PDA

View Full Version : Чували ли сте?



t1n4e7o
01-31-2009, 09:42
Чували ли сте за такава диета,в която си избираш 2 дни от седмицата, в които не ядеш абсолютно никакви мазнини? Незнам от какво още се състой, но едно момиче за около година свали 20 кг, и в момента точно така и си ги поддържа. Естествено не е за хора, които искат да отслабнат толкова бързо?

3oPuTy
01-31-2009, 09:59
С нормален хранителен режим за година ще смъкнеш доста повече от 20 килограма :-D
А иначе не съм чувала за такава диета,а и ме съмнява да има такава ... Все пак не може 5 дена от седмицата да се тъпчеш с мазни банички,адски много тестени изделия и т.н. и после 2 дена да оставяш организма си да си "почива" и да смъкнеш 20 кг. :?

t1n4e7o
01-31-2009, 10:02
Ми незнам.. Просто тва момиче обичаше да си похапва също като мен и едва ли се е отказала от това :grin: Просто ми беше чудно, защото сигурно е имало и още нещо което да се спазва или прави, но не го знам и затова попитах тук. :) :) :)

Dian4ety
01-31-2009, 10:21
Ако се е ограничавала малко от тестени изделия и сладко през тези 5 дни (неказвам да ги е спряла) и през тези 2 дни да ги е спряла напълно е по вероятно според мен :-o