PDA

View Full Version : фитнес Пловдив



tonie__
01-31-2009, 10:46
моля ви кажете ми цените във фитнесите в пловдив не е задължително да са някои големи (цените за еднократно ходене ,ако има карти за седмица/месец ) трябва ми да се стегна малко понеже априлската ваканция има един лагер на кохто ще ходя , който е на морето . цялото училище ще ходи и искам да се представя на ниво :-D
живея на центъра ако може кажете фитнеси около центъра мерси :-) :-)



*Грешен раздел!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Black_Fyed_Peas
01-31-2009, 16:01
ъмм.... има един до хотел Ленинград но не мога да ти кажа цени новичък е, миналата година го отвориха аз сега ще започвам да ходя там.


М/у къф е тоя лагер април месец не е ли малко студено за море :shock:

igrachaa
01-31-2009, 19:13
Еми "Палмите" 2 лв. е за еднократно влизане има и карти, близко е до центъра, но трябва да поразпиташ, почти всеки знае за оня фитнес, но явно тук не влизат много хора {;

Април, как да не е месец за море(никой не е кезал, че трябва да се къпят,, аз лично бих отишъл на дискотека)

ira90
01-31-2009, 19:34
моля ви кажете ми цените във фитнесите в пловдив не е задължително да са някои големи (цените за еднократно ходене ,ако има карти за седмица/месец ) трябва ми да се стегна малко понеже априлската ваканция има един лагер на кохто ще ходя , който е на морето . цялото училище ще ходи и искам да се представя на ниво :-D
живея на центъра ако може кажете фитнеси около центъра мерси :-) :-)


ми незнам , но били ми каза къде има турбо солариуми в П-в , но на достъпна цена :D :D :D

oasis
01-31-2009, 20:22
Точно зад Яворов училището ако го знаеш тва е в Каршияка 4лв е. Нов е и е мн хубаво ама е скъпички пък и не е в центъра за др не знам сори.
П.С От кое даскало си?

DessieQueen
02-01-2009, 08:37
И на мен ми трябва фитнес на центара и на достъпна цена. :) :-)

tonie__
02-01-2009, 09:43
Точно зад Яворов училището ако го знаеш тва е в Каршияка 4лв е. Нов е и е мн хубаво ама е скъпички пък и не е в центъра за др не знам сори.
П.С От кое даскало си?

мии далечко ми е :( а иначе от Руската :-D




ira90 Пуснато на: Съб Яну 31, 2009 11:34 pm Заглавие: Re: фитнес Пловдив



ми незнам , но били ми каза къде има турбо солариуми в П-в , но на достъпна цена



:) за солатиума не мога да ти помогна - и аз издирвам :-D :-D

ira90
02-01-2009, 11:58
ira90 Пуснато на: Съб Яну 31, 2009 11:34 pm Заглавие: Re: фитнес Пловдив



ми незнам , но били ми каза къде има турбо солариуми в П-в , но на достъпна цена



:) за солатиума не мога да ти помогна - и аз издирвам :-D :-D[/quote]

Ок, мерси все пак , ще продължавам да издирвам :-D :-D ако разбера нещо ще ти споделя :grin: :-)