PDA

View Full Version : Ще ми изгори ли косата..



HATRED1
01-31-2009, 10:35
Рус съм а и косата ми е много слаба и ако я боядисам в черно дали няма да изгори .. до сега не съм я боядисвал но.. ся мисля да я напрая черна кажете мнения корена ми е горе доло слаб и много тънък косъм

Overpowered
01-31-2009, 11:22
кво ти пука-момче си.
и да се изгори,ще се пострижеш-кво толкова.. ;)
а и от един път не ми се вярва да се изгори кой знае колко.

varnen4e
01-31-2009, 11:30
По- добре я подстрижи и изчакай малко да живне.. но не знам.. може и да не ти я изгори, но по- добре не рискувай веднага.

HATRED1
01-31-2009, 11:48
ама като изгори ще си промени ли цвета нещо .. ??
омръзна ми с тоя рус цвят направо като се видя в огледалото и ми прилошава .. ще се боядисам пък дано не стане фатало а иначе вие сте Ф :p знате за тея неща коси раоботи хах кажете нещо за подхранване на корена на косата

varnen4e
01-31-2009, 11:50
Пробвай, но си вземи безамонячна боя.

SoFarSoG00d
01-31-2009, 11:51
Смятам,че дори може да опада,ако косата ти е слаба,боядисването е възможно най-лошата идея,която може да ти дойде на ум.По-добре се подстрижи нула номер или 1-ви,подхранвай я за да израсте по-здрава коса....няма смисъл да оплешивяваш заради единия цвят.

HATRED1
01-31-2009, 11:52
ем ще взема тъма кфато ми предложат ако трябва най скъпата ама да не стане някуф фал да е някуй кафяв цвят и тогава вече ще изригна :@ .. ;Д не е за смях ама хах

varnen4e
01-31-2009, 11:54
Вземи си и някакви добавки.. Витамин А, Е..

HATRED1
01-31-2009, 11:54
Смятам,че дори може да опада,ако косата ти е слаба,боядисването е възможно най-лошата идея,която може да ти дойде на ум.По-добре се подстрижи нула номер или 1-ви,подхранвай я за да израсте по-здрава коса....няма смисъл да оплешивяваш заради единия цвят.

от тфа най много ме е страх сер.. :( ама кфо да прая като тоя русия цвят напрао ме отвръщава а ако се пострия 0 номер ще е супер смешно..

ем аз пиех по едно време такива добавки ама .. !

SoFarSoG00d
01-31-2009, 11:55
ем ще взема тъма кфато ми предложат ако трябва най скъпата ама да не стане някуф фал да е някуй кафяв цвят и тогава вече ще изригна :@ .. ;Д не е за смях ама хах
Боята си е боя,няма безвредна боя,тази от 2 лв е вредна колкото тази от 20,всичко е заблуда,марката вдига цената....пробвай да се боядисаш и ще видиш,че ще ти окапе косата.....аз на руса коса тъмен цвят.....смятай ще израсте толкова бързо,ще се покажат русите корени и ще изглежда комично.....

sladkata90
01-31-2009, 11:57
Пробвай, но си вземи безамонячна боя.

+1

HATRED1
01-31-2009, 11:59
е за тфа вече не се бях замислял за това не полезни съвети а иначе сяка сутрин ще ставам и ще се отвръщавам тфа е положението :smt073

mmKamm
01-31-2009, 12:00
Рус съм а и косата ми е много слаба и ако я боядисам в черно дали няма да изгори .. до сега не съм я боядисвал но.. ся мисля да я напрая черна кажете мнения корена ми е горе доло слаб и много тънък косъм
според мен само изсветляването на косата я гори..потъмняването едва ли ще я изгори толкова..пък и кво ти пука...освен ако не си гей...

SoFarSoG00d
01-31-2009, 12:02
е за тфа вече не се бях замислял за това не полезни съвети а иначе сяка сутрин ще ставам и ще се отвръщавам тфа е положението :smt073
Щом имаш руса коса пробвай с оцветяващ шампоан,след 8 измивания напълно се отмива,ще видиш как ще изглеждаш с тъмна коса и няма да изгори,според мен това е най-доброто решение на проблема.Струва 2 лв,нанасяш като маска за 15 мин,отмиваш и си готов,само,че има лек проблем,сега като е дъждовно времето,ако се намокри косата пуска малко по-малко и ако си със светла дреха може да я оцветиш,той се пере де ,ама все пак е доста неприятно.

HATRED1
01-31-2009, 12:03
омг 1во мразя геиовете и ако някои на улицата примерно ми каве гей напрао ш го фкарам в болница заклевам се :? и тфа че съм рус не значи че съм такъв.. а тфа е вярно че само при изсвелтяванего изгаря повече но както каза после като ми израсте малко косата и ще стане напрао цигания

ммКамм момиче си нали хаха за вас русите винаги ли са геиове и педали и т.н ..

SoFarSoG00d
01-31-2009, 12:05
омг 1во мразя геиовете и ако някои на улицата примерно ми каве гей напрао ш го фкарам в болница заклевам се :? и тфа че съм рус не значи че съм такъв.. а тфа е вярно че само при изсвелтяванего изгаря повече но както каза mmKamm после като ми израсте малко косата и ще стане напрао цигания
Това е кофтито на контрастните цветове,същото е ,ако аз например(понеже съм с черна коса) се изруся,като се покажат черните корени и това русото....лелеее не ми се мисли,иска се голяма подръжка ,а на мене не ми се занимава.

HATRED1
01-31-2009, 12:09
:booooomb: tfa mai stana bahti problema da ne moa si boqdisam kosata f cherno wow

3oPuTy
01-31-2009, 12:10
А що не пробваш с черна къна?!
Нали уж къната не уврежда чак толкова много косата :)
А и няма да е зле преди да се поядисаш за около месец-два да си подсилиш косата с разни кристали,маски и т.н.,защото после може да стане още по-слаба :?

HATRED1
01-31-2009, 12:12
em mai taka shte napraq 1 a inache nqa ostana s toq deto se vika geiski cvqt :-x ako trqa sh riskuvam da izgori shte q boqdisam 2 puti v cherno ama da stane BLACK ..

Jesus
01-31-2009, 12:13
Нула номер дали е решение ?

3oPuTy
01-31-2009, 12:14
Освен в черно може да се боядисаш и по-светло русо (към бяло) :)
На доста момчета им стои доста готино,а и не мисля,че русото е гейски цвят :?

Overpowered
01-31-2009, 12:17
Русо за момче е отвратително!
Да не говориме пък за тия дето се боядисват в русо :razz: :razz:
Така,че боядисвай се,да не ти пука..
Момичетата имат 100 пъти по-дълги коси и ги боядисват доста често,пък ти за тая къса коса ще жалиш...[/b]

HATRED1
01-31-2009, 12:17
za dosta hora e a az ve4e toq cvqt ve4e super mnogo go mrazq 8) i drug problem e che kato se boqdisam sled 2 3 sedmici pak shte se naloji i ve4e staa ka6a .. xax

Overpowered
01-31-2009, 12:18
Е ти кво искаш..да се боядисаш еидн път и да ти стои вечно ли.. :D

HATRED1
01-31-2009, 12:18
Русо за момче е отвратително!
Да не говориме пък за тия дето се боядисват в русо :razz: :razz:
Така,че боядисвай се,да не ти пука..
Момичетата имат 100 пъти по-дълги коси и ги боядисват доста често,пък ти за тая къса коса ще жалиш...[/b]
E kazaha li go .. :-x i samo se uto4ni s kakvo to4no shte jalq ..
:-x nqma na4in shte q boqdisam ne me ebe kfo she staa .

mmKamm
01-31-2009, 12:46
омг 1во мразя геиовете и ако някои на улицата примерно ми каве гей напрао ш го фкарам в болница заклевам се :? и тфа че съм рус не значи че съм такъв.. а тфа е вярно че само при изсвелтяванего изгаря повече но както каза после като ми израсте малко косата и ще стане напрао цигания

ммКамм момиче си нали хаха за вас русите винаги ли са геиове и педали и т.н ..
Нямах предвид, че си гей щото си рус...напротив аз харесвам руси момчета :lol: просто кво толкова се притесняваш, че ще ти се изгори косата...махаш я цялата и после пораства наново...голяма работа...ако беше гей щеше да ти е проблем да се пострижеш 0 номер щото се пак гейовете си падат по по-дългите коси :)

Overpowered
01-31-2009, 12:51
Русо за момче е отвратително!
Да не говориме пък за тия дето се боядисват в русо :razz: :razz:
Така,че боядисвай се,да не ти пука..
Момичетата имат 100 пъти по-дълги коси и ги боядисват доста често,пък ти за тая къса коса ще жалиш...[/b]
E kazaha li go .. :-x i samo se uto4ni s kakvo to4no shte jalq ..
:-x nqma na4in shte q boqdisam ne me ebe kfo she staa .
фо се караш,бе
остай къде искаш от нас съвет,пък и недоволен..

HATRED1
01-31-2009, 12:59
никoй не е казал че се карам..

GaBiIi__
01-31-2009, 12:59
razberete nqma nishto koeto da e polezno za kosata dori i nishto da ne q pravish ot samoto miene s nepodhodqsht shampoan moje da se preebe

Liar
01-31-2009, 13:00
Ти май искаш да се боядисаш само за да не мислят за гей,така ли?Ако е това причината,по-добре недей.Но ако наистина не се харесваш и искаш друг цвят,няма да ти изгори косата,нито ще ти окапе.Това става при изсветляване и ако държиш боята върху косата си прекалено дълго време.Ще ти се налага да я боядисваш веднъж месечно,заради израстналите корени.Но няма да е грозно,спокойно,стига да ги боядисваш веднага,щом израстнат.Не знам колко ти е дълга косата,но ако е по-дълга след първото боядисване може по дължината на косата да тонираш-да слажаш боя разредена с вода,за да е по-щадяща.За корените разбира се-неразредена.Обаче защо първо не пробваш с кафяв цвят?От русо към черно ми се вижда много драстична промяна,а може да не се харесаш,а да знаеш,че веднъж боядисаш ли се в черно няма отърване.E,има,с обезцветяване,но това много изгаря.Ако пък не се харесаш в кафяво,тогава вече можеш да сложиш черно.Някоя приятелка ли ще те боядисва или ще отидеш на фризьор?Ако ще е в домашни условия стой с боята по-малко време,отколкото е написано на опаковката,защото твоята като е светла ще хване много бързо и кафявото може да стане черно,а черното-гарваново черно.

HATRED1
01-31-2009, 13:07
Не... просто искам с черна коса не е заради тва ч ш ми ивкат така хах а "веднъж боядисаш ли се в черно няма отърване" тука кво искаш ка кажеш с това и да я боядисам ф кафяво няма смисъл направо черно но щом през месец тряа да я боядисвам става кофти вариант ако можеше да я боядисам 2 пъти в черно и да си сотане така ..

Liar
01-31-2009, 13:22
Искам да кажа,че черната боя не пада.Черната коса не може да стане кафавява без изгаряне с обезцветител,но кафявата може за стане черна.В смисъл,може и с кафява коса да се харесаш и да се боядисаш първо така,а пък ако вече не ти хареса-тогава черно.За да не е прекалено драстична промяната,от русо направо черно,ти все пак ти си реши.

HATRED1
01-31-2009, 13:25
а ако примерно я боядисам 2 3 пъти в черно след тва какъв че ми е иеществения цвят черен ли..

varnen4e
01-31-2009, 13:29
а ако примерно я боядисам 2 3 пъти в черно след тва какъв че ми е иеществения цвят черен ли..

Зелен :D

roshavka
02-02-2009, 17:17
направи я много тъмно кестеняво,няма да изгори ако се направиш с безамонячна боя
тъмната коса от край време изглежда по- плътна
обърни внимание на веждите :)