ех онлайн чувствата са нещо прекрасно :D


x3eme Само да кажа че той първи почна да ме обижда..

и кво като е почнал да те разпитва за мейкмифиил ?

Alderis
01-31-2009, 15:02
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...

term0t0
01-31-2009, 15:03
О,не обръщам внимание на клавиатурни нинджи

myNameIsImmortal
01-31-2009, 15:04
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майка ти.. кой знае какви овиснали са й клиторите.. като ръкавите на някой магьосник.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я запази за теб и за баща ти..

pandelka
01-31-2009, 15:05
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

В хубаво де,стига сте се обиждали :x

term0t0
01-31-2009, 15:05
Интересно ми какво ще стане като се ожениш и си около 40-те и водиш полов живот..

sladur4etyYy
01-31-2009, 15:07
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

увиснали са й клиторите :razz: според теб тя колко има? към 8- 9 някъде? :lol:

term0t0
01-31-2009, 15:08
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

увиснали са й клиторите :razz: според теб тя колко има? към 8- 9 някъде? :lol:Не сикам да го защитавам ама говори в множествено число..поне така мисля

myNameIsImmortal
01-31-2009, 15:08
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

увиснали са й клиторите :razz: според теб тя колко има? към 8- 9 някъде? :lol:
ми тя можеби е някакъв хибрид..

myNameIsImmortal
01-31-2009, 15:10
айде чао ви на сички.. нямам желание да продължавам да спамя .. и да се занимавам с идиоти..

term0t0
01-31-2009, 15:11
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

увиснали са й клиторите :razz: според теб тя колко има? към 8- 9 някъде? :lol:
ми тя можеби е някакъв хибрид.. Поне не е хидратирал изрод като твоята майка

sladur4etyYy
01-31-2009, 15:11
А бе какво всички говорите като не го познавате ??? :-x :-x и тея където мислят, че ще се самоубива - ходете вие се самоубивайте та да лишите форума от такива идиоти като вас, които се мислят за много големи гъзари, фешъни и прочие..
С няколко думи на всички които го оплюхте и се присмяхте: ДА ВИ Е.БА МАЙКАТА!!!
Ти нещо кат' адвокат ли си му или просто си пишеш? А по въпроса с майката...ше проуча въпроса, но не ми се верва да пусне на сопол като теб...
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майки.. кой знае какви овиснали са и клиторите.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я забази за теб и за баща ти..

увиснали са й клиторите :razz: според теб тя колко има? към 8- 9 някъде? :lol:Не сикам да го защитавам ама говори в множествено число..поне така мисля

то щото е малко неграмотно написано, та се обърквам :lol:

term0t0
01-31-2009, 15:12
Бе на кой му дреме

Enough
01-31-2009, 15:17
идиотизъм безгранични ...


по темата: Чао, батенце!

sasha_90
01-31-2009, 15:17
Поредният заблуден тийн!Човече,смъртта не е решение и никога няма да бъде!

term0t0
01-31-2009, 15:20
Ти на колко си..?!

Alderis
01-31-2009, 15:21
Като какъвто искам, като такъв ще се явявам.. а за въпроса не съм навит на майка ти.. кой знае какви овиснали са й клиторите.. като ръкавите на някой магьосник.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я запази за теб и за баща ти..
Не мога та разбера...ем ще е**ш майка, ем увиснала била...не знам си к'во...последно??

ПП.Сополив дрисльо, като почнат да ти ръстът косъмчета покрай чурката, тогава може и да ти се отвори девственото парашутче...още си прекалено тъп за да на***ш коза, та камо ли жена...

Kostadin_682
01-31-2009, 15:39
Охоо... аз, казах ли ви, че ще се видиме от другата страна? :razz: :razz: :razz: ... са съм в Ада... караха ме в Рая, ама там нямало кръчми, и се преместих в Ада... Вкараха ми интернет, и така всичко си имам...

А бе хора, къде по дяволите съм казал, че ще се самоубивам???
Толкова ли съм отчаян от живота, че да се самоубивам? ... Тая тема я писах съвсем спонтанно, породено от сегашното ми положение, не става въпрос само за връзката ми, но и със семейните ми проблеми...Мда... и представа си нямате, в какво положение съм, но иначе устите ви лаят... еми лайте си, много ми е през ...

term0t0 за твое щастие не съм умрял...
Къде по дяволите съм казал, че ще те блъскам с колата, че не се сещам, недей да лъжеш хората... да не пращам аз принт скрийн...
Казах ти да гледаш за номера КН 3201 АТ ... (продължавай даледаш)
Да не съм толкова тъп, че да потроша предната ми броня за идиот, като тебе... аз, просто ще сляза, като нормалните хора ще ти тегля един бой, и ще го запомниш...И още нещо... от тебе човек няма да стане...на където си тръгнал няма да просперираш... такъв идиот не бях срещал...много ти е лесно... мама меси тате носи да живееш ти... ако имаше моите ядове, и живота те беше налегнал в ранна възраст, нямаше да пишеш такива коментари повярвай ми

darla
Това, че си на 18 години имаш си собствено семейство евала... живи и здрави да сте, но айде да си имаме уважението... аз ли съм бил дете? а да забравих ти си на 19... Мислиш, че съм със слаба психика? Какво знаеш ти за мен? Изобщо знаеш ли през какво съм преминал? А защо говориш? Не ми отговаряй на мен отговори на себе си...

Sladur4etyyy
Ти па ква си ма?... Какво те интересува, че гаджето ми си слага други снимки? Гледай тебе си, и не се занимавай... и какво като МАкеМеФеел и Прейшъс са едно и също момиче? Тебе какво те интересува... или може би са ти нужни повече мнениея... да извинявай забравих...

Няма за какво да обвинявате Прейшъс или да и пишете ЛС-та... не съм такъв идиот, че да се самоубия... е някой хора от форума може да се изкефят ако ме няма де...
И да... обичам я, и то много... и винаги ще я обичам, и не ми дреме какво пишете за мен, само недейте да пишете простотий за нея, защото не знаете що за човек е!... Ако имахте и 1 % от акъла който тя има щяхте да сте добре...

myNameIsImortal
Не се карай с тях братле, няма смисъл... иначе благодаря за подкрепата... оценявам го...същото се отнася и за x3eme

Зоритуу
Ти си свестен човек, даже почвам да завиждам на x3eme, че има такава добра приятелка (не гадже) ... и да... ще пия бира с него...

и не на последно място
Res5ec7
Мерси за днешния разговор братле, успех с книжката и Калибрата
:wink:

Благодаря, и на останалите които ме уплюхте, еми какво да ви кажа И аз, ви обичам :razz:

Айде лек, и вълнуващ живот...

Enough
01-31-2009, 15:40
О.о Интересен човек детектед О.о

sladur4etyYy
01-31-2009, 15:48
Kostadin_682, изобщо не ми говори на ''ма'', ако ти си някъв селяндур и така си свикнал, аз не съм. не ми дреме гадженцето ти какви снимки си слага, стига да не парадира с тях и с ''връзката ви''. и престани да се самосъжаляваш и да приказваш ''през колко много изпитания си преминал''. не знаеш другите през какво са преминали, но не съм видяла някой да се оплаква. сега да очакваме ли пак да затрупвате всяка тема със смислените си коментарчета относно вас двамцата?

eXxXciTeD
01-31-2009, 15:51
Sladur4etyyy
Ти па ква си ма?... Какво те интересува, че гаджето ми си слага други снимки? Гледай тебе си, и не се занимавай... и какво като МАкеМеФеел и Прейшъс са едно и също момиче? Тебе какво те интересува... или може би са ти нужни повече мнениея... да извинявай забравих...

Айде лек, и вълнуващ живот...[/b]

1. Изказваш се като див селянин...
2. К`ва да е..освен че разкри обществената тайна, че едно момиче е супер комплексирано относно външния си вид, за да се представя за др, както и скайп откровенията ви са невероятни. Точно, че не ни интересува...не че нещо ама сте ми смешни със скайп любовта си, заради която си позволяваш да обиждаш някого. Жалки сте, смешни сте...и още по жалки ставате като търсите причината в другите. Стига съм писал, че закъснявам - имам среща в скайпа :D :D :D
Лека вечер

term0t0
01-31-2009, 15:55
Това се вика дар слово..Коце чакам те..само като ме биеш..да ме научиш какво е форумна любов 8-)

StayFly
01-31-2009, 16:03
Кво става тука бе ?!
Братле, не се вкарвай в някви филми. Тя ли е била единственото нещо заради което си посещавал форума. Не мисля, че ситуацията ще се промени след като спреш да влизаш. Тук си, за да се забавляваш, не обръщай внимание на нищо и никой.

jane_17
01-31-2009, 16:04
Определено ме мързи да прочета всички мнения.. но до колкото виждам филма е пълен :D Абе народе... във форуми като този се влиза за убиване на времето... :neutral: Защо се заяждате и се занимавате с такива чудесии не мога да разбера :neutral: Бахти и приятелствата.. бахти любовта и омразата дето сте заформили помежду си... Реално познавате ли се всъщност ? Всички се скрили зад монитора... и разбираш ли... станали много важни.. много специални и т.н.
100% ще ме оплюете като прочетете тоя коментар.. но аз едва ли ще разбера скоро щот най-вероятно ще съм някъде навън отдадена на реален живот, който всъщност би трябвало да е приоритет на всички тук :)

А по темата... пич, не знам какво ти се е случило.. но няма нужда да изпадаш в некви драми... Живота е хубав бе ... да му се невиди... просто човек трябва да съумее да види красотата му !

Бтв: не целя да обидя никой с тоя коментар ;)

Adwokat
01-31-2009, 16:05
а за въпроса не съм навит на майка ти.. кой знае какви овиснали са й клиторите.. като ръкавите на някой магьосник.. :? после ще трябва да прекарам 1 час в банята да си го мия, щото като си помисля ме хваща гнус.. затова си я запази за теб и за баща ти..[/b]

ЕТо с тази реплика си личи, че си малък... или с онъз който го плюл "да ви е*ба майката" просто както и да го погледнеш не е логично човек да пише такива неща най малко за някво момиче от интернет.. и е налудничиво съща така да казва "от другата страна"... и на мен ми изглеждаше на точен пич.... и вместо да обиждаш или т.н. като негов "уж" приятел можеше да помолиш някой мод да заключи темата вместо да има кавги... защото така или иначе като гледам няма смисъл от нея... зашото стават кавги...

nicolepcd
01-31-2009, 16:06
Определено ме мързи да прочета всички мнения.. но до колкото виждам филма е пълен :D Абе народе... във форуми като този се влиза за убиване на времето... :neutral: Защо се заяждате и се занимавате с такива чудесии не мога да разбера :neutral: Бахти и приятелствата.. бахти любовта и омразата дето сте заформили помежду си... Реално познавате ли се всъщност ? Всички се скрили зад монитора... и разбираш ли... станали много важни.. много специални и т.н.
100% ще ме оплюете като прочетете тоя коментар.. но аз едва ли ще разбера скоро щот най-вероятно ще съм някъде навън отдадена на реален живот, който всъщност би трябвало да е приоритет на всички тук :)

А по темата... пич, не знам какво ти се е случило.. но няма нужда да изпадаш в некви драми... Живота е хубав бе ... да му се невиди... просто човек трябва да съумее да види красотата му !

Бтв: не целя да обидя никой с тоя коментар ;)

Не ме обиди. Мерси.

darla
01-31-2009, 16:13
do avtora:
1.ne sum na 18
2.sled,kato izpada6 v takiva depresivni sustoqniq i nai-ve4e 6tom tursi6 sujalenie(ne kazvai,4e ne o4akva6e tova s tazi tema) se radvam,4e ne te poznavam.qvno e nujno da se jali6,moje bi po tozi na4in polu4ava6 "sili",za da se psravi6 s tejkoto si polojenie
3.az su6to sum preminah bukvalno prez ADA,no si pozvolqva6 da kritikuva6 mnenieto i durjanieto mi,nali,za6to i az da ne si go pozvolq?!
4.psihikata ti nqma da komentiram!!!Prosto temata govori dostatu4no sama po sebe si! Nomer 1 e!!! 8-)

aka6a_vamp
01-31-2009, 16:15
Коце,кви са тея глупости сега... :( защо да напускаш форума,тука всички държим на теб!

sKa73r4o93
01-31-2009, 16:31
lol da se dramatizira tolko za ''skaip lubov'' :D az si misleh 4e pone sa se vijdali :D:D:D::D hahahah

fuckUall
01-31-2009, 16:33
lol da se dramatizira tolko za ''skaip lubov'' :D az si misleh 4e pone sa se vijdali :D:D:D::D hahahah

Че то за ква любов говорим,ако не са се виждалии ? :oops:

aka6a_vamp
01-31-2009, 16:35
Смятам,че темата е изчерпана вече.Всички споменати потребители,от Коцето,я видяхме темата няма какво да се каже повече!

Mbp3eJlaH
01-31-2009, 16:46
ei na tva mu vikam qka tema
s kef iz4etoh vsi4ko 8-)

Prestigi0
01-31-2009, 16:49
Еми махай са кат искаш. Тука си някъв 100-годишен девственик и говориш пълни глупости. Ние не сме ти виновни, че досега всичките ти приятелки са завършвали на .jpg и единствения начин да говориш с момиче е в някъв форум или скайп. Това че, твоята он-лайна "любов" то е казала чао, не значи че трябва да ни занимаваш с глупости.

Adwokat
01-31-2009, 16:54
ei na tva mu vikam qka tema
s kef iz4etoh vsi4ko 8-)

И аз и на някой коментари страшно много са смях... 8)

myNameIsImmortal
01-31-2009, 16:58
Не сте се виждали нито веднъж? Ма вие сериозно ли? Толкова драми заради "скайп любов"?
Ти пък като не знаеш какво говориш.. ?! Ми ако е ICQ любов.. ?! Или път ooVoo любов.. ? Какво ще правим тогава..

fuckUall
01-31-2009, 17:00
Еми махай са кат искаш. Тука си някъв 100-годишен девственик и говориш пълни глупости. Ние не сме ти виновни, че досега всичките ти приятелки са завършвали на .jpg и единствения начин да говориш с момиче е в някъв форум или скайп. Това че, твоята он-лайна "любов" то е казала чао, не значи че трябва да ни занимаваш с глупости.

Т'ва беше доста грубо .. :?

Prestigi0
01-31-2009, 17:02
Еми махай са кат искаш. Тука си някъв 100-годишен девственик и говориш пълни глупости. Ние не сме ти виновни, че досега всичките ти приятелки са завършвали на .jpg и единствения начин да говориш с момиче е в някъв форум или скайп. Това че, твоята он-лайна "любов" то е казала чао, не значи че трябва да ни занимаваш с глупости.

Т'ва беше доста грубо .. :?

Еми грубо мило, загубих си времето да изчета безсмислената тема и не можах да не изразя мнение. Сори ама...

babity
01-31-2009, 17:05
Еми махай са кат искаш. Тука си някъв 100-годишен девственик и говориш пълни глупости. Ние не сме ти виновни, че досега всичките ти приятелки са завършвали на .jpg и единствения начин да говориш с момиче е в някъв форум или скайп. Това че, твоята он-лайна "любов" то е казала чао, не значи че трябва да ни занимаваш с глупости.

Т'ва беше доста грубо .. :?

Мда и плюс това никой не се е жалвал за каквато и да е скайп любов или каквото и да е от сорта. Т'ва че чули - недочули правят достояние на много хора една не дотам лицеприятна история в никой случай не им прави чест, нито гарантира, че казват истина! А който смята, че тук се говорят/пишат глупости или се чувства нещо повече от главните герои тук може с чиста съвест да ни освободи от присъствието си. Визирам точно определени силно "измъчени' и "много преживели" хора (девойки и не-толкова)!

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 17:14
Не е само заради нея

А бе хора, къде по дяволите съм казал, че ще се самоубивам???
Толкова ли съм отчаян от живота, че да се самоубивам? ... Тая тема я писах съвсем спонтанно, породено от сегашното ми положение, не става въпрос само за връзката ми, но и със семейните ми проблеми...Мда... и представа си нямате, в какво положение съм, но иначе устите ви лаят...

darla
01-31-2009, 17:15
za edna skype "lubov" tolkova drama...a ako be6e istinska lubov...togava kakvo li 6te6e da pravi?! :-D

Inlofee
01-31-2009, 17:18
^не искам да си го представям :?

PreciousDiamond
01-31-2009, 17:24
Господи ... колко глупости се изписаха тука не е истина ...

term0t0
01-31-2009, 17:30
И с това темата мисля че приключи..Само се чудя ако скъсаш със истинска приятелка к'ва ще правиш..

sKa73r4o93
01-31-2009, 17:53
za edna skype "lubov" tolkova drama...a ako be6e istinska lubov...togava kakvo li 6te6e da pravi?! :-D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

AFT
01-31-2009, 19:36
Много сте смотани, бе. "От другата страна" означава, че е обърнал резбата, нямате ли малко въображение да се сетите. Ама то си е разбираемо, момичетата явно не пускат чак толкова лесно, а Коценце? Кофти, братле (нали така е беше?). Айде, life sux, love sux, socks rocks (което ми напомня да ви кажа, че някои хора (да, авторе, за теб си мисля, не се чуди) са неприятно скарани с английския, затова ще е по-добре занапред да не го използват толкова често, ако не са сигурни, че наистина така се пише, мда).

Наистина сте смешни. Веднъж се опитах да го обясня на МейкМиФийл и Панделката (и там останалите, не помня никове). Време е да разберете, че скайпа и форума не са реалния живот. Реалния живот е там, навън! Само побързайте, защото няма да ви чака да си начешете четирибуквията пред компютърчето. (:


*стискам палци в отговора ви да има нещо смислено или поне да заключат темата най-накрая*

Whyniser
01-31-2009, 20:43
Много сте смотани, бе. "От другата страна" означава, че е обърнал резбата, нямате ли малко въображение да се сетите. Ама то си е разбираемо, момичетата явно не пускат чак толкова лесно, а Коценце? Кофти, братле (нали така е беше?). Айде, life sux, love sux, socks rocks (което ми напомня да ви кажа, че някои хора (да, авторе, за теб си мисля, не се чуди) са неприятно скарани с английския, затова ще е по-добре занапред да не го използват толкова често, ако не са сигурни, че наистина така се пише, мда).

Наистина сте смешни. Веднъж се опитах да го обясня на МейкМиФийл и Панделката (и там останалите, не помня никове). Време е да разберете, че скайпа и форума не са реалния живот. Реалния живот е там, навън! Само побързайте, защото няма да ви чака да си начешете четирибуквията пред компютърчето. (:


*стискам палци в отговора ви да има нещо смислено или поне да заключат темата най-накрая*
AFT has got big Balls :) . Иначе какво може да се каже повече.Сложете ключа и оставете човека да си разрешава проблемите :!:

praskovka91
01-31-2009, 22:15
хахаха..ееее баси темата...Искам да се обърна само към автора..сяяя..може ли такова нещо...разбрано момче..с хубаво име (адаш си ми :D :D :D )да прави такива детски работи..Намери си реално момиче..Може би така ще ти е по лесно..защото всичко ще става на практика:)Успех:) :smt031

Hurtmore
01-31-2009, 22:31
ееееееееееееебаси ралтата O_O.. гад май ох..

SunShinePearl
01-31-2009, 22:41
оле начетох се на простотии тука тцтцтцтцтц Коце спокойно всичко все някога ще се оправи....всеки има трудни моменти и аз преживях последните 3 мес. доста но винаги след бурята има слънце (вече се убедих) така че горе главата :)

mitkom89
01-31-2009, 22:43
Ето го новия хомосексуален рап изпълнител Коцко :D Той единствен е преживявал цели 3 скайп раздяли... Дори веднъж го скъсали в жив разговор по телефона... чак ми идва да се разплача!!! Сега директно - може ли да си толкова прост ?!? Ще биеш хора заради глупав форум ?!? Чудя се да ти се смея ли или да ми става глупаво, че има много като теб!!! Просто си толкова ограничен, че не можеш да видиш колко си тъп! Имортал а ти пък ако разбереш колко си смотан, ще има да ревеш една седмица!!! Все пак девствените се подкрепят!!! Видя се също така и че автора е дива селска тояга от Карнобат :razz: :razz:
Да не те познавам и не искам да те познавам, но това не ми пречи да ти се смея! Найстина вземи се в ръце, надявам се да не те срещна нито от тая нито от другата страна... Да не споменавам, че сте адски неграмотни!!!
А да и за прешъс... найстина не я познавам, но от малкото което съм си общувал с нея, знам че е адски ограничена! И къв 1% от акъла... Да не е нобелов лауреат ?!? Пропилявате си живота хора!

hottie
01-31-2009, 22:52
авторът е жив, смятам темата за приключена