PDA

View Full Version : Подарък за класа на Св. Валентин



Axe_vs_Sword
01-31-2009, 12:53
Първо да се извиня ако съм ви опънал нервите със заглавието :(

Ъъм, тъкоъъъъ... :lol: Чудя се какво да подаря на едни определени хора от класа. Реших да нарисувам нещо измислено от мен, НООО какво ще стане ако други са ми написали някаква бележка примерно, а аз на тях нищо :shock:. Иии не смятам да правя нещо за момчетата, те едва ли ще направят нещо за мен :lol:. Става въпрос за приятелски чувства. Идеи? Задавайте въпроси ако искате, че сигурно не се разбира почти нищо :lol:

girl_in_black
01-31-2009, 13:05
Свети Валентин не е празник за приятели, а за влюбени двойки.Според мен това, което искаш да направиш е безсмислено.напомня ми как началната ни учителка искаше да и подаряваме цветя за Св.Валентин. :?

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 13:09
Свети Валентин не е празник за приятели, а за влюбени двойки.Според мен това, което искаш да направиш е безсмислено.напомня ми как началната ни учителка искаше да и подаряваме цветя за Св.Валентин. :? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:


По темата: Ама този празник не е ли изобщо за обичта? Сори за поредния ми тъп въпрос... http://209.85.48.11/html/emoticons/dry.gif

Sweet_Play_F
01-31-2009, 13:28
Абе луди ли сте!?Това е празник на влюбените.Не виждам смисъл в подаръци за класа... :?

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 13:34
Ами в 5-6 клас уж правихме есета как празника не е бил само за влюбени ами и за обич към родители, братя, сестри, приятели и прочее... http://209.85.48.11/html/emoticons/dry.gif

psycho13
01-31-2009, 13:40
Ми май е само за влюбените,да. За майката си има 8 март,за бащата забрайх кой ден беше,за приятелите няма нужда от специален ден, в който да покажеш обичта си към тях, за братя,сестри - рд-та и такива простотии... :-o

girl_in_black
01-31-2009, 18:55
Свети Валентин не е празник за приятели, а за влюбени двойки.Според мен това, което искаш да направиш е безсмислено.напомня ми как началната ни учителка искаше да и подаряваме цветя за Св.Валентин. :? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:


По темата: Ама този празник не е ли изобщо за обичта? Сори за поредния ми тъп въпрос... http://209.85.48.11/html/emoticons/dry.gif

Без майтап!

m3talmania
01-31-2009, 19:01
Ем празнувай Трифон Зарезан :lol: Ето повод за подарък.
Какво значи "някаква бележка ". Ти подаряваш букет, а те-бележка. :lol:

LovelyGirl
01-31-2009, 19:12
Няма нищо лошо в това да се подаряват неща и на приятели.Все пак показваш любовта си към тях.:)

А точно по темата не мога да отговоря,защото не я разбрах добре :-D

Jesus
01-31-2009, 19:17
Аз бих те посъветвал 1 бутилка Абсолют, Собиески или Финландия, което и да подариш ще стане 1 незабравим Трифон :)

MartyParty
01-31-2009, 19:26
Ми май е само за влюбените,да. За майката си има 8 март,за бащата забрайх кой ден беше,за приятелите няма нужда от специален ден, в който да покажеш обичта си към тях, за братя,сестри - рд-та и такива простотии... :-o
йъп.
Какво се косиш за глупости,а?

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 21:49
Ем празнувай Трифон Зарезан :lol: Ето повод за подарък.
Какво значи "някаква бележка ". Ти подаряваш букет, а те-бележка. :lol:
Аз бих те посъветвал 1 бутилка Абсолют, Собиески или Финландия, което и да подариш ще стане 1 незабравим Трифон :)Проблема е, че не пия http://209.85.48.11/html/emoticons/dry.gif


Няма нищо лошо в това да се подаряват неща и на приятели.Все пак показваш любовта си към тях.:)

А точно по темата не мога да отговоря,защото не я разбрах добре :-D

Ми май е само за влюбените,да. За майката си има 8 март,за бащата забрайх кой ден беше,за приятелите няма нужда от специален ден, в който да покажеш обичта си към тях, за братя,сестри - рд-та и такива простотии... :-o
йъп.
Какво се косиш за глупости,а?Много съм прост. Не се сетих по-рано, че това си е празник на любовта, а аз не ги обичам. В следствие няма да се кося, каквото ще да става.

Ключ на темата, мерси

kris4uuuu
02-05-2009, 13:21
Аз бих те посъветвал 1 бутилка Абсолют, Собиески или Финландия, което и да подариш ще стане 1 незабравим Трифон :)
agree :razz: :razz: :razz:

RiseGirl
02-05-2009, 13:56
щом си казал/а :)